Jump to content

הבריז או לא הבריז זאת השאלה?

kazale

Recommended Posts

אז מסתבר שכבירי הוא כזה?

העיקר הוא עושה רוח של אינטליגנט.

*קבירי

עזבו, תיהנו מהמרמור שלהם, הוא פשוט נוזל להם מאוזניים, נמנעים מאזכור השם המפורש, נמנעים מצהוב, מעתיקים את ההודעה של ג'ורדי. רק היה חסר שכבירי יצטלם ויגיד "רייכרט חוזר אלינו, קקה בידיך". כאילו נתנו לחבורה של ילדים בכיתה ו' לנהל את הפועל. שיהיה להם בהצלחה עם זה.

*קבירי

עזבו, תיהנו מהמרמור שלהם, הוא פשוט נוזל להם מאוזניים, נמנעים מאזכור השם המפורש, נמנעים מצהוב, מעתיקים את ההודעה של ג'ורדי. רק היה חסר שכבירי יצטלם ויגיד "רייכרט חוזר אלינו, קקה בידיך". כאילו נתנו לחבורה של ילדים בכיתה ו' לנהל את הפועל. שיהיה להם בהצלחה עם זה.

אני מקווה שלפחות בצ'ק הם לא ידירו את השם שלנו

מנהל הבנק- כבירי שלום יש בעיה עם הצ'ק למכבי הם אומרים שהוא חזר

כבירי- אין מצב רק היום מכרתי תמונה של קדישמן

מנהל הבנק- אני אומר לך שיש איתו בעיה

כבירי- יכול להיות שלא הייתי צריך לכתוב לריץ' גולדהאר?

מנהל הבנק- בפעם הבאה תכתוב בצורה מדויקת

כבירי- נראה לך שהם יקבלו צ'ק לטובת הרמן קרויף?

חחחחחחחחחחחחחחחחחח

גורדי שהחתימו את בן חיים
המנג'ר הספורטיבי של המועדון ג'ורדי קרוייף אמר לאתר הרישמי: "ברגע שנקרתה בדרכנו ההזדמנות לרכוש שחקן עם איכויות כמו טל בן חיים החלטנו להשלים את העסקה ולצרף אותו למועדון. אנחנו שמחים על ההחתמה של טל ובטוחים כי הוא יחזק את הקבוצה ויעזור לנו להגשים את המטרות שלנו. אנו מאחלים לו בהצלחה ונעשה ככל שביכולתנו על מנת לעזור לשילובו המהיר".

לינק

אמיר כבירי שהחתימו את ריכרט
בעלי הקבוצה, אמיר כבירי, הוסיף: "ברגע שנקרתה בדרכנו ההזדמנות לרכוש שחקן עם איכויות כמו בן רייכרט החלטנו להשלים את העסקה ולצרף אותו למועדון. אנחנו שמחים על ההחתמה של בן ובטוחים כי הוא יחזק את הקבוצה ויעזור לנו להגשים את המטרות שלנו. בן הוא אדום אמיתי ואני מאושר שהחזרנו אותו הביתה".

בוואן אשכרה עשו על זה כתבה. מילא היו נותנים לך קרדיט.

זה בדיוק מה שאני אומר, אני רק אומר שיש אנשים שמנסים לתרץ שהסיבה שהעסקה טובה היא מכיוון שבמילא לא יצא ממנו כלום ולא יעבור את רף המיליון יורו.

אני בטוח שהעסקה טובה, אבל לא בגלל שרייכרט שחקן לא טוב, אלא בגלל שהסכום באמת יותר ממה שהוא שווה.

וואו סחתיין על דחיפת המילים. מעניין מה עוד אמרתי שאני לא יודע.

זו עסקה טובה כי הפקנו כמעט את המקסימום מהמצב מבחינה מציאותית. הוא כן שחקן טוב אבל בחיים לא ימכר ביותר ממה שמכרנו אותו. סע לשלום.

וואו סחתיין על דחיפת המילים. מעניין מה עוד אמרתי שאני לא יודע.

זו עסקה טובה כי הפקנו כמעט את המקסימום מהמצב מבחינה מציאותית. הוא כן שחקן טוב אבל בחיים לא ימכר ביותר ממה שמכרנו אותו. סע לשלום.

ככה בדיוק זה היה נשמע, כאילו אתה מנסה לומר שהוא גם ככה לא שחקן טוב, אם הוא ממש רחוק מסכום המכירה שלו סימן שהוא גם לא ממש פוטנציאל, זה הולך ביחד בדרך כלל(בדרך כלל!).

אם אתה חושב שהוא טוב אז למה אתה חושב שהוא לא מסוגל לעבור את סכום המכירה? הסכומים משנה לשנה רק גדלים.

מרגע לרגע העיסקה הזאת נראית הרבה יותר כדאית.

מיליון יורו על חצי כרטיס והוא גם מחזיר כסף למכבי זה מעולה. מעניין אם חצי הכרטיס נשאר אצלו או שהוא העביר את הזכויות להפועל כי אז הוא ממש טיפש שמפסיד הרבה הרבה כסף.

