Jump to content

דעה - לאור הפרסומים על אלירן עטר האם הייתם רוצים אותו חזרה במכבי?

kazale

Recommended Posts

תזכורת לכל קצרי הזיכרון:

עטר בחר לעזוב את מכבי ומכבי איחלה לו בהצלחה. נפרדנו כידידים.

אם, כמו שנטען במידה מסויימת על ידי השחקן עצמו, זה היה בקטע של ״תחזיקו אותי״ אז בכלל טוב שהוא כבר לא כאן. הקטעים האלו לא מתאימים למכבי. לא למכבי תל אביב מודל 2015.

עכשיו לקטע המקצועי - בחצי השנה האחרונה שלו, זו של זהבי ופריצה הוא לא פגע. כל מי שאמר שיש לו תקופת יובש של ארבעה משחקים מתכחש למציאות. הייתה לו ירידה חדה בסוף הקדנציה שלו כאן. בצרפת אף אחד לא ספר אותו ואפילו במכבי חיפה המקרטעת, למעט שניים או שלושה משחקים סבירים, הוא בינוני מינוס.

לקרלוס גרסיה על ירידה בכושר בזמן קצר יותר עושים גיהנום. מעניין שאת השנתיים וחצי הרדודות של עטר קל לנפנף ולהגיד ״שטויות״.

ולנושא האישי. אני לא מחדש לאף אחד מהו אופיו של עטר. מכבי של היום היא לא מכבי של לפני שלוש שנים. יש מערכת עם דרישות גבוהות יותר (ליגת אלופות, אליפות רביעית אחרי טרבל) ומערכת לחוצה יותר ומאמן עם אפס סבלנות וסובלנות. שחקנים נחתכים ברגע ואחרים מתייבשים על הספסל בגלל משחק או שניים כושלים. לתוך הסביבה הזו יש מישהו באמת חושב שעטר יתאים? שאחרי משחק או שניים הוא ימצא את עצמו מחמם עם בן בסט את הספסל לצעירים ממנו כמו מיכה ופרץ? זה יעבור בשלום?!

באופן אישי הייתי שמח לראות שחקן כמוהו מצליח. הוא צריך להיות במועדון גדול עם הרבה סבלנות ועם לא הרבה יומרות. בני יהודה, למשל היא מקום נהדר עבורו לשקם את הקריירה, אולי גם נתניה או אפילו בית״ר.

מאז שמכבי ועטר נפרדו הם הלכו בשתי דרכים שונות, בכיוונים כמעט מנוגדים. כבר אין נקודות שבהן הדרכים הללו נפגשות.

אפשר כבר לעשות "קבלוו את המנודה החדש, שש עשרההההה...." ?

בוטלו השיחות עם עטר לגבי עתידו כרגע, מושעה מכל פעילות עד להודעה חדשה - זאת ההודעה שיצאה לכל האתרים

אז אפשר?

מישהו יכול להסביר למה בכל הכתבות רשום את המילה "ישוחרר"?

אין לו חוזה שמן לעוד שנתיים אצל יענקלה? כאילו יענקלה משלם לו את הכל בתמורה שהוא ילך? או הכוונה משוחרר לשבת ביציע?

יושאל עד סוף השנה לקבוצת המנודים.

ממתי אני מס׳ רב של אנשים? רק אחד אחי.

עטר שכונה, לגעת פעמיים ביד במשחק חוץ באירופה ולקבל אדום תוך 5 דק זה גם שכונה, לקבל אדום כמו פריצה בדרבי ומיטרוביץ אתמול זה גם שכונה, אם עטר שכונה אז יצחקי לא שונה אז גם ג׳ורדי שכונה שהחזיר והשאיר אותו?

שחקן אש שיודע לשים את הכדור ברשת בניגוד לרוב המוחלט של הסגל שלנו.

זו התעסקות עכשיו להביא שחקן כמו עטר, למרות שאם יגיע, בשלב הראשון הוא ירצה להתיישר אצלנו.

תן לי 3 זרים חדשים בלי להתעסק במה שמסביב.

זו התעסקות עכשיו להביא שחקן כמו עטר, למרות שאם יגיע, בשלב הראשון הוא ירצה להתיישר אצלנו.

תן לי 3 זרים חדשים בלי להתעסק במה שמסביב.

אני מאמין שכל מי שמגיע למערכת שלנו אין לו ברירה אלא להתיישר לאינטרסים של המועדון. אני גם מאמין שעטר יותר ממסוגל לעשות את זה. שלא נדבר על ההתעסקות שמסביב שנוצרו בהבאת זהבי ורמוט ורייכרט.

אתה מדבר על 3 זרים חדשים שזה פנטזיה, לא מחתימים זרים על חוזה חדש ומשחררים אותם אחריי חודשיים, הטעות כבר נעשתה, נקווה לזר אחד תותח על העמדה של עמבה.

