Jump to content

שירים גזעניים ביציע- למה?

Mushon8

Recommended Posts

מעיין אתה מדבר איתי על ניתוק אתה בכלל לא ביציעים.

הקהל הרחב של מכבי הוא בסדר גמור הבעיה שלי היא עם 13 בלבד.

העובדה היא שהבלגן לא היה לפני ראדי, ככה שראדי הוא הסיבה לזה ועכשיו שהוא עזב המצב חוזר לקדמותו

אז זהו שלא..

העובדה היא שהבלגן לא היה לפני ראדי, ככה שראדי הוא הסיבה לזה ועכשיו שהוא עזב המצב חוזר לקדמותו

מרטין לותר קינג מת, תחזירו את השחורים לשבת מאחורה בבקשה

אני שמח שזה לא מטריד אותך מזל שג'ורדי קובע ובמקום לקבל תפקיד בצוות המקצועי כמו שאמרו הוא שוחרר בחינם, אתה רוצה לחשוב שזה לא קשור אתה מוזמן, העיקר הפסקתם להכחיש את זה כי בהתחלה המצאתם שזה הפרוטוקולים של זקני מוחמד וזה בכלל לא היה, כרגיל המצאות וסילופים.

קודם כל יש לך בעיה בהבנת הנקרא, אני לא דיברתי על המורחקים אלא על האפסים שגורשו משער 11 והתמקמו להם בשער 13, ותאמין לי שכולם יודעים במי מדובר, כל הבלאגן באיצטדיון קורה בגלל התסכול שלהם, הם אמנם שמחו לראות אחרים באים לריב איתנו באופן לא מפתיע כי ככה הם התנהגו עוד כשהיו מעורבים בהכל, תמיד היו מוגי לב שמפחדים מהצל של עצמם ותמיד רצו שאחרים ילחמו ויריבו בשבילם על מה שלהם אין אומץ.

יושבי שער 13 הם אלה שמשחקים משחקי כבוד, עוד מגיעה לנו התנצלות מהם על ראדי ורייכרט הם פשוט לא מסוגלים להודות, שוב תזכורת בשביל בן רייכרט שונא מכבי בדם ממשפחה של שונאי מכבי, שסירב להתנצל מעולם רבתם איתנו והפתכם אותנו ולא אותו לבעיה ותראו מה קורה היום...

בוא נעשה סדר, אתה רוצה התנצלות על מה?!

רייכרט אהד הפועל והמשפחה שלו אוהדת הפועל, הוא חתם במכבי כי רצה להיות במכבי.

שום שחקן בעולם לא היה רוצה להשאר במקום שמקללים אותו, ובגלל זה הוא רוצה לעצוב (ובצדק), לא בגלל הלב האדום שלו. אז לא הבנתי למה צריכים להתנצל בפניכם, בגלל שהברחתם אותו?!

ומה קשור ראדי לסיפור?! הוא לא מתאים מקצועית אז העבירו אותו לב"ש, איפה כאן שוב מגיע לכם התנצלות?! על זה שהשחקן שהביא לך את האליפות הראשונה שלך לא קיבל ממך עידוד בגלל שהוא ערבי?!

אתה חי בסרט אם אתה חושב שזה רק שער 13. אולי הם כוח ששומעים אותו, אבל זה רוב הקהל של מכבי.

הבלאגן התחיל בזה שמכבי התחילה לקבל עונשים על השירים האלה. זה בדיוק כמו אבוקות, שפעם האכיפה לא היתה קיימת ומאז מקבלים על זה בראש. כנל גזענות שזה אחד הדברים הכי חמורים מבחינת בתי הדין היום.

אז אני שואל שוב איפה אתם בכל השירים האחרים?

זה עיקרון ובריונות על השיר הזה נקודה.

אני באופן אישי עמדתי על כך ששירי המריבה יושמעו כמה שפחות בטוענה שזה פוגע בראדי זה מה שאמרתם פה בפורום הזה במשך שנתיים.

עכשיו הוא לא פה ואין שום סיבה בעולם ששיר שמושמע 8 שנים לא ימשיך להישמע

לפני שאתה שולח אותם לקרוא את ההודעות של טלדו שלח אותם קודם לעמוד 3 לקרוא את ההודעות של מנג'ר יוניטד ו-BODIROGA10.

