Jump to content

דעאש יהודי

החתול הצהוב

Recommended Posts

מוכן לארגן כמה טוסיקים של תינוקות ערבים

כדאי שרובי ריבלין יתן להם ליקוק.

בלי שום קשר למקרה שהיה

האיש פשוט מעצבן ומנסה בכל הכח ללקק לערבים

מוכן לארגן כמה טוסיקים של תינוקות ערבים

כדאי שרובי ריבלין יתן להם ליקוק.

בלי שום קשר למקרה שהיה

האיש פשוט מעצבן ומנסה בכל הכח ללקק לערבים

ההסתה נגד רובי ריבלין חצתה את הגבול לדעתי

אין הסתה

האיש צבוע ברמות

כמעט ולא נמצא בתור מיצג ישראל

אלא המיעוט הערבי

מנסה להראות שהוא ממשיך דרכו של פרס

אבל איפה הוא ואיפה פרס

בגלל שאת לא מכירה את צריכה לתת מינימום כבוד לאנשים פה

אין שום הבדל בין הומואים ללסביות שניהם זה דרך לא נורמטיבית ושניהם זה דבר אסור בתורה (אם כי נראה לי שהומואים זה יותר בעייתי)

בלי קשר אף אחד לא אומר להם לא להיות הומואים, שיעשו מה שהם רוצים בבית

מבחינה הלכתית אתה טועה. היחס למשכב בין שני גברים חמור בהרבה משתי נשים.

מה שרשמתי בסוגריים אחשלי

פשוט לא הייתי נעול על זה

רשמתי שהומואים יותר בעייתי

אלוהים הומצא ע"י בני האדם מתוך בורות ופחד.

"אסור לחטט באף בשבת"

"אסור להרוג כינים בשבת"

"מותר לקיים יחסי מין רק בלילה"

אם אני לא טועה גם אסור לקטוף עלים בשבת ואסור להוסיף לימון לתה בשבת

בחיית דינק.

באמת שאני לא מבין את הצביעות הזאת? למה לא יצאו עשרות או מאות עצרות נגד הטרור הפלסטיני? מישהו מאותם אנשים שהיה אתמול בכיכר רבין חשב ללכת להפגין אחרי מותה של אדל ביטון? או משפחת פוגל?

אותם אנשים ששואלים איפה הגינוי של נתניהו על אותו רצח שהיה בדומא (שוב בהנחה שאותו רצח בוצע ע"י יהודים) וכנראה בוצע ע"י מפגעים בודדים ששום ארגון לא ממן אותם; דרשו גינוי מאותו "פרטנר לשלום" עבור הפיגועים האחרונים (0 גינויים!)? וכן אני יודע שזה ראש הממשלה שלי והשני לא, אבל אם יש כאלה שטוענים שיש עם מי לעשות שלום, אז למה זה שכן מגנה הוא הלא בסדר וזה שלא מגנה נחשב הבסדר והרוצה בשלום? צביעות?

שמעתם שאתמול נזרק בקבוק תבערה על בית של תושב יהודי בבית חנינא שגרם לשריפה גדולה?

לא שמעתם נכון? קטע.

ששששש אתה מפריע להתלהמות ולצביעות

שמעתם שאתמול נזרק בקבוק תבערה על בית של תושב יהודי בבית חנינא שגרם לשריפה גדולה?

לא שמעתם נכון? קטע.

אכן בשבוע האחרון בשבוע שחלף בוצעו 60 פיגועים נגד יהודים, אבל זה ערבים אז מותר להם, מותר להם לבנות איפה שהם רוצים, להגיד מה שהם רוצים, לעשות מה שהם רוצים ולתמוך במי שהם רוצים, זה רק יהודים שאסור להם, הרי תמיד צריך לפחד לא להדליק אותם שלא נצייר איזה קריקטורה והם יצאו להשתולל ברחובות...

לשמאלנים אין מזמן מה להאחז, יש להם אולי את 2 האבות הקדמונים שלהם, בג"ץ והתקשורת

אבל בדברים אחרים הם איבדו טריטוריות מזמן

הם מחפשים כל פעם חבל הצלה כמו זה

צצים כמו פטריות בפני הגשם כדאי להראות שיש 2 עמים בעם ישראל

השפוי והמשוגע

די כבר לשנאת חינם, זה לא יעזור להם.

באמת שאני לא מבין את הצביעות הזאת? למה לא יצאו עשרות או מאות עצרות נגד הטרור הפלסטיני? מישהו מאותם אנשים שהיה אתמול בכיכר רבין חשב ללכת להפגין אחרי מותה של אדל ביטון? או משפחת פוגל?

