Jump to content

אוהדים נגד ספסרים- נושא פעילות

Mushon8

Recommended Posts

יש למישהו הסבר מה זה נחשב בשעת מעשה... אני מתכוון לתשובה מהמשטרה או ממכבי.
אני יודע שיש כאלו שיגידו זה לא תפקידנו להלשין וכל זה אבל זאת לא פעם ראשונה שקורה בלאן שהאתר קורס, אף אחד מהחברים הקרובים שלי שבלי מנוי, ועוד הרבה מסביב לא מצליחים למצוא כרטיס מתוך 15 אלף כרטיסים שמוצעים למכירה ואחרי שעתיים\שלוש שהאתר חוזר לעצמו אין בקושי מאה כרטיסים למכירה במחיר הכי גבוהה שיש.
- לאן מראש נתנו לכל אשראי לקנות כמה מנויים שהוא רוצה.
- הם יכלו בשנייה לשלוח הודעה לכל אשראי שקנה שיש לו זכות רק למנוי אחד.
- לאן מספסרים בעצמם לספסרים אחרת אין היגיון איך נעלמו להם 15 אלף מנויים בשעתיים עם אתר ללא שרת שאמור לנהל סליקת אשראי.
מה שתגידו אני מוכן לעזור בעניין, שהפעם ירגישו אותנו טוב טוב לא רק פה באינטרנט גם במשחקים הקרובים.
לא ניתן לזה לעבור מולנו מול העיניים, כולנו רואים את הספספרים האלו מסתובבים עם סטפות של כרטיסים כל משחק שעוברים ביניהם עד שמגיע קונה פראייר וקונה מהם.

כאילו לא צילמו את אח של יובל נעים בשעת מעשה.

כאילו זה עוזר במשהו.

השאלה היא האם מבחינה משפטית, מכבי יכולה לתבוע "ספסרים גדולים" על מיליונים, או שיש קנס קבוע בחוק שבכלל משולם למדינה במידה והמשטרה מחליטה לעשות את עבודתה.

לפני כמה שבועות כשפירסמו שביטלו כמה מנויים שלחתי מייל לקבוצה בבקשה שיוציאו אותם להגרלה או משהו... ענו לי: ״לגבי המנויים המדוברים- אנו בעיצומו של הליך משפטי איתם״.

כנראה שזה לא פשוט להוכיח ספסרות כמו שזה נראה

Yakir Yehezkel

בואו לראות את מכבי עולה למקום השני ב29.9 מול דינמו קייב !

800 ש״ח לכרטיס ביציע הכסף, פרטים בפרטי

מפרסם בפוסט של הכרטיסים לרעננה בעמוד של מכבי

ויהגוגו זה אתר ספסרות משוקץ, רקוב ומושחת שמייצג את הספסרות הדוחה בצורה הכי מזוקקת ומגעילה שלה. אין מילים לתאר כמה אני שונא אותם.

Yakir Yehezkel

בואו לראות את מכבי עולה למקום השני ב29.9 מול דינמו קייב !

800 ש״ח לכרטיס ביציע הכסף, פרטים בפרטי

מפרסם בפוסט של הכרטיסים לרעננה בעמוד של מכבי

תשים לב שזה ליציע הכסף כמה עולה לשם כרטיס בודד?

03192e0df2e07eb594074d7c9dd8d93c.jpg

פיתרון נחמד של חיפה למנויים שנתקעו ולא יכולים להגיע, וגם שיטת הגרלות הוגנת יותר לכרטיסים למשחקי חוץ.

כשרוצים לבוא לקראת האוהדים-אפשר.

יש למכבי מה ללמוד מהם, ואין שום קשר לאצטדיון החדש שלהם.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

זה רעיון נחמד

אבל אם תיקח משחק פח שלנו מול איזה רעננה כזו (שנגיד יש איזה 500 מנויים שלא מגיעים )

אז אותם 500 לא מנויים שמשום מקום פתאם מחליטים לבוא , במקום לקנות ב 100 שקל כרטיס ושהמועדון יכניס 50 אלף שקל , הם יקנו את אותם כרטיסים של המנויים שלא הגיעו והמועדון יספוג הפסד הכנסה עתידית ממנויים (בהתחיבות להנחות ) ?

זה מתאים לחיפה ששליש מקהל המנויים שם זה יותר אוהדים של סמי עופר ו"אבא למה בניון לא משחק" , וכדי להשאיר אותם שווה לבוא במבצעים כאלו . לא מתאים למכבי שבכלל לא צריכה להתאמץ כדי למכור 11 אלף מנויים

הכל מתחיל ונגמר באיצטדיון .

זה רעיון נחמד

אבל אם תיקח משחק פח שלנו מול איזה רעננה כזו (שנגיד יש איזה 500 מנויים שלא מגיעים )

אז אותם 500 לא מנויים שמשום מקום פתאם מחליטים לבוא , במקום לקנות ב 100 שקל כרטיס ושהמועדון יכניס 50 אלף שקל , הם יקנו את אותם כרטיסים של המנויים שלא הגיעו והמועדון יספוג הפסד הכנסה עתידית ממנויים (בהתחיבות להנחות ) ?

זה מתאים לחיפה ששליש מקהל המנויים שם זה יותר אוהדים של סמי עופר ו"אבא למה בניון לא משחק" , וכדי להשאיר אותם שווה לבוא במבצעים כאלו . לא מתאים למכבי שבכלל לא צריכה להתאמץ כדי למכור 11 אלף מנויים

הכל מתחיל ונגמר באיצטדיון .

לא הבנתי מה ההפסד של מכבי פה, כשהאיצטדיון סולד אאוט.

במקום ש500 מנויים ימכרו ניקוב בעזרת חברים וכו', מכבי ימכרו את הכרטיסים האלה בשבילם.

להיפך, אם מכבי לא הייתה ממלאת את האיצטדיון, אז היא הייתה מפסידה ממהלך כזה.

אולי למשחק ספציפי זה גורם להפסד לקבוצה, אבל זו דרך מצויינת למשוך מנויים שיודעים שלא יוכלו להגיע לכל המשחקים ולמעשה להגדיל את ההכנסות בתחילת העונה.

לחיילים למשל זה רעיון בן זונה.

אפס אחד בשם גיל זילבר

קנה מנוי ליציע 234 שעולה 505 שקל

מוכר אותו בפייסבוק ב1150 שקל

ראיתי את זה בקבוצה "הלוחם הצהוב"

כבר העבירו את זה למכבי .

לא מבין את זה, יד2 מלא באנשים שמוכרים כרטיסים ומנויים לשני המשחקים הנותרים שלא במחיר הנקוב, לפעמים כפול חמש ושש מהמחיר הנקוב בזמן שחברים שלי אוהדי מכבי שרופים שפשוט לא מצליחים לעשות מנוי ליגה(כלכלית) אבל משיגים ניקוב ב 50 שקל מדי פעם למשחק יושבים בבית בליגת האלופות, פשוט מרתיח שהכל מול העיניים גלוי זה לא איזו מכירה במחשכים, שעה אחת שישקיע שוטר פקיד זוטר יתן איזה שיחת אזהרה לכל ספסר כזה ואולי למשחקים הבאים שלנו יהיה כרטיסים או מנויים למכירה במחירים שפויים כי הספסרים לא ירצו להתעסק עם זה, מדינה בושה אני נגעל.