ואם אתה בעניין של סמנטיקה אל תשווה שורות כמו שער 5 הוא מחנה פליטים או אוהד הפועל איש חמאס לבין השורות של אין אדומים. ואם לא הצלחת להבין למה השיר הזה יותר בעייתי אז ננסה לעזור:

אין אדומים אין פיגועים

שער 5 הם מוסלמים....

סלים טועמה מחבל.

וכן יש הבדל בין לקרוא לאוהדי הפועל\שער 5 מוסלמים ואז לרמוז שבלי מוסלמים אין פיגועים, בתוספת קריאה על שחקן מוסלמי כמחבל. לבין סתם לקרוא לאוהדי הפועל אנשי חמאס או מכבי חיפה חיזבאללה. הצירוף של שורות השיר יוצר אמירה גזענית. זה לא צביעות, זה שיר גזעני שגם ילד בן 13 אמור להבין אותו.

אתה רציני? נניח שזה היה הנושא. תעשה סטטיסטיקה ב50 שנים האחרונות בעולם, כמה פיגועים נעשו על ידי מוסלמים. תגיע לאחוז די גבוה. השאר זה באסקים, אירים ומחתרות אחרות, שאגב כולן התפרקו מנשקם.

המוסלמים? רק מתגברים עם השנים, וממש לא עושים את זה רק בקטע של להילחם על עצמאות, אלא פשוט להרוג את כל הכופרים.

"לא כידונים לא חניתות רק הדם היהודי"

"לאלא מחבל"

זה דוגמאות יותר טובות בשבילך שכל הקהל שר?

אגב, טענה ברמת פסיכומטרי בשבילך.

לא כל המוסלמים הם מחבלים.

כל המחבלים הם מוסלמים.

טענה לוגית מתבקשת? אין מוסלמים, אין פיגועים.

זה אומר שאני חושב שצריך להרוג את כל המוסלמים? זה אומר שאני שונא את כל המוסלמים? לא, ולא.

אני מקווה שזה לא מפוצץ לך את בועת הגזענות שאתה חי בתוכה.

חלאס עם החארטות

לא מעורה מה קרה עם האלה מ13 ובאמת שזה מעניין את הביצה

החבר׳ה שנראה לי שאתה מדבר עליהם

היו אלה שתפסו שכל אתמול ועצרו את כל הטימטום בזה שהתחילו לשיר צהוב עולה עולה

בכל הפעם ששחקן עושה טעות הם הראשונים לעודד אותו ולהתחיל בשירה ולתמוך בו

הם מטשטשים את השירים הגזעניים ומנסים לשנות את 13 כמה שרק אפשר

הלוואי שהגוש היה מורכב מהאנשים האלה

ניחוש שלי - הדיון הזה לא היה מתקיים

חלאס להתעסק באכלו לי ושתו לי

בשער 13 ובשאר השערים יושב קהל מבוגר ובוגר ברובו שממש לא מעניין אותם כל הבולשיט של ״ ראדי עלה להר הבית בוא נזיין אותו״

נכון יש גם הרבה טיפשים אבל כך זה גם ב11 ( וההפך)

ארגון שרוצה לקבל לגיטימציה חייב להבין שאת המנדט לקיום שלו הוא מקבל מהקהל הרחב

ואין לו זכות קיום אם הוא כל הזמן עסוק בלהתסיס( וכן הארגון מודע לזה היטב שזה מתסיס - הכל בכוונת תחילה)

( מאמין שגם כמה יפים היו אותם ימים בא מאותה כוונה)

וכן לה פמיליה זה פה ולא בגלל הגזענות גם לה פמיליה הוא מיעוט שיוצר שם רע לרבים וטובים

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

חלאס עם החארטות

לא מעורה מה קרה עם האלה מ13 ובאמת שזה מעניין את הביצה

החבר׳ה שנראה לי שאתה מדבר עליהם

היו אלה שתפסו שכל אתמול ועצרו את כל הטימטום בזה שהתחילו לשיר צהוב עולה עולה

בכל הפעם ששחקן עושה טעות הם הראשונים לעודד אותו ולהתחיל בשירה ולתמוך בו

הם מטשטשים את השירים הגזעניים ומנסים לשנות את 13 כמה שרק אפשר

הלוואי שהגוש היה מורכב מהאנשים האלה

ניחוש שלי - הדיון הזה לא היה מתקיים

בשער 13 ובשאר השערים יושב קהל מבוגר ובוגר ברובו שממש לא מעניין אותם כל הבולשיט של ״ ראדי עלה להר הבית בוא נזיין אותו״

