Jump to content

איצטדיון נגד באזל

YalaMaccabi

Recommended Posts

מספיק האנשים שאמרו בעבודה שלי הלוואי שיהיה בסמי עופר בשביל שכל מי שאוהד מכבי באמת יתפלל שזה יהיה בבלומפילד, בכלל תופעת הקהל הרחב מוכיחה את עצמה כל פעם מחדש כשיא הפח וזה עוד בבלומפילד אחד האיצטדיונים הביתיים באירופה לדעתי, אז בסמי עופר זאת בכלל תהיה בדיחה, חוץ מזה שהחשבון של הכסף הוא סתם בלוף, קודם כל כסף הוא ממש לא הבעיה שלנו בקמפיין הזה או בכלל, שנית בבלומפילד יש הרבה יותר סיכויים לנצח, כשההבדל בין תיקו לניצחון בבתים שווה ערך לאלפי כרטיסים, ככה ש...

מספיק האנשים שאמרו בעבודה שלי הלוואי שיהיה בסמי עופר בשביל שכל מי שאוהד מכבי באמת יתפלל שזה יהיה בבלומפילד, בכלל תופעת הקהל הרחב מוכיחה את עצמה כל פעם מחדש כשיא הפח וזה עוד בבלומפילד אחד האיצטדיונים הביתיים באירופה לדעתי, אז בסמי עופר זאת בכלל תהיה בדיחה, חוץ מזה שהחשבון של הכסף הוא סתם בלוף, קודם כל כסף הוא ממש לא הבעיה שלנו בקמפיין הזה או בכלל, שנית בבלומפילד יש הרבה יותר סיכויים לנצח, כשההבדל בין תיקו לניצחון בבתים שווה ערך לאלפי כרטיסים, ככה ש...

תודה רבה

אז אין לך מנוי השנה

זיין שכל

דאבל מכבי מתכוונת לארח גם את הבתים של האירופאית אם וכאשר בסמי עופר

ולהפועל היה תמיד את אופציית טדי, הם פשוט לא ראו את זה בכלל כאופציה כי זה 100 קילומטר מתל אביב ואין בזה שום היגיון

מקווה שזה נכון, לא בטוח כי זה וואן..

lmy2tjyymjum.jpg

בלומפילד = הבית שלנו, משם הגענו למעמד הזה והסיכויים גבוהים יותר לאוירה ביתית שתקשה על היריבה לשחק.

אם לכל אותם מאות מליוני ״אוהדי״ מכבי חשובה הצלחת הקבוצה לפני טובתם האישית, אז לפני שהם דורשים לארח בסמי עופר הם צריכים לבקש את בלומפילד.

בסמי עופר אנחנו לא עוברים אותם

בבלומפילד עם תוצאה טובה במשחק הראשון אנחנו יכולים לעשות להם רע בנשמה.

אני לא מבין, רק לפני כמה שנים הפועל שיחקה בצ'מפיונס, ואחר כך היה גם יורו צעירות.

איזה התאמות צריך לעשות במיליוני שקלים?!

שומע מ, נכון, ולכן אני חושב שאני מדבר בשם כולם שהמשחק מול באזל צריך להיות בבלומפילד, ואת שלב הבתים, אם וכאשר, נשחק בסמי עופר.

אני לא מבין, רק לפני כמה שנים הפועל שיחקה בצ'מפיונס, ואחר כך היה גם יורו צעירות.

איזה התאמות צריך לעשות במיליוני שקלים?!

שומע מ, נכון, ולכן אני חושב שאני מדבר בשם כולם שהמשחק מול באזל צריך להיות בבלומפילד, ואת שלב הבתים, אם וכאשר, נשחק בסמי עופר.

אני באמת שואל, מה יותר חשוב במידה ונעלה? שעוד 13,000 יחוו צ׳מפיונס או שאולי נעשה הישג יפה ומשמעותי בשלב הבתים?

בלומפילד = הבית שלנו, משם הגענו למעמד הזה והסיכויים גבוהים יותר לאוירה ביתית שתקשה על היריבה לשחק.

אם לכל אותם מאות מליוני ״אוהדי״ מכבי חשובה הצלחת הקבוצה לפני טובתם האישית, אז לפני שהם דורשים לארח בסמי עופר הם צריכים לבקש את בלומפילד.

בסמי עופר אנחנו לא עוברים אותם

בבלומפילד עם תוצאה טובה במשחק הראשון אנחנו יכולים לעשות להם רע בנשמה.

אגב הדיון פה מתבסס על אירוח בשלב הבתים, בפלייאוף 95% פה בפורום יסכימו שצריך לארח בבלומפילד.

