Jump to content

נפקדות

Recommended Posts

שמע זה תלוי אם זה יגמר ברמת המ''פ וברמת היחסים שלך איתו

או שהוא יעביר אותך למגד ואז לפני שאתה נכנס אליו הרלשי"ת שלו מורחת לך אודם בשפתיים באגרסיביות והוא הוא מבצע בך זממים

וברצינות, ראיתי בנושא אחר שזה בגלל שקיבלת שבת

לא יודע על מה אבל אם יש לך מעמד של חייל טוב בסך הכל דבר עם המ''מ שלך

תסביר לו את חשיבות וקריטיות המצב ותנסה להמיר את זה בשבת אחרת שחייב אנשים שיתנדבו לסגור או משהו כזה

*אם אתה חייל במסלול עדיין שלח את הדרבי הטוטו לא שווה את כל הברדק הזה

חייל בקורס(סיימתי טירונות כבר) של 6 חודש אני נמצא בחודש השלישי ומרגיש שעומד להתפגר חחח

קיבלתי שבת והודיעו לי רק היום אחרי צהריים אחרי שכל השבועיים חיכיתי לדרבי ו התפשרתי על זה שאני לא יוצא מול פלזן מתלבט רצח אם לבוא או לא

חייל בקורס(סיימתי טירונות כבר) של 6 חודש אני נמצא בחודש השלישי ומרגיש שעומד להתפגר חחח

קיבלתי שבת והודיעו לי רק היום אחרי צהריים אחרי שכל השבועיים חיכיתי לדרבי ו התפשרתי על זה שאני לא יוצא מול פלזן מתלבט רצח אם לבוא או לא

בקרבי הקשר שלך לקבוצה נעלם, אתה צריך להבין שאתה חייל קרבי ומכבי כבר לא תהיה איתך בשנים הבאות, כמה שזה כואב זאת האמת, אתה תראה מכבי עם החבר'ה במוצב או בשידורים זוועתיים דרך הטלפון או כל שקר אחר אבל לבלומפילד אתה תגיע פעמים בודדות בשנה. לדעתי אין לך מה לעשות סיפור מזה אתה צריך לקבל את זה בהבנה.

אין לי הרבה איך לעזור לך פה כי התגובה שלי באיחור של כמה ימים אני רואה, אבל העצה שלי היא שאם אתה רוצה להישאר בקרבי אתה חייב לדעת שאין לך חיים בצבא, לא מכבי ולא בטיח, זה 3 שנים של התמסרות לצבא, אם אתה רוצה ללכת ואני מקווה שלא זה כבר סיפור אחר...