Jump to content

ניקולה מיטרוביץ'

צהבי

Recommended Posts

אם הוא באמת היה שחקן מכבי פ"ת אנשים פה היו גומרים עליו ואומרים איך הוא לא במכבי

ביחס למחיר ולתמורה שאנחנו מקבלים ממנו, הוא בסדר גמור

הייתי אומר שלא שווה מקום של זר וכבר אמרתי אבל שוב זה לא שעומדים אצלנו בתור זרים ומחכים שיתפנה מקום ונחתים אותם. אנחנו לא מילאנו את מכסת הזרים, כשנמלא נתלונן

אם הוא באמת היה שחקן מכבי פ"ת אנשים פה היו גומרים עליו ואומרים איך הוא לא במכבי

ביחס למחיר ולתמורה שאנחנו מקבלים ממנו, הוא בסדר גמור

והינה באה מכבי פתח תקווה ומראה לך שאתה מדבר שטויות. מאבק אחד על כדור הוא לא לקח היום. זה לא ששאר הקבוצה היתה טובה, וזה גביע הטוטו, אבל פאקינג כדור אחד הוא לא הביא

בסוף העונה צריך להיפרד כידידים מהזרים שלנו חוץ מנוסא.

כשהם ברמה של הישראלים זה בסדר. אבל כשהם פוגעים באיכות של הקבוצה זה כבר קו אדום.

ג'ורדי חייב לטפל בנושא הזה.

בסוף העונה צריך להיפרד כידידים מהזרים שלנו חוץ מנוסא.

כשהם ברמה של הישראלים זה בסדר. אבל כשהם פוגעים באיכות של הקבוצה זה כבר קו אדום.

ג'ורדי חייב לטפל בנושא הזה.

קודם כל כשהם ברמה של הישראלים זה ממש לא בסדר,להפך. הרי בשביל זה מביאים שחקנים זרים כדי למצוא משו שלא תמצא פה.

דבר שני אתה מדבר על סוף עונה הבאה ? אתה רציני ? יש לך עוד עונה שלמה עכשיו שעוד לא התחילה אתה רוצה לסחוב איתם עוד עונה שלמה ? אם מתישהוא זה עכשיו לשחרר אותם !

קוסמיק, כפסימי מן המניין, על-אף שאני מבין את תוכן השאלה, אני מתקשה להבין את הסמיילי.

שורה הבין, זה בקונטקסט של דיון שהיה לנו לפני שלוש שעות בערך.

עם הישארותו של ניקולה אגב, ספציפית, אני חי בשלום, בהתחשב בשאר ההחלטות שהתקבלו והליקויים בסגל.

קודם כל כשהם ברמה של הישראלים זה ממש לא בסדר,להפך. הרי בשביל זה מביאים שחקנים זרים כדי למצוא משו שלא תמצא פה.

דבר שני אתה מדבר על סוף עונה הבאה ? אתה רציני ? יש לך עוד עונה שלמה עכשיו שעוד לא התחילה אתה רוצה לסחוב איתם עוד עונה שלמה ? אם מתישהוא זה עכשיו לשחרר אותם !

כשאני אומר בסדר אני מתכוון נסבל, ניתן הסתפק בכך ולקבל את זה. ברור שגם אני חושב שכשמביאים זרים אז האידיאל הוא שהם יהיו טובים מהישראלים.

ולגבי סוף העונה - אנחנו כבר מכירים את ג'ורדי. החתים את קרלוס, מיטרו וח"פ והם יישארו כאן עד סוף העונה לפחות. אין לי ספק בזה.

השאלה מה יקרה בסוף העונה הזאת? ג'ורדי יגיד להם שלום או שעדיין יפחד לנסות להביא זרים ראויים.

כשאני אומר בסדר אני מתכוון נסבל, ניתן הסתפק בכך ולקבל את זה. ברור שגם אני חושב שכשמביאים זרים אז האידיאל הוא שהם יהיו טובים מהישראלים.

ולגבי סוף העונה - אנחנו כבר מכירים את ג'ורדי. החתים את קרלוס, מיטרו וח"פ והם יישארו כאן עד סוף העונה לפחות. אין לי ספק בזה.

השאלה מה יקרה בסוף העונה הזאת? ג'ורדי יגיד להם שלום או שעדיין יפחד לנסות להביא זרים ראויים.

פףףף העיקר את פריצה ידעו כן לשחרר..המצב קשה :(

יש לו את המשחקים האלה שהוא אויר.

אבל הוא רחוק מלהיות הבעיה הבוערת שלנו.

יש לפחות שלוש מקומות יותר דחופים (מגן שמאלי, חלוץ, בלם מחליף)

כל עוד הוא שחקן רוטציה זה מחליק לי בגרון

דוגרי אתה צודק... אם אחרי העונה שעברה השאירו את קרלוס ועוד כשהיה צריך להחתים אותו על חוזה חדש- אז ברור שעכשיו כשהוא חתום לעוד 2 עונות ישאירו אותו.. חבל רק שהרושם שיישאר ממנו יהיה של הסוף

יש לו את המשחקים האלה שהוא אויר.

אבל הוא רחוק מלהיות הבעיה הבוערת שלנו.

יש לפחות שלוש מקומות יותר דחופים (מגן שמאלי, חלוץ, בלם מחליף)

כל עוד הוא שחקן רוטציה זה מחליק לי בגרון

גם שוער אני יעדיף לפני קשר אחורי