Jump to content

שירים גזעניים ביציע- למה?

Mushon8

Recommended Posts

הוא ממש לא צריך לעבור לב"ש כדי שיקללו אותו. קיללו אותו כבר בעונה שעברה, כל מיני יושבים בשערים 8,13 ו-2.

גם את אייגבור קיללו אבל כמה מפתיע, אותם אנשים, לפחות אלה שאני ראיתי אותם מקללים, כמעט וגמרו כשנוסא היה עם הכדור במשחק האחרון.

תכלס

נגיד ואייבנדר היה עובר לב״ש

אותו גם היו מקללים?

עזוב אייבינדר 2 שחקנים שהיו הכי משמעותיים בעונת האליפות הראשונה האחד עטר והשני ראדי, שניהם כיום משחקים ביריבות פוטנציאליות על התואר כשאחד משחק אף ביריבה קצת יותר שנואה מהשני. שחקן אחד התקבל בקריאות עידוד במשחק שהיה גורלי ושחקן אחר מקבל קללות (גם אם הם אינן גזעניות) במשחק שלא קשור לשום דבר. מדוע היחס השונה?

אני בגישה שכל מי שלא שחקן מכבי צריך לקבל בוז אבל במשחקים נגד הקבוצות שבהן הוא משחק. לתת כבוד לפני המשחק הראשון נגדנו כל עוד הוא לא עבר להפועל ופה זה נגמר מכאן והלאה הוא כבר לא צריך לעניין אותנו.

אז מקודם זה היה בגלל שהוא סכסכן ומתבכיין, ועכשיו זה בגלל שהוא העז לעבור לב"ש. העיקר שאתם משכנעים את עצמכם.

למי אכפת, הוא כבר לא שחקן שלנו, הם לא צריכים להסביר את עצמם למה הם מקללים אותו כבר, ראדי מת, עבר, נגמר.

למי אכפת, הוא כבר לא שחקן שלנו, הם לא צריכים להסביר את עצמם למה הם מקללים אותו כבר, ראדי מת, עבר, נגמר.

פעם ראשונה שאני רואה תגובה לעניין שלך

זה לא רק שהעניין פה הוא לא מי צודק, אלא שאין פה צודק. כל עוד זה יוגדר כ"מי צודק" אתה לא תצליח להניא את הצדדים מלהוכיח את צדקתם. ברגע שיהיה ברור שאין פה צודק כי פשוט מדובר בשתי תפיסות מתנגשות של מציאות אולי יהיה יותר קל.

כנל לגבי המשפט השני. כשאתה אומר "גם הארגון צודק" אתה בעצם מבקש שיוותר על צדקתו למען טובת מכבי - אבל מבחינתם זו טובת מכבי! הם לא עושים דבר כדי לפגוע במועדון, הם פשוט רואים את טובת המועדון בדרך אחרת ממה שאתה רואה אותה.

ברגע שיהיה ברור ששני הצדדים רוצים בטוב ויש פה התנגשות שעצם ההתנגשות גורמת לרע, יהיה הרבה יותר קל למצוא פתרונות להפסקת ההתנגשות, למען טובת מכבי.

זה כמעט בדיוק מה שכתבתי בהודעה הראשונה.

שים לב - הדיון התחיל משירים גזעניים, המשך לבוז של שער 13 ואז חזר לדיון המוכר על ראדי (אם אופציה להרחבה על נמני).

זה שהארגון רואה את טובת המועדון בדרך אחרת ממה שאני רואה זה אחלה וזכותם.

יש עובדות בשטח -

1. הבית הזה מוביל לקנסות ולהעמדה לדין.

2. בזכות הבוז אין קנסות והעמדות לדין או לפחות מצמצמים את הפגיעה במכבי.

3. בכל פעם ששרים את הבית הזה, יש בוז צורם מכל היציעים למעט שער 11, וזה פוגע מאוד בעידוד.

אף אחד לא מחפש פתרון. אף אחד לא מחפש להיות חכם. כולם מחפשים להיות צודקים.

זה עצוב במיוחד כי פתרון כל כך פשוט וכל כך חכם, שכולם, ללא יוצא מהכלל, ירוויחו ממנו. פשוט להפסיק לשיר את הבית הזה. לא מעניין אותי מה הסיבה וכל שאר הדברים לא רלוונטים.

הבית הזה פוגע במכבי ובעידוד - במישרין ובעקיפין.

