Jump to content

נושא מעקב אחר עונשים של בית הדין של ההתאחדות 2015/16

BODIROGA10

Recommended Posts

הם יעשו את זה רק בתנאי אחד בלבד- אם יהיה חוק שאומר שקבוצה שנענשת ברדיוס תוכל למכור במגרש הרדיוס את כמות הכרטיסים השווה לכמות שניתן למכור במגרשה הביתי - היא היתה נלחמת על כך הרבה יותר..

אני לא מבין איך זה לא החוק כבר עכשיו. זה ההיגיון הפשוט. רצחת וגם ירשת. איך יכול להיות שמשתלם לקבוצה להיענש?

המשקיף ביקר את ב"ש, שעלולה לעמוד לדין

משה עגייב כתב על אירועי המשחק מול מכבי חיפה: "לא היה מספיק כוח אבטחה כדי לשמור על מרחק סביר וראוי, אוהדים ירקו על שחקנים"

מה זה השטות הזאת של עסקת טיעון? השופט רשם בפנקס שלו שהשופט ירק? צריך להיות מורחק נקודה

אולי נבטל גם הרחקות של צהובים ואדומים והשחקנים יתנו שעות שירות במקום?

אבוקות-התעלמו. אגרוף של גאדיר - 'זה רק ליטוף'. רדיוס לסכנין- רק להם 'המתיקו'. יובל שבתאי - העלימו עין.

עוד עניין לפנתיאון:

המשקיף: "היריקות לא פגעו בשחקני מכבי חיפה"

עו"ד רשף החליט שלא להעמיד לדין את הפועל ב"ש למרות דו"ח המשקיף בו נכתב: "האוהדים רכנו למטה וירקו לעבר השחקנים". עגייב: "התנסחתי לא נכון"

תובע ההתאחדות לכדורגל, עו"ד ניר רשף, החליט שלא להעמיד לדין את הפועל באר שבע ולהסתפק רק בהעמדת מכבי חיפה לדין, זאת למרות דו"ח המשקיף משה עגייב על אירועי המשחק מול מכבי חיפה (1:1).

כזכור, עגייב ביקר בדו"ח שלו את התנהלות אוהדי הפועל באר שבע ואנשיה וכתב:

"בסיום המשחק, בירידה לחדרי ההלבשה לא היה מספיק כוח אבטחה בכדי לשמור על מרחק ראוי וסביר בין האוהדים לשחקנים, במיוחד באיזור הירידה למנהרת השחקנים. אוהדים רכנו למטה וירקו לעבר השחקנים".

אבל מסתבר שלמעשה עגייב הוא זה שחושב שהפועל ב"ש לא צריכה לעמוד לדין למרות מה שציין בדו"ח שלו.

עגייב אמר בתגובה ל-ONE: "אני כותב את מה שאני כותב לא בשביל העיתונות אלא בשביל המנהלת וההתאחדות לכדורגל. כתבתי את זה כדי שב"ש ילמדו לקח לעתיד. אף אחד לא נפגע מהיריקות".

הדו"ח שלך לקישוט, לוועדת קישוט?
"לקישוט. אני עכשיו בוועדת קישוט בהתאחדות לכדורגל".

אתה יודע שעל סמך הדו"ח שלך צריך להחליט האם להעמיד לדין.
"על סמך הדו"ח שלי לא יעמידו לדין. הוא לא הובן נכון. הדו"ח שלי לא לעיתונות. דו"ח משקיף מגיע רק למי שצריך להגיע ולא לכל אחד, לא צריך להעמיד לדין את ב"ש על מה שהיה שם.

יש לי שאלה: אחד השחקנים נפגע ממה שהיה שם? ירקו, אבל משהו נפגע?".

תקין ש-20 איש יורקים על שחקנים?
"אני עומד מאחורי מה שאני אומר. ב"ש לא צריכה לעמוד לדין על מה שקרה שם. אנחנו צריכים לדאוג שזה לא יקרה עוד פעם. לך תהיה משקיף".

אני לא רוצה להיות משקיף, אבל לא הייתי משנה דו"ח...
"אני לא משנה דו"ח. לא שיניתי את הדו"ח".

אז למה טרחת להסביר לניר רשף את מה שכתבת?
"הוא רצה להבין את מה שכתבתי, התנסחתי לא נכון זה אני יכול להגיד לך בוודאות".

די זה כל כך מגעיל כבר

דו"ח משקיף מגיע רק למי שצריך להגיע ולא לכל אחד

משעשע דווקא, לאור העובדה ששורש המילה זהה לשורש המילה שקיפות.

לגבי העניין של "זה לא פגע באף אחד", או "לא נשאר סימן על הפנים של שחקן רעננה שקיבל אגרוף מגאדיר" - אולי לא נשרוק לעבירה על משחק מסוכן של שחקנים? הרי אם אין פגיעה זה בסדר גמור. וגם לא נעמיד לדין ונעניש קבוצות שהאוהדים שלהן מדליקים רימוני עשן ביציע, אולי גם נחזיר את החזיזים למגרשים, וכל עוד לא תהיה פגיעה בנפגש, לא תהיה העמדה לדין.

בקיצור רק אם בדואי ירה באיזה שחקן אז יעמידו אותם לדין וגם אז יטענו שהוא לא כיוון על מנת להרוג אלא סתם לפצוע

מסתמנת עסקת טיעון: סטויקוביץ כנראה יקבל 10 נקודות ויצטרך לעבור נהיגה מונעת

עם איך שהוא נראה לאחרונה עדיף להם לבקש שירחיקו אותו

מסתמנת עסקת טיעון: סטויקוביץ כנראה יקבל 10 נקודות ויצטרך לעבור נהיגה מונעת

הוא לא עובר טסט בחיים, הוא בחיים לא מצליח להחזיק 2 ידיים על ההגה עם כל ההצטלבויות

מכבי חיפה העבירה היום (שלישי) בקשה להתאחדות לכדורגל בה היא מבקשת לדחות את הדיון בעניינו של השוער ולדימיר סטויקוביץ' למועד אחר, זאת מתוך כוונה ורצון להגיע לדיון עם עדויות נוספות שיכולות לסייע בהחלטת הדיינים.

בנוסף, סטויקוביץ' יצא לטיול שנתי של שלושה ימים ולא יתאפשר לו להגיע לדיון ביום רביעי הקרוב.

בנוסף, סטויקוביץ' יצא לטיול שנתי של שלושה ימים ולא יתאפשר לו להגיע לדיון ביום רביעי הקרוב.

מדהים

מעניין למה וואקמה לא קיבל הרחקה או הוזמן לבית דין על פי מצלמות הטלויזיה על הנגיעה הלא ספורטיבית שלו ביד ועוד מדהים שהוא אפילו לא קיבל על זה כרטיס.

איך יכול להיות ששכטר לא קיבל צהוב\אדום על המכות לראייקו צריך להעמיד אותו לדין את החרא הזה,

מה שכן זה היה קטע אדיר ששכטר בא לראייקו בגליץ וראייקו מרים את הבקבוק בול בזמן.