דבר שני לגבי המרחק והנסיעה והכל

מה שמוכיח שאתה חי בבועה תל אביב ואתה לא מוכן לזוז מטר מהמרכז כי אז זה מתחיל לפגוע לך בחיים הפרטיים

אם אתה לא יודע אני מכיר חבורה של 5 חברה מרמת הגולן, אלרום, (מה שמוסיף לך עוד חצי שעה - 40 דקות נסיעה) שמוציאים אוטו בקבוע לכל משחק בית וחוץ. אז מין הסתם זה גם דלק וזמן יקר.

אני לא מציין את עצמי שמגיע מקרית שמונה ואני סטודנט ומנוי בכל זאת לשער 7 ולא בוכה. גם לי האוטובוסים עולים כסף שלא נדבר על השעות שאני מעביר בתוך האוטובוס המזורגג רק כדי ללכת וחזור.

וזה מבלי לציין את הסעות צפון של פיקל שקיימת כבר למעלה מ-6 שנים ומביאה אנשים מטבריה-בית שאן-עפולה לכל משחק בית וחוץ בקבוע.

אז כל עוד אנשים כמונו קיימים אין לך זכות לקטר על נסיעה קצרה של כולה פאקינג שעה מזורגגת לחיפה. אתה בא ברכבת שרחוקה 10-13 דקות הליכה מהאצטדיון.

אה ועוד לא התחלתי לדבר על הפקקים של טדי אהובך היקר שכל פעם שהוא מתמלא ב-33 אלף צופים מהמרכז יש פקקים מאצטדיון עד סוף כביש 1 של כמה שעות טובות.

שמע אתה תותח שאתה מגיע לכל משחק מהמרחק הזה ( בלי ציניות ) אבל אנחנו מכבי ת"א וצריכים לשחק בבית שלנו, רק בלומפילד.

ואני מוכן לשלם כמה שצריך כדי לשחק שם.

שמע אתה תותח שאתה מגיע לכל משחק מהמרחק הזה ( בלי ציניות ) אבל אנחנו מכבי ת"א וצריכים לשחק בבית שלנו, רק בלומפילד.

ואני מוכן לשלם כמה שצריך כדי לשחק שם.

אנשים אתם מפספסים פה את הפואנטה ולא הבנתם אותי בכלל.

כמו שדאבל ציין הדיון היה על שלב הבתים של האלופות ולא על הפלייאוף.

זה גם למה ציינתי את טדי בסוף התגובה הארוכה.

בפלייאוף אין שאלה למרות שאני מזדיין בצורה רצינית (המשחק בשעה מאוחרת ואני חייב לחזור למחרת על הבוקר) חובה לארח בבלומפילד.

בשלב הבתים אני בספק אם זה בכלל אפשרי מבחינת המנויים, ההתארגנות, הכרטיסים לאופ"א, יציע עיתונאים וכ'ו.

אז אם כבר נדפקנו ובמידה ולא תהיה אפשרית לארח את הבתים בבלומפילד, מבחינת כל הבחינות עדיף את סמי עופר.

אירוח בסמי זו הבעת אי אמון בעריית תל אביב.

אתם חושבים שסתם מכבי היתה כל כך נחרצת לגבי אירוח בסמי בתחילת עונה? הם פשוט היו צריכים לעשות שרירים מול הערייה על מנת שזו תקדם ברצינות את הנושא של אצטדיון חדש.

אני באמת שואל, מה יותר חשוב במידה ונעלה? שעוד 13,000 יחוו צ׳מפיונס או שאולי נעשה הישג יפה ומשמעותי בשלב הבתים?

בלומפילד לא יעשה את ההבדל מול קבוצות מהדרג הראשון והשני.

אני באמת מאמין שנוכל להפוך את סמי עופר למספיק ביתי כדי לתת את הדחיפה הנדרשת לקבוצה מול הקבוצות הפחות חזקות.

שוב, לא אידיאלי ולא נוח, אבל מכבי לא שייכת רק למנויים. צריך להתחשב גם באוהדים שלא יכולים לקנות מנויים ובשנים האחרונות לא יכולים להגיע למשחקי הבית בכלל, כמוני.

לצורך העניין, משחק הבית האחרון בליגה שהייתי בו היה מול בית"ר בסמי, ותאמין לי שניסיתי לקנות גם כרטיסים במחיר שפוי אחר כך.

מזל שנותרו כרטיסים למשחק מול פלזן, כי אז הייתי כבר מתייאש...

העניין הזה שכבר שלוש שנים הקהל בבלומפילד לא מתחלף בכלל מרחיק את הקהל הרחב מהקבוצה. צריך לדאוג לחיבור גם איתם ולהגדיל את היקף הקהל של מכבי.

אני באמת מאמין שנוכל להפוך את סמי עופר למספיק ביתי כדי לתת את הדחיפה הנדרשת לקבוצה מול הקבוצות הפחות חזקות.