בסופו של דבר הבית הזה ייעלם - זה יקרה במוח (אם הארגון יחפש פתרון חכם) או בכוח (אם הארגון ימשיך לחפש להיות צודק ולפעול "לטובת מכבי לפי ראות עיניו").

הפתרון החכם הרבה יותר טוב, אבל אני פשוט לא רואה את זה קורה, והאמת שזה בכלל לא מעניין אותי למה זה לא קורה.

אגב, לגבי "הארגון רואה את טובת מכבי בדרך אחרת ממה שאתה רואה אותה" - אין לי בעיה עם זה, כל זמן הדרך הזאת לא פוגעת במכבי. הבית הספציפי הזה פוגע במכבי. נקודה. שום דבר אחר מעבר לא מעניין.

לא לא, אני לא ינסה להשתיק אותך שאתה שר לוורמוט שזה חמור מאוד בעיניי.

ואתה לא תשתיק אותי שאני שר שיר מן המניין.

הרמוניה.....

בוא אני יסביר לך בפעם האחרונה מה ההבדל,

האישיו זה ממש לא מה חמור בעיני או מה חמור בעיניך, אנחנו אנשים קטנים מאוד, חשוב מאוד להבין שהשיר שאתה שר פוגע במכבי בבית הדין.

השיר על ורמוט (שאני לא שר ולא איכפת לי שישירו) לא פוגע במכבי, אם כבר הוא רק יכול לתרום.

שנית אם לא ישרקו לכם בוז זה מראה כאילו כל הקהל בראש שלכם וחושב כמוכם, אז שער 13 מראה שיש גם צד שפוי שיודע להעריך שחקן עבר שלו, שהיו שותף ל 3 אליפויות, שלא אמר מילה רעה כנגד המועדון בחיים, וכיבדו פי 1000 יותר מאותם "אוהדים".

כל שיר שיוכיח שפוגע במכבי, אני יסתום את הפה ויכבד את המועדון ולא אשיר.. הבעיה שהחשיבה שלך היא לא כזאת.

נגיד הינו שרים לכבד שחקן עבר שהוא מלך שערי המועדון, גם לו הייתם שורקים בוז?

למה לשיר לשחקני עבר, ולא לשיר לקבוצת ההווה???

למה לקלל שחקן עבר??? אף אחד לא שר נימני מת, רק אמרו לכם שתתרכזו בעידוד הקבוצה שלכם/שלנו. לא מבין מה מסובך בזה?!

אני מניח שזה גם תקף לנמני, כן?

אליל נעוריי, הרסו לי את זה, הלוואי שהייתי יכול לשיר לו בלי לשמוע את הצטדיון כמו דבורים מזמזמות את הבוז שלהם. שירה לראדי לא הפריעה לי, קללות לראדי גם לא (כי גם הוא לא איזה חסיד אומות) בטח כשהוא כבר לא חלק מהקבוצה, יושב על הגדר רגל פה רגל שם ובעיקר מתוסכל. אין צודקים, כולם טועים, הגזענות צריכה להיות נגד אדומים.

כן כי בטח שרו את זה פעם ( או ששרו את זה כל כך חלש שאף אחד לא שמע)

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

לא יודע אם שרו או לא, אני שרתי, בכל משחק.

שים לב - הדיון התחיל משירים גזעניים, המשך לבוז של שער 13 ואז חזר לדיון המוכר על ראדי (אם אופציה להרחבה על נמני).

יש עובדות בשטח -

3. בכל פעם ששרים את הבית הזה, יש בוז צורם מכל היציעים למעט שער 11, וזה פוגע מאוד בעידוד.

זה עצוב במיוחד כי פתרון כל כך פשוט וכל כך חכם, שכולם, ללא יוצא מהכלל, ירוויחו ממנו. פשוט להפסיק לשיר את הבית הזה. לא מעניין אותי מה הסיבה וכל שאר הדברים לא רלוונטים.

בסופו של דבר הבית הזה ייעלם - זה יקרה במוח (אם הארגון יחפש פתרון חכם) או בכוח (אם הארגון ימשיך לחפש להיות צודק ולפעול "לטובת מכבי לפי ראות עיניו").

הפתרון החכם הרבה יותר טוב, אבל אני פשוט לא רואה את זה קורה, והאמת שזה בכלל לא מעניין אותי למה זה לא קורה.