ואין לו זכות קיום אם הוא כל הזמן עסוק בלהתסיס( וכן הארגון מודע לזה היטב שזה מתסיס - הכל בכוונת תחילה)

( מאמין שגם כמה יפים היו אותם ימים בא מאותה כוונה)

וכן לה פמיליה זה פה ולא בגלל הגזענות גם לה פמיליה הוא מיעוט שיוצר שם רע לרבים וטובים

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

לא "ראדי מת" ולא "כמה יפים היו אותם ימים" הגיעו מהארגון. אלא מכמה אנשים שיושבים ליד הגדר של 13.

במקרה אתמול עברתי על נושאים מפעם

ואם היה לי כוח הייתי עובר ושם ציטוטים שלך על כמה הארגון מדהים בעיניך וכמה אוננת עליו. (ואני לא ציני)

עוד דוגמא כמה ראדי השפיע לרעה על הקהל.

רציתי לכתוב ברוך שפטרנו, אבל נראה שזה ימשיך לנצח.

אגב, כול אלה ששרו לראדי, יש עוד מקומות בטרנר. אל תפספסו.

גם בטדי יש יופי של מקומות, טוסו לשם.

פה זה לא לה פמיליה!

אני היחידי שלא מבין מה הבעיה שראדי עלה להר הבית?

------------------

שהוא עושה צ'ק אין וסטטוס ביום הזיכרון זה נראה קצת כהתגרות

אני לא צריך להיות ביציע בשביל לדעת. יש לי חברים שאני מדבר איתם בזמן כל משחק (במחצית), אחרי כל משחק וכל השבוע. הם יושבים בשערים 7, 8, 13 ו-2. כל משחק.

הייתי מנוי מאז כיתה י"א ועד שעברתי לחו"ל והדבר הראשון שאני עושה בביקור המולדת שלי זה ללכת לבלומפילד. אני מכיר אישית את רוב האנשים בארגון ובשער 11.

זה מדהים אותי שאדם משכיל כמוך באמת חושב שראדי זאת הבעיה או שרק שער 13 מתנגד לשירים האלה ולשריקת בוז לרייכרט.

הדבר העצוב באמת הוא שהארגון בכלל לא מבין שהוא בבעיה ואת עומק הבעיה. הארגון יכול להמשיך לנסות להיות צודק. זה הדבר הכי פחות חכם לעשות, ותזכור את זה כשירחיקו אוהדים של מכבי אחרי שהם לא היו מוכנים להיות חכמים והתעקשו על להיות צודקים. זה יגיע. זה יקרה. מי שלא הפנים את זה עדיין יקבל את זה בכאפה לפנים. זה בדיוק כמו הפירו שהיה פעם. רק בגיבוי מלא של הקהל הרחב (בניגוד למה שהיה בזמנו). תגיד לא צודק, תגיד עצוב, הכל נכון, אבל יש מציאות וצריך להתקדם עם המציאות. במציאות הזאת הדעות שהשירים האלה משקפות אינן מקובלות בבלומפילד, ממגוון רחב של סיבות, אבל העיקרית והחשובה שבהן היא שהם לא תורמים למכבי ולמעשה רק פוגעים בה. תחשוב על זה בכל פעם שאתה בא לשיר את זה - השיר הזה פוגע במכבי. איך שלא תהפוך את זה, איך שלא תסובב את זה, את מי שלא תאשים בזה. זאת השורה התחתונה ושום דבר מעבר לזה לא צריך להיות חשוב לארגון.

אלא אם תוכל לענות (בניסיון השלישי שלי לקבל תשובה) איך בדיוק השיר הזה מקדם את העידוד ותורם למכבי?

מבחינתי, השיר הזה צריך להיות נחלת העבר. בדיוק כמו שהיו שירים מדהימים ביציע שנעלמו כי הקהל הרחב לא זרם איתך ("יאללה מכבי תנו את כל הלב" על הלחן של "מחר", "מילדותי אני אוהב אותך מכבי" ועוד רבים וטובים שלא שרדו ולא עמדו במבחן הזה).

חבל שהארגון לא קורא הודעות כמו ההודעה הזאת. זה נכתב כאן על ידי מספר רב של יוזרים במגוון רב של דרכים.

בסופו של דבר, מי שייפגע מזה זה הארגון, וכתוצאה מכך מי שתיפגע זאת מכבי.