אני לא מבין. כבירי אשכרה ישב בבית ופישפש בארכיון של האתר הרשמי של מכבי כדי להעתיק את הציטוט הזה? :|

כן. הם עד כדי כך פתטים.

אני לא מבין. כבירי אשכרה ישב בבית ופישפש בארכיון של האתר הרשמי של מכבי כדי להעתיק את הציטוט הזה? :|

יותר כמו הוא נצרב לו במוח כצלקת תמידית לאחר הטראומה של מעבר טב"ח. לא נשכח ולא נסלח, או, נקמת דם פדופיל אקצנטרי לא ברא השטן!

מרגיש קצת כמו איזה הסכם שביתת נשק עם חמאס (כמובן שלא משווה), אחרי הרבה רעש ושמועות, התבשלה עסקה שבסופה שני הצדדים כאילן מרוצים ומשדרים מסרי ניצחון.

בסופו של יום, רק הזמן יעיד למי העסקה הזו הייתה באמת טובה. אפרופו זמן, זה בדיוק הרגע המתאים לאחל שיקרע באימון הראשון את שתי הצולבות.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מרגיש קצת כמו איזה הסכם שביתת נשק עם חמאס (כמובן שלא משווה), אחרי הרבה רעש ושמועות, התבשלה עסקה שבסופה שני הצדדים כאילן מרוצים ומשדרים מסרי ניצחון.

על עסקה שהצד השני יכול היה להשיג פחות או יותר לפני כמה שבועות, אבל התעקש להילחם לצורך התדמית שלו מול ציבור התומכים שלו.

לא יודע אם רשמו, אבל עיסקה מעולה מבחינה כספית

לא רק מיליון יורו (חבל שב3 תשלומים, מי יודע איפה יהיה הכבירי ההזוי הזה עוד שנה)

מכבי גם חסכה 800 אלף שקל שהיה אמור לעבור לשיקוץ תמורת חצי כרטיס

בתכלס קיבלנו מיליון יורו פלוס 20% ממכירה עדתית על חצי כרטיס!

ורמוט + 300 יורו על חצי רייכרט....

ויש את מי לשנוא בהפועל! זה תמיד טוב

oshri1992, on 04 Aug 2015 - 13:24, said:snapback.png

גורדי שהחתימו את בן חיים
המנג'ר הספורטיבי של המועדון ג'ורדי קרוייף אמר לאתר הרישמי: "ברגע שנקרתה בדרכנו ההזדמנות לרכוש שחקן עם איכויות כמו טל בן חיים החלטנו להשלים את העסקה ולצרף אותו למועדון. אנחנו שמחים על ההחתמה של טל ובטוחים כי הוא יחזק את הקבוצה ויעזור לנו להגשים את המטרות שלנו. אנו מאחלים לו בהצלחה ונעשה ככל שביכולתנו על מנת לעזור לשילובו המהיר".

בעלי הקבוצה, אמיר כבירי, הוסיף: "ברגע שנקרתה בדרכנו ההזדמנות לרכוש שחקן עם איכויות כמו בן רייכרט החלטנו להשלים את העסקה ולצרף אותו למועדון. אנחנו שמחים על ההחתמה של בן ובטוחים כי הוא יחזק את הקבוצה ויעזור לנו להגשים את המטרות שלנו. בן הוא אדום אמיתי ואני מאושר שהחזרנו אותו הביתה".

וואו זה פשוט אדיר אם זה נכון, לנצח בצילנו...

חכה כמה זמן עוד מעט יצטטו אותך באתרים, ובתוכניות הספורט המפגרות בשעה 6.

אמרתי לך שיצטטו אותך, בכל מקרה זה רק מוכיח שבהפועל יש ילדים קטנים ומפגרים שמתקטננים על בולשיט.. מאחל להם נצחונות כאלה.. והפסדים במגרש..

הבנתי נכון את מתווה העסקה? מכבי מכרה 60% מהכרטיס שלו (שזה מה שהיה לה כי היא לא תשלם על 40% הנותרים כחלק מהעסקה הזו) ב מליון יורו והשאירה אצלה 20% ממכירה עתידית? אם כן - ענק. זה בעצם מתמחר אותו ביותר מ 2 מליון יורו (אני יודע שאחוזים ממכירה עתידית זה לא בדיוק מובטח ע"ע לוזון אבל זו הפועל והוא שחקן מוכשר, אני בטוח שיעזוב בעוד עונה או 2).

לא יודע למה אתם נתקעים על הקטע הזה. הוא ממילא ויתר על החלק שלו בכרטיס, הפועל קיבלה דה פקטו את מלוא הכרטיס במיליון יורו. בנוסף, האחוזים ממכירה עתידית זה מהרווח, זה זניח ביותר.

גורדי שהחתימו את בן חיים

לינק

מזכיר את הפרק בקומיוניטי שג'ף ובריטה רבים עם תיכוניסטים, לרמה שהם פשוט חוזרים אחד אחרי השני.

אני אפילו לא מצליח להבין מה הפואנטה בהודעה הזאת.