Jump to content

איצטדיון נגד באזל

YalaMaccabi

Recommended Posts

יש כמה נקודות שאנשים מתעלמים מהן ומדברים רק על בלומפילד :

1. לא זוכר שבלומפילד היה פקטור במשחק הראשון או השני לפני שנתיים נגד באזל.

2. אין בטחון שבלומפילד יוסיף לנו איזה נקודת זכות נגד באזל לעומת סמי עופר.

3. סמי עופר מלא ב-30 אלף כשחלק גדול מהם באמת מעודד יכול לעשות את העבודה (ראה ערך גמר הגביע)

4. אנשים שוכחים שבליגה האירופית הקפיאו לנו איזה 500-1000 מנויים לטובת אופא ועיתונאים ובליגת האלופות ההקפאה גדולה עוד יותר, מה שאומר שמכבי ימכרו פחות מ-10000 כרטיסים לכל משחק לאוהדי מכבי. האם מישהו מבין כל אלה שמצדדים בבלומפילד מוכן לוותר על הכרטיס שלו רק בשביל שיארחו בבלומפילד?

5. מצד אחד כולם רוצים חיזוק ומצד שני כולם חכמים על הכסף של גולדהאר. לארח בבלומפילד לאור האמור בנקודה הקודמת, משמעותו לאבד פי שלושה במכירת כרטיסים שזה אומר שהמחירים בבלומפילד יהיו מאוד יקרים וגם מכבי יכניסו הרבה פחות.

אם המשחק הראשון לא היה בבלומפילד היינו מקבלים חמישיה.

רק בלומפילד החזיר אותנו למשחק שם.

2. אין בטחון שבלומפילד יוסיף לנו איזה נקודת זכות נגד באזל לעומת סמי עופר.

3. סמי עופר מלא ב-30 אלף כשחלק גדול מהם באמת מעודד יכול לעשות את העבודה (ראה ערך גמר הגביע)

4. אנשים שוכחים שבליגה האירופית הקפיאו לנו איזה 500-1000 מנויים לטובת אופא ועיתונאים ובליגת האלופות ההקפאה גדולה עוד יותר, מה שאומר שמכבי ימכרו פחות מ-10000 כרטיסים לכל משחק לאוהדי מכבי. האם מישהו מבין כל אלה שמצדדים בבלומפילד מוכן לוותר על הכרטיס שלו רק בשביל שיארחו בבלומפילד?

5. מצד אחד כולם רוצים חיזוק ומצד שני כולם חכמים על הכסף של גולדהאר. לארח בבלומפילד לאור האמור בנקודה הקודמת, משמעותו לאבד פי שלושה במכירת כרטיסים שזה אומר שהמחירים בבלומפילד יהיו מאוד יקרים וגם מכבי יכניסו הרבה פחות.

מסכים איתך.. אך את הפלייאוף ייתכן שעדיף לארח בבלומפילד ואם ב"ה נעלה - את המשחקים בסמי..

חולם על זה, כחצי שעה לפני המשחק, 30,000 אוהדים פוקדים את האצטדיון ומחכים לעליית השחקנים מחדר-ההלבשה..

2192vjn.jpg

חולם על זה, כחצי שעה לפני המשחק, 30,000 אוהדים פוקדים את האצטדיון ומחכים לעליית השחקנים מחדר-ההלבשה..

זה לא יכול לקרות.

אתה יודע איזה פקקים ילכו שם ?

מסכים איתך.. אך את הפלייאוף ייתכן שעדיף לארח בבלומפילד ואם ב"ה נעלה - את המשחקים בסמי..

חחחח השלט בצד ימין. אתה ענק :clap:

נקווה שאם באמת נארח בבלומפיל ההנהלה לא תמנע מכירת כרטיסים לשערים 2-7 בשביל 3 וחצי שוויצרים.

זה לא החלטה של ההנהלה, ובאזל יביאו מספיק אוהדים, בדיוק כמו בפעם הקודמת, ככה שכל 4-5 יהיה שלהם, פלוס חציצה ושריון כסאות לאופ"א, יהיה בטח פלוס מינוס 1000 מנויים שעלולים להתקע...

זה לא החלטה של ההנהלה, ובאזל יביאו מספיק אוהדים, בדיוק כמו בפעם הקודמת, ככה שכל 4-5 יהיה שלהם, פלוס חציצה ושריון כסאות לאופ"א, יהיה בטח פלוס מינוס 1000 מנויים שעלולים להתקע...

