Jump to content

הגנה

הילד בן 30

Recommended Posts

אי אפשר להחביא את זה שההגנה שלנו מביכה משחק שני ברציפות.

פעם קודמת עוד האשמנו את השיטה, עכשיו נראה שזה פשוט לא זה, קצת מזכיר את תחילת העונה של פאקו...

האינטלגנציה של ייני כל כך חסרה, תזכרו כמה הוא היה מציל אותנו :(

בכל אופן נראה שההצבה של קרלוס לצד בן חיים היא שגויה, אני רוצה את טיבי על המגרש לפני שניהם ( או שיוקאן יצליח להטמיע משחק עם שלושה בלמים, אבל אין לו שחקני קו בשביל זה, מי אמר אלטמן ולא קיבל....)

אגב בעניין הזה, סומך על יוקאן שנעמוד טוב יותר כבר במשחק הקרוב.

קרלוס חלש והיא צריך ללכת כבר בינואר שעבר,

טב"ח רכש מפוקפק מאוד ואני לא מאמין שהוא יסחוב עונה שלמה בלי פציעות,

בקיצור - הרע עוד לפנינו בגזרה הזו שאף אחד בכלל לא שוקל בה חיזוק או שינוי.

הדעה שלי לגבי הספסול של טיבי היא שבמשחק הראשון הוא נראה די מפוזר, כשפעם אחת תופקד בשמאל, אחר כך בימין, ולא הייתה לו ממש עמדה ברורה בין שלושת הבלמים (אצל סוזה תמיד היה הימני מבין ה 3), ואם נקח בחשבון שגם במחנה האימון, כאשר סלבישה ניסה לתפקד אותו כמגן ימני הוא לא בדיוק הרשים, אני מבין למה הוא בחר לפתוח איתו על הספסל.

מקווה שיחזור להרכב ולא יצא ממנו.

השאלה היא לגבי הציוות שלו - כשהוא יחד עם קרלוס, הוא בצד ימין וקרלוס בשמאל, הם מתורגלים על עיוור ככה.

אבל כשהוא יחד עם בן חיים, לפחות בנבחרת (ועושה רושם שגם במכבי), בן חיים משחק את הבלם הימני, וטיבי בשמאל, ואין ספק שזה משפיע על המשחק שלו. גם בנבחרת טיבי לא הראה את אותה יכולת ממכבי.

הדבר הכי מעצבן זה לראות אותנו מקבלים כדור חופשי ועושים איזה תרגיל מסירות שעובד אחד ל 100 ניסיונות (או נגמר בקרן שגם היא מנוצלת לעוד מסירה קצרה )

לעומת שהיריבה ( כל יריבה ) מולנו מקבלת כדור חופשי , אז הם פשוט מרימים כדור לאיזור תיבת ה 5 המון שחקנים שלהם באים מאחור בריצה

וזה מספיק ליצור היסטריה בהגנה שלנו

פלזן חזקים ויש להם משחק ראש מצוין

אני רואה שאנחנו הולכים לסבול ב2 המשחקים האלה לא מעט

בהקשר הזה, אני חושב שהוא יפתח נגד פלזן עם שלושה בלמים וזיו ושפונגין כשחקני קו ע"ח אחד הקשרים. משחק ראש זו לא בעיה של הבלמים שלנו, חטפנו הרבה לא כי משחק הראש הספציפי לא טוב אלא שההגנה עמדה לא מסודר מספיק.

המלטזים די הביכו אותנו במכות הנייחות ב2 המשחקים האאלה

והצ'כים טובים בהרבה מהם

מאיפה לך?

זה שהם טובים יותר זה ברור, אבל למה אתה בטוח שפלזן גבוהה וחזקה יותר במצבים נייחים?

ממה שאני ראיתי מהמלטזים, לא מדובר בקבוצה חובבנית, יש להם שחקנים מהירים, חזקים ופיזיים.

מאיפה לך?

זה שהם טובים יותר זה ברור, אבל למה אתה בטוח שפלזן גבוהה וחזקה יותר במצבים נייחים?

ממה שאני ראיתי מהמלטזים, לא מדובר בקבוצה חובבנית, יש להם שחקנים מהירים, חזקים ופיזיים.

תעבור על ההודעות שלו ותראה שהוא יכתוב את זה על כל אחת

אותי מענין מתי הוא צפה בהם שהוא ככ בטוח בעצמו

אם נסתכל על הליגה, איבדנו את המגן הכי טוב בליגה שגם סגר את כל שאר החורים בהגנה.

אני מקווה שטב"ח יכנס לעניינים, אני לא רגוע בינתיים עם המשחק שלו, נראה לי קצת מפוזר...

לטיבי אסור לצאת מההרכב אף פעם.

תעבור על ההודעות שלו ותראה שהוא יכתוב את זה על כל אחת

אותי מענין מתי הוא צפה בהם שהוא ככ בטוח בעצמו

אותי בכלל מעניין למה הוא משתמש ב"מכה נייחת" כאילו הוא היוזר של נמני או גרנט.

קודם כל אני יושב ומחכה שמדבר בצורה מזלזלת

אני ראיתי תקצירים נרחבים שלהם והם מבקיעים לא מעט גולים בנגיחות והרמות ביוטיוב

ראיתי לא מעט תקצירים הם קבוצה חזקה מאוד ומרימה הרבה כדורים לרחבה

דבר שני זה הכדורגל הסלבי והוא ידוע בתור כדורגל חזק ופיזי

יש לנו את טיבי וטבח בהגנה! צמד הבלמים הכי טובים שגדלו פה בישראל! בשבילי זה מספיק והותר. רק צך למצוא תנוסחה איך לשחק עם קרלוס.

הוא שחקן חכם ומנוסה אבל לא מהיר,ובכלל הבעייה במשחק הייתה בכלל בן הרוש ולא קרלוס שנאלץ לעבוד קשה בגללו.

סומך על יוקאן שיעשה את מה שנחוץ ..

יש לנו את טיבי וטבח בהגנה! צמד הבלמים הכי טובים שגדלו פה בישראל! בשבילי זה מספיק והותר. רק צך למצוא תנוסחה איך לשחק עם קרלוס.

הוא שחקן חכם ומנוסה אבל לא מהיר,ובכלל הבעייה במשחק הייתה בכלל בן הרוש ולא קרלוס שנאלץ לעבוד קשה בגללו.

סומך על יוקאן שיעשה את מה שנחוץ ..

הנוסחה היחידה לשחק עם קרלוס היא עם שלושה בלמים. הבעיה של יוקאן היא שבניגוד לסוזה, אין לו את ייני כלומר מגן שיכול לעבור בטבעיות לעמדת הבלם כשמשחקים עם שלושה בלמים.

לסוזה היתה גמישות לעבור למערך כזה תוך כדי משחק, ליוקאן פחות.

לכן, הניסיון שלו להציב את טיבי בעמדת המגן ברור לחלוטין ולא מלמד כלום על מה דעתו לגבי שפונגין.