מוזר שכולם רוצים את טוטו שקילל את הבן אדם שמשלם לו משכורת בשידור חי אבל עטר שהיה זה שסחב אותנו על הגב במשך המון זמן לא זוכה להערכה שמגיעה לו.

לוקח אותו מחיפה רק בשביל לדחווף להם את בן (חתול) בשק! בבמילים אחרות רק בעסקת טרייד.

אגב, אני חושב שהגעה שלו עכשיו נכונה יותר מבינואר האחרון, הוא בסוג של "משבר" והוריד קצת את האף, מאמין שאם הוא יגיע זה יהיה בחוזה צנוע יחיחסית ועם מעמד מקצועי בהתאם.

ללא ספק, הוא יכול לעלות שוב על הגל ולהיות סקורר כמו שהיה ואפילו יותר טוב.

אני מאמין שכל מי שמגיע למערכת שלנו אין לו ברירה אלא להתיישר לאינטרסים של המועדון. אני גם מאמין שעטר יותר ממסוגל לעשות את זה. אתה מדבר על 3 זרים חדשים שזה פנטזיה, לא מחתימים זרים על חוזה חדש ומשחררים אותם אחריי חודשיים, הטעות כבר נעשתה, נקווה לזר אחד תותח על העמדה של עמבה.

מוזר שכולם רוצים את טוטו שקילל את הבן אדם שמשלם לו משכורת בשידור חי אבל עטר שהיה זה שסחב אותנו על הגב במשך המון זמן לא זוכה להערכה שמגיעה לו.

הבעיה עם עטר לא ההתנהגות כמו זה שהוא לא בתפקיד שאנחנו צריכים , טוטו הוא חלוץ בגלל זה רצו אותו כאן.

אם עטר בא הקונספציה של זהבי חלוץ תצטרך להמשך וטבח יצטרך לעבור ימינה(שהוא לא טוב שם ,כנל עטר) בגלל זה יוצר בעיות.

אני מאמין שכל מי שמגיע למערכת שלנו אין לו ברירה אלא להתיישר לאינטרסים של המועדון. אני גם מאמין שעטר יותר ממסוגל לעשות את זה. אתה מדבר על 3 זרים חדשים שזה פנטזיה, לא מחתימים זרים על חוזה חדש ומשחררים אותם אחריי חודשיים, הטעות כבר נעשתה, נקווה לזר אחד תותח על העמדה של עמבה.

ג'ק אתה בורח מהמציאות, ממש לא כולם רוצים פה את טוטו ונהפוכו לגבי עטר,

בכל מקרה מה שרציתי להגיד לך זה שאני לפחות רוצה שחקנים עפ"י היכולת והאופי שלהם ולא אם הם מנשקים סמלים .

אני לא זוכר את עטר מנשק את הסמל שלנו, אני כמוך מסתמך על המספרים של עטר בקבוצה והיכולת שלו במגרש ועם בעיית האנמיות שלנו מול השער עטר עדיין פיתרון לא טוב, מצויין.

הבעיה עם עטר לא ההתנהגות כמו זה שהוא לא בתפקיד שאנחנו צריכים , טוטו הוא חלוץ בגלל זה רצו אותו כאן.

אם עטר בא הקונספציה של זהבי חלוץ תצטרך להמשך וטבח יצטרך לעבור ימינה(שהוא לא טוב שם ,כנל עטר) בגלל זה יוצר בעיות.

חבר, זהבי הכניס 60 גולים בשנתיים בעמדת החלוץ, אצל כל שלושלושת המאמנים האחרונים הוא שיחק כחלוץ.

למה לאנשים פה מסובך להשלים עם העובדה שזהבי חלוץ?

עטר הוא לא עוד שחקן בליגה ובמכבי.

אם המערכת (ג׳ורדי, מיטש) חושבים שאפשר להכיל אותו, אז זאת לא שאלה בכלל והוא צריך להיות פה, אבל נראה שזה מוטל בספק.

אני יכול להבין את ההחלטה ל2 הצדדים, ואני לא חושב שזה טעות פטאלית אם לא יגיע (וגם לא חשבתי כך שלא הגיע).

בכל מקרה, חלוץ ומגן שמאלי יותר דחופים (לא שאני חושב שזה משנה במשהו לנושא עטר, לא מבחינה כספית ולא מבחינת קבלת החלטה).

אני לא זוכר את עטר מנשק את הסמל שלנו, אני כמוך מסתמך על המספרים של עטר בקבוצה והיכולת שלו במגרש ועם בעיית האנמיות שלנו מול השער עטר עדיין פיתרון לא טוב, מצויין.

מסכים איתך, מה שכן:

איזה צחוקים שיורדי צפה את בעיות ההנתנהגות של עטר ולכן לא החתים אותו בינואר אה?

