Jump to content

חולצה למשחק הגומלין

ronash

Recommended Posts

טוב, יש לי וידוי.

זוכרים את המשחק של סנטה קלאוס שהלכתי? ושהיה משחק של נערות קודם? אז אבא של מאיו, הגרזנית מס' 5 של סנטה קלאוס נערות, סידר לי חולצה של סנטה קלאוס.

לא לגמרי MW, נראה קצת שונה, אין מספר מאחורה וזה -- מנחש שזו חולצת אימון. יושב עליי לגמרי סבבה, סבבה עד כדי מביך שככה יושבת עליי חולצה של ילדה פינית בת 14-15.

החולצה אדומה לגמרי. למרות זאת, כל כך התרגשתי מהמחווה, ומההקדשה האישית שכתבה לי על פתק שצורף, שלבשתי אותה. פעם ראשונה שאני לובש אדום מאז שער 5 באותו 2-1 של קבוצת הבת על רעננה.

הסתובבתי עם החולצה הזאת איזה שבוע בפינלנד. כולל ליל המשחק בחוץ נגד פלזן. הייתי באיזה יער נורבגי בלי אינטרנט, לא הצלחתי להעביר SMSים, בקיצור בלי קשר לציוויליזציה. הלכתי לישון לפני שהמשחק התחיל בכלל, לבוש אדום. הייתי כל כך חסר תקווה שנרדמתי די מהר.

למחרת התקשרתי לאמא. איפה אתה וזה. "אני שומעת שאתה שמח, זה בגלל מכבי?". "מה מכבי? מה היה?!". לראשונה אחרי משהו כמו 1000 ק"מ של רכיבה, הזעתי. והשאר היסטוריה.

באותו רגע התחלתי לחשוב שאולי זו החולצה למשחקי חוץ באירופה. במיוחד שבהפסד לפלזן לבשתי חולצה של מכבי.

אזרתי אומץ. לקחתי אחריות. שמתי את זה על הכתפיים שלי. וכמו לפני פלזן, גם הפעם לבשתי רק את החולצה של סנטה קלאוס מתחילת השבוע (הרבה יותר קשה בחום כאן אבל אני נחוש). אני מסתובב עם אדום כבר שבוע. אני לובש אדום עכשיו.

לבשתי אדום גם במשחק היום. קצת אחרי ה-2-1 כל כך התעצבנתי שהורדתי את החולצה. בערך בדקה ה-94 לבשתי את החולצה מחדש. ואז דור, ודור, וערן.

עכשיו השאלה היא מה לעשות בגומלין. כמובן שבמידת הצורך אני אסתובב עם החולצה הזו עד המשחק, אבל מה במשחק? אני לא יכול להכנס ל-11 עם חולצה אדומה. חשבתי לשים אותה, ומעליה חולצה של מכבי. וגם אז, איזו? לבשתי את חולצת האימון של שנה שעברה בהפסד לפלזן, אז אני נוטה לחולצה של לפני שנתיים, שזכינו איתה להצלחות באירופה (כולל ה-5-1 על היברניאנס). מצד שני, יכול להיות שהחולצה של סנטה קלאוס זה רק למשחקי חוץ. יש כאן יותר מדי משתנים ורק הזדמנות אחת לבדוק.

אני מבקש שרק מביני עניין יגיבו. מדובר בנושא מחשיבות עליונה.

רונאש אני קצת שיכור עכשיו ו-וואלה אתה בן אדם מרתק. חייב להזמין אותך לבירה לפני הגומלין.

ולנושא עצמו, הייתי אומר לשים חולצה של מכבי מעל החולצה האדומה, אבל זה ייראה רע וכנראה שיהיה בולט ויעורר לך בעיות ביציע. אז יש לך 3 אופציות:

(1) לוותר על החולצה.

(2) לתת למישהו שאתה הכי מאמין וסומך עליו בעולם ללבוש את החולצה בזמן המשחק.

(3) להישאר עם החולצה בבית.

אני הייתי הולך על אופציה 2.

שמע, אני מאוד כועס עלייך ונעשה על זה שיחה.

בכל מקרה, לבלומפילד/ישראל אתה לא לובש אותה בכלל.

רק משחקי חוץ באירופה, ויש לה פסילה אחת.

פעם אחת שאין נס והיא בחוץ.

ורק בבית, ורק באירופה.

