Jump to content

הבריז או לא הבריז זאת השאלה?

kazale

Recommended Posts

אל תסתמכו על מה שבורר אמר במסגרת הצעת פשרה. לא אחת קורה ששני צדדים מגיעים לדיון, השופט שוטף את אחד הצדדים ואומר שכדאי לו להתפשר כי אם לא הוא יפסיד, ואז בפסק הדין קובע בדיוק להפך.

אני חושב שמשפטית המצב של מכבי טוב יחסית (בוודאי עדיף על זה של רייכרט), אבל ללא קשר להצעה הזו.

מה שכן, אין ספק שהסירוב המוחלט שלו לכל הצעה לא מוסיף לו נקודות אצל הבורר, ובפרט שהטיעונים שעומדים מאחורי הסירוב מופרכים (חשש לבטחון האישי, נו באמת. אפשר לחשוב שמדובר פה בקולומביה של שנות ה- 90. אפילו הצ'צ'נים הגיעו לאימונים בבית"ר).

ובסוף הבורר יפסוק על דמי שיחרור של 10,000 ש"ח

גם אם הוא יקבע "תג מחיר" לשחרור, לא רואה סרט שזה יהיה פחות ממה שמכבי שילמה + סכום שמשקף פיצוי כלשהו.

מאמין שעו"ד מאירי כבר מחזיק מכתב בקשת תביעה חריף על השולחן אחרי הבורות נגד השחקן ונגד קבוצת הפועל ת"א

בנוסף לכך מאמין שגם אבי נמני מכין מכתב תביעה אישי נגד השחקן ומרשיו

הוא הולך להפסיד הרבה ג'ובות בסיפור הזה

גם אם הוא יקבע "תג מחיר" לשחרור, לא רואה סרט שזה יהיה פחות ממה שמכבי שילמה + סכום שמשקף פיצוי כלשהו.

בין הסכום המינימלי הזה לבין מיליוני היורו שעליהם מדברים יש מרחק רב. נראה לי שהוא יהיה יותר קרוב לצד של המינימום מהמקסימום.

ומה זה החרא הזה בוואלה עם זה שהוא לא מוכן שנמני יעיד? מישהו שואל אותו בבוררות?

רגע, מאיפה ידוע שנמני בכסאח איתו?

http://sports.walla.co.il/item/2877337

מאמין שעו"ד מאירי כבר מחזיק מכתב בקשת תביעה חריף על השולחן אחרי הבורות נגד השחקן ונגד קבוצת הפועל ת"א

ממש

כן, וג'ורדי מחזיק חוזה חתום של 2 זרים תותחים.

רגע, מאיפה ידוע שנמני בכסאח איתו?

גם מבלי לקרוא את הדיווחים, זה נראה לי די ברור, ברגע שרייכרט הלך עם שפרלינג, נגד נמני.

בין הסכום המינימלי הזה לבין מיליוני היורו שעליהם מדברים יש מרחק רב. נראה לי שהוא יהיה יותר קרוב לצד של המינימום מהמקסימום.

ומה זה החרא הזה בוואלה עם זה שהוא לא מוכן שנמני יעיד? מישהו שואל אותו בבוררות?

http://sports.walla.co.il/item/2877337

1. ברור שהפערים עצומים אבל כתבתי את זה במענה לתגובה שהוא ישוחרר תמורת בוטנים.

2. לא חושב שיש לו זכות שנמני לא יעיד. הוא סוכן, לא עורך דין, ועל כן לא נהנה מחיסיון. הבורר צריך להחליט אם העדות שלו רלוונטית ויש מקום לזמן אותו לעדות.

גם מבלי לקרוא את הדיווחים, זה נראה לי די ברור, ברגע שרייכרט הלך עם שפרלינג, נגד נמני.

1. ברור שהפערים עצומים אבל כתבתי את זה במענה לתגובה שהוא ישוחרר תמורת בוטנים.

2. לא חושב שיש לו זכות שנמני לא יעיד. הוא סוכן, לא עורך דין, ועל כן לא נהנה מחיסיון. הבורר צריך להחליט אם העדות שלו רלוונטית ויש מקום לזמן אותו לעדות.

וואלה, באמת מוזר. רלוונטי הוא בטח כאן.

חבר'ה לא רוצה להרוס לכם אבל... נראה לי שהוא הבריז.

עד שתגמר הסאגה אני לא שופט אף אחד מהצדדים.

יכול להיות שבסוף הוא יחזור בו וירצה לשחק במכבי ואז כן יגיע לו עידוד.

עידוד? סמל!

