Jump to content

יתר משחקי ליגת העל מחזור 1

oshri1992

Recommended Posts

אני מבין את שחר שהוא מקלל עכשיו אני רק לא בטוח מה הוא מקלל

כוסאומו למה לא הוצאתי עוד 10 מיליון והבאתי עוד 4 שחקנים טובים

או כוסאומו בשביל מה שילמתי 10 מיליון על השחקנים האלה היה חבל על הכסף

בוזגלו שחקן נחמד, הביא משחק גדול היום אבל בטח לא ברמה של מאור.

התקרת זכוכית שלו היא להיות דוד רביבו. (שזה סבבה והכל)

מאיפה אתה יודע מה הוא יהיה ?

הסבוטאז' של יוסי על רוני התחיל תודה לך יוסי על עוד פתח לעונה נהדרת.

מקווה שישאר שם כמה שיותר שימשוך את זה. כל דקה שבניון שם זה רווח נקי לנו ולכל קבוצה שהם משחקים נגדה. ולעניין עצמו, משחק נהדר של בני-יהודה היום וחלש מאוד של חיפה, הם בטוח ישתפרו מזה ועוד מוקדם להספיד אותם.

צאם ממאדו הבקיע גול והעולם שותק

הגזמתם עם מה שעשיתם ממנו בפורום, יש שחקנים הרבה יותר חלשים ממנו בליגה. עונה שעברה סיים עם 7 שערים ו4 בישולים

חח סוייר הכל טוב, פשוט ניסחת את זה כאילו אתה מכיר אותו ממש טוב ויודע לאן הוא יגיע.

אז זה לא ברמה של נוער, אבל אני מכיר טוב שחקנים שהיו ביפו, או בליגה עם יפו.

קיצר, הוא שחקן טוב ויש לו פוטנציאל אבל לדעתי הוא לא ימומש עד הסוף. אם יגיע לדוד רביבו אופתע מאוד.

לדעתי יסיים כשחקן של 7-8 שערים ועוד 3-4 בישולים בעונה בקבוצות בני יהודה-אשדוד-פ"ת וכ"ו..

האמת שאני חושש שרוני לוי כן יקח את חיפה קדימה אם יתנו לו זמן, העניין הוא שמריח שבניון ועטר כבר מבשלים לו שם "איוניר".

בכלל, להפסיד במחזור הפתיחה זה לא הדבר הכי נורא בעולם, אולי דווקא זה יאפשר לו לעשות ניקוי אורוות אמיתי - אני מרגיש שהוא עדיין בשלב שהוא נאלץ לעלות הרכב "פוליטי" ולא את ההרכב שהוא רוצה (ריאן, תורג'מן, הירש/גוזלן במקום עטר ויוסי שדי ברור שהוא לא עף עליהם).

תדעו לכם שזה לא טוב מה שהולך בחיפה. עונת משבר קלאסית מתחילה עם תקוות, כמה ניצחונות יפים מול קבוצות תחתית ואז מפגש ראשון עם קבוצה טובה שמפוצץ את הבועה, עצבים, סכסוכים, הפסדים, הפסדים, הפסדים, כמה ניצחונות יפים מול קבוצות תחתית ויאללה מוכנים כמו חדש לעונה הבאה.

חיפה עשו תשלב הראשון, ואז עשו סלט בין איזה ארבעה אחרים כאילו הם כבר באמצע העונה. בקצב הזה עד שהם מגיעים לסוף הסיבוב הראשון הם כבר מסיימים את המעגל ומתחילים שלב חדש. ללוי יהיה מספיק זמן להפוך אותם לקבוצה נורמלית, או שלחילופין הם יוכלו להתפרק לגמרי.

חבר'ה, אני צריך עזרה.

יש לי מטליות וקרם ידיים, אבל אני לא מוצא תקציר לחיפה.

איפה אפשר למצוא?

בסביבות 11 יעלו אחרי שיגמר שער השבת