Jump to content

Hiphop, Rap And Other Bullshit - מתעדכן

טוני

Recommended Posts

נצי נצ עם אלבום מדהים, מזכיר לי את 808 של קנייה במלנכוליה ובכאב בטקסט ואני מתחבר ברמה האישית, גם אהבתי שפזל לסגנונות אחרים כמו הבוסה נובה, כפרה שלי מאד הזכיר לי את זה.

נצי נצ עם אלבום מדהים, מזכיר לי את 808 של קנייה במלנכוליה ובכאב בטקסט ואני מתחבר ברמה האישית, גם אהבתי שפזל לסגנונות אחרים כמו הבוסה נובה, כפרה שלי מאד הזכיר לי את זה.

בכפרה שלי הוא לא מדבר על אישה נשואה או אישה תפוסה שהוא מפנטז עליה? רק אני הבנתי את השיר הזה ככה?

אוי כפרה שלי, את כבר לא תהיי שלי

איך אהבנו ללמוד אחד השנייה, בשם התאווה

ואיך למדנו לעשות אהבה, בלי אהבה

הלילות האלו רק שלנו

ולא אכפת לי שאף אחד לא יבין אותנו

לא עוללנו רע לאיש ולא הרגנו אף אחד

אז תגידי לי במה פשענו? במה חטאנו?

לא חושב טוני, השיר כתוב בזמן עבר ויש שורות שמוזכרות בהן חוויות נעורים כמו "נער שחולם חלומות רטובים" ובראשי אותה תמונה כשאת רוקדת במסיבה". זה נראה לי שיר אהבה נוסטלגי למישהי שהייתה מאד משמעותית בחיים שלו ועיצבה אותם בדרך מסוימת שאף אחת אחרת לא. לא הרגתי אף אחד הוא תירוץ שאנשים אומרים על דברים שעשו שהם רואים נורמטיבים בזמן שאחרים מביעים ביקורת עליהם, כנראה שמערכת היחסים איתה הייתה ככ מיוחדת ויוצאת מן הכלל שאנשים מסוימים ראו אותה לא תקינה או משהו כזה

שמע אוגוסטוס נדיר שאתה מפרסם משהו שאני לא אוהב. שמעתי את כל האלבום איזה פעמיים חוץ מאת השיר עם ניקי מינאג ואהבתי את הכיוון של הפאנק/רנב/דיסקו שהלך אליו ומרשים שהפיק את הכל בעצמו. למרות שהרגשתי שאין לאלבום הזה כיוון והוא אוסף של להיטי קיץ כנראה שקלווין האריס עשה שינוי כיוון רציני וחיובי במוזיקה שלו אם הוא מופיע כאן בנושא

אני דווקא מחבב את קלווין, הוא אמנם לא מביא איתו שום בשורה, אבל יש לו אחלה מוזיקה והכיוון של האלבום הזה מצוין, וההפקה ממש מגניבה.

אגב, שינית את דעתך לגבי פרנק אושן, נכון?

את נוסטלגיה אולטרה וצאנל אורנג' אני אוהב מאד ובגלל זה בלונד היה מוזר מאד בחודשיים-שלושה ואז זה השתנה כמו שקרה לי עם הרבה אלבומים. הייתי בהופעה שלו לפני שלושה שבועות והוא ביצע הרבה שירים מבלונד והיה מפחיד