Jump to content

העצירות הלא חוקיות של חיימוב (ואג'ידה) בפנדלים

וזה ברשת

Recommended Posts

בעקבות ויכוח עם חבר אוהד ב"ש שטוען שזה מקובל בעולם לצאת מטר וחצי מקו השער, החלטתי לעשות את התרגיל הבא:

לחפש סרטונים ביוטיוב של פנדלים. התחלתי מקסיאס, בופון, צ'ך... ועברתי לסרטונים שמרכזים הצלות פנדלים. סך הכל ראיתי לפחות 50 פנדלים. המשותף לכמעט כל השוערים? הטכניקה.

כולם, כמעט ללא יוצא מהכלל, לוקחים צעד של כמעט חצי מטר קדימה שנייה לפני שהשחקן בועט, כדי שיוכלו לקחת תנופה עם הרגל הזאת ולזנק יותר חזק.

כולם, כמעט ללא יוצא מהכלל, מסיימים את הפנדל בין חצי מטר למטר מהשער במקרה המוגזם.

אם מסתכלים על התמונות שוואן שמו של חיימוב, רואים שהוא בערך 1.5-2.5 מטר מהקו לפני שהשחקן בועט, ומגיע עם העצירה לפעמים לסביבות 2.5-3 מטר מהשער.

פשוט וקל לראות.

אגב, לטענתו אג'ידה (ברור) ואניימה היו עושים אותו דבר... למישהו יש סרטונים של פנדלים שאניימה עמד בהם?

לפני כמה חודשים שמו כאן את הסרטון הזה.

אני זוכר שצחקנו על כך שרק בארה"ב ידאגו לצדק אמיתי בנושא הזה, ורק שם השופט יהיה אמיץ מספיק כדי לשרוק לפנדל שני וגם שלישי אם צריך.

אז וואלה אתמול לשופט אכן היה אומץ לשרוק לפנדל חוזר, אבל כשבפעם השנייה חיימוב שוב יצא מהשער לפני הבעיטה ושם זין על השופט ועל החוקים, הוא היה חייב להמשיך באותו קו ולשרוק לפנדל נוסף, בחר שלא לעשות את זה/פחד, וחיימוב הוכתר לגיבור. חבל.

אני לא טוב בזה, אבל אם יש מישהו שיכול לערוך את הסרטון ולתמצת אותו נטו לבעיטות ולשריקות ולהוסיף לזה כמה משפטים בין לבין על הבושה של גרינפלד(או לתת השוואה מהיציאות של חיימוב) כדי שנוכל להפיץ בפייסבוק וברשת הוא יצא גדול.

יותר מזה, מכבי צריכים לגנות את גרינפלד על זה שלא עשה צדק ונתן לו לצאת בכל הבעיטות שהיו, ועל הדרך לדרוש השעייה לחיימוב על התנהגות בלתי ספורטיבית ועבירה על התקנון והחוקים.אפילו שלא יקרה עם זה כלום בהתאחדות זבל שלנו,לפחות לתת קונטרה לזיוני מוח שלהם.

לצערי האחריות היא על ערן זהבי ודור מיכה, הייתה עליהם האחריות לייצג את האינטרס של מכבי בעניין הזה ולהתעקש לא להשלים את ביצוע הבעיטה אם חיימוב לא מילא את החוקים

אולי אפילו להימנע מלבעוט עד וידוא שהוא עומד על קו השער

יאללה שחררו את המשחק הזה, יש באזל עוד יומיים

כל ההתעסקות צריכה להיות על דברים שמשליכים לעתיד כמו לחץ על גרינפלד שהחליט לפסוק רק פעמיים מתוך 7 מקרים של אותה עבירה בדיוק.או שאל תשרוק ותהיה גרוע בעבודתך,או שתשרוק לכל מה שלא חוקי.במקום זה בחר לצאת אפס.

חייבים להעלות את זה לסדר היום לא בגלל המשחק אלא בעיקר בשביל העתיד.

אני רואה את התמונות ובארבעה מתוך חמשת הפנדלים הוא עומד ממש באמצע רחבת ה 5 וזאת לא קפיצה קטנה אלא ממש יציאה החוצה.

פנדלים לא חוקיים בעליל ובנוסף אני מקווה ששירצקי וחיימוב הבני שרמוטה יקבלו את מה שמגיע להם בבלומפילד.