Jump to content

מארחים בסמי עופר ?

Amit7ez

Recommended Posts

אתייחס רק לנקודה השנייה,

אתה באמת חושב שביום שיהיה לנו אצטדיון עם 30 אלף איש יהיו שם אנשים עם סכין בין השניים?

היום, בבלומפילד, חלק גדול מהאצטדיון רדום ולא אקטיבי כמו שהוא אמור להיות, הבעיה היא שאי אפשר ללמד אנשים לעשות לחץ על השופטים כשהם מתחילים להגיע למשחקים מאז שמכבי אלופה.

כל תופעת שער 11+8+חלק מ-13 בשנים האחרונות היא תוצאה של תסכול מכל השנים הרעות, כל האנשים שסבלו לא מוכנים שיבוא שופט מזדיין ויחשוב להרוס לנו את החלום.

לעבור לאצטדיון גדול לא רק שלא יגדיל את כמות האנשים עם הסכין, אלא רק יקטין את איכות הגוש המעודד ואת האפקטיביות שלו.

מישהו פה יכול להשוות משחק בקרית אליעזר מול חיפה לבין סמי עופר? אפילו כשזיינו אותם שם לפני שהם עברו, זה היה הרבה יותר קשה.

שטויות, אני ירושלמי (תארו לכם מתי הגעתי הביתה) ואני מגיע למשחקים באירופה ובירושלים, גם זה רק בשנים האחרונות. אתה חושב שאני לא נותן את הגרון מעל 90 דקות כל משחק? למה שזה לא יקרה גם עם אצטדיון כפול בגודלו מבלומפילד?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

אני גר 10 דקות מבלומפילד, סבלתי רצח בהלוך, סבלתי עוד הרבה יותר בחזור, מוות לרכבת ישראל ולאנשים שמנהלים אותה.

נגעלתי מאווירת הפסטיגל בדרך למשחק ובאצטדיון, מתגעגע למשחק בבלומפילד, לבית.

ועם כל זאת, מכבי פשוט לא יכולה לארח משחק צ'מפיונס בבלומפילד. זה מביך, לא מתאים ונראה רע בדיוק כמו שהנוער אירחו היום ברמת השרון.

אני בטוח שכשיהיה לנו אצטדיון חדש ביום מן הימים פה במרכז, בלי הסיוט של הנסיעות שעה פלוס הלוך חזור, אז יהיה יותר טוב.

בכל מקרה תתרגלו, מכבי לא תשאר באצטדיון סדר גודל בלומפילד עוד הרבה שנים.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

מה לא יכול לארח בבלומפילד מה??הכל שאלה של רצון

מכבי העדיפו בישביל היוקרה והמחשבה הכלכלית לארח בסמי עופר בחיפה ולא באיצטדיון הביתי שלנו בתל אביב מהתחלה אמרתי שזה גועל נפש ושזה יפגע בנו בלומפילד זה יתרון בכל משחק בית שלנו ואני לא מביא את זה כתירוץ להפסד אתמול אבל תפסיקו להגיד שבלומפילד לא מתאים לליגת אלופות כוס אמק

מה לא יכול לארח בבלומפילד מה??הכל שאלה של רצון

מכבי העדיפו בישביל היוקרה והמחשבה הכלכלית לארח בסמי עופר בחיפה ולא באיצטדיון הביתי שלנו בתל אביב מהתחלה אמרתי שזה גועל נפש ושזה יפגע בנו בלומפילד זה יתרון בכל משחק בית שלנו ואני לא מביא את זה כתירוץ להפסד אתמול אבל תפסיקו להגיד שבלומפילד לא מתאים לליגת אלופות כוס אמק

בלומפילד לא מתאים לליגת האלופות. מנהלי האיצטדיון אמרו את זה.

מספיק כבר לבכות על השטות הזו כמו ילדות עם קוקיות.

בהלוך היה דווקא סבבה,כביש 4 לא היה עמוס בגלל חול המועד ותוך שעה וחצי הגעתי לחיפה.

כמו בגמר גביע חסמו שוב את החניון של אינטל אז היינו צריכים להחנות מול האיצטדיון

אחרי המשחק חיכנו שעה ורבע רק לצאת מהרחוב של החניה

אני מאחל את כל הרע שבעולם למי שתכנן את דרכי הגישה לחרא הגדול והמיותר הזה .

לחזור לתל אביב בפאקינג 3 בלילה!!! העולם השתגע.

שונא תעיר הזאת , המחשבה שצריך לעבור את זה עוד פעמיים מעוררת חלחלה.

