Jump to content

Hiphop, Rap And Other Bullshit - מתעדכן

טוני

Recommended Posts

לפני4 שעות , טוני said:

אני לא מאמין עדיין שאף אחד כאן לא מאזין לראפ בריטי, בשיא הרצינות.

אתם לא יודעים מה אתם מפסידים.

באת לי בול בזמן :)

אני שומע בעיקר את DAVE וכן מחפש להיכנס יותר עמוק לסצנה הזאת.

יש לך המלצות?

On 30.8.2021 at 12:43, Originals said:

באת לי בול בזמן :)

אני שומע בעיקר את DAVE וכן מחפש להיכנס יותר עמוק לסצנה הזאת.

יש לך המלצות?

דייב זה דייב וגם אני התחלתי איתו כמובן, האלבום פסיכודרמה זה אחד האלבומים הכי טובים שיצאו אי פעם.

בקשר להמלצות (יש המון מבטאים שונים בבריטניה ולכן יש להתרגל לכל מיני אמנים שונים שמגיעים מהקריביים וכו׳)

בדף הקודם המלצתי על המון אמנים שאני אישית מאוד מעריך בסצנה שם -

Fredo עם האלבום הכי טוב השנה (הוא ודייב כמובן חברים מאוד טובים והוא מופיע בטראק in the fire מהאלבום החדש ביחד עם Meekz, Ghetts) 

Meekz - זה כרגע האמן המועדף עליי. תתחיל עם השיר שלו Respect The Come Up מהדף הקודם פרסמתי שם

J hus - הוא אמן שאני מאוד מעריך, הוא פורץ דרך והסגנון שלו מועתק לא פעם, הוא סובל מדיכאון קליני והוא לא מרבה להתראיין. הוא אמר שמעכשיו הוא רק משחרר אלבומים ולא מופיע או מתראיין

באופן כללי הייתי מציע לך להתחיל עם Daily Duppy של כל מיני אמנים עם צפיות רציניות. הנה כמה מהם:

תתחיל גם לראות reactions לחלק מהשירים שאהבת, ככה תצליח להבין יותר את הסצנה שלהם, את הסלנג ואת הוייב (הוא מתעלה על כל מה שקורה בארה״ב כרגע)

אחרי שתסיים את כל זה נעלה רמה (:

זה השיר של דייב עם מיקס, פרדו, גטס, גיגס ודייב בסוף. הוא לא רשם מי האמנים והיה צריך לנחש בהתחלה למי שלא מכיר, זו הייתה הפתעה טובה באלבום החדש.

הוורסים של כולם כל אחד מיוחד בפני עצמו

לפני20 שעות , טוני said:

אני לא מאמין עדיין שאף אחד כאן לא מאזין לראפ בריטי, בשיא הרצינות.

אתם לא יודעים מה אתם מפסידים.

תגדיר אף אחד.

אני כמעט לא שומע ראפ אמריקאי יותר.

בעיקר דייב, סטורמזי ואיג'יי טרייסי.

לגבי דונדה, קצת משעמם.

התחלתי וסיימתי ולא שמתי לב לאף אחד מהשירים.

לפני2 שעות , turgi said:

תגדיר אף אחד.

אני כמעט לא שומע ראפ אמריקאי יותר.

בעיקר דייב, סטורמזי ואיג'יי טרייסי.

לגבי דונדה, קצת משעמם.

התחלתי וסיימתי ולא שמתי לב לאף אחד מהשירים.

מעולה, אז אפשר להתחנן ולבקש שתשים אוזן על השאר? בברכה טוני הנודניק :flowers:

לפני5 שעות , Dalembert said:

מי האנשים האלה טוני? 

קצת ארוך אבל שווה את זה -

k koke (קווין ג׳ורג׳יו) - סטריט ראפר מסטונבריג׳ נורת׳ ווסט לונדון. גדל באחד האזורים הקשים ביותר בלונדון (no go zone אפילו בשביל המשטרה). היה הראשון שהגיע למיליון צפיות ביוטיוב של Fire in the booth של צ׳ארלי סלוט. הראפר הריאליסטי והציורי ביותר שיצא מאנגליה (לדעתי לפחות). הוא gunner, נעצר 4 פעמים על ניסיונות רצח, שוחרר כל פעם מחדש. הוא ה״בוס״ בסטונבריג׳ ויש להם מלחמת כנופיות רצינית מאוד מול צ׳רצ׳ רואוד (משם מגיע הראפר nines) אח של ניינס נרצח ב2008 (ובשיר הראשון ששמתי, k koke אומר שאח שלו נרצח ב2006), כדי לא להפליל את עצמו.

