Jump to content

איצטדיון נגד באזל

YalaMaccabi

Recommended Posts

לא נראה לי שמשריינים 1000 כרטיסים לשלב הפלייאוף. אולי בבתים.

אגב, לדעתי סמי עופר, בהינתן קהל שבא לתת עבודה ולא קהל עייף יכול להיות לא פחות ביתי מבלומפילד ואפילו לתת יותר אימפקט. כי זה מסה

השאלה היא האם עוד 15 אלף האלו שיבואו לסמי יבואו לעודד או שיבואו כל מני אוהדי כורסא לצלם ולהעלות לאינסטגרם - זאת שאלת המפתח.

לפי גמר הגביע דווקא הדם החדש ביציע יוצר יותר אווירה ולא פחות.

שיחקנו נגד באזל פעמיים בבלומפילד ולא ניצחנו וגם נגד פלזן לא ממש עזר לנו. זה לא שאתם יכולים להגיד שבלומפילד זה תעודת ביטוח למשהו.

אם זה נכון, ובמידה ואופ"א אכן מאפשרת לנו לשחק בפלייאוף בבלומפילד, ובשלב הבתים באיצטדיון אחר, זה הפיתרון האידיאלי.

לגבי בלומפילד - כן, הפסדנו מול פלזן, אבל עדיין היה לך רצף פסיכי של משחקים ללא הפסד בשלב נוקאאוט שם, והשגנו תוצאות יפות מאוד מול קבוצות שעל הנייר גדולות עלינו בכמה רמות. מצד שני, לבוא ולהגיד שבסמי עופר אי אפשר להשיג את אותן תוצאות או לחילופין ששם התוצאות יהיו טובות יותר, זה הכל ניחושים ודיבורי סרק. הסיבה שבעינה צריכים לשחק בבלומפילד היא שזה האיצטדיון הביתי שלנו (אלא אם כן אופ"א לוקחת לך 1000 מקומות ואז אין ברירה)

אגב, לדעתי סמי עופר, בהינתן קהל שבא לתת עבודה ולא קהל עייף יכול להיות לא פחות ביתי מבלומפילד ואפילו לתת יותר אימפקט. כי זה מסה

השאלה היא האם עוד 15 אלף האלו שיבואו לסמי יבואו לעודד או שיבואו כל מני אוהדי כורסא לצלם ולהעלות לאינסטגרם - זאת שאלת המפתח.

שיחקנו נגד באזל פעמיים בבלומפילד ולא ניצחנו וגם נגד פלזן לא ממש עזר לנו. זה לא שאתם יכולים להגיד שבלומפילד זה תעודת ביטוח למשהו.

אני לא בטוח שהעניין של מגרש ביתי בא לידי ביטוי רק בנושא הקהל. לדעתי יש גם משמעות להרגשה ביתית של השחקנים בבלומפילד מעצם העובדה שהם משחקים שם באופן קבוע ומכירים כל גבעה או חור בדשא.

ספציפית לגבי הקהל, אחרי הגמר בסמי עופר היו לא מעט שחקנים בקבוצה שאמרו שהקהל נתן אווירה טובה יותר מאשר בבלומפילד. אגב, לפני המשחק הזה הם לא כל-כך התלהבו מהאיצטדיון, הם התלוננו על מצב הדשא במגרש.

חובה לארח אותם באצטדיון כי"ל. זה הסיכוי היחיד שלנו.

אנחנו כבר הורגלנו לאורך השנים.

אם הם לא ידעו שצריך להגיע עם ציוד מיוחד \ מתאים, יש מצב שהם ימותו לפני שהם יראו דשא.

