Jump to content

היריבה הבאה (אולי): ויקטוריה פלזן

Mushon8

Recommended Posts

ל האתרי תיירות קרסו, הדקה ה90, איסתא והכל לא נותנים להזמין

אני סוגר דרך אלעל טיסה ומלון מהוטלס.קום ושלום על ישראל.

אם מישהו מוכן להצטרף לחסוך לנו עלויות של השכרת אוטו זה יהיה מעולה.

בפרטי

מנג׳ר, אל תספיד את מכבי כל כך מהר .

יש לנו הרבה מה למכור נגד פלזן .

אם לא הייתי בחו"ל הייתי כותב לך שאני מוכן להתערב על זה. אני אופתע אם ננצח בבית ולא רואה מצב שמנצחים בהפרש של יותר משער אחד וגם מתקשה מאוד לראות איך לא נספוג (ההגנה שלנו שווה ספיגה במשחק מול קבוצות פחות מסוכנות ואיכותיות מהם). בוא נגיד שאם הגומלין לא יהיה לפרוטוקול בלבד אני אופתע, גם אם יגיעו עכשיו שלושה תותחים בדמות ריקן, תמוז/דאבור ומגן שמאלי זר אכזר.

אם לא הייתי בחו"ל הייתי כותב לך שאני מוכן להתערב על זה. אני אופתע אם ננצח בבית ולא רואה מצב שמנצחים בהפרש של יותר משער אחד וגם מתקשה מאוד לראות איך לא נספוג (ההגנה שלנו שווה ספיגה במשחק מול קבוצות פחות מסוכנות ואיכותיות מהם). בוא נגיד שאם הגומלין לא יהיה לפרוטוקול בלבד אני אופתע, גם אם יגיעו עכשיו שלושה תותחים בדמות ריקן, תמוז/דאבור ומגן שמאלי זר אכזר.

בבלומפילד הכל אפשרי. תלא תפסיד הפסד משמעותי זה ברור ומצד שני גם יש מצב שתיתן 2-3

בחוץ יהיה קשה.

אם כל מי שאמר שבא באמת יגיע תהיה חגיגה בצ'כיה

אנשים פה מתבלבלים. אם חלק מכם חושב שאין סיכוי, אז תחסכו את הכסף ואל תבואו למשחק. יאללה כולה ויקטוריה פלזן, ולא שמכבי כאלה גדולים אבל עדיין. זה משחק כדורגל והכל יכול לקרות. אנחנו לא משחקים נגד ריאל מדריד. אנשים לא ראו משחק 1 של פלזן וכבר החליטו שלמכבי אין מה למכור מולם

בחדשות הספורט הראו קטעים על פלזן מהמשחקים שלה מול הפועל לפני שלוש שנים.

כל השערים מול הפועל אם אני זוכר נכון הובקעו בקלות אחרי נגיחות קלילות.

מדאיג מאוד אחרי מה שעברנו מול המלטזים והשערים שלהם בנגיחות והפחד במצבים נייחים. יוקאן חייב להתכונן לזה.

אנשים פה מתבלבלים. אם חלק מכם חושב שאין סיכוי, אז תחסכו את הכסף ואל תבואו למשחק. יאללה כולה ויקטוריה פלזן, ולא שמכבי כאלה גדולים אבל עדיין. זה משחק כדורגל והכל יכול לקרות. אנחנו לא משחקים נגד ריאל מדריד. אנשים לא ראו משחק 1 של פלזן וכבר החליטו שלמכבי אין מה למכור מולם

בלי לזלזל או לפגוע בך אישית אבל ההודעה שלך מזכירה לי דברים שנכתבו על באזל אחרי שהגרלנו אותם בסיבוב השלישי לפני שנתיים.

בלי לזלזל או לפגוע בך אישית אבל ההודעה שלך מזכירה לי דברים שנכתבו על באזל אחרי שהגרלנו אותם בסיבוב השלישי לפני שנתיים.

והתמודדנו מולם בכבוד.

