Jump to content

ניתוח עיניים

אדיר אביב

Recommended Posts

ניתוח לייזר להסרת משקפיים.

מחירים, איפה לעשות וכאלה..

אבל ההתלבטות העיקרית היא איפה כדאי לעשות

ממש לא הצלחתי להבין אם זה משנה.

ממה שהצלחתי להבין התהליך הוא אוטומטי לחלוטין. לא רק המכונה שעושה את הכריתה גם הכיול שלה לפני הוא אוטומטי.

מה שבאמת הרופא משפיע זה בביקורת אחרי להגיד לך "הכל בסדר"

אבל אולי אני טועה, אשמח לשמוע ממי שיש לו ניסיון ובדק ( אני בדקתי לפני 15 שנה שאשתי עשתה )

זה לא כזה נכון. יש שני סוגים עיקריים של ניתוחים, אחד שמערב תהליך כירורגי וההחלמה שלו יותר מהירה ואחד שהוא ללא תהליך כירורגי אבל כן עם התערבות של המנתח (זה מה שאני עשיתי) עם החלמה קצת יותר ממושכת. צריך לעשות בדיקת התאמה ויש כאלה שמתאימים ל2 השיטות ואז אפשר לבחור. מחירים זה תלוי, יש הרבה הנחות לחיילים משוחררים אם זה רלוונטי, לדעתי ברוב המקומות זה נע בין 8000 ל11000 (רק הערכה של סדר גודל, לא באמת סגור על זה). בכל מקרה לא הייתי מסתמך על הפורום פה כי כל אחד מרגיש בנוח במקום אחר (עשיתי באמריקן לייזר ומרוצה סה"כ אבל אין לי קנה מידה להשוואה). כמובן שזה גם תלוי ברופא ואני מניח שיש רופאים טובים בכל מקום, ממליץ לפגוש את הרופא לפני קבלת ההחלטה.

בכל מקרה בהצלחה, זה עולם אחר אחרי הניתוח.

תודה רבה

אני בדקתי ב"עיניים" וב"אסותא אופטיק" ,

מה שהיה נשמע לי מוזר, זה שבאסותא אופטיק אמרו לא לשים עדשות 24 שעות לפני הניתוח

אז בדקתי בעיניים ושם אמרו לא לשים עדשות שבוע לפני הניתוח.

בכל מקרה קבעתי פגישת ייעוץ בשני המקומות כדי לנסות להבין את ההבדלים בתהליכים.

עשיתי לפני כ4 שנים. 2 דקות ניתוח. לא כאב לרגע. בטח שלא אחרי. קצת רגישות לאור. הרבה יובש שמצריך טיפות וזהו. עשיתי בcare. ידידה שלי עשתה שם לפני כחודש ולפי מה שאני מבין הטיפול מתקדם יותר אפילו ממה שהיה לי

אני סבלתי רצח בימים שאחרי , ביומיים הראשונים לא יכולתי לצאת מהחדר (החשוך) אפילו בשביל לאכול

קח בחשבון שיכול להיות ששבוע לא יספיק מבחינת מנוחה לעיניים.

חברה שלי עשתה בדיקה בcare קבעה כבר תור לניתוח ואז הלכה לאיזה פרופסור בירושלים נראה לי בהדסה אם אני לא טועה (מה שנמצא בתחנת רכבת של מלחה) שהמליץ לה לא לבצע כרגע ניתוח כי זה לא משמעותי בשבילה. אבל אומרים שהוא אחד החזקים בתחום. בכל מקרה מספר חוות דעת מועילות בהחלט.

לא ממליץ לעשות. יש הרבה דברים שהרופאים לא מספרים לך, העיקר שאומרים לך שהניתוח בטוח ללא תקלות. אבל מה.. התקלות יגיע מאוחר יותר ואז לך חפש אותם:

1. כנראה שהמספר שלך ישתנה בעתיד (תלוי בגילך) ואתה תחזור להרכיב משקפיים או לחלופין תצטרך לעשות "תיקון" שזה יוריד לך עוד שכבה מהקרנית.

2. יובש בעיניים.

3. פגיעה בראיית לילה.

4. סינוור יתר בלילה.

תחשוב על זה טוב טוב. ממליץ לך לחקור קצת באינטרנט לפני שאתה ניגש לעשות (גם על שיטת החיתוך).

עשיתי לפני שבוע ניתוח בעיניים עלה 8100 דרך מכבי ניתוח Intralasik..

הניתוח עצמו לוקח איזה חמש דק לכל עין אבל כבר שיצאתי מהניתוח ראיתי טוב.. לא כאב ולא כלום כבר למחרת יכולתי לנהוג לדוגמא ..

עיניים היו ממש טובים .. בנוגע לבדיקת התאמה צריך להוריד את העדשות 72 שעות לפני הבדיקה .. אותו דבר לפני הניתוח עצמו.

אם יש לך עוד שאלות תשאל חופשי בפרטי.. בהצלחה אחי

אני מפחד לעשות ובגלל זה לא עושה אבל יש לי שני חברים שעברו לפני איזה שנתיים ניתוח במרפאת עיניים (הוסיפו גם כסף כדי שלוינגר בעצמו יעשה את הניתוח) והם ממש מרוצים, רואים HD.

אם אתה רוצה אני יכול לבדוק איתם פרטים בשבילך.

• מנהלים ראשיים

אני עשיתי ממש לאחרונה (חודש בערך) בעיניים בעזריאלי אצל ד"ר גבי שמש.

היו לי מספרים די נמוכים, היומיים הראשונים מעט קשים... אחרי זה זה עובר.

אני בחרתי בעיניים מכל מיני סיבות העיקרית שבהן היא העובדה שיש נגדם הכי פחות תביעות של רשלנות רפואית.

בנוסף, זה מאוד תלוי בסוג העין שלך ובהתאמה שלך לסוג הניתוח.

הבדיקות להתאמה הן בחינם אז שווה לך ללכת לבדוק ולפי זה תידע לאיזה מהניתוחים אתה מתאים.

קח בחשבון שהיום יש הנחות משמעותיות לביטוחי הבריאות המשלימים של קופות החולים (מכבי שלי וכיו"ב).

בהצלחה!