יש כמה דברים שחוזרים באופן קבוע בדיונים האלה ואני אף פעם לא מבין:

א. מכבי ממש לא בלעדית למנויים. נכון, בלומפילד סולד-אאוט, אבל ישראל היא מדינה קטנה וכל אותו מעגל שני יכול לראות את מכבי כ-20 פעם בשנה במשחקי חוץ, גביע הטוטו וגביע המדינה. במשחקי השיא הביקוש יעלה על ההיצע, אתם תישארו בבית וזה יהיה בסדר גמור. אני לא רואה עשרות אלפי לא-מנויים מגיעים למושבה או לנתניה במשחקי ליגה רנדומליים.

ב. כל החבר'ה שנוסעים-כל-משחק-מלבנון-אז-מה-זה-בשבילכם-חיפה-זה-רק-שלוש-פעמים. כל הכבוד (באמת). אבל מה אכפת לי? מכבי תל אביב.

זה גולש באופן טבעי (בעיקר מתוך הרגל) לויכוח של ״מכבי של המנויים״ לעומת ״צריך דם חדש״.

אבל כמו ששומע מ וכמה אחרים אמרו פה, זה לא העניין.

זה לא מנויים מול קהל רחב. זה לא נוחות של ת״א מול חיפה.

זה העוד כמה אחוזים (שגם ככה לא גבוהים) סיכוי לעשות משהו גדול ולהפתיע.

אף אחד לא מבטיח שנעבור אותם בבלומפילד. יכול להיות אפילו שבסמי נצליח לעשות תוצאה טובה,

אבל לכולם ברור שבבלומפילד הסיכויים עולים יותר מכל מגרש אחר, וזה הכי חשוב כרגע.

גם אנפילד סגור לאוהדים חדשים, שמעת פעם שהעבירו משחק לוומבלי?

הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות זה שיקולים של כסף ואוהדים שאין להם מנוי על חשבון הצלחה מקצועית

אם בבתים של הצ'מפיונס ליג זה איכשהו מתקבל על הדעת, במשחק כזה או בבתים של האירופאית זה פשוט ירייה ברגל

לא, אבל כשיש אצטדיון של 45 אלף איש, התחלופה יותר גבוהה מאשר באצטדיון של 14 אלף. אין בכלל מה להשוות. בטח ובטח כשקבוצה אחת נמצאת בצלילה והשנייה מצליחה כבר 3 עונות ברציפות.

ואני חושב שבליברפול גם לא מוכרים את כל המושבים, אלא שומרים בצד כמות קטנה לקהל הרחב.

גם שם מאוד מתלוננים על העניין וכבר שנים ארוכות רוצים להגדיל את אנפילד.

זה גולש באופן טבעי (בעיקר מתוך הרגל) לויכוח של ״מכבי של המנויים״ לעומת ״צריך דם חדש״.

אבל כמו ששומע מ וכמה אחרים אמרו פה, זה לא העניין.

זה לא מנויים מול קהל רחב. זה לא נוחות של ת״א מול חיפה.

זה העוד כמה אחוזים (שגם ככה לא גבוהים) סיכוי לעשות משהו גדול ולהפתיע.

אף אחד לא מבטיח שנעבור אותם בבלומפילד. יכול להיות אפילו שבסמי נצליח לעשות תוצאה טובה,

אבל לכולם ברור שבבלומפילד הסיכויים עולים יותר מכל מגרש אחר, וזה הכי חשוב כרגע.

ברור לנו, אף אחד לא טוען שצריך לשחק את הפלייאוף מול באזל בסמי.

הפתרון העדיף הוא פלייאוף בבלומפילד, בתים (הלוואי) בסמי עופר.

מצד אחד ברור שכולנו מעדיפים בלומפילד כי זה הבית והוא הרבה יותר ביתי.

מצד שני, אין מה לעשות וכדי להתפתח ולגדול שלב בתים חייב לשחק בסמי עופר ולהביא לשם יותר אוהדים, שבתקווה

יהפכו בבוא הזמן לקהל מנויים נאמן.

אנחנו צריכים להפנים שהמטרות היום הם הגדלת הקהילה סביב המועדון ולכן שלב בתים אירופאי חייב להיות משוחק בסמי עופר.

