Jump to content

העצירות הלא חוקיות של חיימוב (ואג'ידה) בפנדלים

וזה ברשת

Recommended Posts

זו נקודה שבאמת מרגיזה אותי.

אם ק"ש היו לוקחים את המשחק והפנדלים כמו שצריך אז הכל היה בסדר איתם והייתי מפרגן להם.

אבל מפריע לי נורא שכמעט בכל הפנדלים חיימוב פשוט עלה על השיטה- לקפוץ קדימה לפני הבעיטה/להתקדם כמה צעדים כדי לצמצם מרחק מהבועט.

כמובן שבתקשורת לא מדברים על זה כמעט. מבחינתם חיימוב הוא גיבור הערב. מבטיח לכם שבאנגליה דבר כזה לא היה קורה.

זה מגעיל שלא עושים נגד זה כלום. אג'ידה כבר לקח לזהבי שני פנדלים רק ככה.

אני חושב שצריך לפעול באופן מסוים נגד שוערים שעושים את זה.

פנדל חוזר זה לא מספיק- יש כבר אפקט פסיכולוגי על הבועט ועל השופט שמפחד להמשיך לפסוק על פנדלים חוזרים.

נראה לכם הגיוני ששוער יוכל לעצור באופן חוקי כל בעיטה ופשוט יהיה פנדל חוזר? ומה אם זה חוזר על עצמו?

השוער עשה את שלו. יכול להמשיך ולעצור באופן לא חוקי, וגם הלחיץ את הבועט שצריך לבעוט בפעם השניה או השלישית.

זה באמת מה שהכי עצבן אותי במשחק. שדברים לא חוקיים לא מטופלים כראוי ועוד מי שעבר על החוקים מוכתר כגיבור.

מדויק. אבל היי אל תשבית שמחות, עכשיו מריצים אותו לנבחרת. הבנאדם מושך זמן מדקה 10. מביך.

טל בן יהודה הזכיר רגשי נחיתות. מה שמותר לקיפוח עלק זה לא מה שמותר לך. לי גם מפריע תמיד שהיריבות על סף ביצוע לינץ׳ בשוא בהחלטות שיפוט שאינן לטובתם ולא נשלפים צהובים ואדומים הנדרשים.

אפשר להסתכל על האחות הגדולה ועל מה עושים כדי לגזול לה תארים

היה צריך לעצור את אותה הבעיטה 5-6 פעמים עד שחיימוב היה מבין שהוא מפסיד מכל הסיפור, ברגע שהוא עצר אותו פעם אחת רק, אז הוא ידע שהשופט לא ישרוק שוב לבעיטה חוזרת.

זה מזכיר לי את אותו האפקט של הכרטיס הצהוב שנותנים לשוערים על בזבוז זמן.. השוערים יודעים שעכשיו אין סיכוי שיקבלו שוב כרטיס צהוב שני על בזבוז זמן והם מרשים לעצמם להעביר את הזמן..

בכל הפנדלים הוא יצא מעבר לקו השער, הזוי שלא הייתה לזה התייחסות.

כמו שכתבתי, מזל שיש השנה אירופה, הסחלה של הכדורגל הישראלי מתחיל לעייף.

בכל הפנדלים הוא יצא מעבר לקו השער, הזוי שלא הייתה לזה התייחסות.

כמו שכתבתי, מזל שיש השנה אירופה, הסחלה של הכדורגל הישראלי מתחיל לעייף.

אם חואן פאבלו היה יוצא .. ועוד איך הייתה התייחסות.. מי בזמנו התייחס לאג'ידה? רק אנחנו.. לא הזיז לאף אחד..

מסכים עם על מילה.

דבר נוסף שממש מעצבן בכדורגל שלנו הוא תוספות הזמן השערורייתיות שהשופטים נותנים כאשר קבוצות באות נטו להעביר את הזמן. השופטים צריכים לחסל את התופעה בכך שיוסיפו את הזמן הדרוש.

באנגליה או בכל מדינה אחרת לעולם לא תראו שחקן שוכב על הדשא (בטח לא בתדירות שזה קורה בארץ) כשהקבוצה שלו מרוצה מהתוצאה.

את הפנדל הראשון של זהבי אג'ידה עצר כי זהבי בעט חלש, לא כי הוא יצא.

גם סטויקוביץ' עושה את זה אגב ועשה את זה במשחק נגד הפועל חיפה בטוטו.. זה מה שקורה כשהשופטים לא מקפידים. זורקים זין.

אגב שחקנים ששוכבים על הדשא, מה הסיפור של וובה בראון? כל משחק מולנו הוא נשכב 3 פעמים על הדשא ועוצר התקפות שלנו, מגוכח.

בן שרמוטה.

גם לו אני מאחל **** בראש.

הוא בן זונה בין הגדולים.

כזה אפס.

0 ספורטיביות.

בן שרמוטה.

גם לו אני מאחל **** בראש.

הוא בן זונה בין הגדולים.

כזה אפס.

0 ספורטיביות.

עבדתי עם אמא שלו פעם. דווקא לא זונה בכלל, אישה מאוד נחמדה....

אני דווקא חושב שהבועטים צריכים פשוט להיערך לזה. אני בטוח שחיימוב ואג'ידה הם לא היחידים שיוצאים קדימה בזמן הבעיטות ולא יודע עד כמה אוכפים את זה באירופה. וברור שב 90% מהמקרים לא ישרקו. השאלה היא איך (אם בכלל) הבועט יכול להיערך לזה כשהוא יודע את זה מראש.

כמובן שזה מנוגד לחוקה וזה חד משמעי שזה אסור אבל אני מנסה לחשוב מה עושים מבחינת יעילות.