הוא הוחתם בלייבל רוק ניישן של ג׳יי זי אבל חיי הרחוב גררו אותו שוב ושוב והוא נעצר אין ספור פעמים (רוב הפעמים בגלל התנכלות של המשטרה). המשטרה האנגלית אוסרת עליו להופיע בכל אנגליה. הוא עומד להוציא אלבום חדש עד סוף השנה. אלבום מצופה ביותר אחרי שנים של היעדרות.

nines - ראפר צעיר יותר מצ׳רצ׳ רואוד, אח שלו זינו נרצח ב2008 כמו שכתבתי למעלה. באיזה שהוא שלב לאחר שk koke הוחתם אצל ג׳יי זי, ג׳יי זי גרם לו להוציא שיר בשם lay down your weapons. ניינס עקץ אותו באחד הלהיטים הגדולים של אותה שנה טראפר אוף דה ייר.

ניינס הצליח להגיע די רחוק בקריירה המוזיקלית שלו, הוא אחד מהראפרים הפופולריים ביותר באנגליה. אני אישית לא מתחבר לוייב שלו, אין לו כריזמה בשיט והאופן כללי הוא לא ברמה הליריקלית של קיי קוק.

ההבדל הוא שקיי קוק הוא לבן, וניינס הוא אפריקאי, וזה מה שזה. הוא כרגע עצור והוא הודה בכמה סעיפים קשים מאוד של קשירת קשר, סחר בסמים ועוד. לא מאמין שהוא ישתחרר בקרוב.

ב2019 נרצח חבר קרוב של קיי קוק ביריה לראש לאור יום כשהוא חיכה להסעה הביתה אחרי העבודה שלו האיצטדיון כדורגל. הסרטון נמצא בטוויטר אם תרצה אפרסם. הסיבה לרצח הזה היא הדיס טראק ששמתי למעלה, שקיי קוק אומר לניינס שהוא לא עשה כלום בעצם ואין לו אויבים ושיפסיק לשחק אותה גנגסטר. בשכונה של ניינס לא הצליחו להחזיר לקיי קוק (הוא חזק יותר ברחובות), אז פגעו בחבר שלו חף מפשע.

שנתיים אחרי זה קיי קוק חזר עם daily duppy מוצלח מאוד שפרסמתי 2 עמודים אחורה.

לפני6 שעות , Dalembert said:

מעניין, מאוד, תודה טוני! 

שים את הסרטון מטוויטר, קצת סנאף עוד לא הרג אף אחד (pun intended). 

סמולס, הבחור עם הצהוב.

לפני21 שעות , טוני said:

קצת ארוך אבל שווה את זה -

k koke (קווין ג׳ורג׳יו) - סטריט ראפר מסטונבריג׳ נורת׳ ווסט לונדון. גדל באחד האזורים הקשים ביותר בלונדון (no go zone אפילו בשביל המשטרה). היה הראשון שהגיע למיליון צפיות ביוטיוב של Fire in the booth של צ׳ארלי סלוט. הראפר הריאליסטי והציורי ביותר שיצא מאנגליה (לדעתי לפחות). הוא gunner, נעצר 4 פעמים על ניסיונות רצח, שוחרר כל פעם מחדש. הוא ה״בוס״ בסטונבריג׳ ויש להם מלחמת כנופיות רצינית מאוד מול צ׳רצ׳ רואוד (משם מגיע הראפר nines) אח של ניינס נרצח ב2008 (ובשיר הראשון ששמתי, k koke אומר שאח שלו נרצח ב2006), כדי לא להפליל את עצמו.

הוא הוחתם בלייבל רוק ניישן של ג׳יי זי אבל חיי הרחוב גררו אותו שוב ושוב והוא נעצר אין ספור פעמים (רוב הפעמים בגלל התנכלות של המשטרה). המשטרה האנגלית אוסרת עליו להופיע בכל אנגליה. הוא עומד להוציא אלבום חדש עד סוף השנה. אלבום מצופה ביותר אחרי שנים של היעדרות.

nines - ראפר צעיר יותר מצ׳רצ׳ רואוד, אח שלו זינו נרצח ב2008 כמו שכתבתי למעלה. באיזה שהוא שלב לאחר שk koke הוחתם אצל ג׳יי זי, ג׳יי זי גרם לו להוציא שיר בשם lay down your weapons. ניינס עקץ אותו באחד הלהיטים הגדולים של אותה שנה טראפר אוף דה ייר.

