Jump to content

השחקן הכי גדול בהיסטוריה של מכבי ת"א

Omer

Recommended Posts

נמני היה שחקן ענק, אחד המוכשרים שנולדו כאן.

אבל אם לומר את האמת, אני יותר מחזיק משחקנים כמו גדי ברומר, אמיר שלח, שורה אובארוב וכולי, שחקנים שמזוהים ומציגים את עצמם כמכביסטים גם אחרי שהם פרשו.

מי שמקשיב לנמני היום יכול בטעות לחשוב שהוא שיחק כל הקריירה בהפועל.

אז כן, לתת גולים ולהיות קר רוח זה מרגש, אבל בסופו של דבר הערכים יותר חשובים.

5- משחקים רישמיים.

5-שערים.

2-בישולים.

1-גרם לגול עצמי.

1-בעיטת עונשין שגרמה לגול(נוסא).

עומר, רק תיקון -לנמני בגיל 24 היו שלוש אליפויות ושני גביעים.

שלושה בישולים.

יצחקי

נוסא

ועוד אחד ב5-1 לפי אופ"א , הנראה הבול העצמי . לא זוכר כרגע.

קל לשכוח שאבי נמני לקח פה אליפויות מול ה-מכבי חיפה. מכבי חיפה החזקה ביותר בכל הזמנים, עם רביבו ברקוביץ' אלון מזרחי וסרגיי קנדאורוב, בעוד היריבים הכי משמעותיים שלנו כיום הם מאור בוזגלו ובהן שהר או סהר או סער. קל לשכוח גם שאבי נמני היה בתקופת לוני חסר המושג והידע, שפיטר את קשטן כמו אידיוט ומיותר להרחיב על הניהול הכושל שלו. ובכל זאת אבי סחב על עצמו סגל אולטרא בינוני לשני גביעים מרגשים, כאשר בחצי הגמר מול הפועל שבאותה עונה עשתה מה שעשתה באופ"א הצטיין ופירפר את ההגנה שלהם כשהוא משאיר לדגו רק לשים את זה ברשת. ושנה אחר כך כבש את הפנדל המכריע מול חיפה. על האליפות דיברו כאן כבר

הרבה כועסים על אבי נמני ודי בצדק על תקופתו כמנג'ר-שחקן וכשאיש החזק במועדון, ובגלל זה מורידים מהערך שלו כשחקן. גם אני הייתי כזה. אבל הזמן עבר ואפשר לחזור להיות אובייקטיבים. ואובייקיטיבית הוא היה שחקן ענק ואגדה אמיתית.

לזהבי, עם כמה שאני אוהב אותו ומעריך אותו, יש עוד דברים לעשות לפני שנתחיל להשוות.

שלושה בישולים.

יצחקי

נוסא

ועוד אחד ב5-1 לפי אופ"א , הנראה הבול העצמי . לא זוכר כרגע.

2

לא סופרים את מה שבא לנו, ולא נלך פעם אחת לפי ספירה של אופא, פעם של ספורט5 ופעם של וואן

http://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=162095

קל לשכוח שאבי נמני לקח פה אליפויות מול ה-מכבי חיפה. מכבי חיפה החזקה ביותר בכל הזמנים, עם רביבו ברקוביץ' אלון מזרחי וסרגיי קנדאורוב, בעוד היריבים הכי משמעותיים שלנו כיום הם מאור בוזגלו ובהן שהר או סהר או סער. קל לשכוח גם שאבי נמני היה בתקופת לוני חסר המושג והידע, שפיטר את קשטן כמו אידיוט ומיותר להרחיב על הניהול הכושל שלו. ובכל זאת אבי סחב על עצמו סגל אולטרא בינוני לשני גביעים מרגשים, כאשר בחצי הגמר מול הפועל שבאותה עונה עשתה מה שעשתה באופ"א הצטיין ופירפר את ההגנה שלהם כשהוא משאיר לדגו רק לשים את זה ברשת. ושנה אחר כך כבש את הפנדל המכריע מול חיפה. על האליפות דיברו כאן כבר

הרבה כועסים על אבי נמני ודי בצדק על תקופתו כמנג'ר-שחקן וכשאיש החזק במועדון, ובגלל זה מורידים מהערך שלו כשחקן. גם אני הייתי כזה. אבל הזמן עבר ואפשר לחזור להיות אובייקטיבים. ואובייקיטיבית הוא היה שחקן ענק ואגדה אמיתית.

לזהבי, עם כמה שאני אוהב אותו ומעריך אותו, יש עוד דברים לעשות לפני שנתחיל להשוות.

הכל נכון. רק שכחת לציין שנמני בקבוצה שהתמודדה עם חיפה של ברקוביץ' לא היה דומיננטי כמו זהבי של היום. למעשה, אני לא בטוח בכלל שהוא היה השחקן הכי דומיננטי באותה קבוצה.

