Jump to content

Hiphop, Rap And Other Bullshit - מתעדכן

טוני

Recommended Posts

הוא שם את התקווה למה?

הוא אמר היום יום העצמאות של ארה"ב אז צריך לשיר את ההמנון האמריקאי, אבל אנחנו לא באמריקה אז נשיר את ההמנון הישראלי.

הייתה הופעה משוגעת, איזה גבר הוא.

https://streamable.com/0of28

חחחח איזה אח. מתחרט שלא הלכתי..

יש לו עוד הופעה אחת היום.

שיסלח לי ה' לא יכול לשמוע אותו יותר לא יודע למה.

הוא מלנכולי אחושרמוטה מבאס לי את החיים, בהתחלה עוד זרם סבבה יחסית אבל די.

מרגיש צער שרק עכשיו אני נחשף ומדבר קצת בנושא הזה. הייתי הופעה פסיכית של ליל דיקי נהנתי מכל רגע

בן אדם גבר גם יצא איזה רבע שעה אחרי סוף ההופעה התחיל להצטלם עם כולם. יצא לי לדבר איתו דקה שתיים והוא אמר שהמדינה מדהימה ושהוא ממש שמח שהוא הגיע לפה ולא ציפה שיהיה לו כזה כיף.

מרגיש צער שרק עכשיו אני נחשף ומדבר קצת בנושא הזה. הייתי הופעה פסיכית של ליל דיקי נהנתי מכל רגע

בן אדם גבר גם יצא איזה רבע שעה אחרי סוף ההופעה התחיל להצטלם עם כולם. יצא לי לדבר איתו דקה שתיים והוא אמר שהמדינה מדהימה ושהוא ממש שמח שהוא הגיע לפה ולא ציפה שיהיה לו כזה כיף.

תשמע אני גם נהנתי בטירוף אבל אפרופו מדינה מדהימה אני לא מבין למה הוא עשה לנו הופעה יחסית גנרית מאוד לטור ולא הקדיש משהו מיוחד לעובדה שהוא פאקינג במדינת היהודים :) שבמינימום ציפיתי שייתן את "גואיש פלואו" או את "ALL K"

תשמע אני גם נהנתי בטירוף אבל אפרופו מדינה מדהימה אני לא מבין למה הוא עשה לנו הופעה יחסית גנרית מאוד לטור ולא הקדיש משהו מיוחד לעובדה שהוא פאקינג במדינת היהודים :) שבמינימום ציפיתי שייתן את "גואיש פלואו" או את "ALL K"

לגמרי, לא הבנתי איך הוא לא עשה את ג׳ואיש פלואו דווקא בפני יהודים