Jump to content

הבריז או לא הבריז זאת השאלה?

kazale

Recommended Posts

עכשיו ברצינות,מה שאנחנו עושים פה בגלוי זה בדיוק מה שמכבי עושה בנסתר.

כל ה״אנחנו בונים עלייך,אוהבים אותך,בבקשה תחזור״ זה חלק ממשחק משפטי.ברגע שמכבי מראים כמה הם אוהבים את בן,הטענה לפיה הוא סובל מקבלת מכה קשה בכנף,לפחות בגזרת המועדון.

הנוקאוט לטענה הזאת יסודו באותו סירוב להשאלה שהיא לא להפועל.הרי אם הבעיה היא סכנת החיים במכבי,מדוע דווקא הפועל היא משאלת ליבו?בכלל,גם לרצות להפר חוזה,וגם לקבוע איזו קבוצה תקלוט אותו?

יחד עם העובדה ששפרלינג עצמו שימש כמנכל הפועל בשנות התשעים, לאט לאט הכל מתבהר.לא רק שרייכרט צריך לאכול זמן בחוץ,אלא גם הפועל.טמבלים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אבל מכבי באמת אוהבים אותו

וגם פה הייתה סופר-סובלנות וקבלה למרות הדברים המזעזעים וה"ריקוד" שלו על דם של מתים וטרגדיות מזעזעות של אנשים מהאגודה

אבל מכבי באמת אוהבים אותו

וגם פה הייתה סופר-סובלנות וקבלה למרות הדברים המזעזעים וה"ריקוד" שלו על דם של מתים וטרגדיות מזעזעות של אנשים מהאגודה

צריך להיות תמים כדי לא להבין שהאהבה הזאת שאכן הייתה קיימת היא long gone.יש גם גבול מסויים למה שמכבי יכולה לספוג.

אני בטוח במאה אחוז שלא באמת בונים עליו,לא באמת אוהבים אותו ולא באמת סולחים לו.הכל חלק ממשחק שכרגע עובד מעולה.

אם הוא מוכן, ג'ורדי מחר מקבל אותו עם זר פרחים בקריית שלום+חולצת הרכב+חולצת חוץ.

אחרי הסיפור הזה הוא מחושל וול דאן

בואו נהיה ריאליים, רייכרט לא יקבל סעיף שחרור.

עכשיו השאלה מה עושים איתו?

הפתרון הטוב ביותר לדעתי זה להשאיל לקבוצה בשוויץ\בלגיה עם סעיף רכישה, כאשר יצורף סעיף שקובע שאם הוא חוזר לישראל זה רק אלינו.

במידה והבורר קובע תג מחיר, לא משנה איזה תג מחיר, במידה וההתאחדות מיישמת את החלטת הבורר (והיא מחויבת כי בגלל זה הוא 'בורר התאחדות') אופ"א הולכת לאנוס את ישראל אונס שלא נראה כמותו.. מהסיבה הפשוטה שאם דבר כזה היא מגיע לפתחן של הקבוצות הגדולות באמת, אלו שיודעות לכופף את ההתאחדויות ואופ"א כל פעם כרצונן, הן היו יודעות לשבור את הידיים למי שצריך..

בסופו של דבר, עם כל הקוצי מוצי, וחוקי העבודה של מדינת ישראל, האינטרס בעולם הכדורגל שאנחנו חיים בו הוא קודם כל הקבוצות ורק אז השחקנים.. יש כללים מאוד ברורים מתי אפשר לשבור חוזה או לשנות אותו, וגם כשהם חלים הסיכויים של השחקן עדיין לא מזהירים לצאת מחוזה..

כשרונאלדו היה עצוב בריאל מדריד קבוצות התחילו להכין מזוודות עם מאות מליוני יורו, לא אמרו לו לפנות לבוררות.. אין פה סוגיה של וואו כולם מושחתים ורוצים לדפוק את מכבי, זה הרבה יותר גדול מאיתנו ולכן אין תקדים לקביעת תג מחיר... לכן גם המקרה של אורטגה נגמר בזה שדרסו אותו עם משאית קדימה ואחורה עשרים פעם...

