Jump to content

Hiphop, Rap And Other Bullshit - מתעדכן

טוני

Recommended Posts

תגידו איזה אוזניות גדולות אתם ממליצים? איפה קונים בזול? טווח מחירים עד 800

אם אתה רוצה נטרליות(אם אתה לא עושה מוזיקה לא הייתי ממליץ הם די מבאסות את המוזיקה) אז לך על אודיוטכניקה, אם אתה סתם רוצה לשמוע מוזיקה בסבבה אישית אני מאוד אוהב את הסנהייזר 215HD אתה יכול למצוא אותם ב400 שקל בערך והן יעשו את העבודה.

כמובן שיש עוד הרבה סוגים ואם אתה אלחוטיות וכאלה אבל זה כבר לבחירה שלך.

אם אתה רוצה נטרליות(אם אתה לא עושה מוזיקה לא הייתי ממליץ הם די מבאסות את המוזיקה) אז לך על אודיוטכניקה, אם אתה סתם רוצה לשמוע מוזיקה בסבבה אישית אני מאוד אוהב את הסנהייזר 215HD אתה יכול למצוא אותם ב400 שקל בערך והן יעשו את העבודה.

כמובן שיש עוד הרבה סוגים ואם אתה אלחוטיות וכאלה אבל זה כבר לבחירה שלך.

סתם ככה מה זאת אומרת נטרליות? במה אוזניות מפיקים וכו כמו האודיו טכניקה שונות מאוזניות רגילות ואיך הן מבאסות את המוזיקה

סתם ככה מה זאת אומרת נטרליות? במה אוזניות מפיקים וכו כמו האודיו טכניקה שונות מאוזניות רגילות ואיך הן מבאסות את המוזיקה

לאוזניות רגילות יש בדרך כלל בוסטים מסויימים והחלשות מסוימות כל אחד לפי החברה שלה בדרך כלל, אוזניות ניטרליות משמיעות את הסאונד באופן מדויק והכי "נקי" שאפשר, ליצירה זה טוב כי אתה יודע איך דברים ישמעו בכל רמקול ברמה התאורתית פשוט לשמיעת מוזיקה ביום יום זה לא כיף, תלוי גם בז'אנר בתכלס.

יש לך בארס אבל הזרימה חייבת שיפור דחוף

לגבי הוורס הראשון אני לא מתווכח. (בזמן ההקלטה הבנתי שזה לא יושב טוב . הביט היה שונה וגרוע (הפקת היפ הופ ראשונה של הבן אדם וגם שלי), והכל בטייק אחד בלי חזרות ובמצב צבירה לא ״חד״.

אבל הוורס השני? אני לא חושב שאני נופל בזרימה לשנייה

והכי חשוב מזה בארס?

לפני כמה ימים ישבתי עם חבר שיש לו אולפן ביתי (באזור המקצועי של הסקאלה) .

הבעיה שהוא לא שומע ולא שמע היפ הופ. הוא מפיק טראנס.

שורה תחתונה אני נתתי כמה וורסים הוא יצר ביט.

יש פה אנשים שאני מאוד מעריך את הדעה שלהם ואני אשמח לפידבק.

*זה הכל ברמת הסקיצה והוקלט בטייק אחד.

https://youtu.be/wXMPXWmbB7U

קודם כל, אשריך. אני נורא מעריך כל אדם שיוצר היפ הופ ישראלי, זה מבורך בעיני. אז כל הכבוד על זה.

לגבי השיר, אני מסכים שהפלואו טעון שיפור. לגבי ההקלטה ומה שנלווה לה, אני פחות אוהב שמשחררים שיר שהוקלט על טייק אחד בלבד, אלא אם כן זה פריסטייל, מהסיבה הפשוטה שזה כמעט אף פעם לא יוצא טוב.

תודה.

צא מנקודת הנחה שהכל נעשה באוירת פריטסייל לא מחייבת. סוג של טיוטה (בלי חזרות בלי עריכה). ככה שאני יודע מתי הפלואו נשמע כמו שצריך ומתי לא. (למרות שלאחר כמה שמיעות פתאום התחלתי לאהוב את הנפילות הקטנות ואז כשזה מתיישב שוב על הביט, בגלל זה העלתי את זה ולא השארתי את זה כטיוטה שאני לא אשמע יותר.

האמת שיותר עניין אותי מה חושבים על הליריקה והחריזה.

הפלאו זה הכל פונקציה של ללמוד את הביט ושהמפיק ידע ״להחמיא״לך.

Antler עושה בת זונה של מוזיקה.

לגבי שיעורים פרטיים, כשכהן היה בארץ היה עושה שיעורים בדירה שלו....

מעצבן שכזה ראפר מוכשר צריך למכור את הדיסקים שלו ברכבת בזמן שכל מיני ילדי זרע שהשיא שלהם זה לקנות טישירט של סופרים מופיעים במועדונים כל שבוע.