Jump to content

הבריז או לא הבריז זאת השאלה?

kazale

Recommended Posts

מבחינתי התסריט האופטימלי הוא שבסופו של דבר הוא עובר להפועל תמורת סכום מופרך ומרושש אותם לחלוטין. עם כל הכבוד לאלטמן ולרומנים, הם לא שחקנים שאני אהנה לשנוא. מן הסתם רייכרט יהפך לסמל ועכשיו שאבוטבול עזב יהיה הפנים החדשות של הפועל במסיבת עיתונאים אחרי כל פעם שנזיין אותם. אחרי כמה חודשים מגלים שכל מסע הרכש הקיץ היה חסר כיסוי לחלוטין וכחלק ממכירת החיסול הוא נמכר לבית״ר ולה פמיליה ממררים לו את החיים כמו שהם יודעים.

לא משנה כמה יש לו פוטנציאל, יש גבול לכמה אתה יכול להשתין מהמקפצה. בתכלס, הפועל ניצחו. שיקחו אותו, לא רוצה לראות אותו לובש מדים של מכבי.

לראות אותו עם החולצה של הפועל יהיה הפסד מבחינתי, אם זה באמת נכון ההברזה והסיבה אז שיזדיין ושיירקב עד סוף החוזה ביציע

מישהו? תבוא בטענות לג'ורדי ששלח אותו להפועל לחצי שנה. הכתובת די היתה על הקיר...

מה הטענה כלפי ג׳ורדי?הוא העיר חיה רדומה בתוך בן רייכרט?אם הבן אדם אוהד הפועל בהווה ומסרב להפריד בין הכדורגל המקצועני למחלה כזאת או אחרת זו אשמתו הישירה בלבד.נותר להגיד תודה שזה אכן מתגלה כעת.לא היינו רוצים שיעמוד לו בכל דרבי מול הפועל ושער חמש ..ליטרלי.

אה כן,אם זה יתברר כנכון-אפשר לדפוק אותו למען יראו ויראו.בהפועל הוא לא יהיה אני בטוח.

אני רק מצטער בשביל כל אלה שאמרו שהוא שחקן מכבי, רשם שטויות בגיל 17, הפועל ממציאה שקרים וכו', אתם בטח מאוכזבים.. בפועל הוא בן זונה אדום ממשפחה אדומה והגיע הזמן שהוא לא יהיה שייך לנו וכל שניה שבה הוא דרך בקריית שלום היא לא פחות מבושה.

אדום וגם זהבי היה אדום.

רק שאת זהבי קיבלו באהבה, ואותו לא, אתה מכיר שחקן שהיה רוצה להשאר בקבוצה שהקהל מקלל אותו?!

גם נמני לא היה נשאר במכבי אם היו מקללים אותו, אז תעשה טובה.

אם כל הכבוד זה היה באויר, שחקן שבצד אחד של העיר מוצצים לו ובצד השני מקללים אותו, זה ממש לא משנה את מי הוא אוהד, הבחירה קלה איפה לשחק!

לשרוף את סוכנות השחקנים של נימני.

אם מישהו חושב שרייכרט עושה פעולה אחת בלי אישור מראש של נימני, חיי באשליות.

לעשות הכל בשביל שהשחקנים של מכבי שחתומים אצלו יעזבו אותו, ולא להתקרב לאף שחקן שהוא מייצג אותו.

Fool me once shame on you, fool me twice shame on me

הבנאדם דופק אותנו שוב ושוב עם שחקנים שלנו קצת לפני שמתחילה העונה \ נגמר חלון העברות.

חלאס.

אני בעיקר מהקוראים ופחות מהמגיבים, אבל הרגשתי צורך להתבטא בנושא הזה. רייכרט לא מעניין אותי במיוחד, אני לא חושב שהוא השחקן שהוא חושב שהוא ובוודאי לא מה שיכול להזיז את מכבי מהדרך המקצועית שהתוותה לעצמה לאורך השנים האחרונות. מה שמדאיג אותי בסיפור הזה זה דווקא ההתנהלות שלנו מולו, החל בהשאלה המטומטמת להפועל (אם היינו רוצים היינו יכולים לקנות את ורמוט כמנקה אסלות שלנו, גם בלי להוסיף שחקנים לעסקה, גם ככה זה היה חלק מהאקזיט של רמון) וכלה בסאגה המיותרת של השבועות האחרונים. היינו צריכים להיות עם פאסון, אם הוא רוצה להשתחרר לתת לו ברכת "לך תזדיין" ולשלוח אותו לדרך עם תג מחיר סביר. כמו שאמרתי, רייכרט עצמו לא מעניין אף אחד ולא משנה כלום מבחינה מקצועית, אבל ההתנהלות מולו יכולה לעלות לנו בעתיד ברתיעה של צעירים מלהיות חלק מהמועדון ולחכות בסבלנות לתור שלהם לנצוץ.

