Jump to content

שלמה! יש לך ד"ש מניוקאסל....

BODIROGA10

Recommended Posts

אחחח כמה כיף לקרוא שהיא אוהדת הפועל שרופה ואומרת שאין מה לעשות כרגע הפועל ת"א הקבוצה הכי טובה בפער מהליגה ולהיות בהלם, עד שאתה מבין שהכתבה מלפני ארבע שנים...

איזו שווה הייתה היעל בן דב הזו

אתה בכלל לא ברור איך התגלגלת לכדורגל, היה יותר מתאים לך להיות אוהד של התעמלות אומנותית או כדורעף חופים. ( נשים כמובן)

לגבי ה-1927/3 ... זה לא היה סיפור כזה גדול כפי שניפחו פה את העניין., וממש ניפחו כאילו מה.. (נכון, כשגיליתי את זה אז כשפורסם, בלהט היצרים העלתי משהו-והסרתי מהסיבות שבהמשך) :

לפני כשנתיים עלה לי רעיון (יום-יומיים אחרי ה-3:2 בדרבי הגדול), 'לערער' את הקטע של 1927 המגוחך על הסמל שלהם.

כתבתי ל'סוייר' פרטית (הוא יכול להוכיח) על כך שניתן לתעתע בהם בעודם מבולבלים מאד מהסחרור של הדרבי - ולשנות את שנת ההקמה...

מפה לשם נשלחו מס' נתונים והעניין עורר שם תהיות על פי מה שהבנתי.

עברה תקופה (מניח שבגלל שממש הלך להם חרא כל כך במגרש - הם ניסו לשנות משהו לקראת העונה החדשה .. "משנה מזל"- והעניין הזה צף להם) ,

ומכאן יצא שבמקום לרשום 1928 או וואט-אבר , הם עשו בדק על האגו ,

בכדי להיות ה-"הפועל הראשונה" ... אני בטוח שהם בדקו ומצאו שאם ירשמו 1923 (לא יכלו לפני, 1922 ומטה,כי לא היתה חיה כזו) אז הם יהיו ה"אחות הבכורה",

אני זוכר היטב באותה התקופה שאוהדי הפועל חיפה הביעו זעם בגלל שהם "לקחו להם את הבכורה".. / "האחות הגדולה" יעני.

ולשאלה המדוברת- למה לא העלתי עד עכשיו ?

- מפני שבסופו של דבר יצא לי לא ממש כפי שתכננתי וזה בסוף "עזר" להם להקדים ולהיות ההפו' הראשונה" ולא להיפך.

אז פשוט מאד- ירדתי מהעניין.

-

לא שלחתי להם בכלל מסמכים,זו המצאה, אלא צירפתי ממה שמצאתי באותם ימים באתרי הספורט השונים כשפרסמו את השנה החדשה "והמעודכנת"...

-

עד כאן בנושא. ניסחתי הכי טוב שאפשר בשביל שלא יהיו עוד חפירות. נהיה כבר מגעיל.

לא מתכון יותר לדון על זה. לא יצא כ"כ טוב אבל .. מנסים .. איך ההוא אמר : "מי שלא עושה-לא טועה" =]

בקיצור בתור עונש, אתה צריך עכשיו להתקשר לפרימו השוויצרי ולמכור לו את זה שג'ורדי מיואש והוא הולך חזק על החלוץ המרכזי של באזל.

תעשה להם שם קצת שכונה , להזיק זה לא יכול

בקיצור בתור עונש, אתה צריך עכשיו להתקשר לפרימו השוויצרי ולמכור לו את זה שג'ורדי מיואש והוא הולך חזק על החלוץ המרכזי של באזל.

תעשה להם שם קצת שכונה , להזיק זה לא יכול

דלגאדו