Jump to content

היריבה הבאה (אולי): ויקטוריה פלזן

Mushon8

Recommended Posts

המכבייה סיכם את זה מצויין.

התקציב הוא במקרים כאלה נגזרת של איכות החומר המקומי שיש לך.

לקבוצות בסין יש תקציב פי 5 ממכבי, ואנחנו לא פחות טובים מהן.

השחקן הסיני הממוצע הוא גרוע, השחקן הישראלי בינוני מינוס, השחקן הצ׳כי הוא טוב.

סליחה על השאלה,

אבל אם עוברים אותם מקבלים את הדירוג? בפלייאוף עלייה נחשב מדורגים?

לא.

מצחיק אותי שיש פה כל כך הרבה קבוצות בליגות גדולות עם תקציב פחות משלנו עם שחקנים יותר טובים וג'ורדי לא עושה עם זה כלום

בהתחלה שהוא בא לפה חשבתי יהיה פה מערך סקאטוניג מרשים,אבל נראה שהבנאדם בכלל לא מתאמץ בכיוון הזה

והמחשבה של ג'ורדי בקטע של זר טוב יהיה פה רק שנה היא לא כזה דבר רע כמו שהוא חושב

הרי זר שהצלחת להנחית פה בזול בגלל סקאטוניג איכותי אפילו בליגות לא חזקות באירופה או דרום אמריקה או אפריקה ואותו זר נתן פה עונה מרשימה ורוצה להתקדם מפה,עליו אתה מרוויח יותר כסף ממה שקנית וכמו כל עסק בעולם ככה אתה רוכש עוד שחקנים יותר טובים בגלל הכסף שקיבלת ואחרי כמה שנים אתה מרוויח ממכירת זר מסוים סכום כסף מאוד גדול שיכול לכסות לך רבע תקציב בכיף(זה לא כזה משוגע לחשוב שאם השיטה תהיה ככה אחרי כמה שנים תמכור שחקן ב-5 מיליון יורו שזה בערך רבע מהתקציב שלנו))

נשמע לי קיצוני מדי.

ג'ורדי מציע 700 אלף יורו העברה על דסה שהוא יכול באותו סכום פחות או יותר להביא לפה את דניאל קולר?

מעניין מה השכר של הכוכבים שלהם לצורך העניין

נשמע לי קיצוני מדי.

ג'ורדי מציע 700 אלף יורו העברה על דסה שהוא יכול באותו סכום פחות או יותר להביא לפה את דניאל קולר?

מעניין מה השכר של הכוכבים שלהם לצורך העניין

כוכב שם מרוויח 300 אלף יורו, והמצב דומה גם אצלך סך הכל.

העניין הוא שהכוכב שלהם יותר טוב משלך.

השוק שלנו לא פורפורציונאלי, זה לא חדש.

אל תשכח שהתקציב שלהם הוא סביב ה 3.5 לא כולל מחלקת נוער.

אצלנו אני מעריך שהתקציב לקבוצה הבוגרת בלבד הוא משהו כמו 80 מיליון, שמתוכו הולך לא מעט למחלקות השיווק וכו׳.

בנוסף, עלות המחייה בצ׳כיה זולה מפה משמעותית. נדל״ן, אבטחה וכו׳.

השכר הממוצע בישראל גבוה פי 2 מזה שבצ׳כיה.

קח את כל המרכיבים האלו, תשקלל אותם, וקיבלת את התשובה.

קוסמיק, יש להם שחקן ברמה של זהבי?

ולצורך העניין, שחקנים כמו טיבי, ורמוט, בן חיים, נוסא - יכולים להשתלב שם?

קוסמיק, יש להם שחקן ברמה של זהבי?

ולצורך העניין, שחקנים כמו טיבי, ורמוט, בן חיים, נוסא - יכולים להשתלב שם?

לדעתי זהבי קצת יותר טוב מקולאר, שהוא המקבילה שלו. רמה דומה.

השחקנים שציינת יכולים להשתלב שם בצורה כזו או אחרת.

קבוצה מזרח אירופאית קלאסית כזאת, במבט ראשון אתה לא מוצא שם שום דבר מיוחד או מדהים, אבל לאורך 90 דקות אם כבר ימצאו איך לתפור אותך.

משחק ראשון בבית זה יתרון במקרים כאלה, כי עד שהקבוצות מכירות טוב אחת את השנייה ועושות את ההתאמות אפשר לבוא כבר עם מקדמה.

מה שכן, חייבים הגנה מאוד חזקה נגדם. זה קבוצה שמשחקת מאוד דיירקט ועושה התקפות על מהירות - מאוד קשה למכבי מול זה

האמת שהפרישה של הורבאט (שקוסמיק עדכן אותי עליה אתמול) תשנה את הקבוצה משמועתית. הוא היה העוגן שלהם (לפחות במשחקים שלהם שראיתי), משהו קצת כמו נימני אצלנו, רק יותר דינאמי. הרבה עבר דרכו, בעיקר בהתקפה.

השחקנים הבולטים שלהם שאני מכיר זה לימברסקי (למי שסבל מההתעללות של המגן השמאלי של מאריבור בצמד המשחקים מולנו בעונה שעברה - דמיינו את זה רק יותר), ופילאר (שנרכש מוולפסבורג) או בקיצור צריך שם שלושה שפונגין כדי למנוע חגיגה. מעבר לזה החלוץ הבוסני מחמוטוביץ' הוא שחקן טוב מאוד, פטרזלה שמשחק בקישור שחקן שיקשה עלינו מאוד וגם קולאר שחקן איכותי.