נמני לא היה ה-כוכב הבלעדי של מכבי בשנתיים של האליפויות מול החיפה שאתה מדבר עליה. למעשה, מכבי של 95-96 הייתה קודם כל קבוצה אבל לגמריי. היו שם שחקנים נהדרים, אבל לא היה קאנון ראשי בסגנון של זהבי של השנתיים האחרונות או נמני של שנות ה-2000.

רק תיקון - חצי הגמר ההוא מול הפועל שאתה מדבר עליו, זה לא בעונה של "המסע המופלא" הארור של הפועל אלא עונה לפני.

2

לא סופרים את מה שבא לנו, ולא נלך פעם אחת לפי ספירה של אופא, פעם של ספורט5 ופעם של וואן

אז לפי מה אתה הולך?

כי בהתערבות שלך, לא זוכר עם מי ועל מה, משהו עם מעורבות בשערים\בישולים, אבל אני כן זוכר שהלכתי ובדקתי והספירה של פיפ"א לבישולים (ועדה טכנית) היא זו שעזרה לך, ולפי זו יש מבשל גם לשער עצמי.

בלי להיכנס יותר מדי ליכולת של נמני או זהבי, מבחינתי מה שנותן את העדיפות לזהבי זה האופי.

אומנם שניהם קרי רוח, עם ביצים בגודל של שור ו-ווינרים, אבל האופי של זהבי הרבה יותר נוח ומתאים. אין אצלו משחקים מסביב ואין אצלו חוכמות. הוא ממוקד במה שקורה על הדשא ולא בשום דבר מעבר לכך.

נמני לא היה כזה. סביר שלקבוצה המפורקת של לפני עשור היה חלק בזה, אבל גם הוא אשם בכך.

אז לפי מה אתה הולך?

כי בהתערבות שלך, לא זוכר עם מי ועל מה, משהו עם מעורבות בשערים\בישולים, אבל אני כן זוכר שהלכתי ובדקתי והספירה של פיפ"א לבישולים (ועדה טכנית) היא זו שעזרה לך, ולפי זו יש מבשל גם לשער עצמי.

בישול מבחינתי זה מסירה לשחקן מהקבוצה שלך שהבקיע

לא סופר סחיטת פנדל כבישול או מסירה לשער עצמי

במקרה של בן חיים זאת סתם הקטנת ראש, כי בת'כלס השאלה האמיתית היא לכמה גולים הוא היה אחראי

(בנושא מעקב שלי אני כן מציין סחיטת פנדלים, ומה גרם לשערים עצמיים, כי בכל זאת אי אפשר להתעלם מזה)

אבל זאת סתם גלישה מהנושא.

2

מה זה פעם באופא פעם בוואן. המשחק היה באירופה , ובאופ רשום בישול. לא הבנתי מה אתה רוצה

עריכה:

יש לך התערבות מסוימת , סבבה.

עדיין יש לו שלושה בישולים.

אם אופא קבעו שזה בישול , אז לא מעניין מה אותי הנושא שלך.

חח אני באיזה עיר ברומניה, קונסטנצה מי שמכיר.. אחד אתמול בטיילת דיבר על כדורגל. ואמר יש לכם איזה אחד, חהבי חהבי. זהבי? יס זהבי.. הוא העיף את פלזן. גוד פלייר... שאלנו אותו על טוטו תמוז. אמר שהוא עגלה, ממש שנא אותו. ואמר שפינטילי של הפועל שחקן..

זה מתחלק ככה

הדור של ה-20 שנה האחרונות יגיד 8 המלך נמני

והדור של ה3 שנים האחרונות יגיד ערן זהבי

הדורות משתנים אין מה לעשות

לא יודע מה איתכם,

מעבר לזה שהוא השחקן הכי ווינר שהיה פה

הכי מרגש שהוא בכלל השחקן הכי גדול

שגדל אי פעם בהפועל

פשוט תענוג לראות את הפרצופים שלהם

שרק מזכירים את השם שלו.

בכמה בר-מצוות זהבי היה?! אה?

סתם

באמת קשה להשוות כי זה תקופות אחרות

מעניין מה היה קורה אם נמני היה משחק במכבי של גורדי

לדעתי הוא היה מתעלה על עצמו

לא יודע מה איתכם,

שגדל אי פעם בהפועל

פשוט תענוג לראות את הפרצופים שלהם

שרק מזכירים את השם שלו.

הם עד היום לא מבינים שמזכירים לנו בכל הזדמנות שהוא גדל כאדום זה רק עושה את זה עוד יותר משפיל עבורם. כל הבכיינות שלהם כלפי זהבי והניסיון להזכיר כל פעם את העבר האדום שלו רק העצימו אותו במכבי עוד יותר מבלי קשר ליכולת והווינריות שלו ול- 99.9% מאיתנו ממש לא מזיז העבר האדום שלו להפך זה רק עושה אותו עוד יותר גדול והופך את זה להרבה יותר כיף לראות כל פעם מחדש את הפרצופים שלהם אחרי כל דרבי שהוא תופר אותם. הגישה שלהם כלפי שחקנים שעברו מהפועל למכבי והגישה שלנו כלפי שחקנים שעברו ממכבי להפועל שהם סמרטוטי ריצפה ושאריות מראה על ההבדלים בין המועדונים

5- משחקים רישמיים.
5-שערים.
2-בישולים.
1-גרם לגול עצמי.
1-בעיטת עונשין שגרמה לגול(נוסא).

