Jump to content

Hiphop, Rap And Other Bullshit - מתעדכן

טוני

Recommended Posts

אני מחכה לשלב הבא של ההיפהופ.

לשלב שבו נשאיר את הטארפ מאחור ונאמץ משהו חדש, כוס אמק.

כל כך איתך

טוני נראה לי שממש תאהב את clear soul forces הם מחזירים את הבום באפ ועושים את זה מעולה ברמות. הרכב מדטרויט.

שמע תאלבום הזה

Xxx הילד חרא הוציא אלבום קצר ורגוע, ממש מומלץ.

כל הסצינה של דרום פלורידה עפים בסאונדקלאוד עם שירים של גג 3 דקות, חבר'ה הזויים שהוא המנהיג שלהם.

כל הסצינה של דרום פלורידה עפים בסאונדקלאוד עם שירים של גג 3 דקות, חבר'ה הזויים שהוא המנהיג שלהם.

אני גם ממש לא עף על כל הילדי סאונדקלאוד האלה, אבל הוא באמת הוציא אלבום טוב.

אני חושב שהשירים של טונה מתחילים לחזור על עצמם והוא מתחיל לשעמם אותי, כרגע יש נושא אחד בשירים שלו זה תפס באלבום אחד אבל קריירה שלמה רק מזה זה לא רעיון טוב.

טוני מה אתה אומר על מה ששמתי לך למעלה?

כרוניקס נחת בארץ ואני היחיד פה בפורום הזה שמתרגש שזמר בלבל הזה מגיע להופיע בארץ, אז אני הולך לחפור לכם עם שני שירים שלו כל יום לפחות עד שהוא טס מפה חזרה לג'מייקה

אני חושב שהשירים של טונה מתחילים לחזור על עצמם והוא מתחיל לשעמם אותי, כרגע יש נושא אחד בשירים שלו זה תפס באלבום אחד אבל קריירה שלמה רק מזה זה לא רעיון טוב.

טוני מה אתה אומר על מה ששמתי לך למעלה?

וואלה פחות התחברתי משום מה. אני יכול להבין למה חשבת שאתחבר אבל לא תפס אותי.

אתן עוד צ'אנס כי לא שמעתי 60 אחוז מהאלבום.

בנוגע לטונה, נראה לי הקליפ הכי מושקע שנוצר בישראל.

הטקסט, כרגיל.

בנוגע לשיר של טונה -

האלבום הקודם של טונה מסתיים בשיר "בון וויאג'". הבית האחרון שייך לטונה ומסכם בצורה מושלמת את השנים הקשות שהוא עבר עד ללידה של האלבום הזה.

מסמך קצר של אמן מלנכולי. העטיפה של האלבום היא ילד קטן שבונה חללית, שזה התהליך שטונה עבר עד ליציאה של אלבום המופת שלו, מה שגם מוזכר בבית האחרון של בון וויאג'

כבר מחר בצהריים

שרטוטים על הרצפה, אטבים על העיניים
עוד רגע זה מוכן, לא, עוד רגע זה מוכן...
היא דפקה על השולחן ״אתה אומר את זה שנתיים״

נכון, אבל הפעם זה בוער
בואי תגעי לי בחזה, תראי הלב לא משקר
היא גילגלה את העיניים שמה note על המקרר
״יש לזניה במקפיא, תתקשר כשתתבגר״

ולך תסביר, אני בונה פה חללית
כשהעולם בחוץ סגור בתוך תבנית
זה מה שאני עושה, זה מה שהם רוצים
זו הדרך אל החופש, זה דלק מטוסים
עוד בורג אחרון, פיניטו לה קולאז׳
ממריא מהסלון, סיונרא! בון וויאג׳!

בניית החללית עצמה מקבלת רפרנס ראשון בבית של טונה מתוך האלבום "תחיית המתים" של פרודוקס, בשיר "עיר מקלט". טונה (איתי זבולון) מכין אותנו לקראת האלבום שלו שיצא 4 שנים מאוחר יותר עם המשפט "קוראים לי איתיקי, יש לי חללית איתי". היה מדהים לראות שהוא לא דיבר סתם ובאמת היו כוונות טהורות למילים שלו. השיר החדש של טונה מתחיל כשהוא נמצא בחלל, בתוך החללית. הוא מרחף בין כוכבים (התהילה שבה הוא נמצא כרגע) והוא מחפש את הדרך של עצמו (כתיבה של אלבום חדש והמצאה של עצמך מחדש). הקליפ של השיר "אבודים בחלל" מסתיים במצב שבו טונה הולך על כוכב אחר שנראה כמו מאדים והוא בדרך פארק שעשועים שנמצא על אותו כוכב. פארק שעשועים שהוא רפרנס למקום שבו הוא נמצא כרגע וגם השם של האלבום החדש שלו יהיה טונה פארק. כרגיל, בנוסף לכתיבת אלבום הוא גם כותב תסריט. הכל מתוכנן מראש.