אגב, לגבי "הארגון רואה את טובת מכבי בדרך אחרת ממה שאתה רואה אותה" - אין לי בעיה עם זה, כל זמן הדרך הזאת לא פוגעת במכבי. הבית הספציפי הזה פוגע במכבי. נקודה. שום דבר אחר מעבר לא מעניין.

עם כל הצער שבדבר זה בלתי נמנע שהעונש הקולקטיבי הבא ( ויהיה כזה כן) יהיה סגירת שער 11 ואי הכנסת המנויים שבו למשחק שעליו חל העונש ורק אז אחרי שזה יקרה תראה את הקול השפוי בשער 11 נלחם

בתופעה

מעבר לראדי נמאס כבר לסוע 3 פעמים בשנה לנתניה כי חבורה של ליצנים משתינה ל10000 על הראש ( ושלא תעזו להפיל את זה על ההתאחדות כי אתם יודעים שאין מה לעשות אלה העונשים בשנים האחרונות )

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

למה לשיר לשחקני עבר, ולא לשיר לקבוצת ההווה???

למה לקלל שחקן עבר??? אף אחד לא שר נימני מת, רק אמרו לכם שתתרכזו בעידוד הקבוצה שלכם/שלנו. לא מבין מה מסובך בזה?!

כי זה מעלה לי את הסירוטונין במוח, אם בא לי לשיר לו פעם בכמה משחקים למה זה פשע במשחק בית של מכבי תל אביב? אם לא עקבת אני לא מקלל את ראדי. אוי ואבוי אם היו שרים נימני מת.

השיר ללב נכנסת כולל הבית הוא נטו שיר עידוד לקבוצה, ראדי ואתם דאגתם שהוא יהיה הדגל במאבק בגזענות והבאתם אותו למעמד שכזה ביחד עם ראדי הטיפש בחסות עדרו שהופיע למשחקי הבית של הקבוצה וטפטפו לו למוח ביחד עם אוהדי הפועל ה"נאורים" כמה גזענים האוהדים שלנו ואיך הוא משחק שם וברגע שהראש שלו היה בזה נגמר הסיפור שלו על הדשא.

שוב, קראתי בשמו בכל חימום, לא קיללתי אותו לפניי כמה ימים, אבל בחייאת איפה השירה ראדי ראדי ראדי כשהוא כבר לא במועדון תורמת לתיאוריית הלשיר לקבוצה בהווה?

יש לי רעיון בנזונה.

פשוט תחליפו את סלים טועמה בבן רייכרט.

ככה לא יהיה בוז וגם לשיר בן רייכרט מחבל זה לא גזעני.

הוא גם ילד זין שלא תרם לקבוצה כלום.

כי זה מעלה לי את הסירוטונין במוח, אם בא לי לשיר לו פעם בכמה משחקים למה זה פשע במשחק בית של מכבי תל אביב? אם לא עקבת אני לא מקלל את ראדי. אוי ואבוי אם היו שרים נימני מת.

השיר ללב נכנסת כולל הבית הוא נטו שיר עידוד לקבוצה, ראדי ואתם דאגתם שהוא יהיה הדגל במאבק בגזענות והבאתם אותו למעמד שכזה ביחד עם ראדי הטיפש בחסות עדרו שהופיע למשחקי הבית של הקבוצה וטפטפו לו למוח ביחד עם אוהדי הפועל ה"נאורים" כמה גזענים האוהדים שלנו ואיך הוא משחק שם וברגע שהראש שלו היה בזה נגמר הסיפור שלו על הדשא.

שוב, קראתי בשמו בכל חימום, לא קיללתי אותו לפניי כמה ימים, אבל בחייאת איפה השירה ראדי ראדי ראדי כשהוא כבר לא במועדון תורמת לתיאוריית הלשיר לקבוצה בהווה?

השיר ראדי ראדי לא היה קורה אם אותם אוהדים לא היו שרים ראדי מת. הם יצגו משהו שאנחנו כקהל אסור שנסכים שיקרה, יריקה לשחקני עבר בפנים. וראדי לצער כל אותם אוהדים הוא שחקן עבר.

יש לי רעיון בנזונה.

פשוט תחליפו את סלים טועמה בבן רייכרט.

ככה לא יהיה בוז וגם לשיר בן רייכרט מחבל זה לא גזעני.

הוא גם ילד זין שלא תרם לקבוצה כלום.

