Jump to content

שלמה! יש לך ד"ש מניוקאסל....

BODIROGA10

Recommended Posts

הפאדיחה כבר לא מעניינת. על זה שאלו אותו ואמר שטעה ויותר לא יהיה עם הטלפון בזמן שידור, אבל הבעיה שלי היא שלא מביאים תגובה מהמנהלים שלו, מדברים רק על הפאדיחה ולא על האנטי-מכבי שלו במשך מעל 10 שנים.

הפאדיחה כבר לא מעניינת. על זה שאלו אותו ואמר שטעה ויותר לא יהיה עם הטלפון בזמן שידור, אבל הבעיה שלי היא שלא מביאים תגובה מהמנהלים שלו, מדברים רק על הפאדיחה ולא על האנטי-מכבי שלו במשך מעל 10 שנים.

תכלס על העיקר למה מתחו אותו ומה הוביל לזה לא מדברים, מעניין אותם רק הפדיחה, לפחות המגיש הביא קצת רקע וציין שאוהדי מכבי מתחו בעבר גם את פרימו.

שלמה ציין בחי בלילה פעמיים שבהודעה שהוא קיבל היה רשום את השם של פרימו. בודירוגה תגובתך?

אין מצב בעולם. ההודעה שמורה- מה שהעלתי לכאן זה בדיוק מה שהיה.

שלמה ציין בחי בלילה פעמיים שבהודעה שהוא קיבל היה רשום את השם של פרימו. בודירוגה תגובתך?

bodiroga be like

*עורך את התמונה בנושא ומשרבב את השם של פרימו לתוך הציטוט*

אין מצב בעולם. ההודעה שמורה- מה שהעלתי לכאן זה בדיוק מה שהיה.

אני מריח כאן תביעת דיבה, לא מספיק ששלמה טיפש הוא גם שקרן מנסה להפיל את זה על פרימו.

bodiroga be like

*עורך את התמונה בנושא ומשרבב את השם של פרימו לתוך הציטוט*

חלאס .. כמו ילד קטן, לא נמאס לך רק לחפש שלילי.. ? עושה לי תחקירים על שניות שליחה,

אומר לי להודיע לך לפני , מה זה פה "הקש בגג" ?? הלו, פצצות מנחיתים בהפתעה או לא מנחיתים בכלל. הבט קדימה.

דאו אני לא מבין מאיפה נובעה כל האנטי שלך לבודירוגה

עזוב , יש כנראה דברים שאי אפשר לשנות... שלא ימציא סיפורים שזה ממקרה ה-1927 מלפני חודשיים .. כי זה כבר שנתיים+ ככה. להשבית שמחות... הוא לא מבין שהוא ככולם אמור לזרום עם זה בכיף.

אגב 1927 והסיפור , יש לי מה לומר בנושא... אך לא מערבבים שמחה בשמחה .. עוד כמה ימים. יש לנו ימים חשובים עכשיו ואני רוצה שהראש של כולנו יהיה במוקד- מטרת העליה לליגת האלופות.

זה הרבה יותר חשוב מכל-sms בעולם.

חלאס .. כמו ילד קטן, לא נמאס לך רק לחפש שלילי.. ? עושה לי תחקירים על שניות שליחה,

אומר לי להודיע לך לפני , מה זה פה "הקש בגג" ?? הלו, פצצות מנחיתים בהפתעה או לא מנחיתים בכלל. הבט קדימה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

פעם ראשונה שבאמת הצחקת אותי. אדיר

דאו אני לא מבין מאיפה נובעה כל האנטי שלך לבודירוגה

מהבדיחות הלא מצחיקות, ומאוד מעיקות שלו בפורום

בודירוגה לא הבנתי מה כתבת לגבי ה 1923-1927. זה אמיתי או לא? פתחת נושא והתלהבת כמו תמיד על כך שהפלת את הפועל בפח. עושה רושם שבעיקר הפלת בפח חלק מהפורום, לא יותר מזה.