לא מבין איך אנשים יכולים להגיד שעטר לא מתאים מקצועית. אין בקבוצה הזאת מישהו שיכול לתת גול חוץ מזהבי! עטר סקורר אדיר והייתה לן חצי עינה טובה בחיפה. שיחרור של טבח והבאה של עטר ועוד חלוץ תשדרג את הקבוצה בכמה רמות ותוריד בהרבה מהתלות בזהבי. ברור שזה לא יקרה אבל, כי אם גורדי היה רוצה אותו הוא היה בא בינואר בחינם, ובטח שכל עוד טבח בקבוצה אין לו מקום ולא נררה שהולכים לשחרר אותו.

ג'ק אתה בורח מהמציאות, ממש לא כולם רוצים פה את טוטו ונהפוכו לגבי עטר,

בכל מקרה מה שרציתי להגיד לך זה שאני לפחות רוצה שחקנים עפ"י היכולת והאופי שלהם ולא אם הם מנשקים סמלים .

בוא נבדוק רגע מי בורח מהמציאות, זהבי לא החלוץ הכי טוב שיש? לא תביא טוב ממנו.

מה שצריך זה לשדרג את מי שמסביב, עטר שחקן רעב מאוד בטח אם הוא יחזור אלינו, מי שיהיה טוב ישחק הבכי של שאר הסגל לגבי דק׳ אם יגיע פחות מעניין.

אגב את המצב של טבח בבאזל עטר קובר עמוק ברשת, כולנו יודעים את זה.

חבר, זהבי הכניס 60 גולים בשנתיים בעמדת החלוץ, אצל כל שלושלושת המאמנים האחרונים הוא שיחק כחלוץ.

ורק אתמול נתן צמד מעמדת הקשר ההתקפי , זה לא משנה הוא יכבוש מכל עמדה , זהבי צריך לשחק חופשי על המגרש ועדיף מאחורי חלוץ 9 אמיתי.

מסכים איתך, מה שכן:

איזה צחוקים שיורדי צפה את בעיות ההנתנהגות של עטר ולכן לא החתים אותו בינואר אה?

אז זהו שאני חושב שבמכבי הבעיות האלה לא היו מתקיימות כל עוד הוא (ג׳ורדי) אחראי על כל הנושא. כבר ראינו את זה. בינתיים יצחקי ורמוט ובבסט לא רואים יותר מדי דשא מבחינת מאני טיים לקבוצה ושיש להם הזדמנות אז הם לא ככ מספקים את הסחורה בלשון המעטה ובמועדון שקט ודממה. ההבדל שאתה חושב שעם עטר כל מדורי גיהנום יפתחו ואני חושב שכולם מגזימים. ואני מזכיר שוב יצחקי השותף לפשע איווניר עדיין אצלנו.

רק תיקון טעות קל, אצל סוזה הוא מעולם לא שיחק חלוץ ולא חלוץ מדומה, אצל סוזה הוא שיחק או על הקו או כחלק משלישיית הקישור האמצעי וכבש מהעמדה הזאת 29 גולים בליגה אחלה נתון זהבי טיפוסי.

אצל סוזה תמיד היה חלוץ 9 שפיץ, אם זה היה פריצה או דאבור או בדש.

פאקו גם התחיל עם זהבי בקישור אבל במשחק השני של גביע הטוטו בדרבי העביר את זהבי במחצית לעמדת החלוץ שלא היה לנו חלוץ איכותי שם והכל היה נראה טוב וככה זה נמשך עד לסוף העונה.

בקיצור לדעתי כל עוד אין חלוץ 9 איכותי במכבי זהבי יהיה חלוץ אבל אם יביאו למאמן חלוץ איכותי הוא יוריד את זהבי לעמדה הטבעית, אנשים כבר שוכחים את המיליון בישולים של פריצה ודאבור לזהבי כשהם משחקים בעמדת החלוץ.

אז זהו שאני חושב שבמכבי הבעיות האלה לא היו מתקיימות כל עוד הוא (ג׳ורדי) אחראי על כל הנושא. כבר ראינו את זה. בינתיים יצחקי ורמוט ובבסט לא רואים יותר מדי דשא מבחינת מאני טיים לקבוצה ושיש להם הזדמנות אז הם לא ככ מספקים את הסחורה בלשון המעטה ובמועדון שקט ודממה. ההבדל שאתה חושב שעם עטר כל מדורי גיהנום יפתחו ואני חושב שכולם מגזימים. ואני מזכיר שוב יצחקי השותף לפשע איווניר עדיין אצלנו.

בעונת אליפות הראשונה הגלו אותו ועטר פרח

עדיין לא נראלי שכל האגו שם יוכל להחזיק עוד אגו כמו של עטר