במפגש הקודם באזל הביאו 70 אוהדים..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

מה זה מגיע להם? מי קבע שחייבים להם משהו? ומה השתנה עכשיו פתאום? כן תגיד את זה, בגלל שזה צ'מפיונס, אז אנשים שביום יום שמים אלף זין על הליגה וכל מה שסובב לה פתאום התעוררו, נפתחו להם העיניים. תספר לאותו חבר שיש בשבת שלפני באזל משחק על תואר ראשון לעונה, סופרקאפ נגד ק"ש, מעניין אם הוא יטרח להגיע. אנחש שלא.

כמו שכתבת, מכבי לא בראש סדר העדיפויות שלהם, למה שהם יהיו בראש סדר העדיפויות של מכבי?

יודע מה? אני אתן לך דוגמא. אח שלי בן 35. הוא מגיל 8 היה בורח להורים שלי עם 2-3 חברים לוקחים לבד טרמפים מראשון לתל אביב (או רמת גן בחלק מהעונות) כדי לראות את מכבי. הוא היה עד לתור הזהב בתחילת שנות ה-90 וגם ל-16 שנים שבהם זכינו באליפות אחת ועונות זבל של מכבי שאני בטוח שהרבה אנשים כמוך כבר שכחו שהיו.

אח שלי יצא לכל חור בארץ כשהיה צעיר, היה אוהד שרוף בשער 11 ואחר כך ב-8 ו-13 לתקופה קצרה.

אז היום אין לו את הכסף למנוי, ואפילו אין לו לזרוק את השמונים שקל המחורבנים לכרטיס בסופר קאפ, כי יש משכנתא, יש 2 ילדים, יש אישה שגם צריכה לראות אותו, וגם ישראל היא לא בדיוק המדינה שנותנת לך לחיות בלי להזיע כל החודש.

אז כן לאח שלי, שהיה אוהד שרוף של מכבי ורץ איתה לכל חור בארץ בתור ילד, מגיע לראות אותה בליגת האלופות!

ולקחתי את אחי בתור דוגמא, הוא אחד מתוך אלפי אוהדים שאין להם את היכולת הכלכלית או את הזמן הנדרש להגיע לכל משחק.

אני למשל, בעונה של אוסקר לא היה לי מנוי כי חצי שנה לפני התחלתי תואר ראשון. אז זה אומר שלא היה מגיע לי למשל, לראות את הדרבי הגדול של ה-4-0? (ובסוף לא ראיתי אותו, בלי שום קשר).

רק ילד בן 15 שלא מבין כלום מהחיים שלו יכול לומר דבר כזה, שאם מכבי לא בראש סדר העדיפויות או אוהד שלא מגיע לכל משחק לא מגיע לו להיות במשחק של מכבי באירופה.

לאוהד שהוא נשוי, אבא לילדים, עם מחויבות גם לעבודה, עם כל הכבוד למכבי, יש דברים יותר חשובים ממנה ביום יום.

יש לי לא מעט חברים סטודנטים שלא יכולים לעשות מנוי גם אם היה אפשר להכניס עוד כמה אוהדים לבלומפילד. אז לא מגיע להם לחוות את מכבי באירופה?

מכבי לא שייכת לקבוצה אחת של אוהדים, או לאוהד כזה או אחר. מכבי שייכת לכולם והגיע הזמן שחולדאי המעפן הזה כבר יבנה איצטדיון גדול בתל אביב, זה כבר נהיה ביזיון הסחבת של שיפוץ בלומפילד מעונה לעונה.

במפגש הקודם באזל הביאו 70 אוהדים..

המפגש הקודם היה בסיבוב השלישי, יש הבדל בין זה לבין הפלייאוף, שזה כבר המשחק הקובע על העלייה לבתים, משחק רשמי של ליגת האלופות למעשה עם המנגינה, פאטצים על החולצות, הדגל על הדשא. אווירה אחרת לחלוטין.

יודע מה? אני אתן לך דוגמא. אח שלי בן 35. הוא מגיל 8 היה בורח להורים שלי עם 2-3 חברים לוקחים לבד טרמפים מראשון לתל אביב (או רמת גן בחלק מהעונות) כדי לראות את מכבי. הוא היה עד לתור הזהב בתחילת שנות ה-90 וגם ל-16 שנים שבהם זכינו באליפות אחת ועונות זבל של מכבי שאני בטוח שהרבה אנשים כמוך כבר שכחו שהיו.

אח שלי יצא לכל חור בארץ כשהיה צעיר, היה אוהד שרוף בשער 11 ואחר כך ב-8 ו-13 לתקופה קצרה.

אז היום אין לו את הכסף למנוי, ואפילו אין לו לזרוק את השמונים שקל המחורבנים לכרטיס בסופר קאפ, כי יש משכנתא, יש 2 ילדים, יש אישה שגם צריכה לראות אותו, וגם ישראל היא לא בדיוק המדינה שנותנת לך לחיות בלי להזיע כל החודש.

