Jump to content

הבריז או לא הבריז זאת השאלה?

kazale

Recommended Posts

רייכרט זה שחקן שיכול עוד שנתיים להיות שווה נגיד 1.5 מיליון יורו. בהתחשב בסאגה הארוכה שעברנו איתו, לתת לו להירקב ביציע היה מסב לנו אושר כאוהדים אבל לא היה תורם בכלל למכבי, אלא להיפך. בבוררות, כמו שכבר אמרתי בהודעות קודמות שלי, קשה לי להאמין שהיה נקבע סכום גבוה בהרבה ממה שקיבלנו עבורו. נגיד במקרה הכי חלומי היו נותנים תג מחיר של 1.2-1.3 מיליון יורו, לא הבדל אסטרונומי וזה היה קורה עוד שבוע-שבועיים והכסף לא יכל להיות מנוצל בדרכים אחרות. עכשיו אפשר להשתמש בכסף הזה כדי להביא את דאבור או זר איכותי, מקווה שיקרה בהקדם.

"מכבי תל אביב תקבל מיליון יורו וכן 20 ממכירה עתידית על כל סכום מעל מיליון יורו. על פי הסעיף האחרון, אם רייכרט יימכר לאירופה בסכום למשל של 1.5 מיליון יורו, מכבי תל אביב תקבל 20 אחוזים מחצי מיליון יורו. בדוגמה אחרת, אם רייכרט יימכר מהפועל תל אביב תמורת 3 מיליון יורו, מכבי תל אביב תקבל 20 אחוזים מ-2 מיליון יורו."

מוואלה

לדעתי אתם לא אובייקטיביים בכלל, אל תסבנו את עצמכם, רייכרט שחקן עם פוטנציאל אבל אתם תמשיכו להאכיל את עצמכם שקרים. זה מבחינה מקצועית.

העניין בגדול הוא שברור לכולם שהוא לא שווה מיליון יורו בחיים! זה על מה שאנחנו צרכים לשמוח, עסקה טובה מאוד ואני יודע שלא היינו עושים אחרת כי זה לא הסטייל של המועדון וטוב שכך, אז בסה"כ אני מרוצה אבל כמו שנאמר יכולנו לדפוק אותם חזק יותר, הם היו משכיבים עוד כמה מאות בכיף(כלומר היו מוצאים עוד מימון זר).

"

מכבי תל אביב תקבל מיליון יורו וכן 20 ממכירה עתידית על כל סכום מעל מיליון יורו. על פי הסעיף האחרון, אם רייכרט יימכר לאירופה בסכום למשל של 1.5 מיליון יורו, מכבי תל אביב תקבל 20 אחוזים מחצי מיליון יורו. בדוגמה אחרת, אם רייכרט יימכר מהפועל תל אביב תמורת 3 מיליון יורו, מכבי תל אביב תקבל 20 אחוזים מ-2 מיליון יורו."

מוואלה

מה זה ההסכם המטופש הזה? למה לא לקבל את ה20 מכל הסכום?

סבבה שמכרנו במיליון יורו וכרגע זה מה הוא שווה, אבל בעתיד, הוא יהיה שווה יותר וזה קצת מעצבן למרות שכבר סיכוי שהוא היה ממשיך במכבי הוא אפסי

"מכבי תל אביב תקבל מיליון יורו וכן 20 ממכירה עתידית על כל סכום מעל מיליון יורו. על פי הסעיף האחרון, אם רייכרט יימכר לאירופה בסכום למשל של 1.5 מיליון יורו, מכבי תל אביב תקבל 20 אחוזים מחצי מיליון יורו. בדוגמה אחרת, אם רייכרט יימכר מהפועל תל אביב תמורת 3 מיליון יורו, מכבי תל אביב תקבל 20 אחוזים מ-2 מיליון יורו."

מוואלה

כבירי הוא כזה שחקן מנג'ר

מעניין מתי יעלה הטור של עמנואל רוזן שמספר איך הוא עם זין כמו של רייכרט בכלל לא היה צריך להטריד אף אחת.

ואז קונטרה של רמון בוואן עם אותו נושא.

אנשים שאומרים שהוא לא יהיה טוב כדי לשכנע את עצמם שהיה דיל טוב :doh:

זה שהוא שחקן טוב ואחלה כישרון לעתיד לא אומר שהדיל לא היה טוב.