Jump to content

Hiphop, Rap And Other Bullshit - מתעדכן

טוני

Recommended Posts

בנוגע לשיר של טונה -

האלבום הקודם של טונה מסתיים בשיר "בון וויאג'". הבית האחרון שייך לטונה ומסכם בצורה מושלמת את השנים הקשות שהוא עבר עד ללידה של האלבום הזה.

מסמך קצר של אמן מלנכולי. העטיפה של האלבום היא ילד קטן שבונה חללית, שזה התהליך שטונה עבר עד ליציאה של אלבום המופת שלו, מה שגם מוזכר בבית האחרון של בון וויאג'

בניית החללית עצמה מקבלת רפרנס ראשון בבית של טונה מתוך האלבום "תחיית המתים" של פרודוקס, בשיר "עיר מקלט". טונה (איתי זבולון) מכין אותנו לקראת האלבום שלו שיצא 4 שנים מאוחר יותר עם המשפט "קוראים לי איתיקי, יש לי חללית איתי". היה מדהים לראות שהוא לא דיבר סתם ובאמת היו כוונות טהורות למילים שלו. השיר החדש של טונה מתחיל כשהוא נמצא בחלל, בתוך החללית. הוא מרחף בין כוכבים (התהילה שבה הוא נמצא כרגע) והוא מחפש את הדרך של עצמו (כתיבה של אלבום חדש והמצאה של עצמך מחדש). הקליפ של השיר "אבודים בחלל" מסתיים במצב שבו טונה הולך על כוכב אחר שנראה כמו מאדים והוא בדרך פארק שעשועים שנמצא על אותו כוכב. פארק שעשועים שהוא רפרנס למקום שבו הוא נמצא כרגע וגם השם של האלבום החדש שלו יהיה טונה פארק. כרגיל, בנוסף לכתיבת אלבום הוא גם כותב תסריט. הכל מתוכנן מראש.

חתיכת דוקטורט נתת פה טוני. סתם, האמת שגם אני שמתי לב לזה. טונה הוא גאון, לא פחות.

אגב, עטיפת האלבום של "גם זה יעבור" היא הכי יפה וסנטימנטלית לדעתי בפער מכל האלבומים, בכל ז'אנר, בכל הזמנים. מתכנן לקעקע את הציור הזה ביום מן הימים.

בנוגע לשיר של טונה -

האלבום הקודם של טונה מסתיים בשיר "בון וויאג'". הבית האחרון שייך לטונה ומסכם בצורה מושלמת את השנים הקשות שהוא עבר עד ללידה של האלבום הזה.

מסמך קצר של אמן מלנכולי. העטיפה של האלבום היא ילד קטן שבונה חללית, שזה התהליך שטונה עבר עד ליציאה של אלבום המופת שלו, מה שגם מוזכר בבית האחרון של בון וויאג'

בניית החללית עצמה מקבלת רפרנס ראשון בבית של טונה מתוך האלבום "תחיית המתים" של פרודוקס, בשיר "עיר מקלט". טונה (איתי זבולון) מכין אותנו לקראת האלבום שלו שיצא 4 שנים מאוחר יותר עם המשפט "קוראים לי איתיקי, יש לי חללית איתי". היה מדהים לראות שהוא לא דיבר סתם ובאמת היו כוונות טהורות למילים שלו. השיר החדש של טונה מתחיל כשהוא נמצא בחלל, בתוך החללית. הוא מרחף בין כוכבים (התהילה שבה הוא נמצא כרגע) והוא מחפש את הדרך של עצמו (כתיבה של אלבום חדש והמצאה של עצמך מחדש). הקליפ של השיר "אבודים בחלל" מסתיים במצב שבו טונה הולך על כוכב אחר שנראה כמו מאדים והוא בדרך פארק שעשועים שנמצא על אותו כוכב. פארק שעשועים שהוא רפרנס למקום שבו הוא נמצא כרגע וגם השם של האלבום החדש שלו יהיה טונה פארק. כרגיל, בנוסף לכתיבת אלבום הוא גם כותב תסריט. הכל מתוכנן מראש.

