Jump to content

Hiphop, Rap And Other Bullshit - מתעדכן

טוני

Recommended Posts

תמיד נחמד לשמוע דברים שמזכירים היפהופ משנות התשעים אז ההפקה טובה ומגניבה , אבל התדמית של הגנגסטרים והשימוש המוגזם באנגלית קצת פחות מתאים. חלק מהותי בהיפהופ זה להביא מסר אמיתי שלך מהלב וכאן משהו לא מרגיש ככה

מעדיף לשמוע את המלשינים האלו עם הביטים שמזכירים קצת נשכחות ולא את כל האורטגות שמוציאים שירי קיץ ופאן פאן תראו אותי אני בים אני מעשן נרגילה ואני גבר רצח.

כמה מפתיע, המילה 'קרו' ב4 המשפטים הראשונים בשיר שפורסם פה.

עכשיו אתה סתם טרחן.... זה הסטייל אחי וזה מה שהולך היום. זה ממש לא הופך את זה לטוב יותר\פחות.

מעדיף לשמוע את המלשינים האלו עם הביטים שמזכירים קצת נשכחות ולא את כל האורטגות שמוציאים שירי קיץ ופאן פאן תראו אותי אני בים אני מעשן נרגילה ואני גבר רצח.

וואלה אפילו לא הקשבתי לשיר אחד שלהם, סתם זיינים שימותו עם ה035 שלהם.

טרחן?

אני לא אכתוב אפילו מה אני חושב על הראפ ההזוי הזה שיושב על אחלה של ביט.

שני ילדודס שהיו מקבלים 3 קסטה ב10 לראש בבלומפילד שרים לי על מלשינים ומשטרה.

גנגסטה.

לא יודע מה אתם מדברים, תלא מובב נשמעים תענוג. אמנם האלבום לא מושלם ונשמע יותר כמו טראק אחד ארוך מאשר אלבום אבל הרבה זמן שלא היה דבר כמוהם בראפ בארץ. אנשים פה בוכים על זה שההיפ הופ הולך למקומות חרא בגלל הטראפ ואז כשמגיעים שני אנשים שעושים אולדסקול עם ביטים שלא היו מביישים שירי ראפ בניו יורק בשנות ה90, אנשים עדיין מתלוננים. לא מבין את זה.

אפרופו נאס ורגאיי, נאס נמצא כבר חודש כאורח בטור הופעות של כרוניקס בארצות הברית יחד עם לורין היל.

כוסאמק איתך כרוניקס לא יכולת להביא אותם גם לבארבי?

אפרופו נאס ורגאיי, נאס נמצא כבר חודש כאורח בטור הופעות של כרוניקס בארצות הברית יחד עם לורין היל.

כוסאמק איתך כרוניקס לא יכולת להביא אותם גם לבארבי?

לורן היל ונאס הופיעו פעמיים אצל דייב שאפל בסיטי הול ב10 ההופעות שלו שם (10 הופעות סולד אאוט מטורף)

כמובן שהוא אירח את הרוטס, מוס דף ועוד רשימה ארוכה.

מישהו נוסע להופעות של קנדריק באירופה?

סגרתי ברלין עם איזיגט שישי-שלישי והטיסות עלו 490 שקל... קניתי כרטיס להופעה בויגוגו למרות שבטיקטמסטר עדיין לא יצא

אני גם מתכנן לנסוע להופעה בברלין, מקווה לתפוס כרטיס עמידה הכי קרוב לבמה בלי לקנות את החבילה אבל אם זה לא יעבוד לא תהיה לי ברירה. 250 יורו לראפר שאני הכי אוהב בעולם זה לא כ"כ נורא

עדכון : כרטיס טבעת זהב יששששש