זה מצחיק האמת , אני לא יודע אם פליאוף זה משחק כמו בליגת האלופות כי זה לא אם צריך להגיד את האמת אבל לדעתי מכבי חייבת במשחק כזה להביא את כל הקהל שלנו ולגרום לשחקנים להבין שכל אוהדים האלה באו בשביל הקבוצה..

לשחק בבלומפילד שהוא קטן ועם מקומות גם שצריכים להביא לאופא זה פשוט מפגר, מה אם קיבלנו את באזל אז משחקים בבלומפילד ואם היינו מקבלים את באטה בוריסוב אז היינו משחקים בסמי עופר?

רגע, אתם מקשיבים לעצמכם באמת ? נראה לי מפגר גם

"לגרום לשחקנים להבין שכל אוהדים האלה באו בשביל הקבוצה.."? אני חושב שאתה מתבלבל בין ילדים ב' לקבוצת כדורגל מקצוענית. או לכל הפחות חושב שאתה בסרט ספורט-קיצ'י אמריקאי.

"לגרום לשחקנים להבין שכל אוהדים האלה באו בשביל הקבוצה.."? אני חושב שאתה מתבלבל בין ילדים ב' לקבוצת כדורגל מקצוענית. או לכל הפחות חושב שאתה בסרט ספורט-קיצ'י אמריקאי.

לא, זה יותר מצחיק להיות במצב כזה

12:50 מכבי תארח בסמי עופר

13:10 מכבי נגד באזל

13:30 מכבי מקבלים את באזל אז מהפחד הם רוצים לארח בבלומפילד כי רוצים לגרום לאווירה "ביתית" יותר

הזוי רצח, בכל מקרה מה שלא יהיה קיבלנו את באזל.. למה באזלללללללל

איך אתה יכול לצפותמאוהד שיכל להיות בשנה האחרונה רק בחצי ובגמר גביע לדעת את המילים ואת השירים של מכבי.

וגם אם הוא מכיר לצפות ממנו לעודד בראבק.

איך אתה יכול לצפותמאוהד שיכל להיות בשנה האחרונה רק בחצי ובגמר גביע לדעת את המילים ואת השירים של מכבי.

למה הוא היה רק בחצי הגמר וגמר הגביע?

מה למשל מנע ממנו ללכת למשחקי חוץ במושבה או נתניה?

יש כרטיסים לכל משחק חוץ ( גם שיש הגרלה לדרבי או לסמי עופר, מי שרוצה לבוא בא ) ולכל משחק בית חוץ מהדרבי חיפה וביתר.

רק בלומפילד.

בקיצור תעשו סקר:

היכן מכבי צריכה לארח את באזל:

1. בלומפילד זה הבית וזה הסיכוי היחיד לעלות.

2. סמי עופר, כי צריך כסף להביא את דאבור.

על אירוח בשלב בתים באלופות אין מה לדבר, כי הוא בגדר חלום כרגע.

תעשו סקר עלק

עשיתי סקר אם כדאי לסוע לפלזן

חצי מהאנשים הגיבו לי שגם ככה זה לא שווה את הכסף

עם אלה אתה רוצה לעשות לי סקר

יקברו אותנו חיים

אין פלא שאותם אנשים יגידו שהכסף הכי חשוב

מעניין אם פלזן שיחקו את האירופאית+אלופות באיצטדיון שלהם או שנסעו לפראג

אני אפילו לא אגש לבדוק את זה מרוב שהתשובה ברורה

עושים הכל כדי לשחק בבית

הסטטיסטיקה של מכבי בבית לעומת חוץ מטורפת, נראה לי מכבי אחת הקבוצות הכי ביתיות באירופה

סמי עופר? מגרש חוץ, עם קהל אוהד, אבל מגרש חוץ.

