Jump to content

איצטדיון נגד באזל

YalaMaccabi

Recommended Posts

אתה שוכח דבר אחד

מי שלא ישב במקום שלו ב13 ישב במקום אחר וישלם גם פחות בהתאם

יאללה תפסיקו לזיין ת'מוח כל מי שמנוי יוכל לקנות כרטיס תפסיקו לזיין ת'מוח מתחנן

ואם אתם כמה חברים/ משפחה והיו אומרים לכם שאתם לא יכולים לשבת ביחד ואתה צריך לשבת לבד בשער 4? הכי קל לבקר ולדבר כשזה לא קורה לך

ואם אתם כמה חברים/ משפחה והיו אומרים לכם שאתם לא יכולים לשבת ביחד ואתה צריך לשבת לבד בשער 4? הכי קל לבקר ולדבר כשזה לא קורה לך

תאמין לי מהרבה פעמים שמכבי עזרו לי בהרבה דברים אין מועדון בארץ שנותן מענה מהיר ועוזר כמו שצריך כמו המועדון שלנו

ואם יקרה מצב שיעבירו אחד לשער 4 ואחד ישאירו ב13 ברגע שהם יפנו למכבי יתנו להם פתרון

העיקר הפחידו אותנו שהעריה לא תספיק להכין את בלומפילד עד למשחק.
בפועל סיימו תוך יום. מקווה שמכבי לא משלמת להם את ה 2 מיליון שהם רצו. על מה 2 מיליון?

מה?! הוא לא רוצה שיבואו עוד 17,000 אנשים עם מקלות סלפי?! לא ברור לי הסיפור.

אלוהים אמר את דברו, לנעול.

הפכת לכותרת בוואן, ברכות.

מה שמצחיק זה שכל מי שהתעקש על בלומפילד זה בעיקר שער 11 שאצלו לא מפקיעים כלום. אולי נשחרר אצלם כמה כרטיסים ואז נראה איזה תמיכה יהיה שם למהלך

אני לא חושב שכדאי להפוך את הדיון למריבה או ויכוח על אינטרסים.\

תאמין לי יש כמה אנשים באשכול הזה שאם לא היה להם כרטיס למשחק אני מוכן לתת להם את שלי בגלל שאני יודע כמה זה שורף להם.

"בנוסף, במכבי יצליחו למכור כרטיסים לכל בעלי המנויים, כאשר אתמול הושגה פריצת דרך בעניין. באזל, שהיתה אמורה לקבל 200 כרטיסים לשערים 2 או 13, הסכימה לקבל את הכרטיסים ליציע הכבוד. הבעיה היחידה שעדיין נותרה היא במידה ובאופ"א יחליטו להרחיב את יציע העיתונאים מעבר לגודלו הנוכחי, כפי שנעשה במשחקי היורו לנבחרות צעירות. במקרה כזה, הדבר יבוא על חשבון מנויים (400-600 איש) שיוכלו לקבל אפשרות לקנות כרטיס, אך לא במקומם הקבוע."

לא נשמע לי הגיוני שארגון האולטראס שלהם ישב בשער כבוד, אני מעריך שהם יקבלו 200 כרטיסים לשער 5 בנוסף ל200

כרטיסים לשער כבוד.

חושב שאלה הכרטיסים בנוסף. בליגה האירופאית בפעמים האחרונות ששיחקנו היו שתי קטגוריות של מחירים, אחד ליציע אולטראס ואחד ליציע מהביוקר בזווית טובה למגרש. גם נגד הצ'כים היו את הארבעה אוהדים בשער 5 ועוד בערך 30 אוהדים ב-13 בפינה למטה שצמודה לכבוד.

מאמין שמכבי העדיפה שכמה שפחות כרטיסים מ-13 ילכו לאיבוד על קהל אורח כדי לא להתחיל לשחק במשחקים של איזה מהאוהדים של מכבי מעבירים לכבוד ואיזה לא.