אני מכליל כרגע את כל הדעות שאומרות אותו דבר כי זה לא משנה אם אתה מגיע מ11 מ13 מ2 מ7 או מ8, מה שמשנה זה שאנשים איבדו את זה לגמרי, אנשים אשכרה מוציאים יותר קול ואנרגיה על משחקי אגו מאשר על עידוד מכבי.

מילא 2 הצדדים היו מעודדים את מכבי באותה מידה אז יכלתי לקבל את הטענות של הצד שנגד הארגון, אבל במצב הנוכחי? שהארגון הוא היחידי שנלחם על בלומפילד שישאר ממנו משהו? מצידי שישירו מחצית ברוך גולדשטיין ומחצית הכל בשביל מכבי אני עדיין יהיה בצד שלהם, למרות שאני נגד שירי ברוך גולדשטיין.

זה מכבי,זה כדורגל, לא הסנאט של רומא, ובבלומפילד הערך היחידי שחשוב לי זה לנצח.כל החיים נשארים מאחורה בבית, לבלומפילד צריך להגיע כמו ספרטנים שיוצאים לקרב.

חביבי,אל תנסה להפוך את זה.מי שהתחיל עם משחקי האגו זה לא שער 13.זו רק תוצאה.

אתה אומר שתהיה אחרי הארגון בכל מצב? גם כשהוא יעשה דברים בניגוד למה שאתה מאמין בהם?? לבריאות אחי,זה לא עושה אותך גבר אלא רכיכה.

הערך היחידי שחשוב לך זה לנצח?? בוא תסביר לי וגם למ עיין שכבר שאל את זה מיליון פעם איך שירים כאלה שמוציאים את הקהל מאיזון תורמים לניצחון.אולי יש משהו שנשגב מבינתנו.

אני יגיד לך בדיוק איך השיר הזה מקדם את מכבי ולמה אני באופן אישי נלחם שיישאר.

זה אחד השירים הכי טובים שיש לקהל הזה להציע, לא שנים רבות לא רוב השעות זה, שאחרי כל כך הרבה שנים עדין קיים בעוצמות מטורפות, למה? כי זה שיר טוב כי יש בו בית אחד שמדבר על הקבוצה ובית אחד שיוצא כנגד היריבה המושבעת.

אם לא הבוז המטופש זה היה שיר שמרעיד את האצטדיון ותומך בקבוצה אבל אתם עושים בוז ובעצם פוגעים בקבוצה.

אל תגיד לי קנסות אני לא זוכר מתי פעם אחרונה קיבלנו קנס על השיר הזה. בליגה שרים אותו אחד ל3 משחקים, באירופה אין שום טוענה לעשות לזה בוז.

מעיין כפרה עליך שער 13 זה כבר מזמן לא הקהל הרחב כמו ששער 11 זה לא הקהל הרחב.

אם עבורך שער 11 הוא קיצון מסויים שער 13 הוא הקיצטן השני לחלוטין.

שער 8 7 ו5 נמצאים איפה שהוא באמצע ואת רובם זה פאקינג ךא מעניין הם רוצים לבוא לשיר ולהנות.

מי שתקועים במריבות בית ספר זה אנשי "ראדי מת" שמהווים 10 אחוז משער 11 ואני "ראדי ראדי" שמהווים 90 אחוז משער 13.

וזאת הבעיה, שהקיצון השני הפך להיות בריוני ואגואיסטי ללא כל היגיון וכל מחשבה.

דווקא לשיר לרייכרט דווקא לשיר ולורמוט דווקא לשיר לראדי שכבר לא פה.

שמע שמע שמע, גם רייכרט וגם ורמוט לא עשו כלוםםםםם שמגיע להם עידוד כזה עדין, מוכרים את עצמכם בזול בעבור מה????? קוונטרה למי? ל10 אחוז משער 11?

הרי הארגון לא נקט שום צעד נגד רייכרט בשנה שעברה וגם לא נגד ורמוט אז לפחות לשבת בשקט תקופה עד שיוכיחו את עצמם לא הסכימו שם לחכות.

בסיטואציה היום כל מה שמעניין את שער 13 זה התעסקות בדווקא, זה אגו ובריונות, חילופים מהבית.

הם יכולים לתרץ את זה עד מחר בפנאטיות אבל אבא שלי יושב שם ואני יודע מה זה להיות פנאט ואני יודע מה יקרה שיהיה פה חרא, ראינו את זה עם איגבור.