אם רייכרט היה עובר להפועל טרבלינקה בלי שהיינו מייחסים לכך יותר מדי משמעות, היינו לוקחים עוד דאבל מול הפרצוף שלו וזהבי היה מזיין אותו בעוד כמה דרבים רק שהפעם היה מכוון את הפיו-פיו אליו, היינו יוצאים גדולים מהחיים ושחקנים היו לומדים בדרך הכי טובה שזו זכות ללבוש צהוב-כחול, כמו שכל ח"כ מצליח התחיל שנים קודם ללקק את התחת לפוליטיקאים בכירים כך גם שחקן צריך להיות רעב ולהלחם פה על המקום שלו כשבסוף יקבל הזדמנות להיות הצהוב הגדול הבא. אז שייקחו את רייכרט ויזדיינו, נראה לאן הלב של רייכרט ירצה ללכת כשבאזור ינואר-פברואר כבר יגמר הכסף למשכורות (ומי שחושב שיש שם איזה מליונר והשנה זה שונה במשהו מהשנה הראשונה של רמון - עיוור).

אם כל הכבוד זה היה באויר, שחקן שבצד אחד של העיר מוצצים לו ובצד השני מקללים אותו, זה ממש לא משנה את מי הוא אוהד, הבחירה קלה איפה לשחק!

זה שטויות. שם קיבלו אותו יותר גרוע מאצלנו

אדום וגם זהבי היה אדום.

רק שאת זהבי קיבלו באהבה, ואותו לא, אתה מכיר שחקן שהיה רוצה להשאר בקבוצה שהקהל מקלל אותו?!

כן רק יש חוזה והוא לא יכול לעשות מה שבזין שלו. הוא לא השחקן הראשון שמגיע לקבוצה שהקהל בהתחלה לא אהב אותו ואחרי זה התרגלו אליו. רק הוא טיפש ובמקום לכבות את השריפה הוא לא מוסיף שמן אלא מגביר אותה עם בנזין

אדום וגם זהבי היה אדום.

עם חלק מסויים ממה שרשמת אני מסכים למרות שגם בהפועל קיבלו אותו בקללות ובבוז, ובגלל מה שרשמת אני די בטוח שגם ורמוט יעזוב בשלב כזה או אחר, יש דברים שלא צריכים לקרות.

בכל מקרה כמו במקרה רייכרט אני אעשה את המיטב שזה יקרה.

זה שטויות. שם קיבלו אותו יותר גרוע מאצלנו

עם חלק מסויים ממה שרשמת אני מסכים למרות שגם בהפועל קיבלו אותו בקללות ובבוז, ובגלל מה שרשמת אני די בטוח שגם ורמוט יעזוב בשלב כזה או אחר, יש דברים שלא צריכים לקרות.

בכל מקרה כמו במקרה רייכרט אני אעשה את המיטב שזה יקרה.

חלק קטן שרק בוז (לא קללות אישיות וכאלה) ואחרי המשחק דאג להבהיר לרייכרט שזה בגלל שהוא שייך למכבי ולא משהו נגדו. יש הבדל גדול בין זה לבין לשנוא את השחקן עצמו.

כן רק יש חוזה והוא לא יכול לעשות מה שבזין שלו. הוא לא השחקן הראשון שמגיע לקבוצה שהקהל בהתחלה לא אהב אותו ואחרי זה התרגלו אליו. רק הוא טיפש ובמקום לכבות את השריפה הוא לא מוסיף שמן אלא מגביר אותה עם בנזין

אף אחד לא אמר שהוא עשה מעשה נבון, אבל הסברתי למה הוא "בחר" בהם. זה ממש לא בגלל שפעם הוא היה אוהד הפועל.

אגב, מבטיח לך שאף אחד לא היה מתרגל אליו...

?

במכבי ת"א הגיבו: "בן רייכרט שחקן מוערך מאוד ע"י מכבי ת"א ויש לו חלק חשוב בעתיד המועדון. אנו מבינים את הבלבול בו הוא נמצא כתוצאה מהלחץ המופעל עליו, אך למרות זאת אנו מצפים שישוב לאימונים יחד עם שאר הסגל".

איכס גדול

איכס התגובה של מכבי. איכס.

יכול להיות שמכבי מבינים שהעניין הזה ילך לבוררות ואם הם יצאו בתגובה כמו נושיב אותו ביציע כל העונה זה ישחק לרעתנו בבוררות. כל עוד רואים שמכבי לא רוצה לפגוע בשחקן והוא עושה את זה על דעת עצמו הבוררות תהיה לטובת מכבי כי אין פה באמת עילה לשחרור בחינם

חחח זה כמו התשובות בצבא , שאתה עריק או עושה משהו רע. אומרים לך , תחזור נדבר וזה. איך שאתה מגיע בום חמישים יום כלא.

חחח זה כמו התשובות בצבא , שאתה עריק או עושה משהו רע. אומרים לך , תחזור נדבר וזה. איך שאתה מגיע בום חמישים יום כלא.

אני רוצה רק לדבר בלי מכות