Jump to content

Hiphop, Rap And Other Bullshit - מתעדכן

טוני

Recommended Posts

3 hours ago, לופו5 said:

לא הכרתי. הרעיון נשמע מאד מעניין ואני אוהב אלבומי קונספט במיוחד בראפ. אשמע עכשיו, מקווה שגם ההפקה מגוונת ושוברת את תבניות הגריים

אמליץ לך על מספר מצומצם מהאלבום ומשם תזרום -

וזה שחרור אחרון לפני חודש (מתוך הסדרה טופ בוי)

בכל מקרה לטעמי האלבום שלו הוא האלבום הכי טוב של השנה בבריטניה.

שמעתי את כל האלבום. חושב שזה האלבום הכי בולט שיצא השנה יחד עם Ghosteen של ניק קייב. המונולוגים הקצרים והממוקדים של הפסיכולוג מוסיפים המון לאלבום, והחלוקה שלו לנושאים גם כן עושה חסד מבלי לגרוע מהפקה עקבית. אהבתי מאד את הגיוון בין השירים ושלצד ביטים מובהקים של גריים יש שירים עם הפקות מינימליסטיות מבוססות אמביינט וכלים אלקטרוניים. Lesley זה שיר עם רמת עומק מטען ומורכבות של טקסט שאפשר למצוא כמעט בלעדית רק בשירים של קנדריק. 

3 hours ago, לופו5 said:

שמעתי את כל האלבום. חושב שזה האלבום הכי בולט שיצא השנה יחד עם Ghosteen של ניק קייב. המונולוגים הקצרים והממוקדים של הפסיכולוג מוסיפים המון לאלבום, והחלוקה שלו לנושאים גם כן עושה חסד מבלי לגרוע מהפקה עקבית. אהבתי מאד את הגיוון בין השירים ושלצד ביטים מובהקים של גריים יש שירים עם הפקות מינימליסטיות מבוססות אמביינט וכלים אלקטרוניים. Lesley זה שיר עם רמת עומק מטען ומורכבות של טקסט שאפשר למצוא כמעט בלעדית רק בשירים של קנדריק. 

לזלי ממש מזכיר לי שירים ישנים של ג'יי קול, את Lost Ones שהוא דוגמה טובה. דייב הצליח לחבר את הביט (שהפך באיטיות לדרמתי יותר ויותר), עם הליריקה בצורה מושלמת בשיר הזה.

הצמרמורת שקיבלתי כששמעתי את השיר הזה פעם ראשונה, אוהב שמוזיקה מצליחה לעשות לי את זה.

מהאלבום החדש של קאיטרנדה. ציפיתי לאלבום הזה כמו מניאק. לא מאכזב.

מי יודע להביא וייבים טובים כמו המפיק הגאון הזה?

מה שאני צריך השנה זה אלבום חדש של ישעיה ראשאד

ושל RTJ

ואם מישהו פה עדיין מתעניין בהיפ הופ ניו יורקי אמיתי, אז אגדת ההיפ הופ מאסטה אייס הוציא אלבום עם מפיק העל מרקו פולו

בערך ב2015 התחילו  להכריז פה בארץ על טור הזהב של ההיפ הופ הישראלי. בעייני מדובר בלא יותר מזליגה קלה למיינסטרים ולהיטי טראפ זולים על חשבון היפ הופ מצויין שהיה פה.

באיזה עולם זה:

מתעלה על זה?:

אבל אולי זה שווה את זה אחרת איך היה נוצר היהלום הזה:

On 28.12.2019 at 04:57, לופו5 said:

On 29.12.2019 at 20:47, Augustus said:

אחד משירי העשור שלי

בכללי תמיד העדפתי את האלבום על בלונד, עם כמה שבלונד משוגע

• 2 weeks later...