שער 13 הוא לא פנאט אין מה לעשות זאת לא הגנטיקה ביציע הזה, שער 13 הוא פשוט עקשן מלא בעצמו מנופח מעצמו וצריך לחזור לקרקע כמה שיותר מהר.

חביבי,אל תנסה להפוך את זה.מי שהתחיל עם משחקי האגו זה לא שער 13.זו רק תוצאה.

אתה אומר שתהיה אחרי הארגון בכל מצב? גם כשהוא יעשה דברים בניגוד למה שאתה מאמין בהם?? לבריאות אחי,זה לא עושה אותך גבר אלא רכיכה.

הערך היחידי שחשוב לך זה לנצח?? בוא תסביר לי וגם למ עיין שכבר שאל את זה מיליון פעם איך שירים כאלה שמוציאים את הקהל מאיזון תורמים לניצחון.אולי יש משהו שנשגב מבינתנו.

לא אכפת לי מי התחיל זה לא גנון.

מה שחשוב זה מי תורם למכבי כאוהד. בכל הסאגה הזו 2 הצדדים לא תורמים, אבל לפחות בשאר הזמן הארגון כן.

לא מרגש אותי תואר הגבר שלך, ואם הקהל היה בא בגישה שאני מאמין בה לא היה דבר כזה "להוציא מאיזון".

מי שהשורה המסכנה הזו " מוציאה אותו מאיזון" וגורמת לו להפסיק לעודד את הקבוצה הוא שלולית של כלום, לא רכיכה.

מה שחשוב זה מי תורם למכבי כאוהד. בכל הסאגה הזו 2 הצדדים לא תורמים, אבל לפחות בשאר הזמן הארגון כן.

לא מרגש אותי תואר הגבר שלך, ואם הקהל היה בא בגישה שאני מאמין בה לא היה דבר כזה "להוציא מאיזון".

מי שהשורה המסכנה הזו " מוציאה אותו מאיזון" וגורמת לו להפסיק לעודד את הקבוצה הוא שלולית של כלום, לא רכיכה.

אם זאת כמו שאתה מגדיר "שורה מסכנה" והיא גורמת לכ"כ הרבה בלאגן,אז למה לא לוותר עליה?

תסלח לי באמת שאני לא מוכן ללכת אחרי הארגון כמו עדר ומה שהוא יעשה אני אגיד אמן.האווירה שלשום הייתה סבבה לגמרי עד אותה תקרית מכוערת עם הקהל ואם אתה לא רואה את ההבדלים באווירה לפני ואחרי אז לא יודע מה להגיד לך.

מחר יגיע(הלוואי טפו טפו טפו) מואנס דאבור ומה אז?? שוב אותו חרא?? כמו שמעיין רשם לפעמים צריך להיות חכם ולא צודקץאם כ"כ דואגים לאינטרס של הקבוצה צריך להתכופף לפעמים,זה לא בושה.

------------------

שהוא עושה צ'ק אין וסטטוס ביום הזיכרון זה נראה קצת כהתגרות

יכול להיות שאני מנותק מהמציאות, אבל מאיפה הבאת את זה?

בוא נדגיש, זה ממש לא מי התחיל. צד אחד פגע במכבי וצד אחד שמר על הכבוד שכיבד שחקן עבר שלו והשתיק את הקריאות המטומטמות כנגדו, כנל בשיר עם המשמעות הגזענית. אז אין פה צד שהתחיל וצד שהחזיר לו, יש צד שחיפש לעשות דווקא וצד אחד ששמר על הכבוד!

דבר שני, אותם אוהדים ב 13 תורמים למכבי לא פחות, רובם קפצו בשער 11 עוד לפני שבכלל אותם אוהדים ידעו מזה מכבי או בכלל ידעו שהם קיימים. היום הם תורמים למכבי בדרכים אחרות של לשיר ולקפוץ בשער 11 אבל בטוח תורמים לא פחות. הם משלמים פי 2 על מנויים והם גם ההבדל בין קומץ של הפאנטיקס של 500 שמעודדים לבין איצטדיון שלם. אל תזלזלו באנשים שיום יבוא ואתם תיהיו במקומם, ואל תשחקו אותה פנאטיים שכל חייכם תיהיו ב 11 ותקפצו ותעודדו, כי יום יבוא ותתעוררו מהחלום הזה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.