אותם אנשים ששואלים איפה הגינוי של נתניהו על אותו רצח שהיה בדומא (שוב בהנחה שאותו רצח בוצע ע"י יהודים) וכנראה בוצע ע"י מפגעים בודדים ששום ארגון לא ממן אותם; דרשו גינוי מאותו "פרטנר לשלום" עבור הפיגועים האחרונים (0 גינויים!)? וכן אני יודע שזה ראש הממשלה שלי והשני לא, אבל אם יש כאלה שטוענים שיש עם מי לעשות שלום, אז למה זה שכן מגנה הוא הלא בסדר וזה שלא מגנה נחשב הבסדר והרוצה בשלום? צביעות?

ששששש אתה מפריע להתלהמות ולצביעות

בתור אחד שלא סובל את צביעות התקשורת בנוגע לפיגועים נגד יהודים שמושתקים (ואני עוקב אחרי זה כבר כמה שנים וכועס כל פעם מחדש), ובתור אחד שלא הצביע לשמאל מימיו - אתה הולך להפגין נגד משהו שקשור אליך. הטרור הפלסטיני הרצחני הוא לא משהו שאני אלך להפגין נגדו. אם כבר, הפגנה שתעשה במצב כזה היא נגד מדיניות הממשלה, בין אם אתה תומך בימין ובין אם בשמאל (אלא יפגינו בעד הסדר מדיני, אלא יפגינו בעד יד יותר קשה). מה יש לי להפגין נגד חמאס ושותפיו החלאות? לעומת זאת, להפגין נגד אנשים מהעם שלי שעושים מעשים שלא יעשו זה דבר הגיוני לחלוטין הן ברמה ההצהרתית והן ברמת הדרישה מהשלטונות לטפל בכך.

יותר מכך, דווקא כי אנחנו מוסריים יותר אנחנו צריכים לעמוד על המשמר נגד תופעות בזויות כאלו בקרב העם שלנו. אנחנו לא כמוהם ואוי לנו אם נהיה כמותם.

בתור אחד שלא סובל את צביעות התקשורת בנוגע לפיגועים נגד יהודים שמושתקים (ואני עוקב אחרי זה כבר כמה שנים וכועס כל פעם מחדש), ובתור אחד שלא הצביע לשמאל מימיו - אתה הולך להפגין נגד משהו שקשור אליך. הטרור הפלסטיני הרצחני הוא לא משהו שאני אלך להפגין נגדו. אם כבר, הפגנה שתעשה במצב כזה היא נגד מדיניות הממשלה, בין אם אתה תומך בימין ובין אם בשמאל (אלא יפגינו בעד הסדר מדיני, אלא יפגינו בעד יד יותר קשה). מה יש לי להפגין נגד חמאס ושותפיו החלאות? לעומת זאת, להפגין נגד אנשים מהעם שלי שעושים מעשים שלא יעשו זה דבר הגיוני לחלוטין הן ברמה ההצהרתית והן ברמת הדרישה מהשלטונות לטפל בכך.

יותר מכך, דווקא כי אנחנו מוסריים יותר אנחנו צריכים לעמוד על המשמר נגד תופעות בזויות כאלו בקרב העם שלנו. אנחנו לא כמוהם ואוי לנו אם נהיה כמותם.

הכל טוב ויפה, ועדיין זאת אולי השקפת עולם של חלק מהאנשים "שאנחנו יותר טובים מהם", מה שקורה בפועל זה נדמה למישהו שככל שיעשו עכשיו יותר עליהום יצליחו יותר להרתיע, זאת בעיניי תפיסת עולם הזויה ומנותקת מהמציאות, אפילו יחס שיויוני הוא לא הוגן, בפועל המדיניות של מדינת ישראל צריכה להיות לצ'פר את האזרחים הנאמנים ולדפוק סיסטמטית את התושבים הלא נאמנים, המצב כרגע הוא הפוך מכל מיני סיבות, על זה המרמור ועל זה גם יהיו כל הבלאגנים...

צופה בעיקר בסרטונים בהם אמא שלך משתתפת

אחרת אין עניין

מצטט דווקא את זאת כי היא התגובה האחרונה מיני אלף שלך בנושא.

שומע, היטלר קבע שאסור לנו ללכת על מדרכות, מה שונה במה שאמרת ממנו? הרי ידעו שיהודים שהולכים על מדרכות זה דבר שעלול להתסיס את הקהל המקומי אז הפכו את זה לחוק.