באמת שאם היו מספרים לי היום שמכבי בצורה מיידית , יורדת לליגה האירופית וחוזרת לבלומפילד , אני מוותר על הצמפיונס הארור הזה בשמחה , לפחות עד שעיריית ת״א (זאתי שאין לה כסף ) תחליט שיש הצדקה לאצטדיון עם יותר מ13 אלף מקומות.

אם מאריבור אירחו שנה שעברה באורווה שלהם אנחנו יכולים לארח בבלומפילד.

חלאסס עם הזיוני שכל חלאססס הכל שאלה של רצון יש קבוצות שאירחו בליגת אלופות באיצטדיונים הרבה יותר גרועים משלנו

הנהלת מכבי העדיפה את סמי עופר וגם קיבלה סמי עופר

הזכיר לי משחק יורוליג של מכבי ביד אליהו אנשים בחולצות ירוקות אנשים בחולצות של ברצלונה בצפוני עליון אשכרה

בן אדם חתיכת טמבל אשכרה בא עם צעיף כחול אדום

בוא נדבר פתוח שניה.

אני האוהד הכי "****" בכל מה שקשור למי מגיע לראות מכבי ומי לא, ושימותו הטרמפיסטים ובלה בלה בלה.

בבלומפילד אי אפשר היה לארח את ליגת האלופות.

פשוט היו מנויים שלא היו יכולים לקנות כרטיס. זה כבר מוגזם. מי שמנוי ולא יכול להגיע למשחקי בית כי אין כרטיסים? זה הזייה.

סמי עופר חרא גדול

אבל מה הברירות שלנו..

בוא נדבר פתוח שניה.

אני האוהד הכי "****" בכל מה שקשור למי מגיע לראות מכבי ומי לא, ושימותו הטרמפיסטים ובלה בלה בלה.

פשוט היו מנויים שלא היו יכולים לקנות כרטיס. זה כבר מוגזם. מי שמנוי ולא יכול להגיע למשחקי בית כי אין כרטיסים? זה הזייה.

סמי עופר חרא גדול

אבל מה הברירות שלנו..

טדי? אצטדיון רמת גן?

בוא נדבר פתוח שניה.

סמי עופר חרא גדול

אבל מה הברירות שלנו..

זאת ההנפצה אחושרמוטה הכי גדולה ששמעתי כי בבלומפילד יש הרבה מקומות פנויים וכל משחק מוכרים כרטיסים בק''ש אפילו לדרבי בית ומשחקים גדולים יש כרטיסים ובמשחקים הקטנים מוכרים אפילו בלאן אז חלאס עם זה

וגם אם ונגיד אתה צודק היה אפשר לארח בטדי ולא באיצטדיון המסריח הזה

עוד משהו שלא קשור לעידוד רק לי זה מרגיש שהרבה יותר חם שם ואין אוויר מכל אצטדיון אחר בארץ? מרגיש כמו לשבת בסאונה

זאת ההנפצה אחושרמוטה הכי גדולה ששמעתי כי בבלומפילד יש הרבה מקומות פנויים וכל משחק מוכרים כרטיסים בק''ש אפילו לדרבי בית ומשחקים גדולים יש כרטיסים ובמשחקים הקטנים מוכרים אפילו בלאן אז חלאס עם זה

מוכרים לך כל משחק בערך 200 כרטיסים (בהנחה שהאורחת לא לוקחת את כל 4-5 אלא רק את 5). יש לך 10,500 מנויים.

וואפ"א לוקחת כ-2000 כרטיסים. תוריד את מכסת 5 האחוז שאתה מחוייב לתת לאורחת ועוד חציצה, ואתה מגיע למצב שיש לך יותר מנויים בליגה ממקומות בצ'מפיונס. המתמטיקה לא באמת מסובכת.

עכשיו טדי או סמי בורקס? זה כבר מ'. בסמי בורקס ההנהלה יכלה לעשות יותר רווח ולכו הוא עדיף.

אני ראיתי בעיניים של את המפה של בלומפילד ומה יקרה בליגת האלופות.

לפחות 500 מנויים (וכנראה כפי 3 מזה) לא יוכלו לעשות מנוי אלופות אם יהיה סולד אאוט. בוודאות, 100%. קבל את זה כעובדה.

לא שקר ולא הנפצה.

מי שהציע את אצטדיון ר"ג כאופציה - :|

טדי אגב, אופציה כנראה יותר מוצלחת מסמי עופר..

מוכרים לך כל משחק בערך 200 כרטיסים (בהנחה שהאורחת לא לוקחת את כל 4-5 אלא רק את 5). יש לך 10,500 מנויים.

וואפ"א לוקחת כ-2000 כרטיסים. תוריד את מכסת 5 האחוז שאתה מחוייב לתת לאורחת ועוד חציצה, ואתה מגיע למצב שיש לך יותר מנויים בליגה ממקומות בצ'מפיונס. המתמטיקה לא באמת מסובכת.