ניינס הצליח להגיע די רחוק בקריירה המוזיקלית שלו, הוא אחד מהראפרים הפופולריים ביותר באנגליה. אני אישית לא מתחבר לוייב שלו, אין לו כריזמה בשיט והאופן כללי הוא לא ברמה הליריקלית של קיי קוק.

ההבדל הוא שקיי קוק הוא לבן, וניינס הוא אפריקאי, וזה מה שזה. הוא כרגע עצור והוא הודה בכמה סעיפים קשים מאוד של קשירת קשר, סחר בסמים ועוד. לא מאמין שהוא ישתחרר בקרוב.

ב2019 נרצח חבר קרוב של קיי קוק ביריה לראש לאור יום כשהוא חיכה להסעה הביתה אחרי העבודה שלו האיצטדיון כדורגל. הסרטון נמצא בטוויטר אם תרצה אפרסם. הסיבה לרצח הזה היא הדיס טראק ששמתי למעלה, שקיי קוק אומר לניינס שהוא לא עשה כלום בעצם ואין לו אויבים ושיפסיק לשחק אותה גנגסטר. בשכונה של ניינס לא הצליחו להחזיר לקיי קוק (הוא חזק יותר ברחובות), אז פגעו בחבר שלו חף מפשע.

שנתיים אחרי זה קיי קוק חזר עם daily duppy מוצלח מאוד שפרסמתי 2 עמודים אחורה.

באמת סיפור מטורף

חשבתי שכל הראפרים האלה זה סתם פוזה ב20 שנה האחרונות כמו אמינם ומשין גאן

מבחינת מוזיקה קשה עם ההתנשפות של קייקוק

42 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

באמת סיפור מטורף

חשבתי שכל הראפרים האלה זה סתם פוזה ב20 שנה האחרונות כמו אמינם ומשין גאן

מבחינת מוזיקה קשה עם ההתנשפות של קייקוק

בארה״ב זה באמת נהיה קצת בדיחה. באנגליה זה עדיין עמוק עמוק בחרא. בקשר לקייקוק, כן זה לא לכל אחד. אני אישית אחרי שהתרגלתי למבטא אני פשוט לא מסוגל לשמוע את הצעצועים בארה״ב.

הוורס של אבלינו, פשוט מטורף.

Made a lot of noise being silent

I'm tryna be so much greater than good for the greater good

I feel like Nas, all I need is one mic, made you look

I should get all of my exes watches cause time heals

My ting consists of content, that's what you call consistent

Hard work breeds success and though I'm in labour with her
I'mma need a midwife, there's so much pressure to deliver

ככ הרבה דאבלים וטריפלים.

פעם אחרונה שאני שם את הטראק הזה. זה הדבר הכי טוב ששמעתי השנה. אם מסתכלים על כל המכלול, מיקס הוא אחד היוצרים הכי מוכשרים שהכרתי.

התמונה הכוללת אצלו תמיד ייחודית, ותמיד פוגעת בול. המבטא הג׳מייקני שלו מעט קשה בהתחלה, אבל אני אומר לכם זה יוצר ששווה לעקוב אחריו, מדהים.

יש לו פלואו הכי לא אורתודקסי ששמעתי, ואחד היותר קשים לביצוע. כל-כך הרבה אלמנטים שיש לזכור כשאתה כותב בעצמך.

We have to respect the come up
Look how far you've come
Respect the journey, man

Count the blessings, accept the changes
Appreciate the highs and the lows
For the good and the bad days all make us who we are today
There is no ups without downs
To struggle way out, you respect your own journey
Respect when you see someone who comes from nothing
And turns it into something
Now, that's everything

מלל פשוט, ויפה. לי אישית מאוד קל להתחבר.

למי שרוצה לצלול ולהבין את המשמעות, ויותר להכיר לעומק אפשר לצפות בערוצי ריאשן מסויימים שנכנסים בעובי הקורה