Jump to content

נושא ממים 15/16

MaTa

Recommended Posts

מצטער על הבורות אבל לא הבנתי...

חיפשתי סתם בן חיים בטוויטר. מצאתי שני ציוצים (של אנשים שלא קשורים אחד לשני) שמשתמשים ב"בן חיים" בתור תיאור לשחקן חלש.

TkKpGcT.png

קטע מוזר, אבל אני מכיר אחד מהם. הוא יהודי שביקר בארץ די הרבה ואפילו הבאתי אותו פעם לראות מכבי אז יותר טריוויאלי שהוא מכיר את טבח

חיפשתי סתם בן חיים בטוויטר. מצאתי שני ציוצים (של אנשים שלא קשורים אחד לשני) שמשתמשים ב"בן חיים" בתור תיאור לשחקן חלש.

אתה בקיא יותר ממני בציטוטים זרים והכל אבל לא נראה לי שזה הסאבטקסט... נראה לי (בקשר ללירוי ההוא זה בטוח) זה יותר בקשר לקבלן ירידות, כי אז טל ירד עם המון קבוצות ליגה וגם הלירוי הזה ירד עם 2...

אז עכשיו תגיד קבלן ירידות = שחקן גרוע, כן אבל יש מספיק שחקנים גרועים אחרים... לגבי אוסקר אין לי שמץ...אולי סתם שחקנים שמביאים מזל רע.

מוקד :"הקו החם למתלוננות על הטרדה מדברת צילי, איך אוכל לסייע?"

גילי: "שלום, מדברת גילי. נפלתי קורבן למזימה בה נאלצתי לעזוב את הבית."

מוקד:"אוי ואבוי! מה הם עשו לך?"

גילי: "הם אילצו אותי לקחת מאות אלפי דולרים והביאו לי חולצה צהובה עם הספרה 28! מהרגע הראשון לא התחברתי אבל הם המשיכו בזממם כקבוצה למרות שידעתי שאני עלולה ליפול חזק, זה היה ממש כמו תסמונת שטוקהולם, ואפילו היה להם אחד שבדי חלק מהזמן!"

מוקד: "כמה זמן נמשכה ההתעללות? האם את בסדר עכשיו גילי יקרה שלי?"

גילי: "שנה שלמה של התעללות! רציתי לחזור הביתה אבל בבית הקודם שלי החליפו את אב הבית ממטרידן לאחד מוזר עם פאה והוא כבר חילק מלא כרטיסיות נוער לאוטובוס שלו ונגמרו לו החופשי חודשי בשבילי. נאלצתי ללכת לראות בשדות זרים, במקום קצת יותר קרוב להורי שהביאוני עד הלום."

מוקד: "איזה מזל שהצלחת לברוח מהמתעללים. איך עשית זאת?"

גילי: "לקחתי מונית! מה חשבת? אבא הגיבור הציל אותי. סרסר בי עוד קצת אבל בסוף מצאתי נחמה. אני עדיין נזהרת מאחד, אייל, שרצה להרים אותי במדרגות ומעוד אחד יוסי שיש לו שיניים מפחידות קצת אבל כולי תקווה שזה יסתדר".

מוקד: "אני שמחה לדעת שהתגברת. עד הפעם הבאה יקירתי, עד הפעם הבאה..."