Jump to content

איצטדיון נגד באזל

YalaMaccabi

Recommended Posts

סמי עופר - למען העתיד

רוב חברי הפורום, מנויים ומי שלא כנ' עשה זאת מבחירה.

אבל יש עוד עשרות אלפי אוהדים שגם הם רוצים לראות את הקבוצה

הצ'אנס היחיד של אנשים כאלה היה פעם ר"ג והיום זה סמי עופר.

נכון שזה פחות נוח לנו האוהדים, ונכון שזה גם פחות ביתי מאשר בלומפילד אבל שביל שגם אחרים יוכלו לראות מכבי מידי פעם אני מוכן להקריב הרבה.

סמי עופר - למען העתיד

נכון שזה פחות נוח לנו האוהדים, ונכון שזה גם פחות ביתי מאשר בלומפילד אבל שביל שגם אחרים יוכלו לראות מכבי מידי פעם אני מוכן להקריב הרבה.

השאלה אם הם מוכנים להקריב בשביל מכבי

סמי עופר - למען העתיד

מצטער ,פשוט לא.

לדעתי אם נשחק בליגה האירופית בסמי עופר אז לא יבואו 30 אלף אל תגזימו.. עם כל הכבוד זה אחלה של קבוצות שם אבל זה לא ליגת האלופות.. לדעתי גם אלה שיש להם מנוי לא יעשו..

ששיחקנו בליגה האירופית אז היה לי מנוי אבל אני לא עשיתי לליגה האירופית וגם היו עוד מלא כאלה.. אתם מגזימים עם זה

איך מכבי רוצים בבלומפילד?מילא זה היה רק לפלייאוף אבל אם מארחים בפלייאוף חייבים לארח בבתים ובלומפילד לא מספיק לשלב בתים

מספיק.

אני היחיד שחושב שטדי עדיף פי 100 על סמי עופר?

רק בלומפילד, בבקשה מכבי.

סמי עופר אוברייטד, מכבי התלהבו בגלל התאי צפייה.

גם בוואלה עכשיו -

מכבי תל אביב פנתה בשעות האחרונות להנהלת היכלי הספורט וביקשה לשריין את אצטדיון בלומפילד לקיום המשחק מול פ.צ. באזל בסוף החודש. במכבי תל אביב עשו אתמול את כל הפעולות על מנת לסגור מול הנהלת האצטדיון העירוני בחיפה את קיום המשחק בפלייאוף ליגת האלופות שם על מנת שכמות גדולה יותר של אוהדים תוכל להיות באצטדיון ולפיכך ההכנסה תהיה גדולה יותר. אולם לאחר שהוגרלו הצהובים מול באזל, פנתה הנהלת הצהובים לאנשים המנהלים את בלומפילד בבקשה לבדוק את כל הדברים הכרוכים באירוח המשחק בבלומפילד.

משחק בפלייאוף של ליגת האלופות ובשלב הבתים מחייב היערכות מיוחדת באצטדיון ואי אפשר לקבוע כרגע שכל התנאים יכולים להתממש בבלומפילד. הנהלת היכלי הספורט צריכה לבדוק תוך זמן קצר האם תוכל לעמוד בכל הנדרש על מנת לקיים את המשחק בבלומפילד.

האמת, עצוב לי בשביל החיילים, סטודנטים והנוער שלא יכולים להגיע למשחקים וכבר פינטזו על משחקים באירופה.

וגם, מה זה אומר שמכבי משנה את דעתה אחרי ההגרלה?

האם הם כבר השלימו עם הדחה מול באזל? או שזה נטו בגלל לחץ של אוהדים?

על פי הידוע הנהלת מכבי תל אביב הייתה נתונה מאז אתמול ללחץ גדול מצד אוהדים שביקשו לא לקיים את המשחק בחיפה. כמו כן, קיום המשחק הראשון בבאזל וההגרלה הקשה הביאו את ההנהלה להבנה כי הם זקוקים לאצטדיון הביתי במשחק הגומלין. יש לציין כי במקרה שמכבי תל אביב תעלה, עדיין נשמר התכנון לקיים את משחקי הבתים בליגת האלופות בחיפה וכדי לבדל את שלב הפלייאוף משלב הבתים צריך אישור מיוחד מאופ"א. מאחר שהארגון דורש שגם הפלייאוף וגם הבתים ישוחקו באותו אצטדיון.