שמתם לב שעד עכשיו רייכרט לא אמר ע"י מי הוא מאוים..? מי בכלל אמר שהוא מתכוון לאוהדי מכבי (או לאוהדים בכלל)

ביום שני תתקבל החלטה סופית ע"י הבורר, אני מקווה שהסירוב להשאלה סתם את הגולל על הסיפור הזה

כמה דברים מעניינים מהעדות של ג'ורדי:

השחקנים שהגיעו לנו מהפועל היו חזקים מנטאלית ולכן השאלנו אותו דווקא אליהם

סוף סוף תיאוריית הפטיש לאקסים של הפועל מקבלת סימוכין

אני מאוד אוהב את בן ואני עדיין רוצה שהוא יהיה חלק ממכבי

הייתי חושב שמדובר במהלך טקטי מעולה אלמלא ככל הנראה מדובר באמת הפשוטה.

עכשיו הבנתי למה כל הזמן מפמפמים את המילה ילד

כדי שהוא יוכל להגיד שהוא היה ילד ועשה טעות אבל הרוב עודדו

שוב, אתם לא מבינים כנראה שזה לא בית המשפט הגבוה לצדק, זוהי בוררות וזו מטרתה- למצוא פשרה. קחו דוגמה בקטנה מתוך ויקיפדיה:

כאשר באים לשקול את הבוררות אל מול התדיינות בבית המשפט יש לקחת בחשבון את השיקולים הבאים:

• על פסק הבורר לא ניתן לערער לבית המשפט בזכות. גם אם הסכימו הצדדים על יכולת עירעור על הפסק, יהא זה עירעור ברשות בלבד ובתנאים מוגבלים. זאת, לעומת פסק דין של בית משפט הניתן, בדרך כלל, לערעור ראשון בזכות.
  • הבוררות נעשית בדרך כלל בזמן קצר. התדיינות בפני שופט עלולה לקחת שנים ארוכות.
  • כללי הראיות והדיון בבית המשפט הם קבועים וידועים מראש, ובבוררות הצדדים רשאים לקבוע לעצמם את הכללים.

ומתוך ההתאחדות:

החלטת הבורר תינתן בכתב ותהיה סופית ומחייבת. ההתאחדות רשאית להעביר, לשחרר ולהשאיל שחקן מכוח פסק בורר גם ללא חתימת הצד שכנגד.

אגב, אחד הבוררים ברשימת המוסד לבוררות של ההתאחדות הוא לא אחר מדני נוימן. תבינו לבד מה זה אומר.

כל עוד הבוררות נמשכת (והיא הייתה צריכה להידחות בשנייה הראשונה, הרי אין פה עילה לכלום- הפרת חוזה מוחלטת במעמד צד אחד ללא סיבה), זה מה יש. מה גם שמכבי לא נראית עם כוחות להפשיל שרוולים ולצאת למלחמה על הצדק (כפי שראוי לדעתי וסביר גם כי תנצח, יש את כל הראיות והעדים שצריך בשביל זה), נראה כאילו המטרה זה לסיים עם זה ולדפדף את זה הלאה כמה שיותר מהר.

בית דין רציני שמכבד את עצמו זורק את הגרביל הזה מכל המדרגות, צוחק לו בפנים, מוריד לו כאפות עם הצד המעליב של הזין ושולח אותו לחדר הקטן שלו בישראל לחצי שנה. במוסד לבוררות של ההתאחדות, לא יקרה. לטובתכם תנמיכו ציפיות.

אם ג'ורדי חושב שכאן מקומו אני מעודד אותו!

כמה דברים מעניינים מהעדות של ג'ורדי:

סוף סוף תיאוריית הפטיש לאקסים של הפועל מקבלת סימוכין

הייתי חושב שמדובר במהלך טקטי מעולה אלמלא ככל הנראה מדובר באמת הפשוטה.

זה מתאים גם לתאוריה שלו שיותר חשוב הצד המנטלי מהמקצועי. רק לא הבנתי מה חזק מנטלית בשחקנים כמו טב״ח וורמוט, להיפך אם כבר. לא נורא העיקר שיש תירוץ לפטיש.

וברור שזו האמת, אם וכאשר רייכרט מתחרט באותה שניה הוא חוזר לקבוצה כאילו כלום לא קרה. למזלנו הוא לא יעשה את זה, כמו ששכטר הציל אותנו מהפטיש כשסירב להגיע.

אם רייכרט תיאורטית יחזור לקבוצה (רק תיאורטית, כי הסיכוי שזה יקרה נמוך מהסיכוי שלי לצאת עם בר רפאלי לדייט) הוא יהיה הרבה יותר מחוק בקהל מאשר היה לפני שנה.

לא יודע,נראה לי שהקהל שלנו סך הכל יקבל אותו.זה לא שיש לנו כבוד מינימלי או משהו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אם רייכרט תיאורטית יחזור לקבוצה (רק תיאורטית, כי הסיכוי שזה יקרה נמוך מהסיכוי שלי לצאת עם בר רפאלי לדייט) הוא יהיה הרבה יותר מחוק בקהל מאשר היה לפני שנה.

ואם מכבי ינצחו ביום שלישי ויעלו שלב- אני אשמח.