Jump to content

הנאחס?

kazale

Recommended Posts

#להחזיר אישור מנהלים לפתיחת נושא חדש

אגב, זה 4 הפסדים ו 3 תיקו לפי עידן דורון.

חחחחח תאמינו לי מסכן הג׳ינג׳י הזה חשב שזכה בחוויה וקיבל **** בעיניים.

טוב, נאחס זה נאחס. אין ברירה. מתי מקריבים אותו לעולה?

חחחחח תאמינו לי מסכן הג׳ינג׳י הזה חשב שזכה בחוויה וקיבל **** בעיניים.

טוב, נאחס זה נאחס. אין ברירה. מתי מקריבים אותו לעולה?

הוא בבחינת פרה אדומה..

כמה משחקי חוץ מכבי ניצחו מאז שורמוט הגיע?

ג'ק? אבי בנימין?

אם אני זוכר נכון החוץ האחרון שניצחנו היה אשדוד אז התשובה שאתה מחפש נמצאת בגוף התיאור הכללי של השחקן

חשבתי לכתוב על המערך של מכבי ת"א במלטה, אבל אחרי שקיבלתי את דוח המשחק החלטתי להתמקד דווקא בשני שחקנים שממש הכעיסו אתמול בדרך בה שיחקו.

הראשון הוא עומרי בן-הרוש, שרשם, שימו לב, 63 אחוזי דיוק במסירה. זה נמוך מאוד, אבל מאוד, אפילו לשחקן התקפה שכל הזמן מנסה מסירות מתוחכמות. לאף שחקן אחר במכבי לא היה פחות מ-75. תוסיפו חולמנות בהגנה ותקבלו מחצית נוראית.

השחקן השני הוא גילי ורמוט. מה אפשר לצפות מוורמוט במשחק כזה? להמון. בתור השחקן היצירתי, עם הדריבל, שיעשה את עבודת האחד-על-אחד מדי פעם, אפילו באמצע המגרש, כדי לתת לקבוצה יתרון בהתקפה. בפועל ורמוט הלך 10 פעמים למאבק מול שחקן יריב והצליח להישאר עם הכדור פעם אחת בלבד. אתם יכולים לראות את זה בווידאו הקצר המצורף. הוא לא נתן למכבי שום ערך מוסף.

גם קרלוס גרסיה לא נראה טוב כרגע, אבל ורמוט ובן-הרוש היו שני השחקנים הכי מתסכלים אתמול.

https://www.facebook.com/pages/%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%99-%D7%A7%D7%95%D7%A4%D7%A8-%D7%94%D7%9B%D7%9C-%D7%9E%D7%A7%D7%A6%D7%95%D7%A2%D7%99/1374477382795740?fref=ts

נאחס או לא נאחס, עדיין מנסה להבין למה ג'ורדי התעקש כל כך להביא אותו.

זו הייתה גחמה אישית, לעשות את הבלתי אפשרי. וככה זה נראה לצערנו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.