בעיה שהמנכל שלנו לא קשור לספורט בשום דרך, למרות שבשאר הדברים הוא באמת מעולה

מקווה מאוד שבאמת יהיה אפשר לשחק בבלומפילד נגד באזל כי האפשרות היחידה לעבור אותם זה הר געש בבלומפילד..מצידי גם בבתים לשחק בבלומפילד..וכל אלה שאומרים שהקהל הרחב ראה את מכבי רק בחצי גמר וגמר גביע,לא ראיתי אותגם מסתערים על משחקים כמו פתח תקווה,קריית שמונה חוץ,סכנין חוץ טדי חוץ ועוד..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

מקווה מאוד שבאמת יהיה אפשר לשחק בבלומפילד נגד באזל כי האפשרות היחידה לעבור אותם זה הר געש בבלומפילד..מצידי גם בבתים לשחק בבלומפילד..וכל אלה שאומרים שהקהל הרחב ראה את מכבי רק בחצי גמר וגמר גביע,לא ראיתי אותגם מסתערים על משחקים כמו פתח תקווה,קריית שמונה חוץ,סכנין חוץ טדי חוץ ועוד..

מצד שני, גם המנויים לא בדיוק מסתערים על המשחקי חוץ האלה. יש אולי 3/4 אלף שבאמת מגיעים לכל/רוב המשחקים בעונה, כל השאר מגיעים לבלומפילד ולמשחקים מרכזיים (דרבי, סמי עופר וטדי).

אגב, זה מרגיש קצת כאילו חלקכם לא הכי מחוברים למציאות. מה כל מי שלא בא לכל המשחקים לא מגיע לו להגיע לאף משחק?! יש לי למשל חבר טוב מאוד שהיה המון המון שנים ברציפות מנוי ל-11, יש לו שלושה קעקועים של מכבי והוא יותר שרוף מ-99% מהעאלק שרופים פה. בהנאדם היה בזמנים הכי קשים של מועדון שחל' גדול מהמגיבים פה איבד תקווה מהקבוצה. רק שמה לעשות הוא לא בגיל שאין לו שום התחייבויות בחיים ויכול לעשות מה שבא לו. הוא אבא, לשלושה ילדים, ולא יכולים להעלם כל ערב מתי שהוא רוצה, אז אין לו מנוי, לא מגיע לו לראות את מכבי באירופה???

תפסיקו לחשוב שמי שלא כל החיים שלו זה מכבי הוא לא שווה כלום. יש אנשים שמכבי לא בראש סדר העדיפויות שלהם אבל עדיין נמצאת במקום גבוה, לאנשים כאלה מגיע לראות את קבוצה שלהם באירופה ולא רק בסכנין או בק"ש.

מצד שני, גם המנויים לא בדיוק מסתערים על המשחקי חוץ האלה. יש אולי 3/4 אלף שבאמת מגיעים לכל/רוב המשחקים בעונה, כל השאר מגיעים לבלומפילד ולמשחקים מרכזיים (דרבי, סמי עופר וטדי).

אגב, זה מרגיש קצת כאילו חלקכם לא הכי מחוברים למציאות. מה כל מי שלא בא לכל המשחקים לא מגיע לו להגיע לאף משחק?! יש לי למשל חבר טוב מאוד שהיה המון המון שנים ברציפות מנוי ל-11, יש לו שלושה קעקועים של מכבי והוא יותר שרוף מ-99% מהעאלק שרופים פה. בהנאדם היה בזמנים הכי קשים של מועדון שחל' גדול מהמגיבים פה איבד תקווה מהקבוצה. רק שמה לעשות הוא לא בגיל שאין לו שום התחייבויות בחיים ויכול לעשות מה שבא לו. הוא אבא, לשלושה ילדים, ולא יכולים להעלם כל ערב מתי שהוא רוצה, אז אין לו מנוי, לא מגיע לו לראות את מכבי באירופה???