אני חושב שכולנו מסכימים שבאזל טובה משמעותית מפלזן, כך שאפשר להגיד שאומנם פלזן פייבורייטית, אבל ממש לא מובהקת.

והתמודדנו מולם בכבוד.

אני חושב שכולנו מסכימים שבאזל טובה משמעותית מפלזן, כך שאפשר להגיד שאומנם פלזן פייבורייטית, אבל ממש לא מובהקת.

נכון, אבל הבעיה היא שמכבי של היום היא לא באותה יכולת של לפני שנתיים.

לפני שנתיים בקיץ עם סוזה מכבי הייתה בשיא ומאז רק נמצאת בירידה כוללת.

העייפות ושחיקת החומר הגיעה לשיא בקיץ הנוכחי, אני אחרי המשחק היום לא חושב שיש לנו את יכולת והאופי לעבור אותם.

לדעתי יהיה תיקו עם שערים בבלומפילד ושם נפסיד וככה יגמר הסיפור.

ועוד משהו - התקשורת יכולה לזיין ת'מוח כמה שהיא רוצה, המלטזים ממש לא קבוצת פח / דייגים / נגרים או משהו בסגנון.

הם כמו קבוצת תחתית בליגת העל.

והתמודדנו מולם בכבוד.

באזל טובה מפלזן, אך לא באופן כזה משמעותי.

ושיהיה ברור - פלזן פייבוריטית מובהקת.

כמובן שאפשר לעבור, אבל הסיכויים הם בערך 70-30 לטובתם.

והתמודדנו מולם בכבוד.

1:0 בחוץ במשחק שלא עשינו בו כלום ו-3:0 בבית אחרי שהם הובילו 3:0. התמודדנו מולם בכבוד זה הכי כדורגל ישראלי שיש. בשום שלב שהוא בהתמודדות שלנו מול באזל לא היינו בעמדה לעבור. אולי אולי לחמש דקות במשחק בחוץ בשלב 32 האחרונות כשראדי החטיא מצב מתוך הרחבה. זהו.

פלזן קבוצה שרצה ביחד כבר כמה שנים ועשתה תוצאות מרשימות. בנוסף לזה הם התחזקו בקיץ. אנחנו רצים כמה שנים ביחד והולכים אחורה בהיעדר רענון לסגל (מספיק לראות את התרומה של נוסא היום כדי להבין מה רענון והתחזקות בשחקנים איכותיים יעשו לנו).

לא טענתי שמכבי עדיפים, מצד שני לפי הגישה של חלק מהאנשים פה עדיף למכבי בכלל לא להופיע למשחק. היופי בכדורגל הוא שלא תמיד מי שעדיף על הנייר גם מנצח.

הקבוצה מדורגת במקום ה-39 באירופה... אבל בסדר...

גם נבחרת ישראל הייתה מדורגת באזור 30-40 לפני שנה או שנתיים, אז מה ?? אני יכול לספור לך 50 קבוצות עדיפות על פלזן

מעריך שהם יזיעו מולנו פחות ממה שאנחנו הזענו מול המלטזים.

אני שם את כל הפרמטרים של המשחק בצד, שבכולם הם עדיפים עלינו, ומסתכל על עצם העובדה שמכבי נראית כרגע כקבוצה מאוד לא מהודקת טקטית.

אין קווים ברורים, אין סגירות נכונות וחיפויים.

פלזן טורפת קבוצות עם בעיות טקטיות כל כך בולטות כמו שאנחנו הצגנו עד כה העונה.

60 דקות כמו של בן הרוש הערב, נגמרות מולם עם שלישייה ברשת.

להופיע ולהאמין ברור, אבל צריך להיות ריאליים - אם נדיח אותם זאת הפתעה רצינית ביותר.

הפתעה רצינית ביותר? למרות שאתה מנסה להאדיר אותם, אני דווקא חושב שיהיה משחקים יחסית צמודים. שוב פעם הם עדיפים והסיכוי לטובתם, אבל אנחנו לא משחקים מול ריאל. להזכירך שנה שעברה באירופית הם עפו נגד הקבוצה של טוטו תמוז, אז אתה יודע הכל יחסי.