Jump to content

שלמה! יש לך ד"ש מניוקאסל....

BODIROGA10

Recommended Posts

זה מאוד גבולי, לא יודע אם שרף מספיק מפגר בשביל להקריא הודעה ישר כשהוא מקבל אותה (בגלל זה גם ערכתי)

בטח גם לקח לו קצת זמן לקרוא לטמפיט הזה

ובנוסף, איזה סיבה יש לו לומר שפרימו מסר לו את זה?

לא יודע, לא נעשו על כך מחקרים

חוץ מכל הביקורת, לא הצלחתי להבין מדוע אתה לא מאמין לו?

לאיזה הוכחות אתה מצפה?

הרי ברור שהוא לא יפרסם את ההודעות האלו לפני שהם מפרסמים את הסקופים, זה רק יסכן את כל המהלך, הוא לא יכול לדעת מתי שלמה יקרא את הSMS.

זה מאוד גבולי, לא יודע אם שרף מספיק מפגר בשביל להקריא הודעה ישר כשהוא מקבל אותה (בגלל זה גם ערכתי)

גבולי מאוד מסכים איתך , יכול להיות גם המשחק נפתח דקה מאוחר לא ב20:50 בדיוק, אבל אני סומך על בודירוגה כמו שהוא הצליח להפיל את פרימו אז הצליח גם את שלמה, לגבי הסיפור עם הפועל 1923 אני לא יודע בדיוק מה קרה אז אני לא אתערב בזה.

גבולי מאוד מסכים איתך , יכול להיות גם המשחק נפתח דקה מאוחר לא ב20:50 בדיוק, אבל אני סומך על בודירוגה כמו שהוא הצליח להפיל את פרימו אז הצליח גם את שלמה, לגבי הסיפור עם הפועל 1923 אני לא יודע בדיוק מה קרה אז אני לא אתערב בזה.

האמת שגם אמרתי ישר שזה ששלמה נופל יום אחרי המשחק מולנו זה כבר מחשיד, אבל בנוגע להפועל הוא חייב לספק הוכחה אחרת זו החרטא הכי גדולה בהיסטוריה.

האמת שגם אמרתי ישר שזה ששלמה נופל יום אחרי המשחק מולנו זה כבר מחשיד, אבל בנוגע להפועל הוא חייב לספק הוכחה אחרת זו החרטא הכי גדולה בהיסטוריה.

מסכים.

רק מה היה עם הפועל?

מסכים.

רק מה היה עם הפועל?

טוען שעבד על הפועל וגרם להם לשנות את שנת ההקמה בעזרת כמה מיילים.

לא נראה לי שמועדון בישראל היה משנה את שנת ההקמה רק בזכות כמה מיילים ומסמכים שזוייפו בפוטושופ.

טוען שעבד על הפועל וגרם להם לשנות את שנת ההקמה בעזרת כמה מיילים.

לא נראה לי שמועדון בישראל היה משנה את שנת ההקמה רק בזכות כמה מיילים ומסמכים שזוייפו בפוטושופ.

לא עקבתי יותר מדי, אני זוכר שהם באמת שינו את שנת ההקמה שלהם.

הם השאירו את השינוי? או שאחרי זה חזרו בהם?

בדקתי באתר הרשמי שלהם אני רואה שהם עדין עומדים על כך שהוקמו ב1923.

לא עקבתי יותר מדי, אני זוכר שהם באמת שינו את שנת ההקמה שלהם.

הם השאירו את השינוי? או שאחרי זה חזרו בהם?

עדיין 1923

אם זה היה חארטה הם היו עולים על זה כבר ומחזירים ל 1927

וזה מצביע על רמת האמינות של בודירוגה.

(אגב, איך לא, גם הנושא ההוא נפתח בדיעבד)

עדיין 1923

אז מה הטענה שלך שיש מישהו ששרף את פרימו ושרף בשידור חי (כי זה ברור שקרה..) אבל זה לא בודירוגה..

