Jump to content

אלטמן

אבשלום

Recommended Posts

העונש יבוא מאלוהים הוא הגיע לגיהנום שישאל את טועמה ושי אבוטבול. את הסכין הוא יקבל מהם עמוק בתחת ואנחנו נהיה שם כדי לשמוח

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

כל הזונות קהל מגיעות אליהם. זהו הוא והרוש כבר נחשבים סמלים? אלטמן מתחיל לתת פייט על סרט הקפטן

בן של אלף זונה. מי מחזיר לי את הזמן שבזבזתי בלהגן עליו בעונה של אוסקר כי כמו רבים אחרים-ראינו מה הוא נתן בנוער (בן שרמיט..איזה גול הוא נתן לחיבורים ברגל שמאל) ולאן הוא יכול להתפתח...הנחמה- ת'כלס היכולת שלו רק הולכת ויורדת עם כל עונה שעוברת.

כוסעמקמקק אתכם די כבר לעשות מכל זבוב פיל מה זה מעניין מה הוא אמר תדעו לעשות הבדל בין שחקן לבין אוהד..מה עדיף שחקן שמקלל את מכבי או שחקן ששם נגדך גול ולא חוגג? באיזנ סיטואציה הוא מזיין אותך יותר?

אנשים פה באמת לא רציניים...

מישהו בכלל חשב על זה שלא היה לו יותר מדי ברירה כשהוא מוקף באוהדי הפועל עם מצלמה מכוונת אליו?

מילה אחת לא במקום:

במקרה הטוב זה רק מתועד ומקללים אותו לאורך כל העונה

במקרה הרע על המקום נותנים לו מכות...

אפילו החיוך המובך מראה שהוא לא מת להגיד את זה ואומר רק כדי שיעזבו אותו

לא שופט בנאדם בסיטואציה כזאת, כי אם תחשבו גם אתם לא הייתם מסוגלים להגיד לכל ההמון שמקיף אותו שהוא לא רוצה להגיד

זה שזה הרס לו דרך חזרה למכבי זה סיפור אחר לגמרי

ואחרי כל נושא ורמוט, אפילו הנהלת הפועל תעיף בדקה שחקן שלא יגיד מה שהוא אמר, כי יש להם הנהלה של שרמוטות שאנשים עוד לא אפילו ראו כלום מאיך הם הולכים להתנהג כאחד האוהדים הזבל שם

איזה כיף שפה ההתנהלות שונה לחלוטין

לפעמים אני שמח שההנהלה פה שמה זין על האוהד ולא מתנהגת כמוהו

אתם רציתם הנהלה כזאתי שתהיה כמונו, עכשיו אתם תראו מול הכביש איך הנהלה כזו מסוגלת בקלות לרסק את הקבוצה

אוהדי כדורגל כאלה מטומטמים.

לגמרי, הרי כשאנסו את ערן להגיד את זה כשהוא נחת אצלנו זה היה בסדר.

איזה שטויות אלוהים.

בן של אלף זונה. מי מחזיר לי את הזמן שבזבזתי בלהגן עליו בעונה של אוסקר כי כמו רבים אחרים-ראינו מה הוא נתן בנוער (בן שרמיט..איזה גול הוא נתן לחיבורים ברגל שמאל) ולאן הוא יכול להתפתח...הנחמה- ת'כלס היכולת שלו רק הולכת ויורדת עם כל עונה שעוברת.

אתה יודע שהוא חזר אלינו רק בעונה של סוזה נכון?

ומצד אחד הוא בן זונה ומצד שני הוא פח אשפה... לא הבנתי באיזה חלק אתה מנסה לשכנע את עצמך יותר,אבל שורה תחתונה, כל שחקן, ובפרט צעיר, ירצה להתקבל בצורה חמה במקום שבו הוא נמצא, בטח אם יש לו זיקה למקום הזה מהילדות שלו.

אנחנו יכולים לבוא בטענות רק לעצמנו (אם כבר, למרות שאני לא באמת חושב שיש סיבה) בכל הנושא שלו. יקבל את הבוז שלו כשנשחק נגדם כמו שכל שחקן שם צריך לקבל וזהו.

זה באמת זוטות. גם טב"ח המוח כתב על עצמו מכבי זונה (מילולית), ואז כשהגיע למכבי שר כל פליט אדום בן זונה.

סתם פיגור של שחקנים, זה לא מה שיקבע את מידת השנאה שלי לשחקן.