עומר, רק תיקון -לנמני בגיל 24 היו שלוש אליפויות ושני גביעים.

4 משחקים רשמיים, מול היברניאנס בחוץ לא שותף. סטטיסטיקה מפלצתית.

כבר שנתיים שאני אומר לעצמי - ''אין מצב שהוא כזה טוב, זה פשוט לא יכול להימשך לנצח", ולמי שזוכר בתחילת העונה הקודמת באמת נראה היה כאילו הכושר המטורף של ערן קצת נרגע, ובאירופה ובטוטו הוא לא הבקיע בכלל, אני זוכר שאני הייתי קצת מודאג. אלא שאז הליגה חזרה וגילינו שזאת הייתה רק הפסקה קצרה והוא המשיך לכבוש בהמשך ישיר לעונה הקודמת. פשוט מטורף מה שהוא עושה, והוא רק בן 28. מבחינתי, אם אנחנו לא מעפילים לליגת האלופות בשנתיים הקרובות זו לא רק אכזבה מבחינת ההישגים של הקבוצה, אלא סוג של עוול שאנחנו עושים לערן. כי באיזשהו מקום אני כן מרגיש פספוס שהוא לא קיבל הזדמנות להראות מה הוא שווה בליגות הגדולות, והתחושה שלי היא שאנחנו חייבים לו את זה כדי שגם זה יהיה חלק מהמורשת שלו, כי הוא לגמרי שווה את זה. קראתי לאחרונה שלשפיגל הייתה הצעה מטוטנהאם וההנהלה אז שמה אותו בהסגר לשנה שבסופה הוא עבר לאיזו קבוצה מהליגה הצרפתית ,וואחד פספוס. לשחק בהצלחה ברמות הגבוהות ביותר מוסיף למורשת שלך משהו ששום דבר אחר לא יוכל, סוג של נופך אגדי כזה ששם אותך רמה מעל. וערן לגמרי צריך להיות כזה. והדרך היחידה שבה אנחנו יכולים להביא לו את זה היא ע"י קמפיין מכובד+ בליגת האלופות או הגעה לשלבים המתקדמים בליגה האירופית. כרגע אף אחד מהם לא נראה ריאלי, וחבל, אבל אני מאמין שתוך שנה שנתיים דברים יראו אחרת, כשאחרי השנה כבר נהיה בשלים לעשות את "קפיצת המדרגה" הכל כך מיוחלת. השנה התקווה שלי, כמובן במידה ולא עוברים את באזל, היא לעשות שחזור של העונה של סוזה ולהגיע ל32 האחרונות, כשהתחושה שלי היא שבאירופית אנחנו יכולים לעשות אחלה קמפיין שכבר ישדרג אותנו משמעותית לשנה הבאה, גם מבחינת דירוג וגם מבחינת יכולת, ויאפשר לנו לשאוף יותר גבוה.

בישול מבחינתי זה מסירה לשחקן מהקבוצה שלך שהבקיע

לא סופר סחיטת פנדל כבישול או מסירה לשער עצמי

במקרה של בן חיים זאת סתם הקטנת ראש, כי בת'כלס השאלה האמיתית היא לכמה גולים הוא היה אחראי

(בנושא מעקב שלי אני כן מציין סחיטת פנדלים, ומה גרם לשערים עצמיים, כי בכל זאת אי אפשר להתעלם מזה)

אבל זאת סתם גלישה מהנושא.

oh no, you didn't :nono2:

זה מתחלק ככה

הדור של ה-20 שנה האחרונות יגיד 8 המלך נמני

והדור של ה3 שנים האחרונות יגיד ערן זהבי

הדורות משתנים אין מה לעשות

אני ה״דור״ של נמני ואני חושב שזהבי גדול יותר.

לא חושב שאני היחיד.

לא יודע מה איתכם,

שגדל אי פעם בהפועל

יש מצב, וזה כבר לנסות להיכנס לראש שלו, שדווקא בגלל שהוא חזר מחו״ל וקבוצת נעוריו ויתרה על שרותיו, זה מה שהפך אותו למפלצת שהוא היום. הרצון הבלתי נגמר שלו להתעלות נדמה לפעמים כשני לרצון שלו לנקום.

את מה שעשה בדרבי 3:2 אף בן אנוש, מוכשר ככל שיהיה, לא מסוגל לעשות. היה שם משהו הרבה הרבה יותר עמוק.