כמו שקוסמיק כתב - אין יותר מדי שמות בולטים אבל קבוצה מאוזנת שתקשה עלינו מאוד. פיזיים ודי מהירים ביציאה קדימה, בדיוק הדברים שאנחנו מתקשים מולם. מעבר לזה אני מודאג מאוד מהאגפים שלהם. הסיכוי היחיד שלנו לעבור אותם הוא לשחק פאקו-סטייל, שזה אומר להחזיק המון בכדור, לשלוט באמצע ולנסות לצמצם כמה שיותר מרווחים באגפים. אם נצליח איכשהו להוציא אותם מתבנית המשחק שלהם (לא רואה את זה קורה עם הכלים שיש לנו) אולי יש לנו סיכוי.

ליוקאן יש חתיכת עבודה. גם ליורדי. ההגרלה הזאת עוד יותר מאיצה את הצורך בחיזוק הכנפיים שלנו ומרכז השדה.

קוסמיק, משהו פה לא מסתדר. 3.5 מליון יורו זה כמעט התקציב של הפועל כפר סבא. הם הופיעו לפני שנה באלופות, אז מה זה סגר להם תקציב לחמש שנים?

זהצכיה, לא אינדונזיה.

קוסמיק, משהו פה לא מסתדר. 3.5 מליון יורו זה כמעט התקציב של הפועל כפר סבא. הם הופיעו לפני שנה באלופות, אז מה זה סגר להם תקציב לחמש שנים?

זהצכיה, לא אינדונזיה.

לא נראה לי שזה התקציב שלהם בהתחשב בכך שהם רכשו שחקן שמוערך בכ-2 מיליון יורו.

זהצכיה, לא אינדונזיה.

שוב, זה התקציב רק של הקבוצה הבוגרת. כנראה שבטוטאל הוא משהו כמו 5.5 - 6. כמו של ק״ש נגיד.

הקבוצות האלה חיות בדיוק על הכספים שנכנסים להם מהעפלות לבתים ומכירת שחקנים, השקעת הבעלים בהן היא אפסית...

צ׳כיה לא אינדונזיה, אבל היא מדינה זולה בהרבה מישראל.

לא נראה לי שזה התקציב שלהם בהתחשב בכך שהם רכשו שחקן שמוערך בכ-2 מיליון יורו.

אני לא יודע מה הסכום שבו הם רכשו אותו מוולפסבורג, אבל מעריך שמדובר בפחות מחצי מיליון יורו.

נותרה לו עוד עונה אחת בחוזה, והוא שחקן שהושאל אליהם תמורת בוטנים בעונה החולפת.

הגרלה סבירה אל תיהיו פסימיים אפשר לתת להם 3 במשחק שיא בבלומפילד

אפשר גם לקבל שלוש במשחק לא טוב.

לא אמרת פה כלום.

עדיין בסה"כ הכללי הם קבוצה יותר מוכשרת ויותר מאוזנת ממך וגם עם יותר ניסיון אירופאי.

40 נק' הדירוג שלהם לא משקרות - הם פייבוריטים ברורים. אין מה לסובב את זה אחרת.

ועדיין, זה כדורגל, קבוצות הרבה פחות טובות מאיתנו העיפו קבוצות טובות מהם. ולמרות שמכבי לא טובה כרגע, הפוטנציאל של מכבי הוא טוב.

כמו שקוסמיק העיר, זה סה"כ שני מפגשים לפני תחילת עונה, באמת שהכל יכול לקרות. אף אחד לא יכול באמת להעריך את יחסי הכוחות בשנייה הנתונה הזאת.

לא יכול לעבור כרגע על הנושא, כבר ידוע אם המשחק בבלומפילד (במידה ו.. עמה עמה) יהיה בשלישי או רביעי? מתי נקבע תאריך מדויק בדרכ?

לדעתי או שקוסמיק מתבלבל, או שהוא מדבר רק על תקציב שכר, לא כולל רכישת שחקנים אפילו וכמובן לא נוער והוצאות נוספות (איצטדיון, צוות מקצועי, משרדים וכו')

*גם במקרה כזה 3.5 מיליון יורו נראה לי נמוך מדי. זה לא שכל הסגל שלהם מורכב מילדים צ'כים מוכשרים בגילאי 18-22 עם שכר נמוך.

אתם קובעים שמכבי לא בפורמה בגלל משחק ארור אחד.

לדעתי מכבי תתפוצץ ברביעי ואז תדברו אחרת.

לא מובן למה הספדתם בשבוע אחד את הטרבליסטית ואת השושלת המדהימה שנבנתה כאן.

לדעתי או שקוסמיק מתבלבל, או שהוא מדבר רק על תקציב שכר, לא כולל רכישת שחקנים אפילו וכמובן לא נוער והוצאות נוספות (איצטדיון, צוות מקצועי, משרדים וכו')

אני לא מתבלבל, אלו המספרים שאני מכיר.

אולי שיקרו לי, לא חושב שזה המצב.

כל ההוצאות שלהם הן חצי משלך בערך, זה כל העניין.

בנוער הם משקיעים הרבה יחסית. כמו שכתבתי מקודם, מעריך שהתקציב בטוטאל הוא 5.5 - 6 מיליון.