חדי שמיעה יחינו שזה מופיע גם בסוף השיר מוזיקה טובה של נצי נצ שטונה הפיק עם ניר דגן

סך הכל גאון.

חדי שמיעה יחינו שזה מופיע גם בסוף השיר מוזיקה טובה של נצי נצ שטונה הפיק עם ניר דגן

סך הכל גאון.

האמת שדווקא שם ה"אני איתיקי, יש לי חללית איתי" מופיע בתור בדיחה בין טונה לנצ'י, מאז פרודוקס נצ'י קורא לטונה איתיקי בתור דאחקה כזאת.

*וקוראים לו ניר דנן, סליחה על ההתקטננות. זה פשוט הציק לי בעין :)

סך הכל גאון.

זו הייתה ההכנה הרשמית לפני יציאת האלבום. בשלב שיצרו את מוזיקה טובה, האלבום של טונה כבר היה לקראת סיום (:

אגב אני לא יודע מה הליריקה האמיתית אבל יש סיכוי גם שזה זה:

קוראים לי אי.טי. כי, יש לי חללית איתי.

זו הייתה ההכנה הרשמית לפני יציאת האלבום. בשלב שיצרו את מוזיקה טובה, האלבום של טונה כבר היה לקראת סיום (:

אגב אני לא יודע מה הליריקה האמיתית אבל יש סיכוי גם שזה זה:

קוראים לי אי.טי. כי, יש לי חללית איתי.

זה משחק מילים של איתיקי וET

איך היה כרוניקס? ראיתי קצת סרטונים באינסטגרם שלו והאווירה נראית משוגעת

קניתי כרטיס להערב באיזה 2 בלילה הרגשתי חובה ללכת

איך היה כרוניקס? ראיתי קצת סרטונים באינסטגרם שלו והאווירה נראית משוגעת

קניתי כרטיס להערב באיזה 2 בלילה הרגשתי חובה ללכת

כרוניקס היה פאקינג מטורף, עשית בשכל שקנית כרטיס. היה חגיגה, הבארבי עף באוויר. מה שגם אהבתי בהופעה שהיא הייתה ארוכה וטובה, אחרי שהוא והלהקה ירדו מהבמה הם חזרו להדרן של איזה 4-5 שירים פלוס שני קטעי קישור, ההדרן לקח בערך איזה חצי שעה.

אני עמדתי במרפסת ממש מעל הבמה, לדעתי המקום הכי טוב בבארבי

https://www.youtube.com/watch?v=CD_tD26E7k0

אין לי מושג איך הוא הוציא קטעים כאלה יפים

זה יצא באלבום החדש שלו? כי שמעתי גרט ריבנג׳ כבר לפני איזה כמה חודשים.

שיר מדהים באמת, כתב אותו על חבר שלו שמת. אני אוהב את אקסאקסאקס למרות שהוא בן זונה

מה הסיפור שלו?

התחיל בסאונדקלאוד עם שירי טראפ צווחניים שהצליחו מאד

על הדרך היו כמה עבירות פליליות ומאסר

שינה כיוון יפה לליריקה קצת יותר עמוקה ומוזיקה יותר מגוונת ורגועה

ועכשיו בחירה מעניינת, למי שקצת מאס בראפ התל-אביבי היפסטרי שהולך היום- טדי נגוסה (זולוד) מופיע בקרוב בלבונטין7

לא הכרתי אותו יותר מדי, אבל מאז הבלוק פארטי בתדר הם לא יוצאים לי מהראש (מודע לסתירה בין התדר לבין מה שכתבתי בתחילת הפסקה- הם באו להתארח במופע של כהן ומושון)

טדי נגוסה בגלצ כשהוא בן 15 - וורס אש ביט משוגע:

בלי קשר:

יש פה מאזינים של ג'יג'ה ג'וס? ואם כן שמעתם את הספיישל פיוצ'ר שהיה אצלו? בעקבות הדיבור פה בפורום באתי דיי אנטי על פיוצ'ר אבל וואלה עשו לו תכנית לא רעה בכלל.