אז למה אותו אחד (שהפיל אותם בפח) לא הראה את זה לכולם (הרי ברור שכל העניין בלהפיל את שרף ופרימו היה בלהראות את זה- אחרת היו שוכחים מהעניין בדיוק כמו כל הכתבות ההזויות באתרי ההקלקות) ולמה אותו אחד נותן את כל הקרדיט למישהו אחר? בנוסף ברור שהזמנים הם בדיוק מתאימים להודעות ככה שכשבאת לסתור רק הראת שהאמת כנראה עם בודירוגה...

עדיין 1923

הקפטן שלהם כבר שחקן הפועל?

אני לא בטוח שהם היו עולים על כלום, במיוחד אחרי שהוא מפרסם שהוא עבד עליהם בפורום.

אז אתם באמת חושבים שהפועל נוסדה ב 1927, וש 1923 זה חארטה של בודירוגה שעבד עליהם, והם עדיין לא עלו על זה?

סבבה.

האמת שעניין הזמנים מעלה פה ספק

לא סביר ששליימה יושב בשידור עם טלפון ביד ובודק כל הודעה מיד כשהיא מתקבלת. מצד שני גם יכול להיות שהמשחק יצא לדרך ב- 20:55. לא יודע למה להאמין.

עדיין 1923

אתה בטח ממש כייפי במסיבות.

בודירוגה אתה אליל אני פשוט לא מאמין שהוא אמר אץ זה עזבו את זה שהוא אמר לגבי הסקאוט שזה עוד טיפה "הגיוני" הוא אשכרה אמר לגבי הקוסקוס חחח כמה דפוק צריך להיות כדי לא להבין שמנסים לעבוד עליו חחחחח

האמת שעניין הזמנים מעלה פה ספק

לא סביר ששליימה יושב בשידור עם טלפון ביד ובודק כל הודעה מיד כשהיא מתקבלת. מצד שני גם יכול להיות שהמשחק יצא לדרך ב- 20:55. לא יודע למה להאמין.

דווקא מאוד סביר והגיוני שזה קורה, בדיוק כמו ביציע העיתונות שאתה רואה אותם עם הפלאפון ביד.

הדרך היחידה לדעת שזה בודירוגה בוודאות היא ששלמה שרף יתבע אותו...

ואולי גם הפועל.

על מה בדיוק יתבעו אותו?

אני גם לא מבין את הפחד שלו בזמנו מפרימו שקרא לבודירוגה חולה נפש וכו'.

אין חוק נגד חירטוט למזלם של פרימו/שרף/הללי וכל חבורת הזבל בערוץ הספורט וואן ושאר תקשורת הספורט בארץ מלבד אולי בודדים שגם הם לפעמים חוטאים בזה.

אז אתם באמת חושבים שהפועל נוסדה ב 1927, וש 1923 זה חארטה של בודירוגה שעבד עליהם, והם עדיין לא עלו על זה?

סבבה.

לגבי הפועל הסיבה שהם הורידו 4 שנים יותר הזויה מהסיבה שהאולראס שלהם מספרים שהם 99 או שלנו 96.

ואני מזכיר לך שהאיש שהקים את האולטראס שלהם אמר כמה פעמים שב 99 הם אפילו לא היו ניצוץ שובב בעיניים של אבא.

אולי זה גם לא ממש קשור אליו, אולי הוא היה הטריגר זה לא משנה כי אין באמת בסיס רציני לשינוי השנה.

לגבי פרימו, 2 נקודות חזקות לזכותו

מדובר על אוהד מכבי שעשה לפרימו פורפרה ואף אחד לא לקח את הקרדיט/רמז עליו. מי שפוצץ את זה היה בודירוגה.

אם זה היה מישהו אחר, הוא היה ממהר לפוצץ כדי להראות שפרימו אדיוט ( אחרת למה הוא טרח לעבוד עליו ) ו/או לפחות לוקח קרדיט אחרי.

גם לא נראה לי שהוא זייף את הלחץ, אולי אני טועה אבל איזה אינטרס יש לו להתייעץ עם אנשים בהודעות פרטיות ולהודות להם אחרי שהנושא כבר מיצה את עצמו ?