Jump to content

סיכום ההפסד למכבי פ"ת בגביע הטוטו אחריי צפייה בש.ח | למה לעזאזל אני עושה תחרא הזה לעצמי?

Sawyer

Recommended Posts

יש מסגרת לשחקנים בגילו שעדיין לא בשלים לבוגרים וזקוקים לדקות משחק. קוראים לה נוער.

אפשרי לשחק בשתי מסגרות? יש כזה משהו בכדורסל ״כרטיס כפול״, לא בקיא מספיק

לא יודע לגבי נוער, לדעתי הוא בתפר, לא בוגרים לגמרי, ומצד שני גדול על הנוער. אני כן רואה יתרונות לשחק בבוגרים גם שאתה לא הכי בשל (חושב שדור פרץ ״נאלץ״ התקדם מאוד כשפאקו תקע אותו בלם), גם שולח אותו קצת לחד״כ.

מה שעצוב, זה שכרגע נראה שגלזר יותר בשל ממיכה. מקווה שגם סלאבישה ראה מה הוא שווה ומה האחרים בעייתים אחרי שהוציא אותו במחצית ועד הנוסא נהיה זוועה לגמרי באמצע.

אם אני ג'ורדי, מחר אני מביא שני שחקנים במקום ניקולה וקרלוס.

לא חייב שחקנים בטופ, כנראה רוב מה שתביא יהיה עדיף עליהם, שווה את ההימור.

פשוט שני שחקנים מאכזבים בטירוף.

חבל שאתה לא ג׳ורדי :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

שופט: סביר (לאדע, עיצבן אותי. נתן להם למשוך זמן, ויתר להם בצהובים בהתחלה. גביע ה-מ ואני יוצא עצבני? סמרטוט)

פשוט התרגלנו לשיפוט אירופאי (שהיה מדהים בפלזן חוץ) ופתאום לקבל שופט שלא יכול לנהל משחק שמתנהל בקצב אפס זה הזוי.

אפילו נגד המלטזים השופט עצר כל ניסיון בזבוז זמן.

מה קרה בשער 11 במחצית?

Sent from my iPhone using Tapatalk

אוהדי הפועל ניסו לפרוץ פנימה אבל האריות מהפאנטיקס הצליחו להדוף אותם עד שהגיעה המשטרה והרחיקה את אותו קומץ מופרע מהפועל

בן בסט לא מבין את הרמז? אפילו בגביע הטוטו נגד מכבי פ"ת הוא לא בסגל אולי הוא חושב שזה בגלל שרוצים שהוא ינוח לפני באזל

דקה 71 מתפרצת גדולה של איגיבור שזרק שחקן אחד ומסר למיכה שמזווית קשה ניסה לגלגל פנימה אבל נעצר באינסטיקנט מצויין של גיגי.

לא חושב שכתבת מספיק על המהלך הזה. אחת הפעולות האינדיבידואליות הכי מרשימות שראיתי בזמן האחרון.

זה מתחיל בקריאה די גאונית של נוסא לנסיון דאבל-פס של פ״ת על סף הרחבה שלנו, השתלטות על הכדור, ומשם דהירה לשני דאבל פאסים רצופים, פלוס step-over של

סטף קארי והשפלה של דנינו, פלוס הכנס כדור על המילימטר למיכה. מהלך מטומטם לגמרי.

לא חושב שכתבת מספיק על המהלך הזה. אחת הפעולות האינדיבידואליות הכי מרשימות שראיתי בזמן האחרון.

זה מתחיל בקריאה די גאונית של נוסא לנסיון דאבל-פס של פ״ת על סף הרחבה שלנו, ומשם הוא דוהר לשני דאבל פאסים רצופים, פלוס step-over של

סטף קארי פלוס הכנס כדור על המילימטר למיכה. מהלך מטומטם לגמרי.

כתבתי מראש שאני מקצר ולא מתלהב כי לא היה לי כוח + עייפות + סטלה

המהלך היה באמת גדול.

אני לא חושב שה"קריאת דאבל פס" הייתה ככ גאונית, אני מצפה משחקן ברמה הזאת לראות את זה.

אבל ההטעיית גוף הייתה באמת לא מהעולם הזה, נדיר לראות דברים כאלו במגרשים שלנו + כדור מושלם על המילימטר.