עוד דבר הנוגע לפן המשפטי:

בעולם העסקי בישראל יש סעיף חוזי שנקרא 'אי תחרות'.. במידה וחתמת על אי תחרות, שזה בעצם אחת המשמעויות של חוזה בעולם הכדורגל.. בעולם האזרחי מי שחתום על חוזה אי תחרות ומסיבה כזו או אחרת רוצה להפר חוזה בגלל הסעיף בחוק החוזים שלא ניתן לכפות העסקה אישית, עדיין לא יכול לשבור את סעיף האי תחרות בד"כ ופשוט מוצא את עצמו מובטל...

ג'ורדי באמת אמר שהוא רוצה שבן יהיה חלק ממכבי אחרי כל מה שהזין הזה עשה? אין לו טיפה כבוד?

אתה לא המרקר הכי צבעוני בקלמר.

אני בטוח במאה אחוז שג'ורדי עדיין רוצה את רייכרט. כשהוא רוצה שחקן מסוים, הוא לא רואה בעיניים.

מה זה ״כשהוא רוצה שחקן מסויים״,ולמה אתה מחשיב את בן רייכרט כאחד כזה?

כשג׳ורדי מעוניין בשחקן לא מעניין אותו איזו חולצה הוא לבש,זה נכון.כשג׳ורדי מעוניין בשחקן אולי גם לא מעניין אותו איך הוא התבטא,או מה אמר.

אבל איך בדיוק אתה חושב שג׳ורדי יתייחס לשחקן שאמר מפורשות שמבחינתו אם הוא צריך לשחק במכבי,הוא מעדיף לפרוש?איך הוא יתייחס לשחקן שהעמיד את מכבי מול בורר,מירר בבכי וניסה להפר חוזה?

זה מדהים.אתה מדבר כאילו המקרה של בן הוא ברגיל.כאילו זה קרה כבר עם קרוייף,ששחקן הלך לבוררות,וג׳ורדי לא ראה בעיניים והביא אותו.זה לא הנושא פה.האם היה מקרה כזה כבר-בו קרוייף עדיין היה מעוניין בשחקן ונכנס ראש?לא.אז על מה אתה בדיוק מסתמך?

אתה מסתמך על עסקאות שגורדי עשה עם הפועל ואומר וואלה,זה תופס להכל.ג׳ורדי לא רואה בעיניים.זה לא מקרה רגיל,וג׳ורדי יודע את זה.תפסיקו לעשות ממנו כלבה מיוחמת שצריכה זין ואת בן רייכרט כיחיד שיכול לספק לה אותו.

אני מסתכל על העובדות,ועל ההיגיון.לפי ההיגיון גורדי ומאירי משחקים משחק משפטי שהולך מעולה.סה טו.

אני מנסה שנייה לצאת מכל הסיפור הזה מסביב

מה ג'ורדי רואה ברייכרט שהוא כל כך רוצה אותו? בסדר הוא בלט בהפועל וברמת השרון אבל לא מספיק בשביל מועדון כמונו.

אני מנסה שנייה לצאת מכל הסיפור הזה מסביב

מה ג'ורדי רואה ברייכרט שהוא כל כך רוצה אותו? בסדר הוא בלט בהפועל וברמת השרון אבל לא מספיק בשביל מועדון כמונו.

פרוספקט מבטיח בעל פוטנציאל להפוך לאחד הקשרים הטובים בארץ.אם הוא היה משחק במכבי של השנה,אני חושב שהוא היה פורץ.בכלל-בנו עליו פה.

אתה לא המרקר הכי צבעוני בקלמר.

אם פורום השחקן ה-12 היה קלמר

אז אני נגיד הייתי עיפרון חודים, ואתה.. עיפרון מחודד רגיל.

אז הוא היה הברזל הזה שנחשף אחרי שמוחקים עם המחק הורוד שמאחורה של העיפרון HB.

שרק חורט על הדף.

אם כבר היית עפרון חודים היית מהעפרונות חודים שהחוד כל הזמן נכנס פנימה.. ואז אתה מוציא את החוד, בודק עם האצבע שהוא לא נכנס, ואז כשאתה נוגע בדף הוא שוב נכנס.. כי אי אפשר לסמוך על שום דבר שאתה אומר

אם פורום השחקן ה-12 היה קלמר

אז אני נגיד הייתי עיפרון חודים, ואתה.. עיפרון מחודד רגיל.

אז הוא היה הברזל הזה שנחשף אחרי שמוחקים עם המחק הורוד שמאחורה של העיפרון HB.

שרק חורט על הדף.

כשזה היה קורה תמיד הייתה לי צמרמורת