Jump to content

החלה מכירת כרטיסים לגומלין מול באזל למנויים

צהובעולה

Recommended Posts

אין לי ספק בזה.

אבל הם היו חייבים לפחות להשאיר אופציה של איסוף באיצטדיון עבור כאלה שרוצים לבחור בזה.

טוב נו.. מה אני מצפה להיגיון מ'לאן'.

אין לי ספק בזה.

אבל הם היו חייבים לפחות להשאיר אופציה של איסוף באיצטדיון עבור כאלה שרוצים לבחור בזה.

טוב נו.. מה אני מצפה להיגיון מ'לאן'.

כשאין הדפסה בוכים וכשיש בוכים. מה נסגר לנסות להתלונן על כל שטות

אל תתפסו אותי במילה ואני לא יודע אם זה נכון אבל.. יש מצב שאופא פשוט לא מסכימה שתיהיה מכירה\איסוף כרטיסים בקופות לפני המשחק ? האמת יש מצב לזה....

כשאין הדפסה בוכים וכשיש בוכים. מה נסגר לנסות להתלונן על כל שטות

יהודים.

אם היו את כל האופציות היו אומרים - "מה זה, כמה אופציות, למה אני צריך לבחור? בושה"

יהודים.

אם היו את כל האופציות היו אומרים - "מה זה, כמה אופציות, למה אני צריך לבחור? בושה"

די נו...

לגיטימי שישאלו למה אין איסוף עצמי.

בתור אחד שהדפיס פעם קודמת, רציתי להימנע מזה בפעם הזאת, כי פעם שעברה הם הדפיסו משהו על הברקוד, היה צריך לקפל את הכרטיס בדיוק והרבה אנשים התעכבו על זה בשער.

אגב מומלץ להדפיס במדפסת לייזר, שזו עוד הגבלה.

בקיצור אני חושב שלגטימי שתהיה אופציה לאיסוף הכרטיסים ביום המשחק או קודם לכן למי שמעוניין.

אל תתפסו אותי במילה ואני לא יודע אם זה נכון אבל.. יש מצב שאופא פשוט לא מסכימה שתיהיה מכירה\איסוף כרטיסים בקופות לפני המשחק ? האמת יש מצב לזה....

בבתים של האירופית עשיתי מנוי וקיבלתי בקופות כרטיסים מודפסים, לא חושב שיש קשר.

אולי הם מנסים לבדוק איך אנשים יזרמו עם זה כדי לחסוך לעצמם עלויות הדפסה וכוח אדם.

יששששששששששששש הצלחתי להזמין כרטיס לשער 2 במיקום באמצע !!

כנראה מכבי עושה ביטולים או משהו כזה לאנשים שהם חרא או הזמינו מעל לכמות המותרת או משהו כזה..

תזמינו מהררררררר יש עוד כמה מקומות בשער 2 לפי מה שראיתי עכשיו

רגע תגידו, תמיד היה לי מנוי או שהזמנתי ואז לקחתי את הכרטיסים מהקופה.. אבל בהדפסה הביתית לא יהיה סיבוך בכניסה ???? כי אני לא רגיל לזה..

לפחות יש מזכרת מהמשחק הזה כי זה לא הטענה במנוי זה דף\כרטיס אבל כמובן שאנחנו לא מסתפקים בזה רוצים שלב בתים :mushy:

בדרך כלל אין בעיות עם הדפסה בבית

הדפסתי בעבר כמה פעמים גם במדפסת רגילה

וגם במדפסת לייזר והכל עבר חלק.

מה ההבדל בין מדפסת רגילה למדפסת לייזר אבל ?

תודה גבר

יששששששששששששש הצלחתי להזמין כרטיס לשער 2 במיקום באמצע !!

כנראה מכבי עושה ביטולים או משהו כזה לאנשים שהם חרא או הזמינו מעל לכמות המותרת או משהו כזה..

תזמינו מהררררררר יש עוד כמה מקומות בששער 2 לפי מה שראיתי עכשיו

יששששששששששששש

בההתחלה ההודעה שלך גרמה לי לרצון עז לתקוע לעצמי כדור בראש, אבל ההצלחה שלך עוררה בי השראה ואחרי רבע שעה של ריפרושים ועוד עשר דקות של לחץ מורט עצבים השגתי מקום מעולה ליד המגרש בשער 2! מי יתן ונהיה שכנים ואני אחלק לך כמה בוסות רטובות. :yahoo:

יששששששששששששש

בההתחלה ההודעה שלך גרמה לי לרצון עז לתקוע לעצמי כדור בראש, אבל ההצלחה שלך עוררה בי השראה ואחרי רבע שעה של ריפרושים ועוד עשר דקות של לחץ מורט עצבים השגתי מקום מעולה ליד המגרש בשער 2! מי יתן ונהיה שכנים ואני אחלק לך כמה בוסות רטובות. :yahoo:

שכבתם?

יששששששששששששש

וואלה בכיף.. גם אני הופתעתי האמת..

הכל טוב יאללה מכבי !!

יששששששששששששש

לפי השיחה שהייתה לי עם לאן בצהריים - כל הכרטיסים לשער 2 הם של אופא והם לא אמורים למכור אותם...

5 דקות אחרי שאני קניתי לשער 2 3 כרטיסים התקשרו אליי וזיכו אותי ולקחו את הכרטיסים...

אולי משהו השתנה - מקווה שלכם זה יעבוד.

מה ההבדל בין מדפסת רגילה למדפסת לייזר אבל ?

תודה גבר

לייזר נותן הדפסה יותר חדה לאובייקטים קטנים.

(הברקוד שעל הכרטיס במקרה הזה)

לפי השיחה שהייתה לי עם לאן בצהריים - כל הכרטיסים לשער 2 הם של אופא והם לא אמורים למכור אותם...

5 דקות אחרי שאני קניתי לשער 2 3 כרטיסים התקשרו אליי וזיכו אותי ולקחו את הכרטיסים...

אולי משהו השתנה - מקווה שלכם זה יעבוד.

ויש לך כרטיסים חלופיים? השגת אחרי שזיכו אותך?

אם לא יצאת סתום שנתת להם לזכות אותך, היית אומר שיפצו אותך בכרטיס למקום אחר, הם היו חייבים אם לא היית נותן להם לזכות אותך

Sent from my C6603 using Tapatalk

ויש לך כרטיסים חלופיים? השגת אחרי שזיכו אותך?

אם לא יצאת סתום שנתת להם לזכות אותך, היית אומר שיפצו אותך בכרטיס למקום אחר, הם היו חייבים אם לא היית נותן להם לזכות אותך

כבר כשהייתי קטן שמתי לעצמי מטרה להיות פחות סתום מכמה שאפשר להיות - יש לי 3 כרטיסים ליציע 8 במחיר זול יותר - תאמת, לא יודע איך זה יצא ככה :-)

כבר כשהייתי קטן שמתי לעצמי מטרה להיות פחות סתום מכמה שאפשר להיות - יש לי 3 כרטיסים ליציע 8 במחיר זול יותר - תאמת, לא יודע איך זה יצא ככה :-)

לא בא לעקוץ אותך או משהו אבל די קל לקבל מהם פיצויים

חבר איכשהו קנה דרך האתר של לאן שני מנויים ל11 ולאן אמרו שזאת הייתה שגיאה באתר ורצו לזכות אותו, הוא לא הסכים לקבל זיכוי, יעני כדי שהם יהיו חייבים להביא לו תמנויים. בסוף הפ הביאו לו שני מנויים ל8