גם דור מיכה אגב עשה הכי טוב שהוא יכול, היה לא רחוק מלהשחיל את זה בדיוק לקורה ופנימה. חבל.

כתבתי מראש שאני מקצר ולא מתלהב כי לא היה לי כוח + עייפות + סטלה

המהלך היה באמת גדול.

אני לא חושב שה"קריאת דאבל פס" הייתה ככ גאונית, אני מצפה משחקן ברמה הזאת לראות את זה.

אבל ההטעיית גוף הייתה באמת לא מהעולם הזה, נדיר לראות דברים כאלו במגרשים שלנו + כדור מושלם על המילימטר.

גם דור מיכה אגב עשה הכי טוב שהוא יכול, היה לא רחוק מלהשחיל את זה בדיוק לקורה ופנימה. חבל.

תעיף מבט שוב שיש לך זמן.

הקריאה עצמה באמת לא הייתה גאונית, הוא היה עם הפנים למהלך בסך הכל, אבל הזריזות שלו בסגירה של המסירה היא מיוחדת בעיניי. ההחלטה שהוא מקבל.

לא חושב שיש עוד שחקנים בליגה שהיו מיירטים את המסירה הזו כמוהו (הוא די רחוק מהכדור), מאמין שרובם היו מכוונים לסגור את השחקן המקבל אחרי שהכדור כבר אצלו.. אבל אולי אני טועה.

הוא ראה שאין לו כמעט הצטרפות, וצריך למשוך קצת זמן עד שמיכה יגיע לאזור. באמת מהלך מבריק.

בכלל, שמתי לב שהקבלת החלטות של נוסא בהתקפה השתפרה מאוד בשנה האחרונה, גם בהשוואה לתקופה בבטיס.

כשהוא רואה שצפוף מדי באמצע, או שהתנועה שהחלוצים/ווינגרים עושה נסגרת טוב ע״י ההגנה, יש לו את הסבלנות לפתח את ההתקפה לכיוון אחר במקום ללכת על מסירה

לא הגיונית. מצד שני, כשהוא רואה שיש שטח לעבוד איתו, הוא תוקף את השומר שלו בדריבל.

מבסוט עליו מאוד העונה עד כה.

תעיף מבט שוב שיש לך זמן.

הקריאה עצמה באמת לא הייתה גאונית, הוא היה עם הפנים למהלך בסך הכל, אבל הזריזות שלו בסגירה של המסירה היא מיוחדת בעיניי. ההחלטה שהוא מקבל.

לא חושב שיש עוד שחקנים בליגה שהיו מיירטים את המסירה הזו כמוהו (הוא די רחוק מהכדור), מאמין שרובם היו מכוונים לסגור את השחקן המקבל אחרי שהכדור כבר אצלו.. אבל אולי אני טועה.

הסתכלתי שוב.

אז צודק, הקריאה של הדאבל פס של היריב "מטורפת" ולא רק שהוא קרא והגיע, גם השתלט ישר לרגל והוציא התקפה.

אבל, מה קורה אם השחקן מזהה שהוא קורא את זה ומסתובב (לכיוון שמאל) אל השער..? זה גול. אז לאדע אם הוא היה מספיק לחזור, אבל כן זה היה נהדר.

הקבלת החלטות של נוסא ובכלל כל הפאן ההתקפי שלו משתפר בטירוף ממשחק למשחק.

עם זאת, עדיין יוצא לו 1/4 פסים פשוט פס מזעזע, בין אם זה נופל על מסירה קשה או על פס לחבר לידך, נשאר החיסרון הגדול ביותר שלו - לא מבין ממה זה נובע.

הוא לקח שם הימור מסויים, אבל בסך הכל השחקן שהוא שומר נמצא עם הגב אליו ולשער.

נגיד את זה ככה, אם הוא מריח מאחוריו את הסגירה של נוסא לשטח, עושה סיבוב על המקום, ודוהר לתוך הרחבה ... אני רוצה אותו אצלי :).

גם אז אגב, יש את החיפוי של טיבי שאמור לתת מענה (סוג של רוטציה בשמירה אם תרצה).

לגבי המסירות, מסכים. לא 1/4, אבל כן בתדירות מעט גבוהה מדי למה שאתה מצפה ממנו (כי אתה יודע שהוא יכול).

