Jump to content

מארחים בסמי עופר ?

Amit7ez

Recommended Posts

אתם מגזימים ברמות קשות ומדברים הרבה שטויות.

העידוד היה בסדר גמור, התפאורה הייתה מדהימה, כמות האנשים שעזבו לפני הסוף הייתה קטנה בהרבה בהשוואה למה שחשבתי שיקרה.

תצאו כבר מהבועה שלכם, בלומפילד לא יכול לארח צמפיונס בשום צורה.

אתם מגזימים ברמות קשות ומדברים הרבה שטויות.

העידוד היה בסדר גמור, התפאורה הייתה מדהימה, כמות האנשים שעזבו לפני הסוף הייתה קטנה בהרבה בהשוואה למה שחשבתי שיקרה.

תצאו כבר מהבועה שלכם, בלומפילד לא יכול לארח צמפיונס בשום צורה.

אתה צודק, אבל אחרי כל זה אני אעדיף משחק בית בבלומפילד בליגה מאשר משחק בסמי עופר בליגת אלופות. נטו בגלל ה"חוויה" מסביב.

אני גר 10 דקות מבלומפילד, סבלתי רצח בהלוך, סבלתי עוד הרבה יותר בחזור, מוות לרכבת ישראל ולאנשים שמנהלים אותה.

נגעלתי מאווירת הפסטיגל בדרך למשחק ובאצטדיון, מתגעגע למשחק בבלומפילד, לבית.

ועם כל זאת, מכבי פשוט לא יכולה לארח משחק צ'מפיונס בבלומפילד. זה מביך, לא מתאים ונראה רע בדיוק כמו שהנוער אירחו היום ברמת השרון.

אני בטוח שכשיהיה לנו אצטדיון חדש ביום מן הימים פה במרכז, בלי הסיוט של הנסיעות שעה פלוס הלוך חזור, אז יהיה יותר טוב.

בכל מקרה תתרגלו, מכבי לא תשאר באצטדיון סדר גודל בלומפילד עוד הרבה שנים.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

אני לא מאמין כשיצאתי מהאיצטדיון שמעתי טרמפיסטים שואלים מתי הקמפיין הזה נגמר, נגד פורטו הולך להיות הרבה קרחות הטרמפיסטים התייאשו

מה?

אז קצת סדר -

תפאורה מצוינת, אחלה דקות בפתיחה.

מהגול שלהם בערך שמעתי עידוד של הקהל של עכו. כזה חלש ומנומנם. היווני בתחילת המחצית השנייה היה חלש מאוד. ובכללי עידוד חלש ברובו בכל המשחק עצמו.

ישבתי במזרחי - אוהדים יוצאים בדקה 86. איך הקאפו אמר? שלא יחזרו.

נשבע שראיתי סלפי סטיק. פאק כמה התרגזתי.

אוהדים שלא מפסיקים לטנף ולא מפסיקים לקלל ולרטון, וכששחקן עושה פעולה חיובית אני לא שומע מהם תגובות חיוביות.

״לשבת לשבת״. התופעה הכי גרועה בכדורגל. בלתי נסבל.

בקצב הזה מוכר תמנוי ומחפש כרטיסים ב600 שקל לצפוני. מה נשאר....

אתם מדברים כאילו בבלומפילד המנויים לא מקללים חחח בבלומפילד יותר מחצי איצטדיון לא מפסיק לקלל אז מה עדיף הכנסה קטנה וקהל מקלל או הכנסה גדולה וקהל מקלל?

גם אם זה היה האצטדיון הכי מדהים בעולם ,

הדרך אליו וממנו פשוט מייאשת .

סיוט

מסכים.

לצאת בסביבות 4-5 ולחזור ב2.

עכשיו סוכות, מה יקרה כשיום למחרת יש עבודה?

פשוט סיוט.

