Jump to content

Hiphop, Rap And Other Bullshit - מתעדכן

טוני

Recommended Posts

בהתחלה נשמע לי קצת מוזר, בעיקר כי שמעתי את האלבום בהתחלה מהשידור שהעלה לאינטרנט והנחתי שזה אלבום בסגנון Endless/Untitled Unmasterd. כשיצא האלבום רשמית זה היה עוד יותר משונה - היעדר העטיפה, השימוש במספרים לשמות השירים והעובדה שלא היה כל שיווק או קידום לאלבום. אבל אחרי ששמעתי עוד פעמיים מאד מאד אהבתי את האלבום, נשמע כמו אלבומים של פרינס מהתקופות בהן התנתק מחברות התקליטים הגדולות. חושב שזה האלבום הכי טוב ומעניין שלו. 

קצת שיווק עצמי לא יזיק.

הכנתי ביט טייפ במהלך הבידוד והעליתי ליוטיוב, מוזמנים לשמוע :)

אני באופן אישי יותר אוהב את החצי השני של הפרוייקט

• 3 weeks later...

אהבתי רק את War. הצלילים של הגריים מחמיאים לו.

פעם ראשונה שאני אוהב שיר שלו מאז Passionfruit

On 2.5.2020 at 17:17, לופו5 said:

אהבתי רק את War. הצלילים של הגריים מחמיאים לו.

פעם ראשונה שאני אוהב שיר שלו מאז Passionfruit

מזכיר את הflow שלו מbehind barz (אם אתה אוהב את war אתה תאהב גם את behind barz), ויש עוד כמה שהוא עם הflow הזה בדיוק, הוא לא חדש לסגנון הזה בכלל.

גם אני מאד אהבתי את war אבל מיקסטייפ חלש שלו.

יש לו קטע לא ברור עם הגריים והתרבות הבריטית - סקפטה, גיגס, דייב, סטון איילנד וכו. פוזל כל הזמן לשם ולעתים גם לתרבות הגמייקנית/ניגרית של הדאנסהול והאפרוביט של וויזקיד וברנה בוי. אף פעם לא ברור לי מה הוא מנסה לעשות, תמיד מרגיש לי שיורה לכל הכיוונים.

2 hours ago, לופו5 said:

יש לו קטע לא ברור עם הגריים והתרבות הבריטית - סקפטה, גיגס, דייב, סטון איילנד וכו. פוזל כל הזמן לשם ולעתים גם לתרבות הגמייקנית/ניגרית של הדאנסהול והאפרוביט של וויזקיד וברנה בוי. אף פעם לא ברור לי מה הוא מנסה לעשות, תמיד מרגיש לי שיורה לכל הכיוונים.

אבל זה ידוע שהוא פשוט יודע לשיר בכמה סגנונות והוא מאד וורסיטילי ומדי פעם הוא מנסה את הסגנונות האלה שציינת (למרות שהרבה מהשירים שלו נשמעים אותו דבר), זה גם מה שהפך אותו בסופו של דבר לכל כך פופולרי ומצליח...