Jump to content

הבריז או לא הבריז זאת השאלה?

kazale

Recommended Posts

כל הבוררות הזאת נשמע כאילו מכבי מפילים טענה אחרי טענה של רייכרט, אז סתם בשביל הספורט, ואם יש כאן מישהו שמבין קצת מעבר- מה ייחשב תוצאה טובה עבור מכבי?

זה נראה די ברור שבסופו של עניין השחקן הרי יגיע להפועל...אז מה יירצה את ההנהלה?

וברצינות, לדעתי זה בושה ומכבי יוצאת פתטית.

שלא תבינו לא נכון, למכור את בן רייכרט במליון יורו זאת לא עסקה רעה - הוא שווה פחות מזה.

אבל במצב הנוכחי קודם כל אסור לתת אותו להפועל ב"קלות" ודבר שני, אני רוצה הרבה יותר ממה שהוא שווה, לא קצת יותר.

אם הוא שווה 600-700 אלף אירו אני רוצה 1.2 או 1.5

אז אם הבוררות תגיד, "טוב, 1.2" והפועל תבוא ותקח. אני אגיד יאללה, עשינו מה שאפשר. קיבלנו אחלה מחיר - שיחנקו איתו.

אבל כשהם הולכים לסגור את זה עם הפועל בעצמם, זה כניעה לטרור שלהם. גם אם בתנאים סבירים - עדיין כניעה.

מאכזב מאוד.

מקווה שזה סתם ספין של הפועל שעובדים על כתבים כדי להשפיע על הבוררות לחשוב שמליון זה מחיר שמכבי הייתה מוכנה לו כבר.

אני דווקא חושב שהפועל נכנעו. בחרו לנהל משפט מתוך יוהרה וטיפשות ולבסוף נבהלו וסגרו עסקת טיעון רגע לפני, שייתכן ואפילו יותר גרועה מהעסקה שיכלו לסגור לפני שפתחו בכל העסק הזה. אם זה יסתיים במיליון יורו, זה סיום טוב לפרשה רעה.

אני דווקא חושב שהפועל נכנעו. בחרו לנהל משפט מתוך יוהרה וטיפשות ולבסוף נבהלו וסגרו עסקת טיעון רגע לפני, שייתכן ואפילו יותר גרועה מהעסקה שיכלו לסגור לפני שפתחו בכל העסק הזה. אם זה יסתיים במיליון יורו, זה סיום טוב לפרשה רעה.

פורסם עכשיו שעובר במיליון יורו.

בכתבה של ספורט1 מדברים על מיליון יורו אבל אז הגורם מטעם הפועל אומר שהמספר עוד יכול להשתנות, לדעתי הכיוון הוא 1.2 בערך.

עכשיו צנציפר פרסם משהו ראשוני, מניח שאצלו נדע יותר פרטים כשמדובר בהפועל ת"א אין שני לו.

מיליון יורו בתשלום אחד

מיליון דולר שכר שנחסך למכבי

שחקן ששיחק פחות מ 90 דק ליגה, ושולמו עליו 220 אלף יורו בלבד.

כלכלית- ניצחון

מוראלית- הוא מסכן מה שיעשו לו עכשיו...