השיר ראדי ראדי לא היה קורה אם אותם אוהדים לא היו שרים ראדי מת. הם יצגו משהו שאנחנו כקהל אסור שנסכים שיקרה, יריקה לשחקני עבר בפנים. וראדי לצער כל אותם אוהדים הוא שחקן עבר.

שלא היה קורה אם לא היו שורקים בוז שלא היה קורה אם לא היו שרים אין אדומים אין פיגועים, מכיר תמשחק, לא נראה לי שהוא הולך להשתנות. בשאר המשפט שלך הראדי יכול להתחלף עם נימני וזה בדיוק מה שאני מרגיש אז מה? אבל לא שוקים בוז לנימני אלא למי ששר לו, מכיר גם תמשחק הזה. ואם שורקים בוז למי ששר (בטיימליין לפני הבלגאן עם השיר המדובר) אז למה מתפלאים שיש איבה בין השערים. הרי לשער 13 תמיד תהיה את האג'נדה שלו שצריכים לכפות על אחרים שלא נדבר על מתפסי הגדרות המאיימים, כל אחד והחרא בשער שלו.

באמת עכשיו שאני הכי אובייקטיבי שיש . לא מקלל שחקן מכבי לא שורק בוז (חוץ מליריבה) כלום רק מעודד.

שונא את שער 13 בדם פשוט באים ברע !! עלק גילי גילי . חיים בסרט. הבן אדם עוד לא היה שותף לניצחון. בקושי עשה גליץ'. וגם שעשה נפצע. מה גילי גילי כוסאמא שלכם מה.

האמת שזה כבר נמאס. אנשים יודעים טוב מאוד שהשירים האלה מעכירים את האוירה והורסים את העידוד, ובכוונה שרים אותם.

במקום להתרכז באיך לעלות רמה בעידוד שכבר שנים דורך במקום (סליחה, יותר נכון הולך אחורה. הרבה אחורה), לאנשים יותר חשוב להראות כמה הזין שלהם גדול יותר.

מחרימים שחקנים, פוגעים באוירה עם שירים פגי תוקף, מדברים על דרך וערכים כאילו יש מאחוריהם איזושהי אידיאולוגיה ומרשים לעצמם לפגוע במועדון. נטו לפגוע המועדון.

וואלה אני ימני, יש לי דעות מאוד מסויימות שחלק ייראו בהם קיצוניות אפילו. אני לא מבין איך זה קשור למכבי.

המשתמש טלדו, נשמע נורא, מקווה לא להגיע לזה.

למה אני ראש קטן? כי אני רואה דברים בצורה שונה ממך? כי אני בוחר ללכת נגד הנרטיב הרווח בפורום שבו שער 13 הוא כשר לחלוטין?

שלילי, שער 13 אחראי לאווירה בבלומפילד בדיוק כמו הקומץ הקיצוני ב11.

בתור אדם שנמצא באמצע אני מסתכל עליכם ומובך.

בתור מי שאמורים להיות נאורים אתם בוחרים להיכנס למלחמה הטיפשית וזה נראה כאילו 2 הצדדים מתרגשים ברגעים האלה, למעשה שער 13 לא מגיע לכאלה עוצמות במהלך המשחק רק בנקודות המריבה.

מה לכם לשיר ראדי ראדי רייכרט רייכרט וורמוט וורמוט אם לא דווקא לאלה מ11? ראדי לא היה במשחק אז מה לכם לעודד אותו? וורמוט לא עשה כלום שמגיע לו והילד חרא אני חושב שאין מה להוסיף.

שער 13 מזמן איבד את המנדט שלו בתור היציע השפוי, הוא הפך לקיצוני בדיוק כמו המיעוט שממנו אתם כל כך סולדים.

אתם צריכים לעשות בדק בית ומחשבה על המצב הקיים.

אני לדוגמא לא שר בגנותו של ראדי על אף העובדה שאני לא סובל אותו כי הוא טיפוס חרא, אני לא מקלל אותו ואני גן שר שירים בגנות הפועל כי אני באמת שונא אותם.

יש שירים שאני לא שר כי הם לא כיפים ואני לא מרגיש שאני מתחבר אליהם כמו לדוג לעודד לנשמה ולא בשביל הניצחון, שורה שאני לא מתחבר אליה אז מה אני יעשה בוז? אני יסתום את הפה.

אמרתי לכם, נגיד וכשראדי היה פה הייתה לכם הצדקה,נגיד והיינו מקבלים על זה עונש הייתה לכם הצדקה.