אני דווקא חושב שהבועטים צריכים פשוט להיערך לזה. אני בטוח שחיימוב ואג'ידה הם לא היחידים שיוצאים קדימה בזמן הבעיטות ולא יודע עד כמה אוכפים את זה באירופה. וברור שב 90% מהמקרים לא ישרקו. השאלה היא איך (אם בכלל) הבועט יכול להיערך לזה כשהוא יודע את זה מראש.

כמובן שזה מנוגד לחוקה וזה חד משמעי שזה אסור אבל אני מנסה לחשוב מה עושים מבחינת יעילות.

הבועט לא צריך להערך לזה

השוער שלך צריך להערך לזה ולעשות בדיוק את אותו דבר

לא משנה שבמקרה של חואן גם אם הוא יעשה את זה הוא לא יעצור פנדלים

זה שגם השוער שלנו צריך לעשות את זה זה ברור. אבל אני מדבר על הליגה שם מן הסתם יבוצעו עליך הרבה פנדלים (בתקווה שישרקו גם) ושם השוערים יעשו חיימוב שוב.

הבועטים היו צריכים לצאת חכמים, לרוץ ואז לא לבעוט ושהשופט יראה איך חיימוב מזנק קדימה 2 שניות לפני הבעיטה.
הוא לקח 2,3 צעדים קדימה. אחרי פעם פעמיים שלא היו בועטים חיימוב היה משתגע והשופט היה מעיר לו.
הבעיה שהשופט לא העיר לו ואז שהגיע לנו בעיטה חוזרת הוא באמת נתן, אבל מפה זה כבר היה ההזדמנות של מיכה אין מה לעשות

אם לומר את האמת - זה מעצבן, אבל לא בגלל זה הפסדנו. עד לפני כמה שנים (נכון, לא מעט) זה בכלל היה מותר וגם באירופה זה לא ממש נאכף (דודק בגמר האלופות 2005).

מה שמעצבן אותי זה שלא רק חיימוב, גם אג'ידה וגם סטויקוביץ נוהגים ככה (ראו את הפנדל שסטויקוביץ עצר לפני שבועיים בדרבי היחפאי בגביע הטוטו), ורק חואן פאבלו עוד רוגע הולך צעד אחורה.

אני באמת לא מבין איך הוא עושה צחוק מהחוק פעם אחר פעם ולא מקבל אדום

זה כמו ששופט ישרוק נבדל או עבירה ושוב ושוב הוא יעבור את השוער ויתן גול

ועל מי אתה מאיים שתעזוב את המגרש באירופה מזמן היו שולחים אותו החוצה השכונה של הכדורגל בישראל זה למה אנחנו תמיד נהיה קטנים

זו נקודה שבאמת מרגיזה אותי.

אם ק"ש היו לוקחים את המשחק והפנדלים כמו שצריך אז הכל היה בסדר איתם והייתי מפרגן להם.

אבל מפריע לי נורא שכמעט בכל הפנדלים חיימוב פשוט עלה על השיטה- לקפוץ קדימה לפני הבעיטה/להתקדם כמה צעדים כדי לצמצם מרחק מהבועט.

כמובן שבתקשורת לא מדברים על זה כמעט. מבחינתם חיימוב הוא גיבור הערב. מבטיח לכם שבאנגליה דבר כזה לא היה קורה.

זה מגעיל שלא עושים נגד זה כלום. אג'ידה כבר לקח לזהבי שני פנדלים רק ככה.

אני חושב שצריך לפעול באופן מסוים נגד שוערים שעושים את זה.

פנדל חוזר זה לא מספיק- יש כבר אפקט פסיכולוגי על הבועט ועל השופט שמפחד להמשיך לפסוק על פנדלים חוזרים.

נראה לכם הגיוני ששוער יוכל לעצור באופן חוקי כל בעיטה ופשוט יהיה פנדל חוזר? ומה אם זה חוזר על עצמו?

השוער עשה את שלו. יכול להמשיך ולעצור באופן לא חוקי, וגם הלחיץ את הבועט שצריך לבעוט בפעם השניה או השלישית.

זה באמת מה שהכי עצבן אותי במשחק. שדברים לא חוקיים לא מטופלים כראוי ועוד מי שעבר על החוקים מוכתר כגיבור.

מסכים 1000%

הוא פשוט שינן היטב את האופי/מנטליות הישראלית, שאם יעצור פעם אחת ככה - הוא עשוי לקבל בעיטה חוזרת. ולא יקרה בשנית..

כי הרי זה "לא יהיה נעים" לפסוק שוב על בעיטה חוזרת.. או .. "מה יגידו בתקשורת"?! "שוב השופטים עם מכבי"!? האלמנט הפסיכולוגי + המנטרה שיכולה לעבוד פעם-פעמיים עבדה לפי התכנית שלו.

עוד דבר, התכנית של חיימוב (תכנית ההפחדה לבועט - ע"י זה שהוא מזנק קדימה ומגביר את סיכוייו בכ-30-40% לעצור + לבלבל את הבועט ולהוריד לו את הביטחון ,

שווה עשרות מונים הן לבעיטה חוזרת אף בפעם השלישית , ויתרה מכך - גם גיבוי תקשורתי מכל המלעיזים). הישראלי המלוכלך.

אבל במקרה של אתמול- אני מאשים גם את השופט.

הוא היה צריך להוציא לו צהוב ע"מ להזהיר. ושלא יתחכם. אולי היה חיימוב נזהר שלא מזנקים ככה.. (למרות שבראש הוא ידע שלא ירחיקו אותו במהלך הפנדלים, אבל לפחות היה מקבל אזהרה - כמראית עין)..