אם יש לך חולצת מזל כשאתה רואה משחק חוץ באירופה בטלווזיה היא לא תופסת למשחק בית, יא ילד.

גם לא צריך ללבוש אותה שבוע, זה לא יעזור.
וואלה נראה לי שפעם אחרונה שלבשתי אדום זה חולצה של יונייטד ב99' ביסודי. ואני בכלל לא אוהד יונייטד.

וואלה אתם כפויי טובה. שתי תוצאות מצוינות במשחקי חוץ ואתם דנים פה בזוטות.

שימו לב שכוחה של החולצה יפה לא רק כשאני רואה את המשחק בבית -- לא הייתי בבית בזמן המשחק נגד פלזן.

בכל מקרה, האחריות כבדה עליי מנשוא. אני לא עומד בזה. ייפתח סקר בבכיף.

תרום את החולצה לילד עני שאוהד את הפועל ותקנה לו גם איזה פיצה או גלידה בטעם בננה (העיקר מתנה בצבע צהוב)
וישר אחרי שתרמת סע לקנות את החולצת חוץ ותדפיס עליה את השם זהבי ותגיד 7 פעמים Se ei ole tämä puna-keltainen

https://translate.google.co.il/?hl=iw#iw/fi/%D7%96%D7%94%20%D7%9C%D7%90%20%D7%90%D7%93%D7%95%D7%9D%20%D7%96%D7%94%20%D7%A6%D7%94%D7%95%D7%91

לדעתי יש פה 2 אופציות ברורות

השמרנית והמרעננת

השמרנית אומרת שאם בסך 2 המשחקים עם פלזן עברנו אחרי שלבשת את חולצת האימון של שנה שעברה+האדומה אז אתה צריך לסמוך על הקומבינציה הזאת גם נגד באזל

הרי האדומה קדושה מבחינתך כבר אחרי פלזן, לא בזכות המשחק אתמול אז אם היא קדושה כבר מפלזן אז סמוך על קומבינצית פלזן- תגיע למשחק הבית כם באזל עם חולצת האימון של שנה שעברה, כפי שהגעת למשחק הבית עם פלזן, בדיוק אותו דבר, כלום לא השתנה.

האופציה המרעננת יותר מזכירה את קו המחשבה שהצגת ולפיו אתה נרתע מהפסד הבית הקודם שלך ולכן אתה מביע חששות שמהמצב הזה לא תצליח ליצור הצלחה ואני מזמין אותך להשתמש ביום שבת נגד סכנין בכלים לבדוק את החולצה

אתה תגיע למשחק הזה?

אגיע. אני חושש שחולצת האימון משמעה הפסד ביתי מינימלי, מה שלא יעזור הפעם. מה גם שהחולצה האדומה לא נוסתה בבלומפילד. כרגע מסתמן חולצת סנטה ומעליה סוזה.

אם בטעות תיכנס איתה ל-11 אתה בבעיה גם אם יש חולצה צהובה מעליה ואל תנסה אותי

אם אתה רוצה להסתובב איתה בחוץ תדאג שיהיה לך איפה להשאיר אותה שם

אגיע. אני חושש שחולצת האימון משמעה הפסד ביתי מינימלי, מה שלא יעזור הפעם. מה גם שהחולצה האדומה לא נוסתה בבלומפילד. כרגע מסתמן חולצת סנטה ומעליה סוזה.

מעולה שאתה בא!

שים לך על הכוונת ליום שלישי חולצה מסויימת איתה תערוך ניסוי כלים בשבת, ואז בשלישי תוכל להסתמך עליה ב"שיבוץ ההרכב"...במידה והיא פעלה.

כמובן ובמידה שלא, תחזור להיות שמרן ולך על קומבינציית פלזן

זהו.. אה כן, וכשצדק יפגוש בונוס תביט לכיוון יופיטר

אתה תזהה לפי הגמל הלבן, נרכב לאופק על מקל של מטאטא

אם בטעות תיכנס איתה ל-11 אתה בבעיה גם אם יש חולצה צהובה מעליה ואל תנסה אותי

אם אתה רוצה להסתובב איתה בחוץ תדאג שיהיה לך איפה להשאיר אותה שם

וואלה, תודה על האזהרה :)

יש לך איזה תסריט בראש מה עלול לקרות אם אני אכנס עם החולצה הזו ל-11?