אז כן לאח שלי, שהיה אוהד שרוף של מכבי ורץ איתה לכל חור בארץ בתור ילד, מגיע לראות אותה בליגת האלופות!

ולקחתי את אחי בתור דוגמא, הוא אחד מתוך אלפי אוהדים שאין להם את היכולת הכלכלית או את הזמן הנדרש להגיע לכל משחק.

אני למשל, בעונה של אוסקר לא היה לי מנוי כי חצי שנה לפני התחלתי תואר ראשון. אז זה אומר שלא היה מגיע לי למשל, לראות את הדרבי הגדול של ה-4-0? (ובסוף לא ראיתי אותו, בלי שום קשר).

רק ילד בן 15 שלא מבין כלום מהחיים שלו יכול לומר דבר כזה, שאם מכבי לא בראש סדר העדיפויות או אוהד שלא מגיע לכל משחק לא מגיע לו להיות במשחק של מכבי באירופה.

לאוהד שהוא נשוי, אבא לילדים, עם מחויבות גם לעבודה, עם כל הכבוד למכבי, יש דברים יותר חשובים ממנה ביום יום.

יש לי לא מעט חברים סטודנטים שלא יכולים לעשות מנוי גם אם היה אפשר להכניס עוד כמה אוהדים לבלומפילד. אז לא מגיע להם לחוות את מכבי באירופה?

מכבי לא שייכת לקבוצה אחת של אוהדים, או לאוהד כזה או אחר. מכבי שייכת לכולם והגיע הזמן שחולדאי המעפן הזה כבר יבנה איצטדיון גדול בתל אביב, זה כבר נהיה ביזיון הסחבת של שיפוץ בלומפילד מעונה לעונה.

אתה צודק במיליון אחוז אבל זה לא אשמתנו שאין לנו איצטדיון גדול שיכול לאכלס כמות אוהדים שאנחנו יכולים להביא אבל עד שיבנו בלומפילד זה הבית!

אתה צודק במיליון אחוז אבל זה לא אשמתנו שאין לנו איצטדיון גדול שיכול לאכלס כמות אוהדים שאנחנו יכולים להביא אבל עד שיבנו בלומפילד זה הבית!

לא אמרתי חס וחלילה שזו אשמתנו, אבל אנשים כאן אומרים בלומפילד זה הבית, ורק בבלומפילד יש סיכוי וסמי עופר זה מנוכר וזר.

אני זוכר המון משחקים בבלומפילד בליגה רק בשנה שעברה שהעידוד היה חרא. כמה נושאים נפתחו כאן על העידוד של המנויים שהם אמורים להיות האוהדים הכי נאמנים לקבוצה.

דווקא בגמר גביע בסמי עופר, שבו לא היה קדימות למנויים והגיע קהל עם דם חדש ביציע, היה את העידוד הכי מטורף שחוויתי בשנה שעברה. הגמר היה משהו פסיכי מבחינת העידוד (לפחות ממה שאני זוכר, הייתי באופוריה שבוע אחריו) אפילו הזכיר לי במעט את ה-3-3 המטורף נגד באזל בבלומפילד.

סמי עופר עם 30 אלף איש יכול להוות פקטור פי 10 יותר משמעותי מבלומפילד, ומול באזל תהיה בטוח שקודם כל תהיה קדימות למנויים אבל גם יהיה דם חדש של עוד כ-15 אלף איש.

אני באופן אישי, מעדיף שהמשחק יהיה בסמי, יש לי תחושה טובה שהאווירה והמעמד יביאו אותנו לעידוד אפילו יותר חזק מהגמר גביע.

תפסיקו לבלבל את המוח - רק בלומפילד יביא לנו איזשהו סיכוי מול באזל.

ולזה שמדבר על אחיו שהיה לוקח טרמפים וכו':

אני גם סטודנט, וקורע את התחת בעבודה כדי שיהיה לי קצת כסף אקסטרה, ויש לי גם חברה שצריך להוציא עליה כסף ורכב ועוד המון הוצאות שוטפות אבל מכבי כ"כ חשובה לי שאני יודע לעשות את הויתורים כשצריך.

אז וואלה אני לא אצא בסופ"ש מסויים אבל מצד שני יהיה לי כרטיס למשחק באירופה.

אז אני לא אצא עם החברים לחו"ל בקיץ אבל יהיה לי כסף לנסיעות בשלב הבתים.

אני לא אומר שאני יותר אוהד או שאדם אחר פחות אוהד, אבל מי שמכבי באמת חשובה לו יידע לעשות את הויתורים המתאימים, בין אם זה לוותר על הנאות אחרות בחיים או לעבוד בשתי עבודות כדי לממן את מכבי וגם לחיות בתנאים נורמליים.

תפסיקו לבלבל את המוח - רק בלומפילד יביא לנו איזשהו סיכוי מול באזל.