תפסיקו לחשוב שמי שלא כל החיים שלו זה מכבי הוא לא שווה כלום. יש אנשים שמכבי לא בראש סדר העדיפויות שלהם אבל עדיין נמצאת במקום גבוה, לאנשים כאלה מגיע לראות את קבוצה שלהם באירופה ולא רק בסכנין או בק"ש.

אם בלומפילד סולד-אאוט עם מנויים אז הם אלה שיראו את מכבי באירופה ואנשים שמסיבות כאלה ואחרות נשארו ללא מנוי ישארו בבית. לאוהדי מכבי אין מש''קית ת''ש והסיפורים קורעי הלב האלה לא מעניינים אף אחד.

גם נכון, זה לא אשמה של אף אוהד שלעיר כמו תל אביב אין איצטדיון אירופאי וצריך לנסוע לחיפה לאיצטדיון לא שלך ולא ביתי.כשיבנו בתל אביב איצטדיון שמתאים לכמות אוהדים של מכבי אוהד יוכל להיות במשחקיים מרכזיים ואירופה,בינתיים אין לנו אחד כזה ואין מה לעשות...יש משחק על חיים ומוות עדיף לחשוב על טובת הקבוצה

מה זה מגיע להם? מי קבע שחייבים להם משהו? ומה השתנה עכשיו פתאום? כן תגיד את זה, בגלל שזה צ'מפיונס, אז אנשים שביום יום שמים אלף זין על הליגה וכל מה שסובב לה פתאום התעוררו, נפתחו להם העיניים. תספר לאותו חבר שיש בשבת שלפני באזל משחק על תואר ראשון לעונה, סופרקאפ נגד ק"ש, מעניין אם הוא יטרח להגיע. אנחש שלא.

כמו שכתבת, מכבי לא בראש סדר העדיפויות שלהם, למה שהם יהיו בראש סדר העדיפויות של מכבי?

קודם כל, מי שלא הבין, בפעם המיליון, הדיבור הוא על הבתים ולא על המשחק מול באזל.

מה זה מגיע להם? מי קבע שחייבים להם משהו? ומה השתנה עכשיו פתאום? כן תגיד את זה, בגלל שזה צ'מפיונס, אז אנשים שביום יום שמים אלף זין על הליגה וכל מה שסובב לה פתאום התעוררו, נפתחו להם העיניים. תספר לאותו חבר שיש בשבת שלפני באזל משחק על תואר ראשון לעונה, סופרקאפ נגד ק"ש, מעניין אם הוא יטרח להגיע. אנחש שלא.

כמו שכתבת, מכבי לא בראש סדר העדיפויות שלהם, למה שהם יהיו בראש סדר העדיפויות של מכבי?

תגיד, בן כמה אתה? יש לך ילדים קטנים?

בעיה שהמנכל שלנו לא קשור לספורט בשום דרך, למרות שבשאר הדברים הוא באמת מעולה

לגבי הסקר, זה כמובן שטות לא רלוונטית.

לגבי האפשרות של עוד קהל להחשף לקבוצה, אני חושב שאתם מזלזלים בחשיבות של זה.

נכון שאבא יכול לקחת את הילד שלו למשחקי חוץ, או גביע הטוטו או לקנות ניקוב למשחקים פחות אטרקטיביים. אבל זה אבא שהילד בלאו הכי יהיה צהוב.

יש אבות שייקחו את הילד רק בליגת האלופות או משחקים חשובים, ואני מאמין שלפחות רבע יציע שלנו זה הורים כאלה ואלה ילדים שאנחנו כן רוצים אצלנו בעתיד.

דרך אגב, זה לא רק בשבילם, זה אולי בייחוד בשבילנו ובשביל העתיד שלנו ( חבל לא לנצל תקופה כזאת מטורפת כדי להגדיל את מעגל האוהדים).

לגבי המנכ"ל? נכון שבסקולטנד הם בעיקר שיכורים רוב הזמן אבל בכול זאת 15 שנים בריינג'רס זה סוג של קשר לספורט.