עכשיו טדי או סמי בורקס? זה כבר מ'. בסמי בורקס ההנהלה יכלה לעשות יותר רווח ולכו הוא עדיף.

לא דיברתי על הכרטיסים שמוכרים לשער 5

יש גם כרטיסים לשער 8 13 2 11 או בקיצור לכל יציע בבלומפילד

הקטע של טדי שהוא יציע אחד ולא שתיים משמעותי מאוד אבל כנראה שהעדיפו את התאי צפייה על פני הביתיות

קצת פרופורציות.

העידוד אתמול היה טוב אפילו מפתיע לטובה ביחס למה שציפיתי. היציאה המוקדמת הייתה צפויה, אבל אם תסתכלו על בלומפילד באחוזים אני לא בטוח שזה פחות.

מה שכן- דרכי הגישה הם פשוט ברמה של עולם שלישי. כלקח מהעבר יצאתי 2 דקות אחרי השריקה, מיהרתי ברגל לרכבת והצלחתי לעלות לרכבת הראשונה שיצאה (קצת אחרי 12) והגעתי הבייתה ב2. כאילו זה באמת המקרה הכי טוב- ועדיין יותר משעתיים להגיע הבייתה.

אבל אתמול ראיתי עשרות ילדים עם האבות שלהם עם ניצוץ בעיניים, ובשורה התחתונה זה שווה את זה.

לא דיברתי על הכרטיסים שמוכרים לשער 5

יש גם כרטיסים לשער 8 13 2 11 או בקיצור לכל יציע בבלומפילד

מן הסתם לא דיברתי על שער 4. אם יש לך את שער 4, אתה מוכר עוד 800-1000 כרטיסים. ברגיל מכבי מוכרת כ-200 כרטיסים לכל האצטדיון, אולי מעט יותר. בשער 13 למשל מוכרים רק את שתי השורות האחרונות בערך ועוד כסאות ספורים שלא נרכשים כמנויים מאחורי העמודים. זה עשרות בודדות של מושבים.

הרבה מהבעיה היא גם האקראיות של המקומות. כלומר, כל אחד היה יכול לקנות כרטיס לכל מקום באצטדיון. אם היו שמים את כל שער 11, 8 ו13 ביחד ביציע הצפוני למשל (לא יודע אם זה הגיוני מבחינת מקום, אבל בשביל הדוגמה), ואז 2,7 באחד היציעים הסמוכים ואז כל שאר האצטדיון היה לא קשורים אז היית מקבל אפקט אחר לכאורה. כי לידי בצפוני תחתון היו אנשים שכנראה בחיים שלהם לא היו במשחק כדורגל וזה אמור להיות היציע המעודד...
אבל בסופו של דבר אין מה לעשות, עם כמה שאני שונא את סאחי עופר גם בטדי כנראה שהיינו מתלוננים בסוף כי זה מה שקורה שלוקחים לך את הביתיות.
זה כמו שאחרי המשחק הראשון של ב"ש בטוטרנר השחקנים שלהם בכו שהאצטדיון עוד לא מרגיש להם ביתי שמצד אחד זה בכי באר שבעי טיפוסי, אבל מצד שני אני יכול להבין את זה כי כמה שהמעטפת יפה וכמה שבעין זה נראה אירופה אתה לא יכול להחליף ביתיות בנראות בניחוח אירופאי. פשוט לא. 6 משחקי חוץ כבר אמרנו? :\

בונא אתם מגזימים עם הקטע שלכם על הרכבת, הוסיפו לכם מלא רכבות ואפילו כתבו על הכרטיס " כרטיס מיוחד למשחק של מכבי באלופות " .

תפרגנו קצת יאללה אל תיהיו פלצנים

איזה הוסיפו מלא רכבות?

נראה לך הגיוני שרכבת לראשון/חולון/בת ים אמורה לצאת ב-00:15 ויוצאת בסוף ב-00:05 והבאה יוצאת רק ב-1:25?

ואני לא מדבר על רחובות שהראשונה שלהם יצאה רק באיזה 1 בלילה

הם יודעים שבאים מלא אנשים, שיוציאו רכבת כל 5 דקות ויפעילו את כל הרציפים במקום 2 בלבד.

חבורה של אפסים שגם חושבים שהם עושים למישהו טובה וצועקים על אנשים שמתלוננים: ראיתי אחד שבא למנהל האירוע (ככה לפחות היה כתוב לו על הוסט) והתלונן שאין רכבות, מה התשובה שהוא קיבל?

"טוב אתה רוצה להמשיך לבלבל לי את המוח?"