במשחק האחרון לא זה ולא זה התקיימו לכן הבוז שלכם היה מגוחך ורק הראה את מה שחשדתי, שער 13 בכדור שלג, שער 13 עידרי, קיצוני ולא חושב בהיגיון.

וזה שאתם בני 50, כמו אבא שלי, לא הופך אותכם לצודקים או חכמים.

בני 20 יכולים להיות מפקדים, לצבא זה בסדר ולבלומפילד לא?

אני מבין שיש השקפות שונות, אבל כל אחד שרואה דברים בצורה שונה צריך ללעוס אותם בשקט.

לא בגלל שאתה רואה דברים בצורה שונה.. זה משתמע מהתגובות שלך - וגם בתגובה זו שכן, כלל לא התייחסת לדבריי ורשמת פה אוסף של מילים לא ממש קשורות כדי למשוך זאת למקום אחר.
אני כלל לא הזכרתי את רייכרט וורמוט.. שאגב, אני בטוח שהיית במשחק וראית ששער 13 עודד (סוג של עודד - מחאו כפיים) לורמוט שקם להתחמם בלי שום קשר לשער 11... (שבאמת רק מעטים הפעם קיללו אותו מכיוון שער 11) - אז כבר אתה הולך פה לכיוון שונה לגמרי.
אני מדבר איתך על עניין ראדי (וטועמה לצורך העניין) - שיש לזה מכנה משותף וזהו - נושא הגזענות

אתה אומר מה לנו לעודד אותו כשהוא בכלל לא במשחק? אתה לא חושב שאתה צריך לשאול את עצמך - מה לכם לקלל אותו?

כשאני אומר שאתה ראש קטן, אני מתכוון לזה שאתה "מפספס" את הנקודה (די בכוונה לדעתי).. אבל אין לי בעיה - אנסה שוב ונראה איך תגיב...
אתה באמת ובתמים מאמין שמקללים את ראדי רק בגלל שהוא "חרא של בנאדם"?
ומשום מה, החלטת להתעלם לגמרי מעניין דאבור ("שכחת אני מניח")... שגם הוא לא בדיוק זכה לעידוד משער 11

אנחנו לא נאורים ולא נעליים - ובטח ובטח שלא מחפשים מלחמות, אבל הגיע הזמן שהגזענות תצא כבר משער 11, מילא שכל האיצטדיון נגד זה - זה אסור על פי חוק

אנחנו מקבלים על זה קנסות, מקבלים על זה רדיוסים, זה גורם לריבים בקהל ובטח שמיץ' לא אוהב את זה. אותו מיץ' שתורם כל כך הרבה למען קהילות יהודיות

מצחיק שאתה בא בטענות ששורקים בוז שמקללים את ראדי - אבל לא בא בטענות לאותם שורקי בוז כשעודדו את ראדי שנה שעברה...

שוב אני אומר, אתם יכולים לצאת גדולים באמת - אל תטמנו את ראשכם בחול בגלל קצת אגו ואידיאולוגיה שלא באמת קיימת במגרשי הכדורגל...

שלא היה קורה אם לא היו שורקים בוז שלא היה קורה אם לא היו שרים אין אדומים אין פיגועים, מכיר תמשחק, לא נראה לי שהוא הולך להשתנות. בשאר המשפט שלך הראדי יכול להתחלף עם נימני וזה בדיוק מה שאני מרגיש אז מה? אבל לא שוקים בוז לנימני אלא למי ששר לו, מכיר גם תמשחק הזה. ואם שורקים בוז למי ששר (בטיימליין לפני הבלגאן עם השיר המדובר) אז למה מתפלאים שיש איבה בין השערים. הרי לשער 13 תמיד תהיה את האג'נדה שלו שצריכים לכפות על אחרים שלא נדבר על מתפסי הגדרות המאיימים, כל אחד והחרא בשער שלו.

שירים שפוגעים בקבוצה יקבלו בוז. השיר המדובר קיבל בוז כי פגע בקבוצה. מה ציפית שהאוהדים ישבו בשקט שרואים את שער 11 פוגע בקבוצה?!

למה לעזוב את כל שחקני העבר ולהתרכז בעידוד הקבוצה? לא מבין מה מסובך בזה?

אנחנו אוהדי מכבי, לא אוהדי ראדי, ולא אוהדי נימני, אנחנו שרים למכבי!