שוב, לא אידיאלי ולא נוח, אבל מכבי לא שייכת רק למנויים. צריך להתחשב גם באוהדים שלא יכולים לקנות מנויים ובשנים האחרונות לא יכולים להגיע למשחקי הבית בכלל, כמוני.

לצורך העניין, משחק הבית האחרון בליגה שהייתי בו היה מול בית"ר בסמי, ותאמין לי שניסיתי לקנות גם כרטיסים במחיר שפוי אחר כך.

העניין הזה שכבר שלוש שנים הקהל בבלומפילד לא מתחלף בכלל מרחיק את הקהל הרחב מהקבוצה. צריך לדאוג לחיבור גם איתם ולהגדיל את היקף הקהל של מכבי.

אם אתה מדבר על שלב הפלייאוף, אז מצטער חביבי, חובה לארח בבלומפילד.

אם זה בבתים באלופות ואין אופציה לארח בבלומפילד (אם קיימת אופציה לארח בבלומפילד גם בבתים - אני מוכן בכיף) אז רק בסמי עופר.

בלומפילד>>>>סמי עופר>טדי.

עם כל הכבוד לויכוח פה, בסוף ההנהלה תחליט היכן לארח את שלב הפלייאוף מול באזל.

ואם הערייה תמשיך לדרוש 2 מיליון ש"ח על הכנת בלומפילד למשחק הזה, אז אני לא רואה איך הנהלת מכבי תסכים להיפרד מ 4 מיליון ש"ח בערך כתוצאה של אירוח בבלומפילד.

עם כל הרצון לארח בבלומפילד, 4 מיליון ש"ח זה יותר מדי כסף עבור קבוצה שרוצה רכש נוצץ והפערים שלה על דאבור היו כ 1.5 מיליון ש"ח.

אני לא מבין למה אנשים ממשיכים להתעלם מעובדות

אם אופ"א משריינת לעצמה כ 1000 כרטיסים, מי אתם שתגידו על הזין שלי הקהל שיושב ב 2 ו 13, אני רוצה לארח בבלומפילד בכל מחיר? אתם מוכנים להתחלף איתם, שהם ישבו במקומכם ואתם תישארו בחוץ?

ותפסיקו לתת את הדוגמה של הפועל, כי להפועל לא היה איצטדיון סולד אאוט במנויים, ואפילו בשלב הבתים עצמו בלומפילד לא היה מלא. זה בכלל לא אותו מקרה.

בלי קשר לזה שאני מסכים עם כולם פה בנוגע לבלומפילד בקשר לזה שהוא יגדיל במקצת את הסיכויים נגד באזל בשלב הבתים צריך לארח בסמי עופר ולא רק בגלל העניין האישי (יש לי מנוי כך שלא תהיה לי בעיה להשיג כרטיס) אלא הרבה בגלל הגדלת דור העתיד של אוהדי מכבי שכרגע ילד קטן שרוצה להגיע למשחק ביתי בבלומפילד עם אבא שלו בקושי יכול לעשות את זה ובשביל לייצר דור עתיד של אוהדים אתה צריך שהם יבואו למשחקים. לגבי ההודעה של הנילוס דווקא במשחקי הגביע שבהם הייתה לקהל הרחב שלא מנוי אפשרות להגיע ראינו עידוד יותר רעב מאשר כל המנויים העייפים שיש בבלומפילד.

בקשר לבאזל אני יעדיף את בלומפילד אבל אבין גם את ההנהלה אם בסופו של דבר נארח בסמי עופר.

נכון.

הבעיה הזו שבלומפילד סגור לאוהדים חדשים תפגע במכבי בעתיד.

מילא זה היה איצדטיון גדול ובלי אווירה (ר"ג למשל) היינו חייבים לארח בבלומפילד אבל שיש מתקנים טובים בארץ צריך לנצל את זה.

בלומפילד כבר סגור לקהל 3-4 שנים. ככה לא בונים מסורת והמשכיות של קהל, וגם ארגוני האוהדים ירגישו את זה אם לא יהיה דם חדש.

אני אומר את זה בתור מנוי.

ולדעתי האישית צריך לארח בטדי ולא בסמי, אקוסטיקה פשוט מפחידה ותכלס יותר קרוב לגוש דן.

נכון.

הבעיה הזו שבלומפילד סגור לאוהדים חדשים תפגע במכבי בעתיד.

מילא זה היה איצדטיון גדול ובלי אווירה (ר"ג למשל) היינו חייבים לארח בבלומפילד אבל שיש מתקנים טובים בארץ צריך לנצל את זה.

בלומפילד כבר סגור לקהל 3-4 שנים. ככה לא בונים מסורת והמשכיות של קהל, וגם ארגוני האוהדים ירגישו את זה אם לא יהיה דם חדש.

אני אומר את זה בתור מנוי.

ולדעתי האישית צריך לארח בטדי ולא בסמי, אקוסטיקה פשוט מפחידה ותכלס יותר קרוב לגוש דן.