ולזה שמדבר על אחיו שהיה לוקח טרמפים וכו':

אני גם סטודנט, וקורע את התחת בעבודה כדי שיהיה לי קצת כסף אקסטרה, ויש לי גם חברה שצריך להוציא עליה כסף ורכב ועוד המון הוצאות שוטפות אבל מכבי כ"כ חשובה לי שאני יודע לעשות את הויתורים כשצריך.

אז וואלה אני לא אצא בסופ"ש מסויים אבל מצד שני יהיה לי כרטיס למשחק באירופה.

אז אני לא אצא עם החברים לחו"ל בקיץ אבל יהיה לי כסף לנסיעות בשלב הבתים.

אני לא אומר שאני יותר אוהד או שאדם אחר פחות אוהד, אבל מי שמכבי באמת חשובה לו יידע לעשות את הויתורים המתאימים, בין אם זה לוותר על הנאות אחרות בחיים או לעבוד בשתי עבודות כדי לממן את מכבי וגם לחיות בתנאים נורמליים.

שתשלם לשני ילדים 5 אלף שקל בחודש רק לגנים, לפני שהכנסת פירור אוכל הביתה, לפני ששילמת משכנתא וכשאתה ואשתך מכניסים 10 אלף ביחד, אז נראה אותך מדבר על וויתורים למען מכבי. אנשים במדינה הזו בקושי גומרים ת'חודש, ויש סטודנטים שבניגוד אליי שעוד גר אצל ההורים ולא הוציא שקל על שכירות ואוכל לדוגמא, אחרים במהלך התואר מחזיקים שכירות, אוטו, שכר לימוד, אוכל, עובדים בשתיים ושלוש עבודות כדי לגמור את החודש על טיפה פלוס בבנק, ועדיין אין להם את הכסף לעשות מנוי.

מכבי לא שייכת לך, לא לי ולא לאף אחד אחר בפורום. זה שיש כמה חארות אוהדי הצלחות שבאים רק כי מכבי מצליחה לא גורע שאנשים אחרים שאין להם את האופציה ללכת כל משחק חוץ או פעם בכמה זמן למשחק ליגה.

אתה מדבר על סופ"ש שתוותר על יציאה כדי ללכת למשחק של מכבי.

אצל אנשים אחרים זה לוותר על דברים הכרחיים לילדים שלהם, זה להיכנס למינוס שלא נגמר בבנק שמשפיע לך על מה עפה לך המשכורת.

לא רוצה לחפור על זה יותר מדי, זה נושא אחר לגמרי ממכבי אבל אני מקווה שהבנת את הנקודה.

לגבי בלומפילד, כבר אמרתי בתגובה האחרונה שלי מה אני חושב. סמי עופר, 30 אלף, דם חדש ביציעים ועידוד חזק במעמד הכי גדול של מכבי בשנים האחרונות, מביא פי 10 אפקט יותר טוב מבלומפילד, ממש כמו בגמר גביע.

לא מבין למה כולם מדברים על דם חדש ביציעי סמי עופר ועידוד מטורף, כאילו מחכים מלא אוהדים של לגיה ורשה שרק רוצים כרטיס למשחק ואוהדי רולקסים תופסים להם את המקום.

לא מבין למה כולם מדברים על דם חדש ביציעי סמי עופר ועידוד מטורף, כאילו מחכים מלא אוהדים של לגיה ורשה שרק רוצים כרטיס למשחק ואוהדי רולקסים תופסים להם את המקום.

הלכת למקום קיצוני... אבל אני בתור אחד שישב ב-7 מול פלזן נשבע שהרגשתי ששער 4 עודדו יותר מכל המנויים שיותר מקללים את הקבוצה מאשר מעודדים מסביבי

בדיוק. אני ישבתי בשער 4 מול פלזן והאווירה שם הייתה פנטסטית, לא נופלת בכלל מ7 ו13.

הקטע הוא שהיו שם המון ילדים ונשים והאווירה הייתה חיובית, בלי הרבה קללות ועצבים, אפילו שהפסדנו.

בדיוק. אני ישבתי בשער 4 מול פלזן והאווירה שם הייתה פנטסטית, לא נופלת בכלל מ7 ו13.

הקטע הוא שהיו שם המון ילדים ונשים והאווירה הייתה חיובית, בלי הרבה קללות ועצבים, אפילו שהפסדנו.

הייתי גם ב-4 . היה באמת נחמד (אבל הכסאות זוועה).

זהבי בראיון לצנצי: בפלייאוף אני מעדיף בלומפילד.

אפשר לנעול.

מה?! הוא לא רוצה שיבואו עוד 17,000 אנשים עם מקלות סלפי?! לא ברור לי הסיפור.

אלוהים אמר את דברו, לנעול.