לא מבין למה להכניס את כל העולם ואישתו ליציע... תעזבו את נימני, הוא מצא לו אחלה ג'וב, תעזבו את ראדי, הוא נפרד מאיתנו כמו שאני מצפה מכל שחקן, ותעזבו את כל שחקני העבר.

באמת עכשיו שאני הכי אובייקטיבי שיש . לא מקלל שחקן מכבי לא שורק בוז (חוץ מליריבה) כלום רק מעודד.

שונא את שער 13 בדם פשוט באים ברע !! עלק גילי גילי . חיים בסרט. הבן אדם עוד לא היה שותף לניצחון. בקושי עשה גליץ'. וגם שעשה נפצע. מה גילי גילי כוסאמא שלכם מה.

איזה אובייקטיבי אתה. ממש שופט בבית משפט העליון.

יש עובדות בשטח -

מה שהכי "מצחיק" בכל הסיפור הזה, שכל הבלאגן הבלתי נגמר הזה יכול היה להיגמר כל כך בקלות. כל מה שצריך לעשות זה לשנות את השורה לקופים הירוקים - כולם מכירים את זה, אז זה לא "יהרוס שיר יפה שכבר שנים ביציע", לאף אחד זה לא יפריע, אז לא נקבל רדיוסים קנסות בלבולי מוח של הנשיא ולא אנשים שנעלבים, וגם יהיה הרבה יותר עדכני מאשר שיר לגבי שחקן שכבר מזמן לא רלוונטי.

איש חכם פעם אמר לי :" יש מעשים ויש דיבורים. שהדיבורים והמעשים הולכים ביחד תקשיב לדיבורים. שהמעשים והדיבורים לא הולכים ביחד, תקשיב למעשים". אז אנשים יכולים לבלבל פה את המוח ב-2000 הודעות על מה כן ומה לא, הפתרון הוא מאוד פשוט. אם היו באמת רוצים להגיע לעמק השווה הדרך היא מאוד קצרה.

איזה אובייקטיבי אתה. ממש שופט בבית משפט העליון.

מה שהכי "מצחיק" בכל הסיפור הזה, שכל הבלאגן הבלתי נגמר הזה יכול היה להיגמר כל כך בקלות. כל מה שצריך לעשות זה לשנות את השורה לקופים הירוקים - כולם מכירים את זה, אז זה לא "יהרוס שיר יפה שכבר שנים ביציע", לאף אחד זה לא יפריע, אז לא נקבל רדיוסים קנסות בלבולי מוח של הנשיא ולא אנשים שנעלבים, וגם יהיה הרבה יותר עדכני מאשר שיר לגבי שחקן שכבר מזמן לא רלוונטי.

איש חכם פעם אמר לי :" יש מעשים ויש דיבורים. שהדיבורים והמעשים הולכים ביחד תקשיב לדיבורים. שהמעשים והדיבורים לא הולכים ביחד, תקשיב למעשים". אז אנשים יכולים לבלבל פה את המוח ב-2000 הודעות על מה כן ומה לא, הפתרון הוא מאוד פשוט. אם היו באמת רוצים להגיע לעמק השווה הדרך היא מאוד קצרה.

כבר איבדתי תקווה שזה מה שיפתור את הסכסוך בקהל שלנו. בלי קשר יש לשנות שורות גזעניות כי זה מוביל לקנסות, פוגע במכבי, בגולדהאר שלא מגיע לו לבזבז כסף על קנסות ובלי קשר לא צריכה להיות גזענות במגרשי כדורגל. אבל אני ממש סקפטי שזה מה שיפתור את הסכסוך בקהל שלא התחיל מאתמול ותמיד הקהל שלנו ימצא על מה לריב ולזיין את המוח. השחקן ה12 VS אולטרס 96, שער 13VS 11, נמני לא נמני, ראדי ועוד. אנשים אוהבים להתעסק בחרא גם "שמשעמם", אנחנו נמצאים בתקופה הכי יפה שלנו אולי אי פעם ועדיין אנשים ימצאו במה להפיג את השעמום

אלק נילאש יא תחת . אתה בן זונה גדול . שער 13 על הזין שלי תמשיכו לאכול את הלב

אין אדומים אין פיגועיםםםםםם

שם עליכם אלף זין שער 13 מזמן שנוא עלי יותר מהכל.

איזה כיף שדרבי חוץ ואף אחד לא ישרוק בוז

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.