גם אנפילד סגור לאוהדים חדשים, שמעת פעם שהעבירו משחק לוומבלי?

הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות זה שיקולים של כסף ואוהדים שאין להם מנוי על חשבון הצלחה מקצועית

אם בבתים של הצ'מפיונס ליג זה איכשהו מתקבל על הדעת, במשחק כזה או בבתים של האירופאית זה פשוט ירייה ברגל

חלאס לדבר על זה שאם יש בתים צריך לארח בסמי עופר או טדי

בלומפילד זה האיצטדיון הביתי שלנו ותכלס?לא מזיז לי ת'ביצה שיש עוד אלפים שרוצים לבוא ולמשחק ולא יכולים כי אין להם מנוי

מצטער מאוד אבל בלומפילד זה הבית שלי ולא שום איצטדיון אחר בארץ מה גם שבבלומפילד בתור קהל אנחנו פי 1000 יותר אפקטיבים מסמי עופר או טדי

כל הכבוד להנהלה

בחברת היכלי הספורט הבהירו הערב כי כבר לפני שלושה חודשים הם פנו להנהלת מכבי תל אביב וביקשו לדעת האם הצהובים מתכוונים לשחק את משחקי ליגת האלופות ושלב הפליירוף בבלומפילד. בהנהלת החברה המנהלת את בלומפילד מסרו למכבי תל אביב כי הדבר יהיה כרוך בהכנות שדורשות זמן רב והרבה כסף ולכן הם צריכים לדעת מראש. במכבי תל אביב מסרו להם כי הם ישחקו באצטדיון העירוני בחיפה.

כעת מבהירים בחברת היכלי הספורט שמדובר בבקשה מורכבת מאוד מצד מכבי ולא בטוח שבתוך זמן קצר כל כך ניתן יהיה לעמוד בה. על פי הידוע, יהיה צורך להאיר את בלומפילד בתאורה חזקה יותר שכרגע נדרשת עבורה תשתית חשמל שאינה קיימת באצטדיון. כמו כן, דרישות המדיה ובעיקר הטלוויזיה הינן בסדר גודל שלא קיים היום בבלומפילד. כל האלמנטים האלה ורבים אחרים נמצאים בחוברת של החברה המארגנת עבור אופ"א את משחקי ליגת האלופות ובשעות האחרונות החלו לבדוק בחברת היכלי הספורט אם הם מסוגלים לבצע את זה.

סעמק

על פי הידוע הנהלת מכבי תל אביב הייתה נתונה מאז אתמול ללחץ גדול מצד אוהדים שביקשו לא לקיים את המשחק בחיפה. כמו כן, קיום המשחק הראשון בבאזל וההגרלה הקשה הביאו את ההנהלה להבנה כי הם זקוקים לאצטדיון הביתי במשחק הגומלין. יש לציין כי במקרה שמכבי תל אביב תעלה, עדיין נשמר התכנון לקיים את משחקי הבתים בליגת האלופות בחיפה וכדי לבדל את שלב הפלייאוף משלב הבתים צריך אישור מיוחד מאופ"א. מאחר שהארגון דורש שגם הפלייאוף וגם הבתים ישוחקו באותו אצטדיון.

אני לא מבין למה אנשים ממשיכים להתעלם מעובדות

אם אופ"א משריינת לעצמה כ 1000 כרטיסים, מי אתם שתגידו על הזין שלי הקהל שיושב ב 2 ו 13, אני רוצה לארח בבלומפילד בכל מחיר? אתם מוכנים להתחלף איתם, שהם ישבו במקומכם ואתם תישארו בחוץ?

ותפסיקו לתת את הדוגמה של הפועל, כי להפועל לא היה איצטדיון סולד אאוט במנויים, ואפילו בשלב הבתים עצמו בלומפילד לא היה מלא. זה בכלל לא אותו מקרה.

לא נראה לי שמשריינים 1000 כרטיסים לשלב הפלייאוף. אולי בבתים.

אגב, לדעתי סמי עופר, בהינתן קהל שבא לתת עבודה ולא קהל עייף יכול להיות לא פחות ביתי מבלומפילד ואפילו לתת יותר אימפקט. כי זה מסה

השאלה היא האם עוד 15 אלף האלו שיבואו לסמי יבואו לעודד או שיבואו כל מני אוהדי כורסא לצלם ולהעלות לאינסטגרם - זאת שאלת המפתח.

לפי גמר הגביע דווקא הדם החדש ביציע יוצר יותר אווירה ולא פחות.

שיחקנו נגד באזל פעמיים בבלומפילד ולא ניצחנו וגם נגד פלזן לא ממש עזר לנו. זה לא שאתם יכולים להגיד שבלומפילד זה תעודת ביטוח למשהו.