גם שירלי מצטרפת לחגיגה:

יש אישור מאופ"א: מכבי ת"א תארח בבלומפילד? תוכל לשחק נגד באזל ביפו ולעבור בעופר בשלב הבתים. מה המכשול?

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.398.194646.html

אז אתה טועה, בליגה אירופית אתה יכול לארח איפה שאתה רוצה, חיפה כשעפו בפלייאוף צ׳מפיונס מול גנק באיכסטדיון אירחו את האירופית בקללת אליעזר

קיצור בגדול אסור..אבל אפשר לבקש אישור

לפני שנתיים שיחקנו שם והכל היה בסדר..מה עכשיו ?

על פי הידוע הנהלת מכבי תל אביב הייתה נתונה מאז אתמול ללחץ גדול מצד אוהדים שביקשו לא לקיים את המשחק בחיפה. כמו כן, קיום המשחק הראשון בבאזל וההגרלה הקשה הביאו את ההנהלה להבנה כי הם זקוקים לאצטדיון הביתי במשחק הגומלין. יש לציין כי במקרה שמכבי תל אביב תעלה, עדיין נשמר התכנון לקיים את משחקי הבתים בליגת האלופות בחיפה וכדי לבדל את שלב הפלייאוף משלב הבתים צריך אישור מיוחד מאופ"א. מאחר שהארגון דורש שגם הפלייאוף וגם הבתים ישוחקו באותו אצטדיון.

גם שירלי מצטרפת לחגיגה:

יש אישור מאופ"א: מכבי ת"א תארח בבלומפילד? תוכל לשחק נגד באזל ביפו ולעבור בעופר בשלב הבתים. מה המכשול?

את החלק הכי חשוב לא העתקת

עם זאת. הטרבליסטית הישראלית קיבלה את האישור מאופ"א לארח את הפלייאוף ביפו ולעבור לחיפה בבתים.

נקווה שזה באמת ולא חרטה של שירלי, כי אם באמת קיבלנו אישור כזה ובסוף לא נארח את באזל בבלומפילד, זה יהיה מחדל רציני.

סמי עופר - למען העתיד

וכדי להחזיר קצת למיטש על ההשקעה

לדעתי אם נשחק בליגה האירופית בסמי עופר אז לא יבואו 30 אלף אל תגזימו.. עם כל הכבוד זה אחלה של קבוצות שם אבל זה לא ליגת האלופות.. לדעתי גם אלה שיש להם מנוי לא יעשו..

ששיחקנו בליגה האירופית אז היה לי מנוי אבל אני לא עשיתי לליגה האירופית וגם היו עוד מלא כאלה.. אתם מגזימים עם זה

אפשר לחשוב אתה מדבר על גביע הטוטו, כשנגיע לרבע או חצי גמר האירופית על בסיס קבע אני אבין שלא יהיה 30 אלף צופים בשלב בתים.

נכון שהאלופות זה החלום והשאיפה שלנו אבל זה לא הרמה שלנו רחוק מזה.

אם לא נעבור את באזל שלב הבתים האירופית יהיה סופר קריטי עבורנו מבחינת הניקוד בשנים הקרובות אם אנחנו רוצים להמשיך לחלום ליגת אלופות..

בא לי לשמוע את המנגינה של ליגת האלופות ולראות את עיגול האמצע מכוסה בדגל עם הלוגו שלהם דווקא בסמי עופר, על הראש של הירוקים המזדיינים

(בנוסף לכל שאר הסיבות ההגיוניות)

מעבר לאיבוד הביתיות, שעלול להיות קריטי, למי יש זמן וכוח לנסוע לחיפה יחד עם 30 אלף אנשים באמצע שבוע?

זה סיוט של החיים, לא מאחל את זה לאף אחד.

סמי עופר - למען העתיד

צודק. אני יודע שלחלקכם קשה לקבל את זה, אבל מכבי לא שייכת רק לאלה שיש להם מנוי.

מבלי להיכנס לשיקולים הכלכליים שאני בטוח שאף אחד לא התווכח עליהם.

אני כל כל שמח שיש לנו בעלים/הנהלה שלא מסתכל דרך החור של הגרוש.

מספיק קיבלנו את ההגרלה הכי קשה , עכשיו אנחנו עוד צריכים לעזור להם? בלומפילד זה הבית , לא רק בשביל הקהל , גם בשביל השחקנים.

חוץ משלב הבתים של הצ׳מפיונס /שמינית גמר ליגה אירופית ומעלה, אין שום סיבה שמכבי לא תשחק בבית שלה , איפה שהיא מרגישה הכי בנוח.