מה שכן, הוא סתם טמבל. אני בטוח שהוא עוד יתחרט שעבר להפועל.

וכשאנסו את ערן להגיד את זה כשהוא נחת אצלנו זה היה בסדר.

איזה שטויות אלוהים.

בכל זאת זה היה אחרי דרבי ענק, לא באימון (פתיחה? למה זה מתפרסם רק היום?)

בכל אופן, זה כל כך מ' שזה מדהים.

רציתי לכתוב על כך שזה ביזיון שאתר שמסקר ספורט (על הנייר) מתעסק בזה, אבל עובדה שאתם נותנים לזה במה, אז למה לא?

אגב, אני ממש לא חושב שאלטמן טמבל. הוא רוצה לקבל אהבה מהקהל של הקבוצה שלו, והדבר הזה בהחלט יקנה לו המון אהבה. בדיוק כמו אריאל הרוש והפטיש ומגל.

אתה יודע שהוא חזר אלינו רק בעונה של סוזה נכון?

ומצד אחד הוא בן זונה ומצד שני הוא פח אשפה... לא הבנתי באיזה חלק אתה מנסה לשכנע את עצמך יותר,אבל שורה תחתונה, כל שחקן, ובפרט צעיר, ירצה להתקבל בצורה חמה במקום שבו הוא נמצא, בטח אם יש לו זיקה למקום הזה מהילדות שלו.

אנחנו יכולים לבוא בטענות רק לעצמנו (אם כבר, למרות שאני לא באמת חושב שיש סיבה) בכל הנושא שלו. יקבל את הבוז שלו כשנשחק נגדם כמו שכל שחקן שם צריך לקבל וזהו.

כן טעיתי ברגע של כעס. אני לא מנסה לשכנע את עצמי אחי, הוא היה שחקן תותח בנוער, היה לו סטוץ עם פולהאם(אאל"ט), חזר לפה ונתן תפוקה לא רעה אבל היכולת שלו לא הזכירה בשיט את אלטמן מהנוער. משם לפ"ת שגם שם לא תמיד פתח...

ה"כעס" הוא נטו כלפיו על האמרה המטומטמת הזו, נתנו לך במכבי את כל הכלים להתפתח, אתה עד כדיי כך אומלל שזרמת עם המשפט המפגר הזה?

בכל זאת זה היה אחרי דרבי ענק, לא באימון (פתיחה? למה זה מתפרסם רק היום?)

אין ספק, הבדל מהותי.

עזוב אותך נו, אנשים רק מחפשים את התירוץ כדי שיוכלו לשנוא מישהו.

אין ספק, הבדל מהותי.

עזוב אותך נו, אנשים רק מחפשים את התירוץ כדי שיוכלו לשנוא מישהו.

צודק כל מילה...אפשר לחשוב זרק רימון על קריית.שלום...אנשים עם ריגשי בלתי נתפש כל מילה של שחקן גורמת.להם לצאת.מהדעת...חלאס שחקן היום אצלך מחר אצל מישהו אחר די עם הרומנטיקה בשקל שאתם מנסים לייצר כל הזמן

כן טעיתי ברגע של כעס. אני לא מנסה לשכנע את עצמי אחי, הוא היה שחקן תותח בנוער, היה לו סטוץ עם פולהאם(אאל"ט), חזר לפה ונתן תפוקה לא רעה אבל היכולת שלו לא הזכירה בשיט את אלטמן מהנוער. משם לפ"ת שגם שם לא תמיד פתח...

ה"כעס" הוא נטו כלפיו על האמרה המטומטמת הזו, נתנו לך במכבי את כל הכלים להתפתח, אתה עד כדיי כך אומלל שזרמת עם המשפט המפגר הזה?

אנשים פה מסוגלים בכלל לקרוא מה כתבתי ולהפנים את זה לפני שקוראים לו אומלל?

שמע אם ראית את אלטמן משחק בנערים יותר משלוש פעמים (אם בכלל) אני לא נכנס לפורום עד שדאבור חוזר, אתה אשכרה אפילו לא סגור אם הוא היה בפולהאם. מה יש לך לכעוס על זה שאמר משהו שרןב הסיכויים לא רצה לומר ויצא רק בגלל הסיטואציה. יש אוהדי מכבי שהיו אומרים אותו דבר אם הם היו גם באותה סיטואציה אז בטח אין מה לשפוט אותו על זה. סתם נושא מיותר.