אף אחד לא יגיד לבן אדם אחר איפה לעשות את לא משנה מה, שמותר בגדר החוק, בושה וחרפה שאתה בכלל מתרץ.

רפי אתה חבר כמו אח, אבל בנושאים האלה אני לא עושה הנחות גם לא לחברים הכי טובים שלי, כמו שחילונים צרכים לשמור על כבוד הדת ולא לבזות את דתו או דעתו של אחר כך אתם הדתיים ושומרי הדת צרכים לדעת לכבד את דעתו של אחר ולשמור על איפוק ולא משנה מה שרשום בדת שלכם, כי בפעם האחרונה שבדקתי החוק מעל הדת ואנחנו לא חיים באירן (וטוב שכך).

לא רציתי להגיב שצעקתם "דעאש", אבל ברגע שהוספתם גם היטלר? דיי עלובי נפש, דיי, זה גובל בפסיכוזה

איפה זה ואיפה דאעש

איפה זה ואיפה היטלר

אתם מבזים את ההיסטוריה של העם שלכם ומשווים אותו לפושעים הכי גדולים בהיסטוריה של האנושות בגלל חריג

הנושא הזה מנותק מהמציאות

לא רוצה להיכנס לעומק הנושא, כבר התווכחתי על זה מספיק עם חברים שלי כל הבוקר. אני רק אמליץ לאנשים כאן להימנע מלהתווכח ולהתנצח עם רפי. זה בן אדם שירשום הכל, אבל הכל, רק כדי לא להודות פעם אחת שהוא טועה או שחס וחלילה יש משהו במה שמישהו אחר אומר.

להתווכח עם בן אדם חכם זה קשה, להתווכח עם בן אדם טיפש זה בלתי אפשרי.

לא רציתי להגיב שצעקתם "דעאש", אבל ברגע שהוספתם גם היטלר? דיי עלובי נפש, דיי, זה גובל בפסיכוזה

איפה זה ואיפה דאעש

איפה זה ואיפה היטלר

אתם מבזים את ההיסטוריה של העם שלכם ומשווים אותו לפושעים הכי גדולים בהיסטוריה של האנושות בגלל חריג

הנושא הזה מנותק מהמציאות

בפעם הבאה תצטט אל תגיד בכללי, אתה כנראה "חמור קופץ בראש" (זה מינוח, שלא תחשוב שקראתי לך חמור כמו שאתה קראת לי עלוב נפש) בגלל שלא טרחת בכלל להבין את ההקשר, היטלר אסר על יהודים ללכת על המדרכות, בגלל שהוא מאמין שהיהודים הם עם נחות שהורס את העולם.

הדתיים מאמינים שלהט"בים זה אסור על פי התורה ועל פי האידיוט שדקר אתמול-הם צרכים למות, אחרים מתרצים את המעשה הנתעב הזה כטרגיר מצד הקהילה רק בגלל שהלכו בירושלים, אתה מבין?! הלהט"בים מתסיסים את הדתיים בגלל שהם הולכים בירושלים! במקומות שאין בהם אוכלוסיה חרדית.

לכן אני יצרתי אנלוגיה שלדעתי משקפת את מה שקורה כאן, אמרתי שבמשטרים אפלים (כמו בזה של היטלר) יש הגבלות על אוכלוסיות מסוימות, פה זה לא צריך להיות אפילו לא בתיאוריה.

ואגב גם יש מקום להשוואה מול דעא"ש אולי לא באופן הביצוע (שלדעתי פרט שולי) אם כי למניעים, דעא"ש רוצחים אנשים שלא מאמינים במה שהם מאמינים או שנוגדים את הדת שלהם, כך גם החרדי דקר ע"מ לרצוח אנשים שלא מתאימים להשקפת עולמו ולדתו.

לא רוצה להיכנס לעומק הנושא, כבר התווכחתי על זה מספיק עם חברים שלי כל הבוקר. אני רק אמליץ לאנשים כאן להימנע מלהתווכח ולהתנצח עם רפי. זה בן אדם שירשום הכל, אבל הכל, רק כדי לא להודות פעם אחת שהוא טועה או שחס וחלילה יש משהו במה שמישהו אחר אומר.

להתווכח עם בן אדם חכם זה קשה, להתווכח עם בן אדם טיפש זה בלתי אפשרי.

אתה בטוח לא החכם

אתה אפילו לא טיפש, יותר בכיוון של מפגר