Jump to content

החלה מכירת כרטיסים לגומלין מול באזל למנויים

צהובעולה

Recommended Posts

מה שהכי מצחיק זה שאני קונה מהם דקה אחרי שהמשחק מתחיל ותוקע לספסרים זין בתחת כרטיס בחצי מחיר שהם קנו

יותר מצחיק זה לבוא עם שוטר סמוי, לקחת את הכרטיסים במחיר עלות ולשלוח את הספסר עם הסמוי

הטענת הכרטיסים לבעלי מנויים לקראת משחק הגומלין מול באזל (25/8 בבלומפילד) בעיצומה ותסתיים ביום ראשון ב-19:00. שימו לב! למעוניינים, יהיה ניתן להטעין את המנויים במהלך סוף השבוע גם בחנות הרשמית בסינמה סיטי בראשון לציון.

מישהו יודע אם מוכרים בחנות של מכבי בסינמה בשבת?

שעות פעילות

חנות המוצרים הרשמית, דיזנגוף 147 תל אביב, בימים א'- ה' 10:00-20:00, יום ו' 09:30-15:00

חנות המוצרים הרשמית, מתחם הסינמה סיטי ראשון לציון, בימים א'- ד' 10:30-23:00, יום ה' 10:30-00:00, יום ו' 10:00-13:00, יום ש' 10:00-00:00

חנות המוצרים הרשמית במתחם האימונים בקריית שלום בימים א'-ה' 10:00-20:00, ו' 10:00-15:00

קופת 'לאן' דיזנגוף, דיזנגוף 101 תל אביב, בימים א'- ה' 09:00-19:00, יום ו' 09:00-13:00

שעות פעילות

חנות המוצרים הרשמית, דיזנגוף 147 תל אביב, בימים א'- ה' 10:00-20:00, יום ו' 09:30-15:00

חנות המוצרים הרשמית, מתחם הסינמה סיטי ראשון לציון, בימים א'- ד' 10:30-23:00, יום ה' 10:30-00:00, יום ו' 10:00-13:00, יום ש' 10:00-00:00

חנות המוצרים הרשמית במתחם האימונים בקריית שלום בימים א'-ה' 10:00-20:00, ו' 10:00-15:00

קופת 'לאן' דיזנגוף, דיזנגוף 101 תל אביב, בימים א'- ה' 09:00-19:00, יום ו' 09:00-13:00

דקסטר כשאתה עוזר לי אני נזכר בתקופת ה*חיבוקי* שלך ושל סוייר

תודה אחי.

יש לי בעיה באתר של 'לאן', כשאני עושה 'שכחתי סיסמא' הוא טוען שהמייל שאני כותב לא קיים במערכת וכשאני לוחץ על 'צור חשבון' הוא טוען שאני כבר קיים במערכת.
ככה שאין לי מה לעשות חוץ מללכת לקנות... למישהו יש פתרון?

יש לי בעיה באתר של 'לאן', כשאני עושה 'שכחתי סיסמא' הוא טוען שהמייל שאני כותב לא קיים במערכת וכשאני לוחץ על 'צור חשבון' הוא טוען שאני כבר קיים במערכת.

ככה שאין לי מה לעשות חוץ מללכת לקנות... למישהו יש פתרון?

להתקשר ללאן

שאלה: יש לי חבר שלא מתכנן לקנות כרטיס לבאזל והוא רוצה להעביר לי את המקום שלו.

האם דרך האתר של לאן אני יכול להדפיס כרטיס?

או שמא יש רק הטענה לתג מנוי?

אם אין אפשרות דרך האתר - זה יעזור אם אקפוץ לסינמה סיטי? יש לי תמונה של המנוי שלו בלבד (ללא ת.ז.)

תודה!

בכל הקשור לספסרות. אני מבקש בכל לשון של בקשה

כל מי שיכול להביא לי הוכחות לספסרות כוללות צילום של המנוי (או כל הפרטים כמו מספר מנוי כסא שורה ושם מלא) אני מבקש ממש שיעביר לי.

תודה!

התקשרתי ללאן עכשיו והזמנתי כרטיס על המנוי לשער 11

השיחה עם לאן הייתה בדיוק 2 דקות ו59 שניות מהרע שחייגתי עד לרגע שסיימתי להזמין. אני באמת הייתי מופתע ועדיין. וחושש שגנבו לי את האשראי, זה טוב מדי כדי להיות אמיתי.