Jump to content

נושא ציטוטים מבאזל (פלייאוף הצ'מפיונס)

Chris

Recommended Posts

הקטע עם הויקיפדיה מביך לאללה

ממש ואנשים עוד צוחקים על אוהדי באר שבע שהם מנסים לפתח איתנו יריבות

אנשים קוראים להם שחצנים בזמן שפה מזלזלים בב"ש למרות שפערי הרמות בנינו ובאזל גדולים משמעותית מפערי הרמות בנינו לב"ש (לא בטוח שיש כאלו בכלל כרגע). בכלל התחושה שאנשים נסחפו אחרי התקשורת כאילו זה 50:50 או אפילו יתרון לנו בגלל התנאים כאילו הם לא ראו את פערי הרמות במשחק הראשון, נקווה לעוד נס זהבי היום.

הקטע עם הויקיפדיה מביך לאללה

אנשים קוראים להם שחצנים בזמן שפה מזלזלים בב"ש למרות שפערי הרמות בנינו ובאזל גדולים משמעותית מפערי הרמות בנינו לב"ש (לא בטוח שיש כאלו בכלל כרגע). בכלל התחושה שאנשים נסחפו אחרי התקשורת כאילו זה 50:50 או אפילו יתרון לנו בגלל התנאים כאילו הם לא ראו את פערי הרמות במשחק הראשון, נקווה לעוד נס זהבי היום.

מסכים שיש להם סיבה להיות שחצנים אבל אל תשווה. מדובר פה על במשחק אחד על כל הקופה. סביר להניח שאם היינו מתמודדים עם באזל באותה ליגה הם היו לוקחים אליפות הרבה לפני סיום העונה אבל פה מדובר במשחק אחד שבו הכל יכול להתרחש. למשל לפני הגמר גביע ממש לא זלילתי בב"ש להפך

מסכים שיש להם סיבה להיות שחצנים אבל אל תשווה. מדובר פה על במשחק אחד על כל הקופה. סביר להניח שאם היינו מתמודדים עם באזל באותה ליגה הם היו לוקחים אליפות הרבה לפני סיום העונה אבל פה מדובר במשחק אחד שבו הכל יכול להתרחש. למשל לפני הגמר גביע ממש לא זלילתי בב"ש להפך

תכלס מדובר על שני משחקים אחד מהם עברנו במזל גדול עם עוד התעלות של זהבי, מה שמקטין את הסיכוי להפתעה נוספת במשחק השני למרות שברור שזה אפשרי אבל הם עדיין פייבוריטים ברורים והבטחון המופרז של האוהדים שלהם, שעברו סיטואציות הרבה יותר קשות בשנים האחרונות, מובן לגמרי.

לגמרי מביך הקטע בויקיפדיה... אנחנו הב"ש שלהם. מחפשים תשומי ולא מקבלים. אז מנסים מבכח.

ובטח שהם יהיו כאלה בטוחים. משחק שלהם לא הגענו לשער שלהם ולא הצלחנו לחבר כמה פסים ביחד. אתם פשוט לא מצליחים לראות את זה

אחד לאחד ב"ש נגד מכבי

תכלס מדובר על שני משחקים אחד מהם עברנו במזל גדול עם עוד התעלות של זהבי, מה שמקטין את הסיכוי להפתעה נוספת במשחק השני למרות שברור שזה אפשרי אבל הם עדיין פייבוריטים ברורים והבטחון המופרז של האוהדים שלהם, שעברו סיטואציות הרבה יותר קשות בשנים האחרונות, מובן לגמרי.

תודה על הקול השפוי, כיף לקרוא

מה מביך בדיוק הקטע בויקיפדיה? אני לא נכנסתי, ככה שאני לא יודע מה בדיוק נכתב שם לגבי היריבות, אבל להתעלם מזה אי אפשר.

3 פעמים בהפרש של שנתיים. להגיד שאין יריבות זה בדיחה. אשמח אם יוסיפו אותם כ minor rival למכבי במנג'ר 16.