כל פעם מחדש אני רק שונא את האצטדיון הזה יותר. הפעם החלטתי שאני בא ברכבת, שאין שום סיכוי בעולם שאני עובר את הדרך חזרה הביתה ביציאה המחורבנת מחיפה..אבל אז הגיע תורה של רכבת ישראל להרגיז אותי.

למה למען השם משחק שנגמר ברבע ל12, ויש תנועת רכבות די גבוה, אז למה רכבת ראשונה לרחובות ב1:15 בלילה?!?!

נחנקנו חיפה, נחנקנו

אוי כמה שאני עצבני!
הרבה זמן לא הגבתי בפורום, רק לפני 10 דקות נכנסתי הביתה מהרכבת ביזיון הזאת, ועדיין המוח שלי על 150 מעלות!
הייתי כמה וכמה פעמים בסמי עופר בשנה האחרונה וכל פעם אני שונא את האצטדיון הזה יותר ויותר.
הדרך הלוך שעתיים, הרכבת מתעכבת כמה דקות יותר מדי בכל תחנה, יוצאים ב-7 מהבית חוזרים בשלוש חצי בלילה הביתה! ממשחק כדורגל!
המשחק נגמר ברבע ל-12, רכבת יוצאת ב-1 בלילה!
לסיכום: אצטדיון מאוס, דרכים מתישות, לא מבין מה יש בעיר המיותרת הזו, אין מה לעשות שם בכלל. סמי עופר? לא מבין על מה כל הרעש, כן אצטדיון נדיר ביופיו, מודרני והכל אבל מרגיש כל כך ריקני לעומת בלומפילד.
המעבר לסמי עופר יעלה לנו באפס נקודות בבית הזה.
אשכרה 6 משחקי חוץ.

ראינו היום את ההשלכות של הבחירה לשחק בסמי עופר ולא בבלומפילד אנחנו רואים כמה זה באמת משמעותי, יותר ממה שחשבתי. ואבל זה היה צפוי, ואני לא מאשים אפילו בקצת את ההנהלה. זה שאירחנו את באזל בבלומפילד בשביל הסיכוי הקלוש שזה יעזור לנו ועם כל ההפסדים של המהלך זה היה מדהים בעיני. בשלב הבתים כבר לא הייתה שאלה אני חושב.

אני חושב שהרבה מהאנשים שבאו לשם ולא מנויים בבלומפילד ובאים רק כשיש להם הזדמנות לא באו ממקום של "תיאטרון" אלא באמת לא רגילים לעודד 90 דקות/לא מכירים את כל השירים. כמובן שיש את כל החברה שבאים רק בשביל החוויה ויותר מתלוננים וצועקים לשבת מנהנים, אבל זה מה יש. גם הרבה מהמנויים אני חושב הרגישו פחות בנוח לעודד 90 דקות כמו שהם רגילים במקום המוכר והנוח (ואני לא מדבר על שער 11).

כמובן שזה בעיה שלנו שיש לנו רק 14000 מקומות בבלומפילד והכל מוביל למסקנה אחת - חייבים אצטדיון ביתי גדול יותר, וכמה שיותר מהר.

הייתה שאלה יכלנו לבחור בטדי...עדיף פי 100 על הפח זבל של סמי עופר..מבחינת.ביתיות אווירה וכל המשתמע מכך...

חבל מאוד שכדי להרשים את אנשי אופא מכבי בחרו באיצטדיון גם רחוק וגם עם.אפס סיכויים להויציא בו משהו אמיתי

בלומפילד זה הבית אבל תתרגלו לסמי כי אנחנו נארח שם הרבה בשנים הבאות לצערי.מעדיף 13 אלף שהם אוהדים אמיתיים באצטדיון מבצר מבוטן וישן על פני אוהדי הצלחות שבאים לראות ולהראות ולעשות סלפי באצטדיון פלסטיק מהודר בלי תוכן. ההגעה היא סיוט בפני עצמו.