אני חושב שסטטיסטית אגב, הוא ״לא מדייק״ באחוזים דומים מאוד לאלו של כל השאר בערך, רק שכשהוא לא מדייק, זה נראה רע הרבה יותר, אז נוצר אצלך הרושם הזה.

גם מיכה, זהבי, ומיטרוביץ׳ - אולי המוסרים הכי טובים בקבוצה, מפקששים לא מעט מסירות פשוטות.

הוא לקח שם הימור מסויים, אבל בסך הכל השחקן שהוא שומר נמצא עם הגב אליו ולשער.

נגיד את זה ככה, אם הוא מריח מאחוריו את הסגירה של נוסא לשטח, עושה סיבוב על המקום, ודוהר לתוך הרחבה ... אני רוצה אותו אצלי :).

גם אז אגב, יש את החיפוי של טיבי שאמור לתת מענה (סוג של רוטציה בשמירה אם תרצה).

לגבי המסירות, מסכים. לא 1/4, אבל כן בתדירות מעט גבוהה מדי למה שאתה מצפה ממנו (כי אתה יודע שהוא יכול).

אני חושב שסטטיסטית אגב, הוא ״לא מדייק״ באחוזים דומים מאוד לאלו של כל השאר בערך, רק שכשהוא לא מדייק, זה נראה רע הרבה יותר, אז נוצר אצלך הרושם הזה.

גם מיכה, זהבי, ומיטרוביץ׳ - אולי המוסרים הכי טובים בקבוצה, מפקששים לא מעט מסירות פשוטות.

אבל זה הבעיה.

כמעט ואין לו את המסירות ה"כמעט" של רוב השחקנים. שאתה רואה את מיכה מוסר מסירה טובה שבשניה האחרונה שחקן גולש ומציל אותה לחוץ לטובתנו.

הוא מוסר מסירות שנגמרות או ברגל של השחקן או בשומקום בקטע מוגזם. אתה יודע על מה אני מדבר. וגם אם זה 1/7 זה מוגזם. זה צריך לקרות אחת ל3-4 משחקים, לא 3-4 פעמים במשחק.

בקשר לסיבוב, לא חושב שצריך להיות השחקן הטוב בהיסטוריה כדי להסתובב שם.

ועם אלף אלפי הבדלות, זהבי מסתובב ושם את זה ברשת 7/7. בלי להתאמץ בכלל בוודאות. אז כן, זה הימור. (אולי מושכל, הימור עדיין)

זה מתחיל בקריאה די גאונית של נוסא לנסיון דאבל-פס של פ״ת על סף הרחבה שלנו, השתלטות על הכדור, ומשם דהירה לשני דאבל פאסים רצופים, פלוס step-over של סטף קארי והשפלה של דנינו, פלוס הכנס כדור על המילימטר למיכה. מהלך מטומטם לגמרי.

:clap:

הדבר היחיד שבאמת צריך לקחת מהמשחק הזה הוא שמונונגה חתיכת אפס. תבעט פנדל כמו בן אדם, לבעוט פנדל מזלזל כדי להשפיל ילד שעוד אין לו 17 בהופעת בכורה במפעל בקושי רשמי, כשגם ככה לא הולך לו, זה מעשה די שפל. כאילו לא הספיק לו לתת את השלישי, השער הזה היה גם צריך להשפיל תיכוניסט, סתם גול זה לא מספיק טוב. במקום לבעוט טוב היה יותר חשוב לו להשפיל. אם זה היה נגד שוער באמת מקצוען, או במשחק ליגה, הייתי מבין.

זה מתחיל בקריאה די גאונית של נוסא לנסיון דאבל-פס של פ״ת על סף הרחבה שלנו, השתלטות על הכדור, ומשם דהירה לשני דאבל פאסים רצופים, פלוס step-over של

אולי אני מגזים, אבל זאת הפעולה הכי יפה ויעילה שראיתי משחקן במכבי (כן כולל כל השערים של ערן ופריצה) ב3 שנים האחרונות, אם מיכה מבקיע, מדברים על המהלך הזה שנים.

זה נקרא step back :mushy:

זה נקרא step back :mushy:

אבל זה לא היה step back, זה היה קרוסאובר בתכל׳ס, אבל בגרסת הכדורגל, אז המצאתי שם חדש - step over. נשמע לי בן זונה.