Jump to content

הבריז או לא הבריז זאת השאלה?

kazale

Recommended Posts

אסור לנו ליפול בפח ולהפעיל על מכבי לחץ להעיף אותו

הוא כבר יהיה בחוץ עכשיו רק שמכבי תרוויח כמה שיותר ושהקריירה שלו תהרס כמה שיותר

אני רק מפחד שלמיץ' ימאס מההתנהגות שלו ומהזלזול שלו במועדון והוא יורה לשחרר אותו מהקבוצה וככה נפסיד רווח עליו.

זה בדיוק מה ששיקרה. התנהגות ג'נטלמנית זה גם כשמנסים לדפוק אותך, בדיוק כמו שכמה שופטים דפקו אותך לא עשית משהו. הפועל עלו על דרך לנצל את זה ועושים בדיוק מה שצריך מבחינתם

"הלכתי עם הלב שלי"

בן זונה, סמרטוט. להעיף מפה.

שילך להפועל ונזיין אותו ואותם בדרבי.

תעשה לי טובה, לא רושמים ציטוט של משהו שלא נאמר לעולם זה מבלבל פה את כולם.

במסר ששלח רייכרט הבוקר לגורם במועדון, כתב הקשר הצעיר: "הלכתי עם הלב שלי, מקווה שתבינו את זה". ההחלטה התקבלה בהפתעה גמורה במכבי תל אביב, וגם אצל סוכנו אבי נמני. אתמול רייכרט עוד הרשים באימון וכבש שער במשחק פנימי. לדברי גורמים במועדון, התחושות ששידר לחבריו היו שהוא שלם לגמרי עם ההחלטה להישאר בצהוב, ולכן המהלך האחרון התקבל בתדהמה.

לפי וואלה.

בגדול,אם זה נכון-לתפור אותו עד הסוף.הכל,אבל הכל כדי שלא ישתחרר להפועל.אם לא..וול,אני כבר לא אופתע מכלום.מישהו פה צריך לקבל בראש.

אני חושב שזה הזמן המושלם בשביל הפועל להעלות את מחיר המנויים ב-14% נוספים בכדי להחזיר את הבן האבוד אליהם.

אולי דעאש חטפו אותו?!

לדעתי הוא בילה אתמול עם בחורה סינית/יפנית פיצית, נכנס הדבר ולא הצליח לצאת, מאז הוא תקוע איתה בבית חולים

איזה סיפור לעוס יאללה לבעוט אותו לכל קבוצה מלבד הפועל בתקווה שבכל מקום ישרקו לו בוז. חיפה על זה שהוא שמח בעונת הקיזוז ובית"ר בגלל שהוא אוהד הפועל.

מסכן הוא סה״כ מבולבל, גם עכשיו כמו כל סיפור הפייסבוק הוא הקורבן הוא סה״כ ילד. מה אתם לא הייתם ילדים חראות בגיל שלו (עכשיו לא בגיל 16 ששמה בכלל הוא היה ילדון שלא אחראי לשטויות שהוא אמר) רחמים ג׳ורדי תציל אותו.

במסר ששלח רייכרט הבוקר לגורם במועדון, כתב הקשר הצעיר: "הלכתי עם הלב שלי, מקווה שתבינו את זה". ההחלטה התקבלה בהפתעה גמורה במכבי תל אביב, וגם אצל סוכנו אבי נמני. אתמול רייכרט עוד הרשים באימון וכבש שער במשחק פנימי. לדברי גורמים במועדון, התחושות ששידר לחבריו היו שהוא שלם לגמרי עם ההחלטה להישאר בצהוב, ולכן המהלך האחרון התקבל בתדהמה.

לפי וואלה.

בגדול,אם זה נכון-לתפור אותו עד הסוף.הכל,אבל הכל כדי שלא ישתחרר להפועל.אם לא..וול,אני כבר לא אופתע מכלום.מישהו פה צריך לקבל בראש.

מישהו? תבוא בטענות לג'ורדי ששלח אותו להפועל לחצי שנה. הכתובת די היתה על הקיר...