טרמפיסטים מטונפים שלא מעודדים וחולצה צהובה זה בגדר המלצה, דקה 80 בורחים הביתה. דווקא כשהתחיל להתרוקן נשארו האוהדים האמיתיים ורק אז הייתה שירה מרגשת

כל כך נכון .

כמה סלפים אנשים עשו לידי... מביך .

בונא אתם מגזימים עם הקטע שלכם על הרכבת, הוסיפו לכם מלא רכבות ואפילו כתבו על הכרטיס " כרטיס מיוחד למשחק של מכבי באלופות " .

תפרגנו קצת יאללה אל תיהיו פלצנים

2 נקודות שאני רואה:

- כאוהד מכבי שגר בצפון, סמי עופר זו ברכה כי ככה עוד יש אפשרות להגיע למשחקים. עם משפחה/ילדים/אישה זה כמעט בלתי אפשרי להגיע לבלומפילד ללא מנוי. אבל אני מכיר בערך של הלחץ של בלומפילד וחושב שייתכן וזה היה עוזר עוד קצת כדי להפעיל לחץ על היריבות.

- קצת סותר את מה שאמרתי קודם אבל עדיין, כדי להרחיב את בסיס המנויים והאוהדים "השרופים", המעבר הזה הכרחי. כדי שבאצטדיון על שם מיץ' יהיו 25-28 אלף אנשים עם סכין בין השיניים, זה שלב הכרחי.

המטרונית המזדיינת הזאת זה קונספירציה של אוהדי הפועל לשלוח אותנו לאושוויץ. איזה דוחק אלוהים. ועוד לוקח לחרא הזה חצי שעה להגיע מסמי עופר לרכבת. עדיף בברור ללכת ברגל.

על רכבת ישראל בכלל אין מה לדבר. להעביר נסיעה של שעה על המדרגות ועוד בחזור נעלו אותנו מחוץ לתחנה בזמן שאנחנו על סף מוות מהתייבשות.

2 נקודות שאני רואה:

- כאוהד מכבי שגר בצפון, סמי עופר זו ברכה כי ככה עוד יש אפשרות להגיע למשחקים. עם משפחה/ילדים/אישה זה כמעט בלתי אפשרי להגיע לבלומפילד ללא מנוי. אבל אני מכיר בערך של הלחץ של בלומפילד וחושב שייתכן וזה היה עוזר עוד קצת כדי להפעיל לחץ על היריבות.

- קצת סותר את מה שאמרתי קודם אבל עדיין, כדי להרחיב את בסיס המנויים והאוהדים "השרופים", המעבר הזה הכרחי. כדי שבאצטדיון על שם מיץ' יהיו 25-28 אלף אנשים עם סכין בין השיניים, זה שלב הכרחי.

אתייחס רק לנקודה השנייה,

אתה באמת חושב שביום שיהיה לנו אצטדיון עם 30 אלף איש יהיו שם אנשים עם סכין בין השניים?

היום, בבלומפילד, חלק גדול מהאצטדיון רדום ולא אקטיבי כמו שהוא אמור להיות, הבעיה היא שאי אפשר ללמד אנשים לעשות לחץ על השופטים כשהם מתחילים להגיע למשחקים מאז שמכבי אלופה.

כל תופעת שער 11+8+חלק מ-13 בשנים האחרונות היא תוצאה של תסכול מכל השנים הרעות, כל האנשים שסבלו לא מוכנים שיבוא שופט מזדיין ויחשוב להרוס לנו את החלום.

לעבור לאצטדיון גדול לא רק שלא יגדיל את כמות האנשים עם הסכין, אלא רק יקטין את איכות הגוש המעודד ואת האפקטיביות שלו.

מישהו פה יכול להשוות משחק בקרית אליעזר מול חיפה לבין סמי עופר? אפילו כשזיינו אותם שם לפני שהם עברו, זה היה הרבה יותר קשה.