-------------------------------------------רואה את אמבולו רק מאחורה-----------------------------------------------------

מכניס כדורים אלכסוניים לאמבולו-----------מנטרל את זהבי---שולח כדורים ארוכים לאמבולו---------רץ עם אמבולו על הקו---------

-------------------------------------------אוכל את זהבי----מוסר לאמבולו----------------------------------------------

---------------מחפש פירצה לאמבולו---------מוריד כדורים ארוכים לאמבולו---------------------אמבולו------

---------------------------------------------לוקח שיעורים אצל אמבולו-----------------------------------------

http://www.fcbforum.ch/forum/showthread.php?36698-CL-Play-Off-2015-2016-Maccabi-Tel-Aviv-FC-Basel-1893-(25-August-2015)/page10

מי בכלל רוצה עם המעפנים האלה יריבות..אפשר לחשוב הם מענינים לי תביצה השמאלית...יריביות יש למכבי נגד הפועל ונגד חיפה...כל השאר זה בהתאם למצב בטבלה....

בקיצור סיכויים 70 30 לבאזל תרצו או לא תרצו זה פשוט התקשורת השפיעה פה על אנשים כי הם מחכים שניפול ואז יתנו לנו את הכאפה זהו...

אני אישית מסכים שבאזל פייבוריטים, אבל אי אפשר לומר שזו רק התקשורת. גם בסוכנויות הימורים בעולם רואים אותנו כפייבוריטית.

אני אישית מסכים שבאזל פייבוריטים, אבל אי אפשר לומר שזו רק התקשורת. גם בסוכנויות הימורים בעולם רואים אותנו כפייבוריטית.

הווינר פה בארץ נותן לבאזל יחס 2.00 ולנו 2.60 איך פייבורטים?

והווינר עוד מוריד יחסים לטובתו

הווינר פה בארץ נותן לבאזל יחס 2.00 ולנו 2.60 איך פייבורטים?

והווינר עוד מוריד יחסים לטובתו

א. אם תחבר את זה עם הסיכוי לתיקו, מכבי פייבוריטית לעבור

ב. בעולם מכבי פייבוריטית לעלייה עם 58%

במשחקים שלנו השנה באירופה קרו ניסים. הניצחון הפלסים כנגד כל הסיכויים , ההצלות בסוף , כל הפציעות בבאזל , אם החלוץ שלהם לא יוצא בדקה 10 היינו מקבלים שם 5 , כל ההחמצות שלהם, השער בתוספת הזמן כל הדברים האלה רק מראים לי שמלמעלה רוצים שאנחנו נעלה . הפעם זה שלנו, הפעם עוברים אותם, כנגד כל הסיכויים נהיה בליגת האלופות. הימור שלי זהבי וריקן כובשים יגמר 2-1 עם הרבה דפיקות לב

במשחקים שלנו השנה באירופה קרו ניסים. הניצחון הפלסים כנגד כל הסיכויים , ההצלות בסוף , כל הפציעות בבאזל , אם החלוץ שלהם לא יוצא בדקה 10 היינו מקבלים שם 5 , כל ההחמצות שלהם, השער בתוספת הזמן כל הדברים האלה רק מראים לי שמלמעלה רוצים שאנחנו נעלה . הפעם זה שלנו, הפעם עוברים אותם, כנגד כל הסיכויים נהיה בליגת האלופות. הימור שלי זהבי וריקן כובשים יגמר 2-1 עם הרבה דפיקות לב

ובלי שום קשר למה שיקרה אנחנו באים במוד של מלחמה! גם אם הם יביסו אותנו- הם רק ירצו שזה ייגמר, אם נעשה את הבלתי יאומן ונצליח נרצה שזה יהיה כמה שיותר! לנצח להביס לרמוס!

אני מכבי! מי אתם בכלל?!?

מה מביך בדיוק הקטע בויקיפדיה? אני לא נכנסתי, ככה שאני לא יודע מה בדיוק נכתב שם לגבי היריבות, אבל להתעלם מזה אי אפשר.

3 פעמים בהפרש של שנתיים. להגיד שאין יריבות זה בדיחה. אשמח אם יוסיפו אותם כ minor rival למכבי במנג'ר 16.

אם ניפול 3 פעמיים נגד מרמורק בגביע ונעיף אותם 3 פעמיים זה לא אומר שיש בינינו יריבות וגם אם גנבנו מהם את המאמן